Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
@breberka vyvedu Te z omylu, holky sice honi modu, ale kluci honi mobily a techniku. A ta se prodrazi snad jeste vis. Kolikrat si rikam, jak si za ten rok nakoupim hader za hrozny prachy, a kdyz pak sectu moje hadry a manzelovu techniku, ktere si koupi sice dva tri kousky rocne, tak jsem proti nemu totalni zabar :-D :-D :-D
Odpovědět
@mitote :-D
Odpovědět
@breberka to neni k smichu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D holky dovoluji si vstoupit do Vaší diskuse...mám syna 19let, dceru 23..a někdy jsou na zabití oba, každý je úplně jiný, ale ve finále mě přijde, že je to úplně jedno, hlavně že jsou zdraví...
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s @mitote u nas je to taky sup disk,.. sup nova krabicka do obyvaku,... sup a zase je doma kus nove elektroniky, kabelu... :-N jinak u nas je to trosku opacne,.. me od malicka vubec nezajima obleceni,... proste si neco na sebe vezmu, aby mi nebyla zima, pripadne teplo... nejak to neresim, nemam na to bunky - moje nejoblibenejsi nekupy byly vzdy nakupy potravin - manzel, tak to je jina,... kalhot ma plnou skrin, vetsinou se mu libi veci pouze znackove, na nakupy chodi zasadne beze me, abych neremcala kolik to stoji a aby si mohl v klidu vybrat bez pohledu na muj znudeny oblicej... kdyz obcas potrebuju neco ja, jdeme kupovat cilene neco pro me,... tak ja vetsinou nic nemam a manzel si odnasi tesky jak v pretty women :-D
Odpovědět
@baraz Tak to je uzasna motivace! Takove destinace! Zavidim, je videt, ze zamestnavatel jde na to dobre :)
Odpovědět
@hhranolka @breberka me se libi ten odkaz na gorenje...
Odpovědět
@hhranolka Co se tyce kluku, tak muzu pridat svou zkusenot, mam doma 2leteho dablika. Adam je sikovnej, celkem zvlada veci, v cem jsou kluci pomalejsi. Ale protiva je to neuveritelna, vzteklounek, az si rikam, jestli je tohle normalni a nekdy z toho vyroste! Ale segra ma holcicku a to je taky peknej raubir. Takze je to kus od kusu :))))
Odpovědět
@hhranolka Tak to je teda protiklad, ja manzelovi nakupovat musim, jinak by snad chodil nahej, nakupy nesnasi :) To se divam na jeho protahlej oblicej...Nejradeji chodim sama, abych na to mela klid....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 tak u nas je to presne opacne :-D mamka se rada a dobre obleka,.. me to nikdy nebavilo, takze to bylo radosti, kdyz jsem zahlasila, ze potrebuju tehu kalhoty, zda by je se mnou nesla koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka @ivik3 jasně že můžu - pracuji v O2 :) jo oni ví co na nás platí ... ale je to fakt těžké se dostat až takhle vysoko - hodně dřiny je za tím :) to jsme na tom stejně - mě taky nákupy moco nebaví a je mi celkem jedno co mám na sobě ... na finanční náročnost si myslím to bude hodně podobné, spíš jde o ty zájmy holky x kluci, o povahy - ikdyž asi je fakt, že je to taky jak říkáte kus od kusu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz tak to jo,... operatori delaji hodne aktivit pro sve zamestnance - mame kamarada v T-mobilu ... a taky vyhral cestu lodi a akce maji porad... hezky receno ... je to kus od kusu - jakobychom se bavili o sekane :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky vy jste mě pobavili :-) u nás je to tak, že manžel nákupy nesnáší. Když musel nakupovat jídlo, když jsem byla těhotná a dělalo se mi v obchodech zle, byl z toho fakt "nadšený" :-D Oblečení taky nakupuje až když musí, ale dokáže to za 1 hodinu a má vystaráno, já se s tim nimram a kolikrát stejně nic nekoupim :-D holky tak asi i přes desingn vyhraje ta Mora, jak se moc nelíbí @hhranolka, holt prašule.... :-N.
Odpovědět
@hhranolka @baraz @ivik3 a moji 2 kousci jsou taky každý jiný. Maty od mala ufňukánek, náladový a Štěpík je zatim pohodář a samý úsměv, uvidíme v budoucnu :-D jinak něco ke stavbě. Včera manžel finálně dovymaloval obývák, takže je tam už i 1/4 položené podlahy, zaizoloval technickou místnost, aby se mohla položit dlažba a zprovoznili jsme topení...Příští víkend chceme obkládat a dláždit, co se dá :-)
Odpovědět
Chci se zeptat - kdo ma zkusenosti s varnym ostruvkem? Dost lidi me od toho zrazuje, ze pry mi to bude strikat az na zem.....diky za radu....
Odpovědět
@ivik3 :-) stříkat to asi bude, ale nevim jak ostatním, ale mě stříká olej při smažení hlavně na zem k nohám :-) (velkou plotýnku mam venpředu, takže jinde nesmažim), takže ostrůvkem si můžu dovolit desku dát o něco dál a hlavně hloubka 92 cm je určitě lepší než 60 cm. toť můj názor :-)
Odpovědět
@breberka Diky za nazor. Ostruvek je preci jen hlubsi nez kuchynska linka jako takova, tak snad.....Jen jsem tu cetla nazory, ze to vyjde draz....
