Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Jani, zkus toho pošťáka popohnat, se tak těšíííííííím. Jsi zlato, že jsi ji sháněla, i když je ti takhle blbě emoticon Já ti zkusím poslat pozitivní uzdravovací energii, ju? emoticon Třeba to zabere emoticon
Takže kuju!

Jo, v bazárku jsem si koupila úžasnou smaltovou formu na babůvku v modrém provedení emoticon a pak mini formičku na velikonočního beránka, jednu velikou už mám doma, tak ještě toto mláďátko. To bude dekorace jak víno emoticon Ale asi zkusím i nakolik je funkční a upeču pár mini beránků, třeba pro kamarády nebo je budu dávat místo výslužky na šlahajdu. Ale to by s tím byla děsná piplajda, bych musela celý den stát u šporáku a dělat berany berany duc emoticon
18. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 niekde som tu citala, ze zoo preraba pre svoju dcerku izbicku a finalna farebna kombinacia je cerveno-biela a ruzove doplnky.....neviem ci si dobre pamatam......ale tu som nasla velmi milu a farebne totoznu kombinaciu.....http://www.servitky.sk/imgs/produkty/SW8603-velky.jpg emoticon mozno si zoo objedna servitok a oservitkuje dcere pokojicek emoticon
18. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 Jani peniazky uz cestuju k tebeeee......tesiiim sa na sedivaka emoticon
18. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 aaaaa este by som skoro zabudla suik tie foto co si urobila su krasne.....mas talent fakt.....by si ich mohla aj predavat ako obrazy......na tej stranke co som dnes uz spominala predavaju aj foto...... emoticon
18. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 díky za pochvaly fotek, focení je mé druhé kreativní já, které dlouho spinkalo. Co mám nový foťák, tak se ho snažím probudit. Ale zatím se pořád učím.
O prodeji fotek jsem také uvažovala, teda už jako zarámované. Uvidím, kdyžtak zkusím. Zatím mě fler štve, nikdo nic nechce, ke mě taky chodí koukat, jak do galerie, ach jo.
18. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 konecne,
den blbec je za nami emoticon
ale vecer zacina dobre-na streche emoticon
katka, fotky su fakt dobre, lavickova....nemaju takeho smajlikaemoticon))))
pani vesela, TY si fakt chora, aj ked nechapem...chodis do prace, pises prednasky, tvoris, to ostatne nevidim....
v pelechu by si mala zostat aspon nejaky ten den, myslim v kuse....aby sme pekne rozobrat nove MC emoticon
tej trube, som polovicku darceka dorobila.... ale fotky, aj ked som cakala na svetlo nie su nic moc,zato darcek!!!! emoticon http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1154467&vReferer=%2F
18. únor 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 ahoj damy...tak dneska je lepe emoticon....
vcera mi schvalili tu predelavku skolicky, takze po velikonocich se bude realizovat-se tesim!
Suik-obal na mob je skvelej!.....hele, neudelala bys mi na zakazku-mam oranzovej mobil....tak neco jakoze oranzovo sedem?........to bych si od tebe normalko koupila-na nasem sraziku, jo?

A co tedy ten sraz, damy? Navrhuju: pristi tyden -po, st, ct?k veceru...cca kolem seste nekde?(pro me je teda ideal Andel....mame tam s JEve i jednu kavarno-hospu...)
19. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 nazdar, rano blbe, adminke sa nepacilo, ze darcek nebol zrovna kus nabytku emoticon
idem preniest skrinu k namalovanej stene a tasku tam hodim" akoze", a mozeme prebrat s ikarkulkou malovanie flas......a nejake tie doplnky pre pekne byvanieemoticon)))))
19. únor 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 to je divny...me nikdy nic nezmizelo...a mam tam treba sperky pro Rozu a tak....nevim, prislo mi, ze tady je to i tom co se vytvari a tvori kreativniho ne jen o kusech nabytku... emoticon....

Jinak vam reknu, ja uz tu slovenstinu skoro zapomnela a nekdy dost lustim, co to vlastne, babuchy, pisete emoticon emoticon...takove male jazykove okenko:o).....
19. únor 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 no to si marti delas srandu, ne? me pripada, ze se ti admini uz vazne pomatli. chteji rusit dva nicky, mazou obrazky a hlavne ze je tu tisic prudicek a hasterivek, ktery nesmaznou. fakt si myslim, ze premysli hodne v sestavach jednicek a dvojek a ne jako lidi ...

