Zapuštění bazénu Azuro (402) DE LUXE

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, rád bych na budoucí zahradě zapustil kruhový bazen Azuro 402, ale nikde se mi nedaří najít doporučení jak připravit výkop. Nemáte prosím někdo tento typ bazénu? Je nutné jámu betonovat (štěrk, sítě, beton)? Děkuji za praktické zkušenosti
Odpovědět
1
2
Tak bazén stojí. Jen se mi nepodařilo vyhladit všechny vrásky folie na stěnách. Dno je krásné, ale na stěnách jsou sem tam varhánky. Je to normální?
Odpovědět
@angus88 par jich tam take mam. Ono kdyz s tim clovek nema zkusenost, tak to jde na 100% spatne
Odpovědět
@nitro ale předpokládám, že to ničemu nevadí... takže to neřeším :)
Odpovědět
@angus88 my to zkusime narovnat pri zazimovavani. To se bude muset bazen odpustit pod trysku tak to snad pujde
Odpovědět
Máte prosím kolem bazénu někdo kačírek? Jak to udělat, aby kameny nezapadavaly mezi nopovku a stěnu bazénu?
Odpovědět
@angus88 Kacirek dat len po vrch nopovky.
Odpovědět
@deto_oesya no ale pak bude nopovka vidět, to právě nechci :)
Odpovědět
@angus88 Tak nejaky vacsi kacirek, ktory nezapadne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya Hej hej, toto mi pride dost zmysluplne urobit. To jako že to nedoporučuješ ?
Odpovědět
@petrsv1000 Doporucujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya Tak to jo ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ti co mají bazéný Azuro a jim podobné, jak zazimováváte? Zastřešení nemáme a plachtu jsme po uragánu sundali, protože málem odlítla. Stačí odpustit pod trysku vodu, vypustit vodu z hadic, filtrace apod, nalít přípravek pro zazimování či ještě něco?
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@nitro JK se vypouští vida z hadic pokud je napusteny bazén a chtěli bychom hadice dát do trubky pod zem? :) jde to když je bazén plně napusteny? :)
Odpovědět
@cvachna hadice odpojím od bazénu a mám u každé uzavírací ventil, aby mi bazen nevytekl když je plný. Vodu z trubek dostavám vyfoukáním, ale nejspíš tam vždy něco zůstane. Mám to cca 30cm v zemi a zatím fungují
Odpovědět
@cvachna Davaji se zevnitř https://www.bazenyshop.cz/nahradni-di...
Odpovědět
@specnaz84 @cvachna Pokud se jedna o bazeny Azuro, pak to jsou tyto ucpavky, nikoli gumove do “nafukovacich” bazenu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
@sobii Dobrý den. Jak Vám po letech funguje ten polystyren? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Bezvadně, žádný problém.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?