Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h Hlavni zednik je z Ostravy a pracoval prevazne pro manzelovu firmu, stavel drobne stavby, tohle je jeho prvni rodinny dum :( Ja s tim nesouhlasila uz od zacatku, myslim, ze neni spatny, je puntickar, ale ostatni zedniky, co si najal uz jsou nic moc. A ti nehledi, kde co postavi, kam co oprou atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova Tak to je velká škoda... :( A je asik na ně měkký, když to nezvládají. :( Snad jsou placení od m2 a ne od hodiny. Byste se nedoplatili takhle. :-x Já za chvíli padám do AVEXU (něco jako OBI, Hornbach) -nakoupit drobnůstky na stromeček před vchod.dveře. :) a podložku do koupelny, kouknout na vzorky barev, vzít je domů a špekulovat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h To je parada, pochlub se pak, co jsi nakoupila. Ja vanocni zdobeni necham az na pristi rok, letos Vanoce stravime jeste u tchyne. Nabytek se totiz montuje v zacatkem ledna. Ale uz se take tesim, az budu kupovat dekorace a ruzne ozdobne vecicky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vnukla jsi mi napad: Co je nejlepsi na chmury a na ne mo dobrou naladu? Nakupy, takze si jdu po netu neco objednat do domecku :)))))
Odpovědět
@beatrice.h @veronikapulkertova ahojky holky no Veru, já už bych se u toho taky asi sesypala, kdyby ty kameny byly opět špatně, debil... a drzí zedníci do toho....drž se a kup si něco pro radost ;-). Bohužel máš pravdu, že holt, když to neni jejich, neuměji se k tomu tak chovat....proto manžel chce být absolutně u všeho, co dělaji nějací odborníci, aby nám náhodou něco nepos....
Odpovědět
Profilova fotka
jejda @veronikapulkertova vas se ta smula vylozene drzi ]-( objednala sis neco do domecku? my jsme si ve ctvrtek privezli veeeeeeliiiiky nakup z ikei - takze sobota byla ve viru sestavovani :-N mame smontovanou postylku, prebalovaci pult, korpusy skrini v satne a supliky. dnes udelat vybaveni skrini, nastehovat obleceni a pokud se stihne, tak nasadit i dvere a smontovat skrine do pokojicku a ke me do pracovny... manzel me k nicemu moc nechce - dela si to vse nejradeji sam, ve svem tempu..... ale bude to super, az to bude hotove!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ani u nás to nejde dle plánu .. sedačka bude mít min. týden zpoždění :( židle co chceme s ikea nebudou nejspíš ani v prosince - info z ikea .. takže se vážně poohlížíme jinde ..jinak i soukromě se mi lepí smůla na paty - minulý týden mi vykradli auto, ted v týdnu jsem v práci naletěla měničovi penez - klasika no .. takže mě čeká zítra návštěva policie ..ale dnes asi upeču perníčky, tak se těším na to .. @veronikapulkertova držím palce at se to všechno co nejdříve zlepší ..vše k dobrému obrátí a vy se můžete brzy těšit z nového domku :) @hhranolka to je krásné, tolik věcí z ikea - je fajn, že jste mohli takto ušetřit vid? se u vás bude mít drobeček nádherně :) a budou fotečky? @beatrice.h a jak to vypadá u vás se sedačkou? vidím "boje" v tvém blogu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz přidala jsem fotky šatny
