Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 Já myslím, že ji tu nemaj. Ještě se ale přesvědčím......Kruciš, než se vrátím tak mi ji všichni vykoupí.
16. únor 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky! Já teď vůbec nestíhám emoticon A koukám, že jste se v mezičase rozmnožily!!! Vítám všechny nově příchozíemoticon. Katko: pěkná fotka, sluší ti toemoticon
16. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jofiel: ta malba je moc hezkáemoticon
Alivi (jestli si ten nick pamatuju spatne, tak se omlouvam): ja hlasuju pro odsunuti knihovny od dveri, jak uz psala Katka. Prijde mi, ze se k tem dverim moc nehodi. Janak nevim, uz si z tech fotek moc nepamatuju, promin emoticon
Jinak novinky z rekonstrukce: ve stredu jsem tahla Brtnickovi dlazbu, protoze me neustale uhanel a bombardoval dotazy, kdy ze ji privezu. Ve ctvrtek jsem mu volala, jestli muzeme v patek odpoledne pres chodbu stehovat (jestli tam jako nebude cerstve polozena dlazba) a on ze pry to jeste zatim delat nebude (!!!!!! emoticon emoticon ). Neni tady v nabidce dostatecne nasr.... smajlik, bohuzel. V patek jsme prodali linku (za 9 000, no hodi se kazda tisicovka), bylo to na infarkt. Ale zvladli jsme to! Mam rozpocet na pakety, je desnej, ale uz jsem si zvykla. Jo a zjistila jsem, ze stavebni sporeni mi opravdu v zari nekonci, vypovedet ho muzu nejdriv v prosinci 2008 a nebude tam 120 000, ale necelych 100. Moje kuchyne vyjde i v Ikea na 130 000 (se spotrebici znacky Ikea....ehm...), takze sporime, setrime, no proste zadna zmena emoticon emoticon
16. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enoch
Registrovala se 14. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 14 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
enoch
 Tak opět zdravím a posilám aktuální info + vysvětlivky - abyste nemuseli listovat zpátky a zjišťovat, o čem to vlastně mluvím emoticon Papaya mě tu propálila s tou zelenou a byly žádány fotečky, ale my se chystáme na radikální změnu - koberce letí, linka letí, dveře letí... a vše bude nové. Tmavě hnědý gauč se hodí snad ke všemu a bílá zeď je daná.... tudíž snad není ani co fotit. Včera jsme se pustili do dalšího kola vyjednávání a znovu vyrazili obhlédnout možné linky. Ještě, že je IKEA tak blízko. Poté, co jsme se tam s mužem rafli a chvíli to vypadalo, že rekonstrukce nebude emoticon , jsme se dohodli na následující kombinaci:

podlaha - lino, vzor jako plovoucí, asi je to třešeň, prostě je to tmavě hnědo - červené, ale zase ne moc tmavé emoticon
linka - jednoduchá bílá ADEL
pracovní deska - jako podlaha, seženeme-li, IKEA je dělá moc krátké
obklad takový krémový.

Gauč zůstává tmavě hnědý, jiný nábytek je březová dýha, tudíž světlý. Ta podlaha bude stekná v celém bytě kromě pokojíčku a ložnice, nábytek máme také v celém bytě břízu, všechno jsou to jednoduché tvary, nezdobené, jediná skříň je v ložnici, všechno je jinak otevřené police. Potřebuji k životu vzdušnost a slunce a prostor.