mno nic, me je porad divne, ani nekutim, jen lezim a spim. tak vas vsechny zdravim, doufam, ze budete dnes mit lepsi den a ja jdu zase nach hajany emoticon

a zalozila jsem si na fler druhy nick (tam se to smi emoticon a tam budu hazet vsechny sve vytvory z minulych let, ktere ale nechci ted uz prodavat pod svym jmenem, kdyz vidim, co se prodava, myslim, ze ty moje praveky kutivy veci pujdou na dracku. zatimco ted to moje je opravdu jen galerie... nejsem nastvana, ale zklamana, cekala jsem tu masivni kampan a tak ... a po te smrsti na beremese i nejaky nakupy emoticon ale nic se nestalo. nalepim ubrousek na prkynko a bude emoticon)))) (pro oprah a spol - toto jsou jen umelcovy uvahy, nikoli pomluvy prkynkarek, tak je tam vystrcim .)

odpolko si vas doctu, ted jdu spati
19. únor 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 tiez mi to bolo divne emoticon poznam vase albumy....... zoo, mozem pisat aj po cesky, ale nechcem zhova....vas krasny jazyk emoticon
19. únor 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 nepis marti cesky, se to krasne cte a ja mam ted noveho sk kolegu, tak si to potrebuju osvezit. kdyz mu mam sefovat, tak at mu rozumim, ne? emoticon))

asi jsi zase jedna z tech, co jsou "jine" ale to je tady marti normalni emoticon)) ja zas nesmela mit na beremese v zasnubnim albu veceri pri svickach ... pac to vubec nesouvisi s pripravou svatby. mela jsem 100 chuti tam vyfotit zubaty nuzky, pac ty jsou uz od prirody desne svatebni emoticon))

mno, jdu spat, pac dys jsem nemocna, tak mam byt v klidu, ne? emoticon
19. únor 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 no som sa cudovala, ze adminky v tejto diskusii este neuradovali ......v inych diskusiach, kde dali baby link na konkretnu stranku nejakej firmy alebo eshopu, akoze inspiracia......tak zrusili.........napriklad v tapetach..... emoticon no dost o nich.....
Zoo neviem ci si postrehla v mojich predchadzajucich prispevkoch, ale mozno ani nie kedze su po slovensky emoticon ja by som si asi prosila objednat u teba nausnicky.....teda, ze som taka drzaaa emoticon is it posisible? kazdopadne ich budem nosit iba pri zveladovani nasho bytu, aby sa to tykalo temy teda..... emoticon
19. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jani: hlavně odpočívej a uzdravuj se emoticon , já si myslela, že tu máme od amdinů trochu klidu.
Jinak Marti taška je moc pěkná. Já se přiznám, že mi slovenština a ahlavně psaná taky robí potíže, ale tady u vás moc ne. To bylo hlavně na beremku, někdy jsem vůbec nechápala o co jde. Tady jsem nevěděla akorát tu čajku. Je to teda racek?
Mě to s tím flerem taky trochu mrzí. Věci se tam prodávaj, ne že ne. Teď třeba prodala Pavlucha šest věcí. Ty naše asi prostě neodpovídaj většinovému vkusu, nebo já už nevím.
Já měla včera kreativní smršť, kromě dvou kapsiček na mobil, mám ještě brož, ale tu si asi taky nechám.
Dneska jsme plánivali větší výlet, hlavně chci konečeně na to velký kolo ale je ošklivo - jako jdem stejně, ale štve mě to, včera jsme tu byli zakrtkovaný a bylo nádherně.

