Štědrý voucher nastal

  • 06.12.2023

Kouzlo Vánoc promění voucher HELUZ až na desetinásobek při nákupu cihel. Zakoupením Štědrého voucheru HELUZ za 5 000 korun získáte při následném odběru stavebního systému HELUZ v ceně 100 tisíc korun odměnu 10 tisíc korun. Odměna roste až do výše 50 tisíc korun při nákupu cihel za 500 tisíc korun.

Postup: Jak zhodnotit Štědrý voucher HELUZ

1. Objednejte do 20. 12. 2023

Štědrý voucher HELUZ objednáte na webu heluz.cz/voucher

2. Zaplaťte voucher   

Po úspěšné objednávce přijde na váš e-mail potvrzení s platebními údaji. Jakmile zaplatíte a my obdržíme vaši platbu, zašleme vám do e-mailu voucher s unikátním kódem. 

3. Nadělte pod stromeček

Dejte poukaz pod stromeček sobě, svým dospělým dětem, nebo známým, kteří staví z cihel HELUZ. Překvapíte je hned dvakrát – dárkem i tím, jak se zúročí. 

voucher Heluz
Zdroj: HELUZ

4. Nakupte stavební materiál HELUZ v roce 2024

Nakupte stavební materiál HELUZ ideálně na stavbu vašeho domu. Od faktur za materiál vystavené v roce 2024 se bude odvíjet výše odměny, kterou následně získáte. Prostudujte si podmínky akce.  

5. Uplatněte voucher do 28. 2. 2025

Poukaz a veškeré další náležitosti (faktury za stavební materiál atp.) je možno uplatnit do 28. 2. 2025 na webu heluz.cz/voucher. Při splnění všech podmínek bude dotace vyplacena na účet uvedený v objednávce voucheru.

6. Kupte si něco pěkného 

Do 30 dnů od uplatnění voucheru přijde na váš účet (případně účet uvedený v objednávce) odměna v rozsahu 10 až 50 tisíc korun. Kupte si za ně něco pěkného do vašeho domu.

Podmínky akce zde https://www.heluz.cz/cs/voucher/podminky

Autor: HELUZ

Zdroj foto: HELUZ

Diskuse na téma článku