Sanace zdiva (AquaStop Cream)

Dobrý den, Má někdo zkušenosti ze sanací zdiva s přípravky od firmy: AquaStop Cream, TRUMF Sanace s.r.o. Ať pozitivní nebo negativní. Na internetu mají několik videí, že tato metoda opravdu spolehlivě funguje. Dokonce vystupovali i v TV, že jejich krém má ty nejlepší vlastnosti a účinky. Zajímalo by mě, jestli to opravdu funguje. Životnost uvádí minimálně 30 let. Odkaz: https://www.injektaz-zdiva-svepomoci....
Odpovědět
@kopretina397 ja to pouzil ve sklepe na dodelani 2-3x mist (cca 50der). Jinak mam udelanou tlakovou injektaz od Schomburgu (tim je podrezany cely dum), co delala firma. Co dulezite pri aplikaci aby se po vyvrtani opravdu dira poradne profoukla od prachu(idealne kompresorem). U aquastopu zapomente na tu aplikacni pistol (nemel jsem salam ale kybl a uprime ta pistol moc netesni) takze jsem si pak radeji pujcil pumpu s tou bylo zachvilku hotovo a bez problemu. Nasledne jsem to zaspuntoval a pretahl nejakou dalsi chemii/maltou od Schomburgu(Asocret M30 - dalsi izolace) a musim rict ze to pomohlo. Byl tam problem ze na styku s novym vodonepropustnym betonem na podlaze a puvodni stenou vzlinala vlhkost (rekonstrukce sklepa z roku 1930) tak problem zmizel. Jak moc pomohlo co ale nereknu…
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?