Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
@hhranolka díky díky :-)
Odpovědět
holky já se vrhnu na úklid tento víkend, mam po DPH, děti zdraví, tak budou u babičky s dědou a já to chci vyluxovat a vytřít a bude se u nás už chodit jen v bačkorách. Nerada bych měla vinyl hned zničený z kamínků z bot @veronikapulkertova Veru, zase tě to muselo bavit ne? Sice úklid, ale "doma" ;-)
Odpovědět
@hhranolka prosim tě, jak se vám doma chodí v těch dedra pantoflích, koukala jsem na jejich webovky a maji tam takových věcí :-D. Docela mě zaujaly ty rozlišovače na skleničky - věčný boj, čí je to sklenička by se tim vyřešil :-) - nemáš taky?
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka je tak to nemam,... a maji to vyfoceno na sklenicka ikea, ktere mame... tak to asi taky poridim,.. za kolik to je? jinak dedra pantofle my nenosime - nenosime zadne pantofle, nejsme na to zvykly. ... nosim je jen kdyz potrebuju uklidit :) ale mame je pro navstevy, nebot se daji vyprat, coz mi prijde hygienicke a vsichni si je chvali - poridila bych je na 100% znova
Odpovědět
@hhranolka právě, že jen za 69,- a je to 6 ks, takže myslim, že i kdyby se to mělo čase zničit se to vyplatí :-) já právě řešim, že tenhle víkend chci uklidit barák a v botech tam už nikoho nepouštět, tak si říkam, že si asi těžko budou nosit přezůvky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u nas se dnes malovalo, no uvidim jak zitra, ale kremova barva mi pripadla trosku naruzovela :-o Zitra se dela druhy nater a rano moudrejsiho vecera. @breberka Uklid mam rada, ale tam uklidim a druhy den je to to samy. Nejhorsi je to, ze jeste se budou brousit podlahy, takze prach je vsude. Jinak misto list jsem dnes nechala udelat akryly, uz i z casovych duvodu, zitra by se nestihly nalepit a vymalovat, takze uvidime, jak to bude praskat a kdyz to nebudeme chtit stale opravovat, dame tam ty listy. Holky jak to jinak mate na dome? Ja dnes obchazela omitky a tam skrabanec, tam dirka, tak je to nechavam vzdy vse popravit, ale toho jeste bude :( Udelali vam remeslnici taky nejake skody? Myslim tim poskrabane okna, drzbky na zdi, poskrabanou kliku mame atd atd atd. Dekuji. Jinak ode dneska jsem zakazala koureni, ale myslim, ze jak odjedu, budou na to prdet. @hhranolka Jinak souseda mame taky fakt debila, omlouvam se za to slovo, ale zase byl na urade sondovat, jestli mame vsechno v poradku, foti si nas dum a hleda nejakou chybu. A to mu vychazime porad vstric. Potreboval neco pujcit a my mu to pujcili v nadeji, ze nas bude pak alespon respektovat a nic. Nikdo ho tam nema rad a zdrzuje dve stavby domu, vzdy pocka, pred koncem vyjadreni a znovu se ozve, at se to protahuje a duvody? Pry ze ty domy znehodnoti jeho pozemek, ze mu zkazi vyhled a proste vymluvy. Jsou na nej vsichni nastvani, nikdo ho nema rad a i na urade jsou u z nej hotovi.
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru, nebudeš tomu věřit, ale někdy se holt něco na stavbě poničí i u nás, takže si to děláme sami. Sice se snažíme, ale někdy se trocha nepozornosti taky najde. Třeba jsme si na jednom místě škrábli vinyl - manžel něco rozbaloval a pod tim byl kamínek a on to prostě táhnul ]-(. Při stěhování zase kluci ťukli do futra, takže je tam trochu díra.......bohužel se tomu asi fakt nedá vyhnout. U nás si holt řeknu, že jsme trubky, ale je jasný, že na dělníky bych řvala jo a soused, no coment
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova jo tak s tím sousedem to naprosto chápu .. máme zcela stejnou sousedku a je jak váš .. my měli dokonce mesíc stavbu zcela zakáznou .. také fotila, lezla přes plot, psala si dny a časy kdy jsme byli na stavbě .. no děs :( ani do ted to není lepší .. @breberka o těch bačkorách jsem taky uvažovala, ale pak jsem je viděla na návštěvě a použité vypadaly hrozivě .. @hhranolka pereš je nějak častěji? jde mi o to, kolik těch vyprání to vydží .. prý je uvnitř něco jako "papír" ..tak proto váhám ..
