Izolace podkroví ...provedená zvenku

Dobrý den..jsem již zoufalá...Před rokem proběhla kompletní rekonstrukce našeho domu...již v prosinci jsem zjišťovala nedostatky....Při vysokých mrazech vlhké fleky na sádrokartonu...převážně v jedné místnosti kolem okna, ale i od země....a samozřejmě chlad(naštěstí je to ložnice)..,ale i při silném větru v zimě je cítit chlad....Zkoušelo se navrtat sádroš a špejlí zkusit,zda tam nějaká izolace je...a v každém rohu baráku je pilíř a před pilířem izolace prostě není... Ikolem každého střešního okna je sádrokarton hoodně studený... Takže bychom potřebovali kompetně vše znova zateplit...,ale nejde to zevnitř,protože tu již bydlíme a ten bordel hlavně z toho jak by se tahala ven vata si neumím představit....Nemáte někdo prosím zkušenost se zateplením foukané izolace zvenčí? Ze střechy? Mimo jiné,dnes tu byl pán od Climatizeru(teda spíš někdo,kdo od Climatizeru dostal echo,že scháníme někoho na zateplení) a ten nám řekl,že by bylo nejlepší nějakým koštětem tam tu vatu udusat dolů a oni,že by zbytek dofoukaly....no tak to jsem myslela,že půjdu do kolen.. Tak moc moc prosím...jakékoliv info....na někoho spolehlivého,,,nebo nejlépe vlastní zkušenost... Děkuji ...
Odpovědět
Koukněte na rti.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?