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a to jeste neni vse :) Kamen do zadveri, co privezla, tak jsme o vikendu zjistili, ze nam 4 kusy chybi, tak jsem celou nedeli proresila proc, kdyz je tam 7m2 a objednavalo se 10m2. Doslo az na to, ze prijela a ukazala mi sms, kde ji pisou ti Spanele, ze par kusu polamali, ze je dovezou pristi tyden. To nemohli rict drive? No byl tam i jeji spolupracovnik, probrali jsme kamen po kameni a zadame VELKOU slevu na doobjednavce kamene do exterieru (chci kamenem oblozit perlogu, zed u bazenu atd.), jelikoz se pry pocita 0,02% za kazdy den zpozdene dodavky, meli bychom to mit zadarmo, tak jsem zvedava, jak se k tomu postavi. Jinak travertin doplacet nebudeme, takze 10 tis jsme usetrili, prebrouseni a zalesteni kamen v kuchyni a zadveri pry zaplati. No proste chci to uz mit vse v poradku. Ale za boha tuto firmu nikomu nedoporucim, ani nepriteli!!!! Na stavbe samozrejme moc nestihaji. Zitra maji posledni den na dodelavky interieru a chybi krb v loznici a oblozit kamenem a nase koupelna a vsude vymalovat. Ve stredu az patek nastupuji maliri a uuz budeme mit svetla!!! tak jeste budou nasi delnici pracovat. Ale rekla jsem do nedele, pac v pondeli nastupuji na podlahu. A PAK JSEM JE UPOZORNILA, ZE TAM UZ NIKDO LOZIT NEBUDE NEPOVOLANY, MUSI SI ZOUT BOTY A ZAKAZALA JSEM KOURIT, tak uz to vidim, jak se s nimi budu hadat !:( Jinak bordela je u nas az hruza, ta kuchyn se nemala davat tak brzo, ale bohuzel jinak to neslo, mam plne supliky prachu, digestor vevritr je tez zanesena, proste jak se brousil kamen v kuchyni i pres zadelani je prach vsude :( Tak to jdu zitra trosku pomyt: ) Budeme ted objednavat stineni a sakra se prohneme, vybrali jsme si ty latkove zaluzi a jen obyvak a kuchyn stoji 140 tis :( Takze jeste zvazuji, nevybrat neco levnejsiho, mate navrh? Jinak vsem moc dekuji za podporu, mame OPRAVDU NA VSE PECH. Vse se reklamuje, spravuje a vymenuje :( @hhranolka Satnu mas paradni, uz jen tam naskladat ty kominky obleceni. A co jsem si koupila? Par veci do kuchyne :))) Jinak se tesim na nove fotecky vsech :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova u vas chlapi jeste kouri? ja to zakazovala uz ve fazi hrube stavby,.. teda to jsem to jeste trosku tolerovala, ale jak se dali okna,.... tak jsem je hlidala....chlapi to dodrzovali, akorat vzdy kdyz prisel nekdo novy(ze strejne firmy), tak si to mezi sebou nerekli.... a kdyz nam zapojili rekuperaci, tak jsou to sla rict i chlapum vemku, ze mi nesmi kourit pod nadechem :-D
Odpovědět
@hhranolka @veronikapulkertova jj souhlas, my jsme nekuřáci a kouřit jsem taky zakázala každýmu, kdo něco u nás dělal :-) Veru snad už tu smůlu prolomíte a když bude taková sleva, bude to super
Odpovědět
Profilova fotka
holky zdravím vás po dlouhé době :-) Jen přináším info kdo ještě dodělává... Slyšela jsem od našeho stavebníka co teď u nás ještě dělá příjezdovku.... že existuje nějaký polystyrenový proužek nebo co to je, co se dává na strop aby to tak nepraskalo... mezi stěnu a strop (sádrokarton) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hhranolka U nas se pracuje jen s cigaretou v puse! Uz me to taky stve :( @mavo To je strasna nahoda, ale dnes mi to zednici tez navrhli, jde jen o to, jestli se da probarvit. Ale tez budeme davat.
Odpovědět
@veronikapulkertova @mavo to by mě zajímalo, jak ten proužek vypadá :-)
Odpovědět
@mavo My jsme dávali polystyrenové lišty. Dají se koupit třeba v Obi. My je dávali /protože se se stavbou fakt couráme :-)/ až po roce, kdy byli stropy a zdi hotový a jednu zimu jelo lehounce topení. Ono jak se to vysušovalo, tak to trošku v těch rozích praskalo, tak jsme to pospravovali a pak dali lišty. Zatím žádné prasklinky vidět z pod lišt nejdou, tak snad to vydrží. I když chlapi říkali, že až se to zatíží nábytkem , tak to praskat může i pod lištami. Ale na to upozorňovali spíš kvůli barevné výmalbě. Bílá se dá vždy lehce opravit.
