Menu Forum

100% LTV u hypoték

12. srp 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
malamicka (22 r.)
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
malamicka (22 r.)
Registrovala se 10. července 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
  • Sním o domě
 Zdravím,
jelikož někteří z vás již mají zkušenosti, případně dost studují svoje možnosti, jdu to zkusit sem. Existují nějaké banky, které nabízí i 100% LTV? Něco bokem sice máme, ale bohužel to padne na poplatek RK.
Díky všem
10. srp v 16:18  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
spaly
1
Registroval se 2. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 208 příspěvků. Má 4 přátele. Region Nový Jičín.
  • Stavím dům
    Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
spaly
1
Registroval se 2. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 207 příspěvků. Má 4 přátele. Region Nový Jičín.
  • Stavím dům
    Region Nový Jičín
 ano některé banky půjčují do 100%LTv ale počítejte s vyšší úrokovou sazbou okolo 3% popřípadě využíjte překlenovacího úvěru se společnou hypotékou na které budete mít úrok již normální okolo 1,7%. Vše záleží na vaši bonitě. Hodně štěstí
10. srp v 16:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 4235 příspěvků. Má 32 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @malamicka asi bych pár let šetřil a pak začal uvažovat nad stavbou vlastního domu než si půjčovat 100%.... kolik máte příjmy dohromady ?
10. srp v 16:28  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba - finanční poradce, hypoteční poradce
Vladimír Švorba PRO

Služby - finanční a právní poradenství - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
 Ještě pár měsíců budou banky poskytovat hypotéky s LTV 100 %.
10. srp v 17:43  •  www.svorba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malamicka (22 r.)
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
malamicka (22 r.)
  • Sním o domě
 @petrsv1000 nehodláme přehodnotit náš názor, jelikož za pár let plánujeme jiné události, ke kterým už potřebujeme dům. Příjmy máme slušné.

@spaly s vyšší sazbou počítáme, poté bychom nejspíš refinancovali. Chtěla jsem spíše radu ohledně přesných výčtů bank, které tuto možnost poskytují.

@vladimirsvorba Ano, tohle víme, proto se to snažíme vyřešit ještě nyní. Chtěla jsem spíše radu ohledně přesných výčtů bank, které tuto možnost poskytují.
10. srp ve 20:56  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
 @malamicka http://svorba.cz/kde-lze-ziskat-100-hypoteku-na-koupi-bytu/

U domů to bude podobné.
10. srp ve 21:14  •  www.svorba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
230
  • Zařizuji dům
    Mnichovo Hradiště
 @malamicka pokud máte slušné příjmy, tak asi není problém, obrátil bych se na finančního poradce, který to za tebe vše vyřídí emoticon
10. srp ve 21:14  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kean
Registroval se 10. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
kean
Registroval se 10. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 21 příspěvků. Region Benešov.
 Mám dobré zkušenosti u KB. Také jsme potřebovali 100% a za své úspory potom nebyl problém dům vybavit a začít s pracema na zahradě.
11. srp v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nobondgirl
40
Registrovala se 17. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 80 příspěvků a 1 album. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nobondgirl
40
Registrovala se 17. února 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 80 příspěvků a 1 album. Má 70 přátel. Region Praha.
 Máme 100% u KB. Úrok je ale dost děsnej... Lituji, že jsme si dali 5letou fixaci, protože teď jsme rekonstruovali za naše, zlepšila se nám práce atd. a hodilo by se refinancovat na nižší LTV nicméně fix nám končí až za 3 roky...
11. srp v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabejn
3
Registroval se 17. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 100 příspěvků.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
sabejn
3
Registroval se 17. července 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 100 příspěvků.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 Na byt je možná 100% hypotéka výborná věc, ovšem výstavba domu? Uff...

Rozpočet na dům je 2 400 000 Kč.

První komunikace s bankou byla na takové úrovni, že jsem hlavně zjišťoval, kolik jsou ochotni pustit na první čerpání. Bylo mi řečeno, že opravdu minimálně. Pohyboval jsem se v číslech, za které bych nepostavil ani základovou desku. Poté začalo přibývat plno nutných papírů, chtěli po mě detailní položkový rozpočet, jména nasmlouvaných firem a dalších věcí.

Skončilo to tak, že jsem skočil do Buřinky, vzal jsem 500 tisíc z nezajištěného úvěru (úrok 4.66%, šest let fixace, 18 let splatnost) a 1 900 000 z banky. Dostal jsem zajímavý úrok, nepotřeboval jsem podrobný položkový rozpočet, žádná jména firem, žádné faktury... Hypotéka mě stojí sice o pár korun více (se vším všudy o cca. 300 korun měsíčně navíc), ovšem za ty ušetřené nervy a zdraví mi to stálo.
11. srp v 10:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
 @sabejn A teď si vemte, že existují banky, které umí čerpat nad rámec zástavní hodnoty nemovitosti emoticon
11. srp v 11:22  •  www.svorba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malamicka (22 r.)
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
malamicka (22 r.)
  • Sním o domě
 @nobondgirl a proto bychom chtěli nejlépe fixaci např. na rok a poté refinancování. Jen se zeptám, jak je to s vyřizováním všech potřebných dokumentů u KB? Případně kolik jste si půjčovali? emoticon Klidně do IP. Díky
11. srp v 17:58  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nobondgirl
40
fotoportrét
fotoportrét
nobondgirl
40
 @malamicka měli jsme finančního poradce, takže papírování jen to nejnutnější, ale my kupovali hotový dům. Odhad také zajistil on. Půjčovali jsme 3M
11. srp ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
vladimirsvorba (36 r.)
Vladimír Švorba PRO

2
 @malamicka Fixace na jeden rok jsou skoro u všech bank hodně drahé.
11. srp ve 21:22  •  www.svorba.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saurauia
2
Registrovala se 15. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Sním o domě
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
saurauia
2
Registrovala se 15. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Sním o domě
    Region Plzeň
 super je floatova sazba nebo ofsetova hypoteka, ale nabizi to malo bank(RB, Fio, Moneta)
12. srp ve 20:40  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí