Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
no zárubeň je hnědá jako okna, jen výplň je vínová, nevím, jsou dřevěné, vybírat jsme mohli z RAL vzorníku, ale celý hnědý mi to přišlo tmavý a nudný, předsíň chco ladit do vínova, takže i zevnitř to vypadá pěkně, no a byli za super cenu :-D jsou ze stejnýho směru, ale vidět nebudou, ten pohled jak je ta fotka je jakoby od branky a pak budou schody dolů, od silnice to bude vidět jen když bys vyloženě koukala přes branku, takže spíš by někomu mohlo přijít divný proč máme vínový vrata když jinak celý dům i okna jsou dohněda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kremrolka01 jsem pro hnědý...
Odpovědět
@parisienne no tak to kazdopadne, bud jedno, nebo druhe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote omlouvam se, spatne jsem si tvuj minuly prispevek precetla a pochopila to jinak :-N
Odpovědět
@kremrolka01 tak to je jasný, takže určitě hnědé :-) holky zítra nám budou montovat schody, já se taaak těšim :-D
Odpovědět
@breberka @hhranolka díky holky, no snad si tu vínovou nechá manžel vymluvit
Odpovědět
Profilova fotka
Holky... Dnes nám dodelavaji kuchyň! Jupiii- budu mít konečně komplet hotovo! Navíc u nás dnes radi i bagr.. Takže mám fakt radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Tak to je super... šupšup foť s bříškem pokroky na stavbě i ty lícovky venku. :) A co bříško?? Rostete a jméno?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h asi budu muset manzela dokopat, aby mi udelal alespon 1 foto s brichem - ty brichaty fotky se mu nelibi, takze ja jeste nemam ani 1 fotku s brichem ... ale pupicek uz mam pekny :-D uz jsem pekna velrybka :-D horsi je, ze jsem si na bricho jeste nezvykla,... takze jsem se jala podlezt provaz na stavbe - jsem se ohla a zasekla se pod provazem, nebot uz se neslo ohnout vic :-D :-D :-D nazouvani bot - no holky nechapu tlusty lidi - ja to jeste par mesicu preziju, ale byt tak nafurt? alespon bude motivace po porudu na hubnuti... licovky se nedodelali, zaclo mrznout - takze je mame gezky v teple v garazi :-D ale fasada je,... manzel fotil, takze ho jen dnes poprosim, aby mi je prehral do pocitace kuchyn hodim asi az zitra, jeste ji musim celou uklidit - to je zase bordelu po chlapcich :-N jinak bagr uz nas stihnul prokopnout tu hlavni chranicku s kabelama - privod do domu od rozvadece :-o kabely nastesti zustaly vcelku,... ale chranicka je jaksi namaderu ... ted kopou na spolecne hranici s tim sousedem, co jsme se nepohodli - bagr stoji na jeho pozemku a hlinu dava taky k nemu, nebot jinam nedosahne, tak doufam, ze dnes soused neprijede na barak a nebude kvuli tomu vymrzovat
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Jajajaj, patááálie.. :-S :-S No s fotkama máš velký skluuuuzzz... :-D :-D :-D :-D Co se týče bříška - tak to bych tě fakt chtěla vidět, že už jsi nemotorná - když jsi drobek chudej. :) Jsem zvědavá... a foť foť i bříško, aby tě to nemrzelo jako mě, že jsem se nefotila jako blázni ostatní maminky... taky jsem tak hrčela, ale teď mě to štveeeeeeeeee... a co nejvíc, že mě chytaj další mateřský pudy a já bych chtěla taky břuuuško, ale ještě si počkáme... ale max. do 35 let... pokud nic nebude, tak bude Beuš jedináček - ale ne úplný, máme v péči i neteř Agi a jsou od sebe o 5 týdnů - tak mám dá se říct dvojčátka. 8-) Tak budou berušky vyrůstat spolu. :) Od září nám začnou školní povinnosti - tak budu mít co dělat s oběma treperendama... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h si me asi s nekym pletes,.. ja rozdone nejsem drobek x-) jinak vy mate v peci neter? jako naporad?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Nepletu, neboooj - soudím dle svatební fotečky .... jsi štíhlunká. :) Nemáme ji napořád, ale máme ji pořád a to skoro 5 dní v kuse (chodí spolu i do školky, budou pravděpodobně i do školy), pak je 1,5 dne u mamky a tak pořád dokola. :) Nějak nám to nevadí.. jsou to sluníčka. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky jen ve spechu, vcera prisla dodavka paraparu, jak jsem vam jiz psala, z 1.cervna objadnavky a SAMOZREJME NESEDEL ANI JEDEN ROZMER! Pani uz jsem chtela ty parapety omlatit o hlavy, nikdy jsem asi na nikoho jeste nikdy tak nevyletela, Takze parapety zaplacene a opet nic nemame.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Ajej, to už fakt není normální!!! Odstoupila bych od smlouvy - tohle jednání je už trošku od ní trapné... Drž se bobi, vše dobře dopadne!! :-) A jak pokračuje fasádka a vnitřek?