Včera mi dorazili botky, tak mám hroznou radost. Jsou docela pohodlný i s tím podpadkem.
19. únor 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Jo a taky jsem zapoměla pochválit halušce tu brož na fler, je moc pěkná (jen jestli můžu trochu technickou poznámku.....nešla by vyfotit trochu ostřeji? není úplně vidět a to je škoda, je fakt krásná)
19. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 suik myslim, ze je to racek emoticon no hold dievcata vase vyrobky nie su komercne a zodpovedaju asi vkusu par percent naroda, dovolim sa zaradit do tejto mensiny emoticon lebo tedaaaaa ako mne sa dost pacia......a keby to nebolo take komplikovane co sa tyka uhrad do zahranicia (hlavne co sa tyka poplatkov) a postovneho (je vacsie ako cena niektorych vyrobkov), tak si okamzite objednam od suik obal na mobil, od halusky tu krasnu brosnu......od zoo nausnicky.....a od jeve vsetky svadobne supravy, kedze neviem este kedy bude sa budem vydavat a ci vobec niekedy (tymto zdravim svojho priatela emoticon ) tak aby som si raz mohla vyberat..... emoticon ..... to mate ako s dobrym filmom, taku artovku si pozru len ozajstny fajnsmekri, za to na nejaku komercnu romanticku komediu pojde 100 tis divakov...... hnusny svet komercie a konzumu emoticon
19. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 teraz som si vsimla, ze pisem ako madar a nie ako slovak.....sorrac dievcata emoticon inak Jeve myslim, ze asi nebude tazke zistit ten tvoj druhy nick na fler emoticon mas totiz smolu, ze aj tie prkinkove a ine vyrobky tohto druhu su poznacene vacsim vkusom .......a hlavne sposob prezentacie, aj ked si sa snazila je teda ako dost lepsiiii emoticon
19. únor 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 suik, potesila si ma ty si tu tasku teda videla, uvedomila som si ze som to trochu emoticon prehnala, ale budem mat aspon skusenost......čajka je racek emoticon
fler je komercny, tak je to normalne baby, ze sa tam predavaju vecicky ine...pre vas nepochopitelne......
je to aj v byvani,vlastne vsade.....ste umelkyne a umelci su vzdy nepochopeni........
idem pracovat, teda burat jednu miestnost pre znamu, ale som poucena........a teda fotky v albume tomu zodpovedaju emoticon
19. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 teda ak si tam uz nieco dala.......hmmmm.......asi to nebudes ty ako pozeram vyrobky tejto osoby dalej, oki sorrac emoticon emoticon zmylila som sa.....asik
19. únor 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 venedy tasku som videla aj ja vcera v noci este.....je fakt suprova......hmmm asi zajdem niekedy po rady....lebo pri mojej nakupnej manii kabeliek, by mozno aj moje okolie ocenilo, keby som si ich vedela vyrobila sama..... emoticon
19. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 no s tim focenim je potiz, asi mi fotak odchazi do vecnych lovist... posledni dobou proste neostri. Ale treba je to jenom blbym svetlem, i kdyz nevim, no... zase ja ty maly veci hrozne nerada fotim s bleskem, protoze to dostane uplne jinou barvu... budu muset pockat na lepsi pocasi
19. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já taky nerada používám blesk, teda přímý, ten můj foťák mám vychytávku, že ten vestavěný blesk můžu vyklopit a od něčeho odrazit, tak ho občas používám.....
venedy: já ale nechápu, že když my tu můžeme mít panenky, brože, oblečení, tašky na mobil, proč by jsi tu taky neměla mít tašku.
zoo: tu kapsičku na mobil ti klidně udělám, ale radši mi do IP pošli rozměry, ať to nedělám od oka
Taky jsem zvědavá na novou kolekci jeve.
Na fler jsem objevila úžasnou kachnu, s knoflíkama jako kolečka a stojí jen 45 kč emoticon
19. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 kachna už je má, než bych se tím šila,to si jí radši koupím emoticon . To poštovný u těhle levnejch věcí se taky moc nevyplatí emoticon
19. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
 hele, tohle by se mi docela libilo

http://www.fler.cz/zbozi?id=1745

asi si neco takovyho udelam emoticon
19. únor 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
 jo a kachna je bezva, taky bych mela udelat kachnu, kdyz mam doma Kachnu...
19. únor 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Ta kachna je prčovní, blahopřeji ke koupi emoticon A včera v jednom obchůdku objevila něco podobného, ale bylo to kuře a z drátku mělo vytvarované nohy, na kterých stálo. Takové kuří nožky. Myslím, že nic složitého a vypadalo to fakt vtipně. Tak kdyby se tu někdo nudil...

Jani, už tu hnusnou chřipajznu konečně vylež, ať jsi co nejdřív fit!!
19. únor 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Babuchy moje, mám pro vás výzvu emoticon 8.3. se chystáme na maškarní rockový ples (můj první maaškarní v životě, pokud pominu ty dětské karnevaly emoticon ), a tak vehementně přemýšlím nad maskou. V ideálním případě abychom s milým k sobě ladili, takže nejlíp nějaká dvojice. Ale ráda bych něco zajímavého emoticon Jestli vás něco napadne, šup sem s tím, prosím, beru každý návrh! Kuju, ženy! emoticon
19. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ta kachna je vazne bajo, za ty penize-nechapu!
Taky nechapu jak tam ta Pavlucha muze chrlit tolik veci......ja vubec nestiham....

A s tim prodejem jsem taky trochu zklamana-ale spis jsem zklamana z te propagace...ale ono to asi neni uplne snadny....hlavne to chce prachy a ty se do toho nikomu asi moc vrazet nechcou...

Jinak ta slovencina je ozaj taka krasna.... emoticon emoticon....ne, ja jeste samo pamatuju vysilani v obojim jazyku ale obcas vaham a ctu to hlavne mnohem dyl-nicmene si myslim, ze je to v poho emoticon a ze se to da a ze o je i svym zpusobem mily zpestreni.
19. únor 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: tu Pavluchu taky nechápu emoticon

k té propagaci: mluvili o propagaci na netu, nic jsem ale nikde nevyděla, doufám, že aspoň vyjdou ty časopisy emoticon
mě nejde vyfotit ta brož, taky mi to na ní neostří, ale jenom na ní. Nechápu. emoticon
19. únor 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
 jo, Pavlucha je husta... ta snad nedela nic jinyho... ja uz asi tyden hackuju blbou tasticku na mobil... o sitych houskach se mi zatim muze zdat

eulalie, hele mam super tip na dvojici: www.uptoten.com - Boowa a Kwala emoticon to sjizdej moje deti emoticon
19. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš