Betonové polské jímky a žumpy Septic. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravim, chci se zeptat zda tu ma nekdo zkusenost s polskymi jimkami SEPTIC. Pripadne jakou jinou firmu mate a za jakou cenu? http://www.betonovyseptik.eu/index.ph... http://septic-betonovejimky.cz/#service http://www.ibetonove-jimky.cz/betonov... Certifikaty maji, kvalita nejhorsi pry taky neni a cenove jsou zajimavy. Maji v nabidce napr. dvoukomorovou 12m3 (7 a 5 m3 - odpad / destovka) vcetne horni desky, kominku, poklopu, doprava a slozeni...vse za 29.000,- napr. od Trial stavu jsem na cca 65.000,- coz se mi moc davat nechce. Diky moc za info.
Odpovědět
@username no uf :-( a neteče tím? toho bych se teda bála i na tu dešťovku. horší je že mají ty weby co se tváří jako české a oni jsou to poláci.....a nevím zda je všechno jedna výroba nebo může být nějaká polská kvalitnější..... upřímně se mi za to nechce dát zbytečně moc peněz na dešťovku bez dotace :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jajinka121 aktualne netece, az potece, tak ji nechame vyplastovat... Vyhrabavat to uz asi nebudem. Mame to jen na destovku a stejne bych prisze priplatil za poradnou... Skoda vody co tece pryc...
Odpovědět
Profilova fotka
@username to vyplastování ale taky není levná záležitost...
Odpovědět
Profilova fotka
@catt82 jo, ale lepsi reseni momentalne neznam, omlatit to polakum o hlavu pujde tezko...
Odpovědět
@username pokud to bylo ale takhle už při dovozu tak spíš by jste měl nadávat na sebe, že jste to přijal ne? Já jsem lezl do betonové jímky po 2letech když jsem čistil bordel co do ní napadal při úpravě komínku apod a byla v pohodě, stejná jako při instalaci
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Ahoj, 08.11.2019 nám přivezli dvě betonové jímky. Jednu na vody ze střechy, a druhou na odpady z domu. Včera jsme se do jímky podívali, a z 1,3 je plná vody, v domě zatím nebydlíme, jestli jsme vylili do vany 2-3kyble vody, a asi 4x spláchli záchod, protože jsme jej zrovna naistalovali, tak je to hodně. Samozřejmě telefon nikdo nezvedá. Setkal jste se někdo s tímto, lze to nějak opravit nějakým nátěrem apod.?
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím vás, jímky z polska neberte ani na zalívání...vyhozené peníze. Natož na septik, to by byl pěkný průser do budoucna. Vždyť už z fotek je vidět jak jsou stěny tenké, děravé a nátěr halabala.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@lukas1112 Jste zpětně spokojen, těsní jímka, nějaké postřehy? Plánuji koupit jímku jako "sklep", vyfrézovat boční dveřní otvor...
Odpovědět
@skunkos třeba uživatel odpoví. Taky jsem na ně před časem koukala, ale je to taky Polsko, tak se tomu bojím věřit. Asi nejlepší kvalitu mi přišlo že mají ty jímky Havel. Ještě jsem koukala na betonárku v Grygově, ale ti mají asi spíš jen kulaté.
Odpovědět
Profilova fotka
@skunkos sklep z jimky mam, ale to vyrezavani dveri je fakt desny 🙂 dnes bych sel spise do prefabrikovanych sklepnich segmentu, nebo aby ta jimka mela ten otvor primo z vyroby 🙂
Odpovědět
@geodett Napsal sem si i žadost o nacenění na probud.pl tuším, ty už sou přímo sklepní a vypadají dobře, uvidíme zda se ozvou.
Odpovědět
Profilova fotka
@skunkos ja mel puvodne taky objednanou jednu sklepni, ale volali mne tyden pred dodanim ze jim spadla a praskla tak ze mam cekat 2 mesice nebo vzit jinou 🙂 ale psalo to uz vice lidi takze mozna je to jejich obchodni strategie
Odpovědět
Článek se načítá
@skunkos Já si ze zvedavosti nechaval nacenit "sklep" od českého výrobce, rozmery 3,8x2,1x2,1m a cena byla cca 80 000Kč....
Odpovědět
Profilova fotka
@cyklos to mne neprijde tak silene, mne ta velka jimka ze tkere mam sklep od polaku vysla pred 4 lety skoro na 60t
Odpovědět
Profilova fotka
Objednával jsem tento, do měsíce by měl dorazit (pokud koronavirus nezasáhne a nebude odklad). Ale je to klenba, ne každému musí vyhovovat ... já jsem ho naopak kvůli klenbě volil ... prefabet-beton.cz/prefabrikovane-sklepni-segmenty
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@username Prosím vás od jaké firmy jste koupit tu hrůzu? Mě mají v pondělí dovést 6m3 žumpy-stav s.r.o. (betonovážumpa.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
@robin_malus Dobrý den, prosím Vás jak jste spokojený s jímkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@robin_malus jo, to jsou oni, maj asi 20webovek... Staci se podivat do te jejich galerie jakej je to shit... Ja momentalne premyslim ze vemu kango a odvezu 20tisic na skladku....
Odpovědět
Profilova fotka
@username Co jimku vyvarit plastem co se pouzva na bazeny? Jen nevim jak velke desky by sli dovnitr protahnout kominkem.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?