Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
@veronikapulkertova někdo holt musí dělat bordel a někdo uklízet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mala rada, pokud mate vybrane tlacitko splachovaci, ujasnete se, ze k tomu dany Geberit ci jina znacka pasuje. Ted jsem se dohadovali s arogantnim panem, co nam dela vodo-topo. Ja mu ale jasne rikala, ze chci geberit pro tlacitko na sigma50, je mi jedno, co koupil on. Ach jo.
Odpovědět
@veronikapulkertova =-), no to mi řekni, já abych si začala psát elaborát, kolik se toho musí hlídat, viď
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Me to taky napadlo az na posledni chvili :) Clovek aby si opravdu hlidal vse 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste jsem se chtela zeptat, jake omitky budete davat, my mame planu sterkove, ale jen do pokoju, do technicke mistnosti, satny atd nee.
Odpovědět
@veronikapulkertova bohužel. třeba el., který dělal tchánovcům el. když teď dělali novou kuchyni, tak ušmiknul starý drát, ale už mu nedocvaklo, že tim zrušil i stropní světlo v obýváku, takže jsou bez lustru než předělaji obývák - letos už to nestihnou, tak příští rok :-|
Odpovědět
@veronikapulkertova my máme všude sádroš, takže bohužel neporadim :-) , manžel bude domu jezdit ze sádrování jako sněhulák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hodila jsem koupelny upravený do albíčka. tak prosím o další názory =o)
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo uz jsem ti okomentova,.. ted se mi to libi mnohem vic!
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova mě z vašich vizualizací přijde, že máte ale zase mnohem, opravdu mnohem vetsi pokoje... navic potvrzuji, co psaly holky,.. vubec nezalezi na tom, co si mysli ostatni, vy v dome budete bydlet.... a pokud vam zatim staci 3 pokoje, tak fajn, na co by vam bylo vice pokoju. my stavime takovy protoze pocitame s tim, že v dome zustaneme naporad, takže jsme se tam snazili narvat vse, abychom si jednou nerekli, měli jsme mit "xyz" jo a jinak já nejsem vubec uklizeci typ :-D vubec me to nebavi,... takze na vysavani podlahy mame robota... prach.... ten teda utru rucne, na to jeste robota nevynalezli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka díkes :-) stejně je pořád co vylepšovat :-D (a s tím uklízením jsem na tom podobně jako ty :-D možná až budeme ve svým tak to bude jiný... teď sme u našich, tak tam se mi fakt moc uklízet nechce... když to udělá mamka :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova mě přijde daleko lepší, když máš "menší" domek, který je tobě na míru a je útulný a váš a osobní... než mít dům "jak kráva" který je cizí a necítíš se v něm tak hezky "domácky" ... já ti ani nevím... co bys ve vile s 15ti pokoji dělala? Celý den jen uklízela?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mavo to já už jsem ve svým byla,.. u nás to bylo jednoduché,.. když bylo potřeba celkove uklidit byt, tak se pozvali kamaradi,... a ja uklidila :-D takze u nas nejlepe kazdých min 14-dní návštěva :-D jinak v baracku jsme se to snazili trosku uzpusobit,.. takze kazdy z nas ma vlastni umyvadlo, vlastni skrin, pracovnu,.. takze kazdy si bude zodpovidat za to sve... no a na me pak bude i ten zbytek.. ale dulezite je, aby se i manzel trosku zapojil a musel neco udrzovat v cistote ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka ten můj se občas zapojí do uklízení... když sme u našich měli pátky na uklízení (ob pátek... ) a to se vždycky vytírá celý barák a myje se koupelna a záchod... tak já vytřela... a on umyl koupelnu a záchod... a precizně :-D to vytírání mu moc nejde :-D budeš si kupovat tu velkou lednici a tu velkou mrazničku od samsungu? Když se to spojí tak to vypadá jak americká, ale je to samostatně... já už na to koukala a nevím nevím..... je to větší než americká což je super....