Ještě k té zelené, ať to nezamluvím - tu jsme podědili po původních majitelých, teď je v obýváku zelenkavý koberec (ten letí) a látkové žaluuzie (oboje odstín pistácie). A ty se dají vyměnit. Tak co tomu říkáte? Díky.
16. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ahoj cas na reklamu:
MC je nove, este vonia cistotou,ja osobne si ho nekupujem mam ho objednane, to ako pre istotu...
nahodou by ho kreativky ako vy cele vykupili emoticon
"hujere" teraz neviem aky film to pozeras????
16. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 suik-pekna fotecka!...ja furt pracuju...a asi jeste tak dve hodky budu.... emoticon .....si asi budu muset taky MC poridit....
16. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 enoch: a co potřebuješ? Mně přijde, že už to máš vymyšlený, nebo se pletu? Všechno jsou to neutrální tóny, hnědá, béžová, bílá, takže já bych to tak nechala a vždycky podle nálady, ročního období a tak podobně bych volila jednu barvu na oživení. K hnědý se hodí snad všechno emoticon
16. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Zoo: a co děláš? Doufám, že moje gumičky emoticon emoticon
16. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enoch
fotoportrét
fotoportrét
enoch
 efi.s - to jsme vymysleli včera večer, ale stejně mě zajímal váš názor, jak už jsme v tom naložený dlouho, tak už mám pocit, že mám úplně vymytý mozek a pochybuju úplně o všem. Muž už je ze mně hotovej. Navíc bílou linku odmítal, že prý na ní bude všechno vidět, nakonec prohlásil, že si ji stejně budu mýt sama emoticon No a lino nám zase rozmlouvali v prodejně, že prý na tom tmavém je všechno vidět.... Tak nevím. Jinak se mi taky zdálo, že to, k čemu jsme se nakonec dopracovali, by mohlo splnit účel - vypadat to vzdušně a nezmenšovat prostor (kuchyń s obývákem bude mít 25m2) a že se to bude dát dolaďovat podle nálady a ročního období. Tak to jsi mě fakt potěšila emoticon . A co dveře - bílé? Mě ty dřevěné nějak k paneláku nejdou....
16. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 My budeme mít taky bílé emoticon Ale myslim že dřevo ten prostor pěkně zůtulní, takže záleží na vás, jak se dohodnete. Ale nevim jak by to vypadalo k tomu linu. Na tmavý podlaze je údajně všechno vidět, aspoň třeba Zoo mi to psala. Ale zatim žije, tak to snad nebude tak strašný. Navíc údržba lina je fakt bezproblémová, aspoň co si tak matně vzpomínámemoticon. Ale bílou linku bych vůbec neřešila, my jí taky měli a budeme mít znova. Žádnej problém s údržbou jsem neměla. Jinak když budete mít tmavou podlahu, asi bych zvolila nábytek nejen tu břízu, ale i něco tmavšího, třeba konferenční spolek, židle,... emoticon Aby to nebyl takovej kontrast...ikdyž máte tmavou sedačku, to by mohlo stačit emoticon emoticon
Tak já už zase mizim emoticon Dobrou!
16. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
enoch
fotoportrét
fotoportrét
enoch
 Ta sedačka je fakt dost výrazný kus nábytku - je velká jak kráva, ale děsně pohodlná emoticon . Tak ještě jednou dík a dobrou noc, já si ještě jdu dělat příparvy do školky - ne že by mě to nebavilo, ale těch hodin emoticon - lepší by bylo zavrtat se pod peřinu...
16. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 efis: gumicky uz mam pripraveny.o)...a ted dodelavam jednu komercni zakazku-v pondeli mam presentaci... emoticon
16. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Fakt? Tak to držim palce!! A těšim se, až přiletí Katka tak uděláme výměnu aneb akci Kulový blesk emoticon
17. únor 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ty efis-naky ranni ptace? ne? emoticon
Jasne az se Suik vrati, tak se musime srazit! Kdy ze to bude?...se desne tesim....ach jo, jsem si nekde zapla takov y to podtrhavani chyb a ted se toho nemuzu zbavit....me to desne rozciluje :o).