Odpovědět
@ivik3 pracovní deska jen pro srovnání (ta moje): 4100 x 600 x 38 cena za 1 ks = 2.356,- 4100 x 920 x 38 cena za 1 ks = 3.576,- u obou můžeš odebrat 1/2, což jsem já u té 920 uvítala, protože potřebuju jen cca 1,8 m
Odpovědět
@ivik3 tak co myslíš, je to rapidně dražší? Mě se to tak strašný nezdá :-)
Odpovědět
tak holky a řešim obrovské dilema, co na okna a fr. dveře v kuchyni a jídelně.....nevim jestli žaluzie, rolety, záclonky......v obýváku bych ráda dala na fr. okno japonské stěny
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dost jsem se ted zasmala v posledni diskuzi :) Co se tyce obleceni a nakupu, ja jsem maniak na obleceni, mam rada krasne a znackove zbozi, manzel je snad jeste horsi. Prave o vikendu jsme byli v Rakousku a ja tam vykoupila snad muj oblibeny obchod Guess :))) Zato nesnasim nakupovani potravin :( A co se tyce pohlavi, samozrejme se rika, at je to hlavne zdrave, ale ja si od zacatku prala moc holcicku. Myslim, ze k holkam mame bliz, soudim dle ostatnich kamaradek. Prece jen my zeny drzime pri sobe a chapeme se, ale i samozrejme kupu z nas touzi po prvnim diteti, po chlapecku. Ale vetsinou muzi chteji kluky a zeny svoje princezny :) Jinak k domecku. Prohrala jsem dnes sazku, neverila jsem nasim delnikum, ze krovari za 2 dny udelaji celou strechu, pac museji kousek nasi rozebirat a bum, oni to za den a pul stihli, takze jim dluzim slivovici. Zitra nastupuji na tasky, tak snad vse uz pujde jak ma a pocasi alespon jeste 14 dni vydrzi, optimum pro nas by bylo do poloviny prosince, ale nemuzu byt chrt, at si deti uziji snehu na vanoce :) Jinak parapety komplet objednane nove, PRY by mely dorazit v pondeli. TRAVERTYN PO PUL ROCE DORAZIL!!!! Je krasny , na fotce to tak nejde zachytit, pristi tydne obkladaji krb. Podlahy mame zaplacene, takze koncem mesicem muzou nastoupit a bude to zas o necem jinem. Mimochodem, uz se mi nas domecek zacina libit, a to az se da do barvy a do kamene sloupy, bude kraaasny, boze po dlouhe dobe mam z nej radost :))))) Takze uz zadna zrudka nepadne z mych ust :))) @breberka Zrovna v patek k nam prijede pan resit stineni, budeme mit doma silhouette: http://www.stineni.cz/latkove-zaluzie/ Jsou to latkove zaluzie, ikdyz je mas otevrene, nejde dovnitr tak videt, jak pres klasicke zaluzie, budeme je mit vsude, ale po castech, protoze cena je taky krasna :) Ale jinak tuto firmu muzu doporucit, kdo bude delat stineni, nechte si to nacenit i tady, ceny maji krasne a pan majitel je uzasny clovek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 pokud bude ostrůvek hlubší, tak by to strikat nemelo... Klidně bych do ostrůvku šla @breberka upřímně jsme také nejdrive řešili, co na okna v přízemí dame... Ale to velké 3m okno je tak krasne, ze jsme se zatím rozhodli nic nedávat...
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova no vidíš - vse se v dobře obrátí. Od nás pravé odešel opravář na lednicku-strašně rvala, tak uvidíme, zda návštěva pomohla. Jinak já celou noc vesele zvracela :-N mimi je ok... Takže jsem asi jen něco špatného snedla... Jo a to stínění, které mate vybrané je fakt úžasné! To by se mi asi líbilo do pracovny...
Odpovědět
@breberka Presne jak pises, ceny nejsou uz tak rozdilne, takze hlubsi urco!
Odpovědět
@veronikapulkertova Zaluzie vypadaji zajimave. Ja mam pak v planu venkovni rolety, zevnitr asi nejakou tu zaclonu, ale na to je casu jeste dost. Jsem rada, ze ti vse dobre dopadlo, tak hlavne at to v pondeli dorazi v poradku!
Odpovědět
@hhranolka Taky si myslim, ze by vetsi hloubka mela vyresit problem strikani na zem.....
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru tak paráda, konečně pozitivní zprávičky :-), já koukala, že vy tam máte sluníčko, u nás je taková hnusná inverze.... žaluzie moc pěkný, vyzkoumam to @hhranolka fr. okno se mi taky líbí a teď ho zatim taky asi necham holé, ale tu jídelnu a kuchyni chci zastínit, protože je k nám vidět od cesty a sousedů a hlavně zatim nemáme plot a lidi nám tam kolem baráku klidně couraji a dokonce i přes pozemek ]-( ]-( dost mě to štve. To jsme tam na jaře na konec pozemku dali obrovskou kopici hlíny, protože nám drze tudy i jezdili a vůbec je nezajímalo, že jsou na soukromym @ivik3 tak neváhej a ostrůvek dej, jestli máš místo ;-)
Odpovědět
@veronikapulkertova Veru a už máte cenovou nabídku na ty žalužie? Zajímalo by mě kolik cca stojí na jedno okno
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Muzu ti cenovou nabidku poslat. Pr - Silhouette ložnice 1670 x 1600 - 14 573 Kč
Odpovědět
@veronikapulkertova uf, to jsem tak čekala, to je pro nás asi moc na jedno okno, budete to mít ale pěkný. Oni tam maji spoustu hezkých věcí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?