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Samozrejme fasada stoji tento rok, bez parapetu se nehneme :( Manzel je opet firemne pryc-abu dabi a ja se vcera uz z toho vseho slozila malem, byla jsem tak zla, ze jsem se sama nepoznavala, ale tohle uz proste opravdu neni normalni a to mela dovezt ve stredu, volala, ze se ji rozbilo auto, ze ve cvrtek rano, to mi nebrala cely den telefony a odpoledne s tim prijela jakoby nic. Ja jsem s nervama na dne.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Joj, ten je na služební cestě trošku z ruky... :-N Veruuuu, nečerti se, víš jak se to říká, všechno zlé, je pro něco dobré.... a nejde s odstoupit od smlouvy??? Mě by to taky už vadilo - velkou zakázku a nemá snahu to dát do přádku... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Jinak princezny mas uzasny, verim, ze neter je jako tvoje, kdyz s nimi travis tolik casu. Jsi sikovna, obdivuji te. U nas byla sestra na 2 dny a byt vzhuru nohama a my se setrou na prasky :) Jak jsou spolu, tak porad: To je moje, jedna breci, druha hned zacne, postuchuji se, hadaji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Domluvila jsem se, ze ji dam posledni sanci v tom, ze to objedna taky v CR, ze to pres to Spenelsko uz nechci. Takze zase vybrat jiny material a 3 tydny cekat. Stve me, ze v tom mame jeste kupu penez, protoze jsme pochybyli kamnen na plot a na prijezdovku a je problem jej objednat nekde jinde, protoze je to spanelsky kamen, a jiny nebo jiny odstin tam dat nemuzu, takze jsem na ni zavisla :(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova A myslíš, že je opravdu jen jediná, kdo tento materiál dováží??? Určitě je spoustu firem, která to prodává. Zkus pohledat na netu - dle názvu materiálu a uvidíš, jestli se někdo najde - i když je dovoz ze Španělska. Tak držím palečky,aby opět nezklamala... myslím to v dobrém. A kdyby bylo nejhůř, tak ti na parapety můžu poslat chlapy od nás z práce - tedy pokud nejsou z kamene. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova U nás je to s holkama taky to samé - obě spadly z lopaty a musí se mít rády - předtím měla každá svoje, teď si musí půjčovat. A když slyším dole řev nahoře,tak tam jdu a nesoudím ani jednu - jen jim říkám,ať se obejmou,že nikdy nevím,kdy se buou potřebovat,tak ať se nehádají a mají se rády - a zabírá to. Jak se obejmou,tak se začnou chlámat a je to ok. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Dekuji, jsi hodna, prave, ze jsou z kamene :( Exterieroveho mramoru :( Zkusim jeste, co se da, na druhou stranu mam do jara casu dost :( Jinak v utery mame finis, st-ct-pa maliri a v pondeli podlahy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Wauuu,tak to pak bude sakra velká změna v domečku... :D Já už v hlavě přemýšlím,jak přemalovat obyvák a kuchyň. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h O barvach mi ani nemluv, tez jsem v pondeli silela, kdyz prede me malir postavil ten tlusty vzornik barev :( Ale nejak jsme se shodli, krom barvy na krb, tu poresime na miste, at se barva sladi s kameny na ni. A na podlahy se uz moc tesim, zas to bude o necem jinem. Hlavne chci, at uz jdou zednici pryc, protoze vse znicej, neni to jejich, tak tak bouchly dvere, tam poskrabane ramy oken, dokonce se prosli po tom travertinu na krb, co lezel na zemi na polystyrenu, hovada. Kdyby to prasklo, je prusvih.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Cože, jsou normální??? Ups - bych je s koštětem hnala!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Servala jsem je a co mi jeden odpovedel? Z vubec nevim, co se tam deje, kdyz tam nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova A tím měl na mysli cooo??? Že nemakají nebo berou materiál či cooo?? Potvory jedny zednický!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Ještě mi Veru řekni - co vlastně studuješ na UP??
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h No to nechtel rict, takze je mozny vse. Opravdu mam pocit, ze mam na vse smulu, rekla mi to vcera i sestra. Ale verim, ze bude lip. Az se nastehujeme, ruzny drbky a veci, na ktere prijdem casem nechame opravit jinou firmou. I s oknarema se domluvit, at okna opravi, pretrou...
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Aplikovanou telesnou vychovu, ale jaksi se nemam k tomu dostudovat dva predmety a jit ke statnicim, neni cas :( ani nalada :(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Můžu se zeptat, co jsou zač ti zedníci??? Odkud jsou?? Státnice dokočníš - neboj.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?