Ty Marti-krasnej andel-a moc hezoucky fotky:o)....
17. únor 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jojo, já už mám asi stařeckou nespavost emoticon Za pár let se přidá demence a můžu to tady zabalit emoticon Ty chyby jsou někde v kontrole pravopisu, ale ve Wordu, na liště prohlížeče teda nevim kde emoticon Co dneska děláte s Rózou? My s manžou máme opravdu super plán: hodí mě do práce a jede opravovat počítač svýmu otci emoticon Já se po práci odsunu asi rovnou domu. Teď jdu žehlit.....no prostě to bude super!!!! emoticon emoticon
17. únor 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 prvu varku zehlenia mam za sebou, tie male deti asi tiez trpia stareckou nespavostou.... to je zaujimave, ze len ked su male..... a ja som tiez uz blizko k stareckej demencii, z nich emoticon emoticon
Zoo diky, po ranu to potesi, idem na tu druhu varku....a potom sa mi snad podari robit nieco zmysluplne.....
17. únor 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, ja bych se taky chtela zucastnit kuloveho belsku a vyzdvihnout si od suika broz panenku emoticon jakoze vysokozdviznym vozikem emoticon

jinac ja nemam nespavost, ale z horecky lehce blouznim emoticon tak jsem vcera uplstila nekolik kouli a dnes je zakomponuju do vence na fler (kdyz to tam jde tak na dracku, tak abyhc tam neco mela, ze? emoticon)))

se desne tesim na tu MC a kdyby mi nebylo blbe, tak si pro ni hned jedu, vazne. MC a ty tri holandsky casopejsky co mi vozi tchynka proste zboznuju, ju ju ju....

a asi si koupim hrabicky, pac mi z te horecky vazne hrabne. mno, dnes mame na planu pohadky, film Cokolada, vcera jsme shledli zlomene kvetiny, ty mam moc rada. pro pripadne zlodeje, co ctou nas pokec jen upozornuju, ze pokud nas chteji vykrast tak ze zitra ten porjektor odevzdavam do prace emoticon)))

marti jdu se mrknou na tve rozsirene album, pak dam sprsku a pak vas budu po ocku sledovat a k tomu kutit. dnes musim usit bryndak pro dospeleho muze, je to na zakazku ... takova legrace, pac jeho pritelkyne nesnasi prani kecupu a tatarky z kravaty. tak si u me obednala bryndak pro dospele do auta... toz mi drzte palce, at se toho nejak kreativne zhostim emoticon
17. únor 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 cusik-tak ja mam taky zabavu jak delanou-porad pracovni naladicka... emoticon...musim dneska pripravit presentaci na zitra a dodelat korektury a jeste me ceka jeden navrh...toz tak. A dite mam v cudu i s manzelem emoticon...takze to docela jde....ale vecer uz tu zase budou otravovat emoticon...tak se na ne tesim.
A mozna kdyz mi zbyde cas tak jeste udelam nejaky vecicky na 'fler-resp. je dofotim a pripravim ke koukani emoticon . No a pak kdyby jeste zbylo, tak mam usit jeste dva ptacky (ani nam se "ptackomanie" nevyhla) pro Rozu...uz mame rodinku-mami, tati a rozu ptacka a jeste by chtela smradlavka babicku a dedu...tak uvidim. No a kdyby i pak jeste byl cas, tak emoticon , tak mam usit hracku pro Amose, co ji uz asi mesic odkladam....a kdyby emoticon emoticon emoticon i pak byl malilinkaty casek pro Zoo, tak si sednu, dam nohy na stul a pustim si kousek Harryho Pottera......Toz tak. emoticon

Ale asi zkoncim bodem pracovnim a dal se nedostanu.... emoticon emoticon....

Tak zatim, jdu makat at se muzu kouknout na ten film emoticon emoticon emoticon emoticon
17. únor 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 jinak vcera jsem v noci koukala na pan a pani Smithovi (?)....a on ten Bred vubec neni spatnej emoticon emoticon.........jinak to byla blbost...ale hlavni muzsky herecky vykon byl "umelecky" zazitek.....no, baba sama doma....
17. únor 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 efis-hodila jsem ty gumicky do alba-tyhle jo? a jestli neee, tak je dam odpolko ku prodeji...a ty mi dej vedet.Dik.