Odpovědět
@veronikapulkertova @baraz a co tim ti lidi jako sledujou, vždyť s tim stejně už nehnou, akorát si dělat zle mezi sousedama
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Jojo, to si vsichni tez rikame, nechapeme to, akorad si z nas dela nepratele. Vadi mu i, ze jsme meli polozeny kousek hadice pres jeho pozemek a proste resi detaily. Ale dnes jsem se nastvala, jeho delnikum rekla, ze s nim chci mluvit, tak az se ukaze, at se zastavi a i jim jsem rekla, ze ho nechapu, co proti nam porad ma, ze si nas dum foti. Holt mel si postavit vetsi dum a koupit vetsi pozemek a nemusel by tak remcat :)) Jsem fakt nervozni z te barvy, na vzorniku to byla smetanova a ted je to jak ruzova, bude tim natreny cely dum a vymalba nebyla levna,chjo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka no ona si asi myslela, že nám to znechutí a necháme toho .. nebo fakt nevím .. možná prostě závist - že jsme mladí, já fakt nevím .. jako znechutila nám to pořádně .. jednání se stavebním jsme měli každý měsíc .. miliony vyjáření proč to a proč tohle, architekt dokresloval projekty - různý pohledy, řezy . fakt hrozný .. ale i nyní dělá problémy - jen ted ne nám ..např. ted se hádá s jedním sousedem o jeho dřevěné kůlně - ona jí tam enchce, tak dala návrh na odstraněí stavby. dalšího zase dává pravidelně na úřad, že určitě pouští splašky. byt mu město dělalo 2x testy a nic nenašli, ona to dává znovu .. no je m.a.g.o.r .. nedá se to jinak říct ..
Odpovědět
@veronikapulkertova @baraz hele a kolik těm vašim báječný sousedům je let? Veru, neboj, určitě až to bude natřené další vrstvou + to uschne, bude to fajn ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@breberka Nejhorsi na tom je, ze to jsou oba vysokoskolaci a muze jim byt 35-40. Ale jsou povestni u nas a opravdu nikdo jim nemuze prijit na jmeno. O vikendu nafotim vse, nemuzu se dockat rana, tak snad to nebude takovy des, no stejne bych s tim uz nic neudelala :) Malovat se bude az za rok, dva zas :)
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru u nás je zase nějaký exot, co strašně nadával sousedce i sprostě před cca 3 lety, když stavěli, že to tam kur..., ať si drží toho čokla.....fakt magor. Většinou, když ho potkáme v autě, tak by ti snad ani nedal přednost, někdy to místo cestou vezme přes pole a jede tudy, jezdí tam jako prase, takže budu muset kluky naučit dávat si na něj bacha - už jsem se tam bavila se sousedama a prý je to fakt cvok. Je mu cca 34 let. U nás jsem zvědavá, jak to teď bude, protože na naše pozemky máme udělanou cestu (stavební) a vlastníme ji my majitelé pozemku + ještě tam má nějaké 3 podíly bývalý majitel pozemků, co je prodával nám. On chtěl ty podíly prodat zbylím 3 lidem, co u cesty taky maji své domky, ale ti nechtěji, že hned vedle tý naší cesty maji svou cestu (jen v podstatě papírově), ale jezdí po naší. Gól je, že ten prostřední soused si na tý jejich "cestě" vysázel stromy a keře, takže těm poslednim tak brání jet na jejich pozemek. Jsem si říkala, že kdybychom se tam naštvali a dali tam plot, tak se k barákům nedostanou, ale nechci dělat zle.....Teď se ale prý už naštval ten majitel zbylých podílů a požene to k soudu, tak jsem zvědavá. Lidi tam jsou fajn, ale ocať pocať, že
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz prala jsem je poprvé.... Jinak my máme dulek na Lednici-od kuchynaru Odreny 1futra od chlapů co nám delali parapety A pak ještě Odreny plastovy dveře u me v pracovně a ty nevím od koho jsou.... Jenže nikoho jsem nechytla za rucicku, když to udelali-vetsinou jsem to zjistila den po jejich odchodu.... Takže s tím nemůžu nic dělat :( Jo a věkové tomu našemu sousedovi cca 35, zena cca o 10 let mladsi
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka jeste jsem nasla tyto rozlisovace http://sikovni-pomocnici.darekdomu.cz...
Odpovědět
@hhranolka to taky vypadá hezky :-), jen jeslti by to drželo na strukturované skleničce? :-N já už koupila v Tescoma ty rozlišovače na skleničky na víno, tak se těšim, až je konečně taky ozkoušíme :-D
Odpovědět
@beatrice.h jukni sem :-) http://www.nabytek-eno.cz/rohove-seda...
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Jsi moc hodná...ale my tam máme zaplacenou zálohu, tak to vzít od nich chceme. :) A vítězí u nás to AMATO - pošli mi do IP adresu na e-mail, pošlu ti tu šedou na AMATU - je překrásnááá. :) A na odkázek idu juknout - díky. :)
Odpovědět
@beatrice.h jů tak to se těšim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu si dat masli :) Toto nam poslal nas stavebni dozor, ktery JEDNA S URADY ZA NAS A DOKLADA VSECHNO: # Dobrý den, pane Ježek. # # Nemám pro Vás příznivou zprávu. Minulý týden jsem se vrátil do zaměstnání # po tříměsíční pracovní neschopnosti. # Dal jsem se ihned po návratu do vyřizování Vaší stavby, když výkresovou část # jsme měli vypracovanou již koncem # července. Když jsem minulý týden přišel na stavební úřad v Dolanech, tak mi # žádost o změnu stavby nevzali s tím, # že od sousedů Bajgarových byla podána stížnost a to na oba jejich sousedy. # Stavební úřad proto bude jednat dle # stavebního zákona, paragrafu129. Bude provedena kontrolní prohlídka stavby, # určená pro zjištění změn. Zahájí řízení za účelem odstranění části stavby s tím, # že bude posuzovat stavbu dle odstavce2, paragrafu 129. Na základě žádosti o # dodatečné povolení bude stavba dodatečně povolena a řízení o odstranění stavby # se zastaví. # V současné době předkládáme manželům Bajgarovým projektovou dokumentaci k # vyjádření. Důvod zdržení povolení # změny jsem Bajgarovým vysvětlil. S Bajgarovými jednám se souhlasem stavebního # úřadu. # Velice se Vám omlouvám za shora popsanou nepříjemnost a ujišťuji Vás, že # vyvíjím nejvyšší úsilí pro nápravu celé záležitosti. # # .......
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Ups - mazec... kdo to - ten závistivý soused?? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h ANO, ten ZAVISTIVY soused, co 2 sousedum blokuje stavbu a nam chce nechat zbourat pristavbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Tak to je mazec, ale drž se - snad ouřednící ví, jak se věci mají a nijak ho ta přístavba nebude omezovat!! Stíníte mu - nestíníte, stojíte mu v pozemku - nestojíte, udělali jste mu něco - ne, max.jste mu ještě půjčili.... tak co by ještě chtěl hajzlík (omlouvám se,ale jinak to nejde) závistivej... grrr. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova No, tak to je sila! Veru, vy uz musíte mít tu smůlu vybranou až do konce zivota! Jinak to snad ani není mozny!!! Jo a to ze by vám nařídili zbourat stavbu, tak to si myslim, ze k tomu nedojde... Tez jsem řešila obdobné věci kvůli sousedům a na stavebním mi paní řekla, ze se nemáme bát....
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Presne tak, potreboval zvetsit terasu, povolili jsme mu to, potreboval se napichnout na elektriku, pobolili jsme mu to, potreboval pujcit sbijecku, pujcili jsme. Nikdo tohoto pana nema rad a i na urade jsou z neho hotovi. A takovy hajzlik je nas soused.
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Myslis to vazne? Jako mam z toho trosku strach, ale nase chyba to neni. Mame zaplaceny stavebni dohled, co to mel vsechno zarizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka @veronikapulkertova Vždy se najdou škodiči... já čekám co bude na jaře za hrůzu,jak budeme dělat zahradu a plot...ani to nechci přivolávat dopředu,ale tuším, že pb budou... :o((( Držte se obě holky!!!
Odpovědět
@veronikapulkertova fuuuuuj...teda je mi z toho úplně špatně a to se mě to vůbec netýká ]-( teda snad vám nebude dělat doživotní problémy...k.r.e.t.é.n! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova veru držím palce .. my si tím prošli loni a vím, že je to fakt hnus .. naší sousedky mají na úřadě plný zuby, ale co naděláš .. jen mě mrzí, že ty vztahy už nikdy nebudou dobré .. nás třeba ted rok neprudí, ale my se jí vyhejbáme co to jde .. aby neměla zbyčně příležitost hledat chyby kde nejsou .. zvládnete to :) @breberka našim je kolem 60 bych to viděla .. takže ještě vydržet tak 20 let ..:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?