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru já si myslím, že barva na to chytne, ale vzhledem k tomu, že se nechává u stropu bílý proužek /nebo alespoň mně se to líbí/, tak záměrně lištu nechávám bílou.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova tak to by mi vadilo,.. my jsme nekuraci a ja to citim ... takze jak jsem vlezla do baraku a byl citit kour,.. tak jsem je hned upozornovala, ze takhle neee - nenadavala jsem, jen jsem je upozornila - a kdyz jsem nekde nasla spacek, tak jsem se taky hned ptala, kde se to tam asi vzalo? :-N ? jinak my jsme mezi sadros a zed taky neco davali, ale polystyren to asi nebyl a je to prd platne .... prasklo nam to :-| teda je to nepatrna prasklinka a neni vsude.... ale bude se to muset pretrit ...
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že problémy s kouřením jsou všude :( i já se je snažila hlídat jak to šlo - naštěstí poslední kdo tu kouřil bylo, když se sekalo elektro, ale stejně mi to vadí.. @veronikapulkertova je fajn, že dostanete nějakou tu slevu a možná to i klapne a bude to fakt zdarma - to by bylo super vid? za to trápení .. ten proužek zní zajímavě, škoda jen že už máme hotovo - nebo se to dává až na hotové?
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz to nemám ponětí... my to taky máme hotové, už skoro rok bydlíme... ale popraskalo nám to parádně.. tak čekáme až budeme malovat (asi příští léto) a nějak to opravíme... buď zkusíme ten proužek jestli se tam dá dát když už je hotovo nebo něco jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo To je myslím ten polystyrenový proužek - známí ho mají,ale mě se to vůbec nelíbí - přijde mi to umělé... stejně si ten baráček sedá a praská... raději co 2 roky to přetmelit nebo přejet penetraci a bílou barvou - to se schová a není nic vidět - občas to takhle 1x za čtvrt roku udělám - takže to pak nevnímáme ty praskliny - nejsou tolik vidět - spíše jsou v podkroví než v přízemí. :)
Odpovědět
@baraz Dodatečně bych ho už nedávala, my ho /stejně jako sádrokartony/ 3x přemalovali a krásně splynou se zdí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, miluju svoji troubu... udelate testo na babovku, vylejete do formy, dáte do trouby a zmácknete na troube, ze chcete pect babovku, troubu zavrete a jdete si neco delat, az je hotovo trouba zapipa a vypne ... vytahujete uvnitr hotovou, do zlatova upecenou babovku x-) fakt bomba ... s kuretem to same ....
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Že jo? To jsou super ty přednastavené programy - taky je využívám. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatrice.h to je vazne uzasny ulehceni,.. nemusis vec z trouby 3x vyndávat, zjistovat, jak je na tom pokrm uvnitr...fakt fantazie!
Odpovědět
@hhranolka tedy takhle mi tu dělat chutě :-D, trouba šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka oříšková :) manzel nemá rád,... ale kdyz já na ni mela takovou chut,.... takze tu mam volny kus :) kdybyste jeli okolo :)
Odpovědět
@hhranolka jen si dejte i s mrňouskem :-), víš, že ani nevim, kde bydlíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka u hradce kralove ..... kdybyste nekdy jeli na vylet do techto koncin, tak jste vitani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my ty listy dnes koupili v hornbachu, vzaly jsme polystyrenovy, ty nejmensi, stala jedna asi 40 korun, pretreme je to barvy a uplne splynou se stenou pry, udelaji mi to na ukazku, pak poslu foto. Pry ty sadrokartony versus zdi hodne praskaji :( @hhranolka Taky uz se tesim na troubu, ale trouba z toho budu nejdrive ja, nez se to naucim ovladat :) Dnes jsem pul dne umyvala kuchyn a mam tak pulku, pac to tom brouseni kamene na zemi je ten jemny prach vsude a to doslova, je to hnus :( I jak brousili travertin, tak rezavy prach vsude!!!! :-p Byly z toho i narezle omitky.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova tak at pasek neni videt a drzi....my uvidime, co s tim budeme delat jo a jinak mikrovlnku mame s varenim v pare - 6.smysl.... jeste jsem na to nemela chut, abych to studovala, takze mikrovlnka u nas zatim funguje jen jako mikrovlnka a to v tom lidi pecou i ty babovky....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?