Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 prosim, slavko, pekne pojed a kup si treba menotlovej polstarek, kdyz ted budes spat na pocte na chodbe emoticon

evi, to kreslo, to chci ja, jo? a ne ze ho budu kupovat petkrat, jako tu MC. to zase nejsem zavoznik emoticon a krom toho, nevadi ti, ze je tak trochu... nazloutle??? emoticon

katko - sem jeste zapomnela, tlusta panenka mi nevadi. aspon se neztrati na plose meho telesa, ju?

apropo, neda si nahodou nekdo vybornou BRAZILSKOU kavu?

a hadejte, jestli mam ten clanek, nebo novou broz... jsem demoralizovana :(
17. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
1
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 34 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
albi
1
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 34 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Již bydlím v domě
 to bych spíš potřebovala mentolovou peřinku emoticon
17. únor 2008 ve 20:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 hele zensky, kam chodite na filc? Ja furt nemuzu sehnat pekny barvy...
17. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 taky jsem se koukala na bydleni na prime a prijde mi to sileny.. designově to vybavi aby to bylo efektni co nejvic, kdyz to zaplati banka.. pusobi to neosobne. Jsem spis fanda Bydleni je hra.. tam to je jiny.. lidi si na to vydelaji a tak se na to taky divaji ti, co ten pokoj meni a jeste se jim snazi usetrit..
17. únor 2008 ve 20:43  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
Registrovala se 17. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Přerov.
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
Registrovala se 17. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 5 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Přerov.
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
 Ahoj holky,
už dlouho vás pročítám, tak jsem si říkala, že když se začíná ta druhá stovka, měla bych se taky zapojit! Jehlou a nití sice moc nevládnu, ale jinak miluju zabydlování všeho druhu. A od vás už jsem načerpala spoustu super nápadů. Rodiče právě rekonstruují byt a my s manželem na jaře začínáme stavět domeček, takže se mi to super hodí! A taky jsem díky vám objevila fler, takže ty dvoje prodaný naušnice od zoo ze dneška jsou moje práce. Mám chřipku, tak si dělám radost!
17. únor 2008 ve 20:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 sem si sem za odmenu klikla, uz mam dve A4 emoticon))

halus, ja si filc vozim, utracim diety vzdycky ve vytvarnych potrebach cele evropy. treba v louvre, tam jsou vytvarny potreby asi na sto hektarech a da se tam v klidu prosustrovat tydenni apanaz behem nekolika malo minut emoticon jinak tady taky vytvarny potreby, sekace, nebo i nenapadne chodim do vse za 39, i kdyz mi tyhle obchody dost vadej. si rikam, ze cinany a umely hmoty asi nevymytim, tak tam obcas sezenu neco taky z filce a hajdy ty prisernosti rozsmikam... jinak ale filc je celkem drahej. zoo ma nejaky netovy obchudek a kde nakupuje suik nevim, asi namatkove.

jofi, mas to pekny. a na tom parapetu je videt, ze v jednoduchosti je krasa, coz?

mlckat, herclise vilkomen mezi kutivky a psikavky s chripajznou. gratuluji k uloveni nausnic, taky mi jedny cinkaji v usich a jsou bajecny! skoda, ze uz jsi vdana emoticon)) tak ja ti muzu nabidnout tak maximalne snuptichlak emoticon ten se mi ted zrovna hodi, ale zvazuju, ze udelam jeste jeden na nejaky ksandicce emoticon)) pro pripad nutne plne pohotovosti, jako ted, psik emoticon

btw. ja si jdu dat vybornou brazilskou kavu a jdu na dasli A4, jupi! i s obrazkama uz to skoro mam emoticon
17. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoooj, vítáme nově příchozí emoticon
Jani: ne, nevadí mi že je nažloutlé emoticon A navíc mají i šedé a já ještě nevim kteréééé emoticon A jestli vůbec nějakééé emoticon , ale líbí se mi moc. No, než já budu nakupovat nábytek...to bude trvat! emoticon Ale koupila jsem k tapetě nálepky na zeď, dám do alba. Nejsou teda úplně stejný, ale podobný. Půjdou asi do kuchyně, nebo prostě někam emoticon
Tak zatim, já jdu dokoukat Čokoládu z pátku emoticon
17. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
 jeve, diky, jsi me moc nepotesila... se nikam nedostanu a nakupuju skoro vyhradne pres net. Kdyz se dostanu do vytvarnych potreb, tak je to svatek emoticon
17. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
 Abych trochu rozproudila diskuzi - tak pozor - hlásím se k oranžové barvě! Ale pozor, žádná meruňková!!! Máme v kuchyni jednu stěnu sytě oranžovou jako pomeranč a je to fakt hezký! Až bude lepší světlo, udělám fotky a založím albíčko. A taky jsme měli smetanovo - oranžovou letní svatbu. Ale to bylo už v roce 2006, než se s tím roztrhl pytel a oranžová byla mezi růžovou a červenou hotová revoluce emoticon
17. únor 2008 ve 21:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 halus, neklesej na duchu, zolo ti (nam) poradi, ona nakoupila pres net...

mclkat, ok, tak oranzovyho zatim nic nemam :( jen zrzavou broz a chystam se na ruzovej venec a zluty nausnice, ale ty uz ma zamluveny eva emoticon))

jdu zase psat, at to mam hotovy
17. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
 Díky za přivítání, abyste věděly jak jste mně naočkovaly, zítra jdu shánět MC! V Přerově to bude fantastický zážitek. V naší knihovně jsem objevila francouzské časopisy Art a Decoration a ty teď hltám. Sice francouzsky neumím, ale jen si je prohlížet je úplně super! Úplně mně vždycky svrbí nůžky, abych je nerozstříhala a obrázky nedala do svojeho inspiračního šanonu!
17. únor 2008 ve 21:13  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 emoticon emoticon Ty vtipe! emoticon Tak ti přeju hodně inspirace, já dneska kupodivu nic nepíšu. A zítra navíc pitvám potkany emoticon emoticon emoticon Tak čau!
Jinak Mlcko: já proti oranžový taky nic extra nemám (viz krásná oranžová sedačka v albu), ale meruňkovou opravdu nemusim.....jinak obecně mám spíš něco proti žlutý. To je ale můj problém, já vim emoticon
17. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
 efi.s a jeve - tak bacha, to křeslo mám taky vyhlídnutý, ale to ještě potrvá, než ho budu moct postavit do novýho domečku. Jeve a co nějaká fuchsiová brož třeba nebo naušnice, sem si koupila fuchsiový tričko a nějak k tomu nemám co nosit!
17. únor 2008 ve 21:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
mlckat (39 r.)
94
  • Již bydlím v domě
    Region Přerov
 mlcko, to je dobrý, já toho teda spíš namluvím víc než dost, ale jméno mlčáková jsem vyvdala emoticon Co prosímtě máš za práci, že pitváš potkany? Nebo ještě studuješ?
17. únor 2008 ve 21:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jeve: no taky jsem byla sama prekvapena.. emoticon v obyvaku jsem zvolila podobny styl a vsichni, co prijdou na navstevu, tak si pak sami doma z parapetu oddelavaj ten brutalbarevny mix a davaj si tam jen jednu, max. dve barvy emoticon
17. únor 2008 ve 21:26  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jestli je fuchsiova cyklamen alias magenta nebo jak tu suik rika tmobajlova, tak bude. mam tu asi metr tyhle barevny veci, zatim je z toho snuptichelnik. takze bude.

nerada bych byla kverulantem, ale obavam se, ze MC v prerove nesezenes :(

hura, budu mit prvni to kreslo emoticon akurat ze ja treba ted musim setrit na vratka, pac jsou v nadstadardu, takze me mozna predbehnete.

na fler se mi desne libeji ti cestovni medvidci, pac jendak nejsou mytuju... ale co nechapu, jak je ta slecna prodava za 150 a pise, ze cena odpovida pracnosti ??? to mi teda prijde, ze je kouzli hulkou, pac jestli to striha, sije, vycpava, vysiva... tak teda smekam.... mit nejakyho sviste, uz je mam doma emoticon a cepici od halusky a uz by byla vybavicka...takhle se jen rvu o nausnice zoo emoticon
17. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 For haluš: www.dilnainspirace.cz emoticon
17. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 tak dievcata podarilo sa mi dat do albumu par zalezitosti z mojej dielne......pobavte sa emoticon a Jeve ma momentalne na fler drazdi svojim vrecuskom sedivacikom na mobil.......hodil by sa mi k vencu..... emoticon a stale netrpezlivo cakam na nejake lila nausnicky od Zoo emoticon
17. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 aivlis: tyyjo, kde jsi sehnala ty supracky retro ubrousky na krabicku? ja videla nejaky takovy v Tescu, ale staly 69,- coz mi prislo uppplne silena cena.
17. únor 2008 ve 22:22  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
 eulalie, diky. Nevis, jestli ten filc, co tam maji, je stopro vlna, nebo nejaka primisenina?
17. únor 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 tak už jsem doma, mám pár hadříků, ale žádný odvaz, černý jarní kabátek -koupila bych si jinou barvu, ale neměli, a u tohodle se mi líbil střih a dvě trika. No což, na černou se hodí jakákoliv brož, ne? emoticon
jinak jse prošmedili pár zajímavých čtvrtí jednu velmi luxusní a pak soho, čínskou a indickou čtvrť. Fotky mám hlavně z výloh, ty jediné se daly fotit, páč byly osvícené.

