Úroková sazba v červenci 2013, jakou vám banka nabídla?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky. Jakou vám banka nabídla úrokovou sazbu a je třeba si vzít k nabízené sazbě další produkty? Máme teď nabídku od Hypoteční banky 2,79 % a k tomu 150 Kč zavedení hypo. účtu + účet u ČSOB. Nemusíme od nich brát žádné pojištění. Tak váhám jestli podepsat nebo ještě oběhat banky. Máme to od finančního poradce.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@asen kb, piradkyne se hodne snazilan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepz kdyz najdes banku, co mi da pod 3 procenta se 110%.... sama jsem se presvedcila, ze dnes banky na n izeji i pres 4 procenta.
Odpovědět
My máme 2,2 % (hypotéku jsme uzavírali v září - u UCB). Ale prý mají jít úroky u všech bank nahoru, takže chceme úrok zmrazit....poradila nám to naše finanční poradkyně
Odpovědět
@stepz Pojištění určitě mít budeme, ale nebudeme ho mít k hypotéce. Budeme mít zvlášť u jiné pojišťovny. Hodně lidí říká, že pojištění které dávají banky k hypotéce není dobré. Lepší je mít pojištění zvlášť. Nevím proč, moc tomu nerozumím.
Odpovědět
@chris_n 4.300.000,- Kč (80%).
Odpovědět
@maty2006 To máte ale asi float hypotéku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@martiny82 taky máme pojistku od jiné banky, jen se vinkuluje.
Odpovědět
@esmeralda2 UCB floatku sazbu zatím doba nahravala ze pada. proto uz nakou chvili 2% @chris_n hmmm 110% to konkretne je vyjimka to jsem nemiril na tebe, tam verim ze jsou podminky huste :) ale kb jiste bude patrit spis k tem drazsim. Dokazu si predstavit i "levnejsi" ale pokud to date do rukou poradkyne vse je jinak ;) @martiny82 to verim kazdy povida neco jineho jak se mu to hodi, ja si ale uz rikal ze byste ho nemeli, dneska je to uz fakt povinnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@stepz představ si, že i u původních odhadů na 85% byla KB levnější, než třeba Hypoteční banka. Je pravda, že my vybírali z KB, Hypo banky, Raiffky, ČS. Jinde jsme moc nekoukali
Odpovědět
@chris_n pokud jste měli takto omezeny vyber, tak prosim, to se nedivim,urcite jste vybrali dobre. ;) Ja osobne nejsem priznivce fin. poradcu. apod prostredniku. Taky jsem si pri vyberu dal vedle sebe svy favority, podle jistych kriterii a vybiral jsem Bylo to z: UCB (tip kamose) CSOB (privilegia od zamestnavatele) CSAS (stavajici ucet) MODRA PYRAMIDA ,KB (drivejsi uvery) a Raifaissen (typ od sestry) a vyhrala na plne care UCB (bezkonkurencni nabidka - parametry)
Odpovědět
Profilova fotka
@stepz a ty mas asi float ne? Csob je v podstate hypotecka, pyramida je snad v jedne skupine s Kb. My jsme radi, ze nam to zaridila poradkyne, musela se dost dohadovat (v zemz my moc dobri nejsme). Ja mam UCB, GE, a spol. nejak zafixoane, jako banky pro movitejsi klienty :D
Odpovědět
Můžu se zeptat ještě kdo máte pojištění zvlášť co máte vše pojištěno? Nemyslím částky. Mám na mysli - smrt (úraz, nemoc), Invalidita (úraz, nemoc), trvalé následky úrazu, denní odškodnění nemoci a úrazu, pojištění velmi vážných nemocí, pobyt v nemocnici atd. Dostala jsem teď návrh pojistky od fin. poradce a jsme tam pojištění úplně na vše. Dokonce i obě dětí mají pojištění velmi vážných onemocnění.
Odpovědět
Článek se načítá
@lemonela to netuším....jestli je to myšleno, že nemáme zafixovaný úrok, tak to asi jo....
Odpovědět
@maty2006 V podstatě ano.
Odpovědět
Profilova fotka
@martiny82 to asi nebude levná pojistka :-o mělo by být pojištění na invaliditu hlavně. A to už na tu od prvního stupně... na třetí dosahne málokdo. Trvalé následky taky. Smrt samozřejmě. Jen je otázka, jak to rozvrhnout mezi životní a úrazové pojištění
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?