Ošetrenie purenitu pred pokladňou podlahového eps

Ahojte majstri... Chystám sa dávať podlahový eps... Ako to vyriešiť okolo okien kde mám okna/dvere osadené na purenite... PU penu odrezať a pretrpieť to nejakou tekutou hydroizoláciou? Poprípade páskou a hydroizoláciou? Z vonku pôjde epdm fólia alebo ipa ale až niekedy na jeseň. Ďakujem za odpovede
Odpovědět
Profilova fotka
Čo je to za prasárnu? Penu zarezať (sa mala hneď po montáži) a chýbajú tam pásky. Purenit niečím natrieť, pretože slniečko mu nerobí dobre. Napríklad HydroBlok B400. Dá sa natierať štetcom. Natrieť čím skôr a kľudne pretiahnúť až 5cm na hydroizolaci.
Odpovědět
@josefx Já žádnou prasárnu nevidím, normální standard. Pěna se může zaříznout kdykoliv, proč by to mělo mít vliv. Parotěsné pásky zabudované od purenitu nahoru, na purenit se musí tak jak tak přidat zvlášť. Purenit jsem zvenku natřel barvou, voda samotná mu nevadí (nenabobtná), ale chytla by se na něj plíseň. Jinak zevnitř bych to moc neřešil, jde o venek. Určitě bych šel do polymerové hyhroizolace, ta je o level výš než Hydroblok (aslfalt-betonit). Pak těsnící pásy např. https://denbraven.cz/produkt/tesnici-....
Odpovědět
Profilova fotka
No, vypodložený je ten portál teda fest. Hydroizolovat vruty na profilu do desky...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?