HELUZ na veletrhu FOR Pasiv představí inovativní novinku, které ještě více zrychlí a zjednoduší stavbu

  • 10.02.2024

Před námi je již 11. ročník veletrhu FOR PASIV, který mimo jiné řeší úspory energií v novém bydlení. Již tradičně na něm představí HELUZ svůj systém cihelné výstavby. Letos však přichází i s novou produktovou inovací, která se vyznačuje nejen nadstandartními hodnotami tepelné izolace, ale i zrychlením a zjednodušením stavby.

FOR PASIV
stavební veletrh for pasiv

Novinka nesoucí příhodný název HELUZ RAPID spatří poprvé světlo světa právě na veletrhu FOR PASIV (k dostání pak bude od dubna). Výčet výhod je vskutku dlouhý. Chcete se dozvědět více? Přijďte navštívit stánek HELUZ v hale č. 2. v termínu 15. 2. – 17. 2.

HELUZ RAPID

Pro Vaše nejvyšší pohodlí zakupte elektronickou vstupenku ZDE

Kromě žhavé novinky HELUZ RAPID se dozvíte více o iniciativě Smysluplný celek. Můžete zjistit, jak výrazně zvýhodnit celou stavbu pomocí programu HELUZ na MAX a k vidění bude i produktová stěna s hlavními výrobky pro pasivní a téměř nulové domy.

Odborníci se mohou těšit na specializované poradenství HELUZ techniků a ukázky pomůcek z oblasti digitálního stavitelství, jako je selektor konstrukcí a detailů, knihovny BIM a mnoho dalšího.

Diskuse na téma článku