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1148919&vReferer=
17. únor 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ahoj
zoo: gumičky jsou úžasný
marti (doufám že to nepletu), krásný album, bezvadný je ten vřesový věnec a anděl emoticon

Až se vrátím, tak určitě uspořádáme ten sraz. Jani pro tebe je brož skoro hotová. Včera jsem se do ní pustila. Dneska ji upotřebím jako modelku....potřebuju nějakou kutivou fotku. Přítel mě bude fotit jak jí vyšívám obličej. At sponku chceš také?
Evi: na čepici se též pracuje.
zoo: pro tebe mám tu Pepinu- nášivku, pak jsi chtěla tu panenku, ne? mám jí přidělat špendlík nebo to chceš také jako nášivku?
17. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 suik: oboje staci jako nasivka....diky, desne se na to tesim....
17. únor 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: já se taky moc těším na náušnice emoticon
17. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Zoo: gumičky super!!!! Teda já budu kočka! emoticon Holky, jak si tak budeme všechno předávat na Kulovým blesku, já si tam budu připadatr jako Hrušínský, vždyť já nikomu nic nedám, jenom prachy emoticon emoticon
Jinak zdravím z práce emoticon Za chvíli mi ale jede bus, takže stihnu i Harryho na HBO. Jo, na Čokoládu jsem koukala v pátek, dostala jsem jí od Martina (jeho oblíbené dárečky od benzínové pumpy) emoticon
Kde kupujete tu MC? V Tescu? Kde jí tam mají, někde dole? emoticon Já ani nevim kde tam je trafika.... emoticon
17. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Zoo: jakej bude mít teda vlastně nakonec Rozinka pokojíček? Červenobílej?
17. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Rozinka to nakonec bude mit cerveno-bily a doplnky budou ruzovy....takze odtedka co kupuju nebo vyrabim se snazim do tehle barevne mutace. Ale uplne predelani pokoje bude asi v lete, na jare.
zitra me ceka jeste schuzka ohledne te moji skolicky-predelavky. Tak jsem zvedava jak to dopadne...
Mejte sejdu si namazat chleba...:o)
17. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já se zrovna pustila do pečení koláčů.....zatím to jsou spíš mufiny. Nikdy jsem to nedělala, vánočku, chleba, jidášky jo, ale koláčky nikdy emoticon , tak doufám, že to bude k jídlu. Už tu brousila jedna indka, co prej to děláme. Tak jí přítel slíbil ochutnat. Doufám, že neudělám mezinárodní ostudu emoticon.
MC mají v tesku na Národní v takový malý trafice naproti jak dělají trdelníky. V ulici národní. Kdy tam Evi jdeš? nekupila by jsi mi prosím taky jednu?
Aby se na nás všechny dostalo, když ji všichni chcem, vykoupíme celostátní zásoby. Ještě se juknu tady ale nevim nevim.
17. únor 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Achoj ženy...tak vidím, že ani neděle nectíte a jedete jak fretky emoticon emoticon Zoo, tak ať to to zítra dobře dopadne! Já jsem teď doklohnila oběd (povedl se emoticon ) a asi bych se měla zase něco poučt, ale když mně se tak šíleně nechce!

Moc pěkné album, taky se mi líbil ten nápad s vřesovým "věncem" a anjel je milený emoticon To byla taky vlastní výroba?

Já bych taky tak něco kutila, ale není kdy no, zítra mi zase začínají galeje, tj. letní semestr, mě picne. Naštěstí už je to můj poslední, teda aspoň v to doufám emoticon

Tak já jdu na tu biflovačku...hezké nedělení všem! emoticon
17. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Venedy: přes co sis objednala MC? Bych o tom možná taky pouvažovala, ať nemusím otravovat obětavou Janku emoticon
17. únor 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 efi.s : dekujuuuuuuuuuu emoticon emoticon
17. únor 2008 ve 14:03  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš