coverphoto
Neaktivní

sen19

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 30. říj 2019
bydlí v městě Pardubice
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (21)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům

Prosím, kdo máte Smart tv a hodně chodíte na internet.. Maže se občas cookies či historie ?? (koukáme na tv pouze přes webové stránky, kde mám předplacenou službu konkrétně www.tv.starnet.cz a najednou mi internet nelze vůbec otevřít. Prostě jen černá obrazovka). Například připojený Flash disk jde uplně v pohodě. Děkuji moc za rady. Tv je to GoGen.

 • elisss54toto by aj mna zaujímalo. Máme podobný problém, že na tv nam nejde po čase internet. Neviem si to vysvetliť prečo, pretože predtým to fungovalo.
  • baru9jsem naprostý laik, ale jediné co mě napadlo jestli nemáte omezená data od poskytovatele. Pak taky si myslím, že může být pokles rychlosti. Já mám jednu telku normálně satelit a druhou net, a občas /1 x týdně cca,/ se to jakoby kousne, a napíše, že je offline, ale třeba po půl minutě to normálně naskočí.
   • elisss54@baru9  , ja tomu tiež nerozumiem. Nám sa stratili aj ikony, predtým tam bolo google, youtube atd....Teraz to tam nie je...
    • sen19
     AUTOR
     @baru9   @elisss54   Tak jsem problém vyřešila sama 😉 v tv jsem našla aktualizovat Software. Potom jsem také vymazala Cokies a nakonec páč to stále nešlo. Na 20 minut vypojila ze zásuvky jak wifi, tak tv. A běží. 🙂
     • elisss54@sen19  , musím to teda vyskušať...