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo my jsme to ted taky meli,.. manza uz svoji pracovnu mel v byte a na tu jsem mu nesahala,.. a uklizel taky koupelnu a zachod ten samsung koupime na 100% jsme z nej oba nadseny,.. hrozne se nam libi, je velka, prakticka a za velmi dobrou cenu
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka i s tou mrazničkou? Právě že americký lednice mají docela malou tu mrazničku... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Vizu vypadaji velky :) Obyvaci pokoj mame 41,34 + kuchyn 25,35, loznice 21,65, detsky pokoj 17,43, pracovna 14,25, satna 12, koupelna 10,65... Ale kdyz udelame pak podrovi tak se to zas o neco navysi :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo já mluvím právě o samostatné lednici a samostatném mrazáku,.. je to mnohem vetsi nez amerika
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka tak my si to asi taky koupíme... místa tam právě na to máme..... až moooooooooooooc ... :-D takový výklenek.... 1,5 - 1m :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova no vidis.. takze mate veliky dum.. my mame obyvak 30, kuchyn 12, 2xpokoj, 2xpracovna 12, satna 5, loznice 17 takze na ciste obytne plose mate dum vetsi,..asi o 20m a pak ze my mame veliky dum! my to mame jen rozpokojovane, kdezto vy mate velke mistnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zadveri 6,75, wc 3,29, komora 2,87, chodba 6,63, technicka 6,35, chodba 6,9, terasa 20,87. Nahore v podkrovi bude tak 150 m2 asi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mate pravdu, lamu si s tim zbytecne hlavu :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova " Zadveri 6,75, wc 3,29, komora 2,87, chodba 6,63, technicka 6,35, chodba 6,9, terasa 20,87. Nahore v podkrovi bude tak 150 m2 asi." no vidis,.. to je prostoru!
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Dekuju ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova vidíš veru, ty i na tom záchodě budeš moci skoro tančit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo já jsem taky pro ten novější návrh. A myslím, že ve sprcháči ti dá zabrat i ten kousek mozaiky :-D
Odpovědět
hhranolka: Samostatnou lednici a mrazák od samsungu vřele doporučuji mám oba kusy - ledničku a mrazák a je to fakt hodně místa. A výhodou je, že je lze postavit k sobě, mezi se vloží takové těsnění, které k tomu dodávají a na první pohled vypadá jako amerika, ale je mnohem větší.
Odpovědět
@mavo tak ten novější je jednounačně lepší - super, ale jen nevim, zda oranž. nebo zelená - líbí se mi obě :-D holky, my budeme mít zatim lednici z bytu (electrolux) a pak koupíme ještě větší 2 m nu a mrazák chci taky jako lednici, nee pulťák, protože to je hrabošárna (bude v technický místnosti)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám... čtu vás pravidelně, jen nemám co psát, protože nebyly prašule Ale už jsou, tak to zase rozjedem, dneska máme schůzku ohledně projektu na vytápění a pak na bytě, kvůli jeho prodeji.... Tašky pořád na zemi, ale do konce týdne by se to mělo hnout :-) @mavo ty koupelny co jsou nově, jsou super, decentní.... děláte si to sami v nějakém plánovači?? @hhranolka budu se muset na tu lednici s mrazákem kouknout :-) tolik superlativ @veronikapulkertova těma stavama to bude dobrý, ať si lidi říkají co chtějí A uklízení?? tak to fakt nemusím, nebo teda mě to nebaví teďka, protože bydlíme tam kde bydlíme, o domeček chci pečovat s láskou, tak snad mě jeho velikost neodradi ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, na kolik litru budete mit chladnicku a na kolik mrazak? My viz nize, je to dostatek? Užitný objem Chladicí zóna 111 l Zóna PerfectFresh 67 l 4hvězdičková mrazicí zóna 62 l Celkem 240 l
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?