Hypotéka od KB nebo ČS?

Zobraz úvodní příspěvek
Právě mi přistál na stole návrh na splátky od poradkyně... hypo na 3 miliony, 25 let.... u Komerčky splátka 12,268,- u České spořitelny splátka 12303,- ,,prý" bez dalších poplatků, odhad zdarma, vedení účtu zdarma. Nevím k čemu se přiklonit a do čeho investovat čas a energii, když ani s jedním nemám zkušenost. Do teď jsem měla úvěr u Lišky...
Odpovědět
1
2
@lenamala - v ktorej banke Vam to nedali? ... Uvidim ci mi to CSOB vyhodi zo smluvy :D , ale ked to maju vacsina bank tak neviem, neviem..Diki za radu. @vladimirsvorba - 90%
Odpovědět
V ČSOB nechtěli ani slyšet , přestože tam máme 3 účty atd. V KB jsme řekli, že to ve smlouvě nechceme a nemáme.Bez keců,navýšení úroku.
Odpovědět
@lenamala - diki tak u nas su tieto 2 banky favoriti CSOB len kvoli tomu, ze sme tam cca 10rokov, - ucty, hypo tam uz mam, ale ak sa budu cukat a KB ponukne lepsie podmienky a aj odhad bude priaznivy tak nie je co riesit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Už se uzákonilo předčasné splacení hypotéky bez sankcí??? Máme rok do konce fixace a budem prodávat....
Odpovědět
Předčasné splacení hypotéky nebude nikdy bez sankcí. Zákon pouze upravuje vysoké ceny poplatků, které jsou s tím spojeny. Měnit se bude následující: Možnost mimořádného splacení úvěrů zajištěných nemovitostí určenou na bydlení. Věřitel přitom má právo pouze na kompenzaci přiměřených nákladů. Hlavně se tato změna nemá týkat smluv, které jsou již podepsané, ale smluv budoucích, které budou podepsány až po tom, co bude platit onen zákon...
Odpovědět
Profilova fotka
@sabejn No tak to je blbý tedy, ale zajdu tam a uvidíme kolik to bude dělat...
Odpovědět
@zumari Zmena v mimoradnem splaceni uveru bude platit i na stare smlouvy, ale vzdy az od doby dalsi fixace. Jestlize tedy budete mit fixaci jiz pristi rok, tak od te doby budete mit stejne podminky jako lide, kteri uzavrou nove smlouvy od tohoto listopadu. Tj. muzete hypoteku predcasne splatit a zaplatit pouze kompenzaci primerenych nakladu banky.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?