Taky jsem učinila první nákup na fler. Háčkované náušnice -modrozelené. Už se na ně moc těším. Ale s modrozelenou už končím, mám toho dost, docela bych brala žluto-šedou, ale nějak nic zajímavého nenacházím.

Já na filc chodím na florenc do výtvarných potřeb a do Dlouhé do řemeslnictví.....Ale barvy na výběr moc teda nemaj. Jana má mnohem hezčí filce.
Jo Jani ta panenka nebyla dělná větší úmyslně. ta první je nejmenší, tu mám s sebou, ty co jsou na fler, jsou také větší, ale sebou je nemám, tak nemůžu porovnat

mlckat: krásná dekorace, takové mám nejradši emoticon
17. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Jani můžu teda vyměnit šnutikltasche za tu brož emoticon , pokud ji někdo nechce. Je fakt boží emoticon
17. únor 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 jofiel.....myslim, ze cez servitky.sk alebo na podobnej stranke.....ale ked si kupis balenie s 10 ks (myslim) po 69,- je to urcite lacnejsie ako ked samotny servitok kupis za 8 - 10 Sk, tak sa vacsinou pohybuju ceny pri tych ziadanejsich....inak velmi pekne si namalovala tu stenu emoticon
17. únor 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 aivlis: zapoměla jsem ti pochválit albíčko, vše je super. Ty obrazy jsou krásný emoticon
17. únor 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 dufam, ze ma tu damy zazracnice kreativne neukamenuju kvoli decoupage v mojom albume emoticon emoticon emoticon
17. únor 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 diky moc suik......si fakt zlata.....musim povedat, ze keby som cakala nejake to mimino v najblizsej dobe.....okamzite kupujem kockosneka....alebo nejaku panenku....su fakt velmi roztomile......skoda, ze nemam ani ziadne deti vo svojim okoli, ktore by taketo krasne hracky ocenili emoticon sama barbi a podobne emoticon
17. únor 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ach jo holky, vás stíhat, to je nad moje síly. ani se nepokouším to dočíst.
sem vám akorát přišla říct, že si jdu prohlídnout vaše alba - to mě baví - pak že efi má ode mě ultramegahyperdůležitej mail, a dále také, že jsem včera opět viděla na primě ten pořad o bydlení a za A jsem alergická na toho jednoho designéra, co se chová děsně arogantně, jako kdyby sežral veškerou moudrost světa a měl patent na vkus nebo co, a za B jsem fakt zděšená, jestli tahle banda lidí si řiká profesionálové. co to jako zase mělo být??? jo a ještě za C jsem nepochopila, jakou roli hraje v celém týmu nějaká novicka, co celou dobu vařila v karavanu kafe a tvářila se u toho děsně důležitě. emoticon
a ještě vám řeknu, že budu asi rekonstruovat chatu emoticon emoticon emoticon
18. únor 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
 aivlis, za decoupage se nestyd, ta tvoje je zajimava, napadita, neni to takovy to "naivni umeni matek na MD".
18. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 aivlis: kdyby jsi neřekla, že to je decoupage, tak to ani nepoznám emoticon

To tvoje je moc pěkný, taky mám ráda takovouhle černobílou kombinaci.
A vůbec já jsem taky decoupage dělala, mám (měla jsem) dvě krabice s majákem, pak šperkovnici s dvěma vlčíma mákama emoticon .....dost nic moc teda emoticon ....a ubrousků mám doma taky hafo, ale většina ne moc použitelnejch
18. únor 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 emoticon ja souhlasim s haluskou. decoupage neni sproste slovo, preci emoticon)) a je pravda, ze kdyz vidim prkynko s nalepenou olivovou ratolesti nebo revou vinnou, ze se mi lehce svira kreativni dusicka, ale prece kdyz je to originalni, vkusny, tak zas neni tak zle, ne? me to prijde dobry a nechapu, proc se tak podcenujete, pani emoticon)) i ten pokus o vankusik dopadl vyborne, tak to neres emoticon

karkul, precist by sis to mela, pac je tu poptavka po projektu, ktery nam tu NEKDO odprezentoval... a uz nerekl dal, sic myslim lahve od BIO juice .....

jo a halus, kdyz jsme u toho bio, napadl mne ten filc ... obavam se, ze to uplne cista vlna neni, hlavne si myslim, ze barvy jsou dost chemicky a z toho prave vznikaji takovy jedovaty odstiny. ten filc aspon trochu vlneny je, pac ma ty valstnosti, ale zbytek si myslim ze je dohnan z nafty ... :( jinak suik, kdes videla nejaky moje filce? ja moc odstinu nemam ...

mno, jdu se zase potit, chjo.
18. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš