coverphoto
Neaktivní

sen19

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 30. říj 2019
bydlí v městě Pardubice
Aktivita
8 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (21)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
6. srp 2020

Prosím, měnili jste někdo těsnění u ledničky?? Potřebuji radu. Mám dojem, že mi nový díl nepřitáhne dostatečně magnet..že je to lehce mimo, přitom je to originál náhradní díl. Moc děkuji (Beko lednice)

23. čvc 2020

Moc prosím, doporučte mi pokojovou převislou květinu, která vydrží v teplejším místě. Potřebuji tak částečně zamaskovat stoupačky v obýváku. Dám do horní poloviny tohoto rohu polici a na ní květinu. Mooooc děkuji.

21. čvc 2020

Prosim, menili jste nekdo tesneni u lednice Beko?

19. čvc 2020

Prosím, kdo máte Smart tv a hodně chodíte na internet.. Maže se občas cookies či historie ?? (koukáme na tv pouze přes webové stránky, kde mám předplacenou službu konkrétně www.tv.starnet.cz a najednou mi internet nelze vůbec otevřít. Prostě jen černá obrazovka). Například připojený Flash disk jde uplně v pohodě. Děkuji moc za rady. Tv je to GoGen.

16. dub 2020

Prosím, které truhlíky dát na balkon? Jak jste spokojeni s těmi "půlenými" na zábradlí? Už jsem včera měla v ruce, ale nějak se mi nezdáli, tak pořád váhám, jestli nedat ty na na konzoly. Děkuji .Květiny chci dávat převislé, pravděpodobně Million bells.

3 fotky