Nábytek Idea - máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Chtěli bychom zařídit dětský pokoj dřevěným nábytkem, ne moc drahým a nábytek Idea mi přijde i cenově dostupný. Zajímala by mě především kvalita, nemáte někdo zkušenosti? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Z Idea mám provizorní šatní skříně v ložnici už asi 8 let a dcera má PC stolek se šuplíky. Není to žádná extra kvalita, ale tehdy mě 3-dílná a 2-dílná skříň v akci stála 2000,- a 1000,- a když se k tomu člověk slušně chová, vydrží to. Se sestavováním jsem sama neměla žádný problém, kupodivu i ty dírky na kolíčky seděly, jediná věc - nejde přesně seřídit dveře, což nemusí být skříní, ale spíše bych to přisuzovala zoufale křivé podlaze. Mám-li volbu Idea nebo nic, zvolila jsem Ideu a nelituju. Pokud bych měla finance, koupila bych samozřejmě něco kvalitnějšího. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, já u nich kdysi kupovala postel pro dva za necelé tři tisíce (bylo to teda do studentského bytu) a musím říct, že kvalita nic moc. Postel jsem si skládala sama a něco bylo křivé, chyběly tam nějaké šroubky a trošku vrzala. Nejlepší bylo, když mi postel rupla po jednom žhavém ránu s přítelem :-D Jako něco může být ok, ale já teda dobrou zkušenost nemám. Takže jsem sháněla postel novou. Původně jsem chtěla postel z ikei, ale nic moc se mi tam nelíbilo. Nakonec jsem vybrala postel v prodejně žluté haly, máme ji kousek od nás. Postel nebyla drahá a přitom byla z masivu, takže počítám s tím, že hned tak nerupne :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Před lety nebývala Idea špatná. Teď teda hrůza. Objednávali jsme komodu, přišla už rozlámaná. Reklamaci sice vyřešili velmi ochotně, poslali hned náhradní díly, ale manžel to odmítl složit, že se to stejně hned rozpadne. Máme od nich ale třeba už deset let psací stolek a ten drží a přežil už troje stěhování.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejich nábytek se mi vůbec nelíbí už proto bych u nich nic nekoupila. Když to tu čtu tak nikdy.....
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?