RD Rýmařov a zkušenosti s nimi?

13 hod48306
  • @nekdy  A co je to za kamenivo pod tím? Jaká frakce?
    Já teď řeším, co dávat do podloží. Mám v plánu 0-32, tak snad je to ok...

• @mariacek  Třeba já, kolem baráku dával kamenivo 16/32, příp. 8/16. Abych měl dobrý pocit kvůli snadnějšímu odtoku vody od baráku. Dál na zahradě už 0/32. 😉

• @fantomik  Díky, každý výrobce betonové dlažby doporučuje něco jiného, tak se snažím zjistit, která frakce je ta nej... 😉

• Sponzor fóra
  • @mariacek  navazuje nám to na příjezdovku. Takže dole je geoška, makadam, 16-32, 8-16 a přímo pod zámkovkou 4-8mm. Na cestičkách 16-32 a pak 4-8mm. 0-32 jsem nikde nedával, protože by se.ten prach mezi mohl při dešti splavit dolů a nedrželo by to tak.

• Ahoj, dělal jste někdo odvzdušnění podlahového topení? Je to třeba dělat, nebo stačí jen žebříky v koupelně?

• @mariacek  Mame CosmoTHERM E 9 kW a dle parametru ma funkci automatickeho odvzdusneni. Pan topenar, co byl na zarucni kontrole kotle, take tvrdil, ze neni zapotrebi system vubec odvzdusnovat...

• @nufinka88  No v kotli se vzduch držet asi nebude, ale jinak koupelnové radiátory odvzdušnit je nutné, za půl roku topí jen asi z 20 a 40%. Budu muset prohrabat dokumenty k podlahovce až bude čas...

• @mariacek  teoreticky stačí odvzdušňovat v nejvyšším bodě soustavy, což bývají žebříky

• @plaintruth  Máš pravdu, u rozdělovačů PT nebyl žádný vzduch. Stačí opravdu jen odvzdušňovat žebříky, kde jej bylo dost.

• Dobrý den, máme Largo 98 postavené v roce 2017 a na půdě máme přetlakové větrání od elmet elair f - dneska jsem byla na půdě a filtr je v katastrofálním stavu. Na netu hledám náhradní filtr a nemůžu najít. Poslete někdo odkud filtry kupujete? Děkuji

• @pepa101  ahoj, mohla bych se prosím ještě zeptat na dekor podlahy? Není to bílá v laminu wenge passionata?

• Ahoj, prosím o radu kvůli eVodník. Ten odkaz 192.168.2.1, mi nefunguje, nevím jak dál postupovat. Panu Hlouskovi už nevolam, připadám si už jako debil. A jestli se mi to nepodaří nějak jednoduše zprovoznit, tak se na to už vykašlu 😁
    Děkuji

• @editaw  A na tu IP adresu se hlásíte, když jste připojena na wifi síť eVodníka? Nemůžete být na Vaši domácí wifi, to nemůže fungovat .. eVodnik má vlastní wifi, na kterou se musíte připojit, aby šlo nastavení .. ale je to už delší dobu, co jsem to řešil, takže sit o úplně nepamatuju ...

• @editaw  nastavujete to uplne od zaciatku? ak ano tak tak ako vravi @sargic , eVodnik by mal vysielat nejaku vlastnu wifi siet na ktoru ked sa pripojite tak vam ta adresa pojde

• Ahoj, děkuji vám oběma za radu, byla jsem na své WiFi, ne na vodníkovi. Tak to zítra zkusím, až přijedu domů 😁

• Sponzor fóra
  • Cau lidi 😛 Mate taky tuhle mezeru v tesneni terasovych dveri? Mame to zevnitr vlevo dole a vpravo nahore...

• Ahoj, prosím o radu, když chci stavět bránu na svým pozemku, který hraničí s příjezdovou cestou, která je 50%moje a 50 % souseda, potřebuju nějaké povolení nebo ohlášení ze stavebního úřadu?
    Děkuji

• @username  já se ti kouknu, až budu večer doma 😁

• @gustinovi  Resim stejny problem. Neda se nikde sehnat, asi napisu vyrobci.

• @username  ahoj, nevím jestli to uvidíš, byly už rolety dole, ale mezery tam nejsou

• Dobrý den,mám dotaz ,

• Dobrý den,mám dotaz ,bydlíme v largo 98 od září. Chtěla bych se zeptat k čemu slouží krabička v technické místnosti viz foto. Nijak nereaguje ani se nerozsviti tak nevim ani co reklamovat 😒

• @soniakriz  hele to taky nevím, já ji mám na záchodě. Rozsvítila se jednou, když mi digestoř spustila veku a lítaly tam nějaký %. Návod jsem četla, ale nepochopila, asi jsem debil 🙂. Ještě jsem nezprovoznila ani vodníka 😕

• Tak jsem zkoušela zadat tu IP adresu, když jsem byla připojená na WiFi vodník, ale on nemá přístup k internetu, takže to tam sice zadám, ale nic to nenajde. Nemůžete mi, prosím, ještě poradit? Já to asi nedám dokupy 🥺
    Děkuju

• @editaw  to je adresa toho evodnika, to nieje na internete. Odkial je ta adresa, je to niekde v navode? Nepamatam si ako to je. Eventualne ked ste pripojena na tu wifi evodnika, pozrite v nastaveni siete vasu vlastnu ip adresu, podla toho sa da odhadnut aj ta adresa evodnika, mozno to nieje 192.168.2.1 ale 192.168.1.1, pripadne mozno mate zapnuty v prehliadaci proxy server, tam je vela veci co moze byt zle. ale naslepo mozete skusit 192.168.1.1 alebo 192.168.0.1 napriklad. ak najdete tie nastavenia siete, poslite screenshot, mozno sa z toho nieco bude dat vymysliet.

• @tojojot  ahoj, děkuju moc 😉. Už se mi to povedlo, to je teda hrůza 😬. Ještě jsem to kontrolovala na tom servisevodník tam to zatím píše, že není připojeno, ale je tam nějaká prodleva. Tak snad bych to měla mít.
    Děkuju moc za podporu

• @editaw  no tak ale k tomu evodnikovi ste sa pripojili, ja som to zle pochopil. Home-L21 je vasa domaca wifi? Ak ano, tak ak evodnik stale nieje pripojeny tak je problem s nastavenim routra a to takto nadialku tazko radit, ak je tomta evodnikova wifi tak este v tom nastaveni musite nastavit nazov a heslo vasej domacej wifi.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat