coverphoto
Aktivní

kotatko77

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Když ztratíte krásu vnější, musíte ji najít uvnitř sama sebe.....a to je to nejtěžší........
zaregistrovala se 18. led 2009
Aktivita
28 příspěvků ve fotoblozích
42 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Kterou značku a koho by jste doporučili na venkovní žaluzie Mělník, Praha východ, Brandýs nad Labem a okolí, popřípadně Střední Čechy? S kým jste byli spokojeny cena vs. kvalita vs. poté montáž a servis. Děkuji moc.

Jaké světlo máte v obývacím pokoji spojeném s kuchyní a jaké nad jídelním stolem? Prosím moc o inspiraci, moc toho dohledat v reálu nejde. V obchodě je milion světel a člověk neví

Venkovní žaluzie, od koho poptat v antracitu, abychom nevykrváceli, stačí na vypínač v každé místnosti,,nic extra centrálního díky zdražení si nemůžeme dovolit. V kalkulaci sice máme promakanější, ale jak se vše zdražuje, musíme jít dolů, aby cena z kalkulace platila. Děkuji za tipy.

HOlky, rádi bychom měli vstupní dveře se zrcadlovým sklem, to samé vedlejší světlík plus i vedlejší okno. U firem jako okna.eu, Pramos, VPO Protivanov , Macek...se nemůžeme shodnout na názvu a bojím se, že nám pak dodají něco jiného. Nevíte název toho zrcadlového prosklení? Pro představu si to představujeme takto.

Asi hloupý dotaz. Ale kdy jste poptávali okna do novostavby a objednali. Máme zatím základovou desku a řekli, že je brzo, prootože cenu potvrdí až po zaměření, to znamená , až bude hrubá stavba. Mám pocit, že všichni poptáváte okna a objednáváte ještě předtím, než vám komplet hrubá stavba stojí. Nebo se mýlím, JInak jaké máte zkušenosti s PRAMOS, okna.eu, okna VPO Protivanov, Okna Macek....Internorm ani poptávat kvůli ceněn nezkouším.