Rychlý průvodce: Modrá střecha nabízí řadu inspirací a odpovědí na vaše dotazy

  • 17.11.2023

Vítáme vás u nás na stránce, sociální síti a největším Fóru o stavbě, bydlení, rekonstrukci, zahradě a domácnosti v Česku. Modrá střecha je vám otevřena. Využijte všechno, co vám nabízí! A není toho málo.

Modrá střecha

Fórum o stavbě, rekonstrukci, zahradě a bydlení

Na Modré střeše můžete diskutovat na různá témata a poradit se s našimi uživateli a profesionály v největším diskusním Fóru o stavbě a bydlení v Česku. Hledáte nejlepší stavební materiál? Potřebujete recenze na stavební firmy? Čekají vás práce na zahradě a nevíte si rady? Zajímají vás interiérové inspirace? Nebo byste si rádi přečetli reálné zkušenosti uživatelů s domácími spotřebiči? V našem Fóru naleznete odpověď na všechno. Pokud jste odpověď přece jen nenašli, založte novou diskuzi a ptejte se.

Jak můžete založit novou diskuzi na Modré střeše?

Je to snadné. Jednoduše se přihlaste nebo se zdarma zaregistrujte na Modré střeše, najděte sekci Fórum a přidejte svůj dotaz přes tlačítko „Nová diskuze“.

Fórum o stavbě, rekonstrukci, zahradě a bydlení - Modrá střecha

Fotoblogy a fotografie bydlení od reálných lidí

Inspirujte se a buďte inspirací vkládáním přípravných alb ze stavby či rekonstrukce nebo inspirativních alb s představami o vašem novém bydlení. Poraďte se s ostatními Střecháči. Modrá střecha je prostor pro sdílení pokroků a plánů, ale i hotových realizací, staveb, rekonstrukcí domu či bytu, případně slouží ke zdokumentování prací na zahradě či výběru interiérových dekorací.

Vaše fotoalbum můžete nastavit jako veřejné či soukromé. Uveřejněte fotografie ve svém profilu na Modré střeše a možná se právě vy stanete součástí našeho redakčního výběru „Vybrali jsme“ nebo dostanete tolik „Líbí se mi to“, že se vaše album zařadí do každoměsíčního žebříčku TOP fotoalb na Modré střeše.

Oblíbené fotoalba rádi sdílíme i na našich sociálních sítích.

Jak si vytvořím fotoalba na Modré střeše?

Přihlaste se nebo se bezplatně zaregistrujte a přejděte do svého profilu, ve kterém najdete možnost přidat krátkou zprávu (status), fotoalbum nebo článek.

Fotoblogy a fotografie bydlení od reálných lidí - Modrá střecha
Autor foto: @s_he

Nový Magazín s články na Modré střeše

Představujeme vám Magazín na Modré střeše! Přečtete si v něm vše o:

  • stavbě domu
  • rekonstrukci bydlení
  • interiérových inspiracích a trendech
  • domácnosti
  • chalupaření
  • zahradě

Objevte chutné recepty nebo užitečné rady do domácnosti. V Magazínu vám přinášíme i zajímavé rozhovory s odborníky, ale i členy naší/vaší Modré střechy, jejichž fotoalba se pravidelně umisťují v TOP žebříčcích. Poradíme vám se vším – od základů, až po interiérové dekorace.

Jaká témata vás zajímají? Přijali byste rozhovor s vybraným odborníkem? Co byste si v našem Magazínu chtěli přečíst? Napište nám a my se pokusíme vaše přání splnit.

Magazín s články o stavbě, rekonstrukci, interiérovém designu, domácnosti a zahradě - Modrá střecha

Profesionálové – firmy, živnostníci, e-shopy a další

Správná kombinace materiálů, barev a nábytku dokáže změnit jakýkoli prostor na pravý domov. Ale klíčovým faktorem jsou také spolehlivé stavební společnosti a dodavatelé.

Prohlédněte si profily a práci našich Profesionálů a vyberte si ty své. Poraďte se s nimi a inspirujte se ukázkami jejich práce.

Bazar – prodávejte a nakupujte nábytek, stavební materiál, nářadí či zahradní příslušenství

Nakupujte a prodávejte vše, co souvisí s bydlením v našem Bazaru. Kromě použitého zboží tam najdete i nové zboží od našich Profesionálů, ale také byty a domy k prodeji či pronájmu. Stačí produkt/službu vyhledat nebo si projít vybrané kategorie.

bazar na modré střeše

Inspirace – reálné fotografie interiérů, rodinných domů, projektů či zahrad.

Modrá střecha je plná inspirací z každé oblasti bydlení. Stavba domu, interiér, zahrada, chalupa, domácnost… Najdete je ve Fotoblozích našich Střecháčů, ale také v sekci Inspirace, kde najdete nápady přehledně rozdělené pro každé téma zvlášť.

Inspirace - reálné fotografie interiérů, rodinných domů, projektů či zahrad

Spřízněné duše a přátelství

Jsme více než největší portál o bydlení na Slovensku. Jsme komunita a místo, kde díky sdílení stejných radostí i starostí vznikají přátelství na celý život.

Pro ještě více tipů a inspirací sledujte také náš Facebook a Instagram.

P.S. – Staňte se členem naší super skupiny na Facebooku. Je nás už téměř 17 000!

Máte dotazy? Kdykoli nám napište, jsme zde pro vás na e-mailové adrese info@modrastrecha.cz

P.S. – Věděli jste, že originální inspirace do zahrady, nápady na projekt domu a rady do domácnosti najdete také u našich sousedů? Navštivte naši slovenskou Modrou střechu. Přihlásit se můžete se stejnými přihlašovacími údaji.

S Modrou střechou je radost bydlet!

Nejnovější diskuse