Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 nazdar, dnes koncim emoticon od rana som len s "adminkou" pripadam si ako ostro sledovana emoticon vidim ze moj zaciatocnicky albumik si pozera asi castejsie......
s tym fotenim, je to tazko, treba fakt na to poriadny stroj............
a s tym predajom-ste dobre,ine a.......ono sa to ozbehneemoticon))))
19. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 a kacka nema chybu!!!!!!!!!!!! a este skoro zadarmo!
na ten maskarny ma nic nenapada "som momentalne postihnuta"
ikarkulka v albume mam flase z flasoveho obdobia, nie je to asi presne co chces ty, ale...
19. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 venedy, žádné flaše nevidím emoticon
19. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 pozri lepsie, mam aj take stare zavaracie pohare, ak vydrzis, tak nejaku najdem,pre teba.... emoticon
19. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 tak tys je tam dala až teď emoticon
jo, takhle nějak to bude, mám taky zlatou tužku na sklo, pak snad ještě bílou a černou. asi to napíšou tou bílou. ale až podle toho, co za přírodninu do těch lahví ulovim emoticon už aby to kvetlo emoticon
19. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 karkul: a necheš ty popisky vytisknout? Na nějaký béžový papír, anebo ještě lépe, napsat tuší emoticon
marti: krásný šicí stroj(ten starý), takový taky mám, jen jinou značku a šiju na něm emoticon , foťák mám nový a řekla bych že lepší, ale ta brož se mu asi nelíbí. Mám na ní ty šedé perličky, které už fotil několikrát, ale prostě je nebere, Když jsem zkoušela fotit něco jiného, tak to šlo.
Jo a ten stolek je NAPROSTO DOKONALÝ!!!
veru: mě též na ples nic nenapadá.

No nic mizím, ať ještě užiju Londýna emoticon
19. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 katko, papírem bych ale zakryla obsah té lahve emoticon
19. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 suik, ta lavickova fotka je uzasna emoticon

ja se prave vyhajinkala a je mi trochu lepe, tak asi do neceho pujdu emoticon

marti, nepis si s tema adminama, to vubec nema cenu.... ja mam treba plnou IP dekovnych a obdivnych dopisu typu ... kde bychom bez tebe byly (zdravim timto treba posledni nevestu slavku).... ale presto mne stavi prekazky emoticon)) proste nekdo muze a nekdo ne, ja si nejdriv taky psala, ale nema to cenu. vubec si nenechaji nic vysvetlit a neberou do uvahy jine argumenty, nez jejich. pojd si normalne povidat, musis byt pripravena, ze ti obcas neco smaznou, ale neres to, bo to nemas holka zapotrebi. proto mame i zalozeny e.stranky, ze kdyz neco chceme vystavit a tady by to neproslo, tak to dame tam.... ale stejne nechapu, v cem se lisila tvoje taska napriklad o nalepky krtecka na zdi ..... ze krtecek tu muze viset a taska ne.....

jdu si dat sprchu damy a pak budu svezejsi na to vas docist, papa...

jo a silvi, musim te zklamat, na fler mam zatim jen ten nick, jeste tam svoje prvohory neprodavam... i kdyz vidim pavluchu, tak to nafotim i tasticku z prvni tridy... a tipla bych si , ze to dela taky tak, pac to vsechno nemuze stihnout chrlit jednema rukama. bud ma uz doma letite zasoby nebo sije cela rodina... a nic proti tomu, esli s tni vyrabeji deti, tak museji mit radost, kdyz vidi sve veci na netu....
19. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 teda marti, nerikej, zes musela smazat ty vanocni veci????? tos udelala sama nebo jsi dostala pokyn??? si delaji vazne uz srandu z nas, chjo!
19. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
1
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 34 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
albi
1
Registrovala se 20. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 34 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hradec Králové.
  • Již bydlím v domě
 taky zdravím emoticon emoticon emoticon
pravda, pravda, co tu píšeš emoticon
19. únor 2008 ve 13:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 nie, na tie vianocne veci som" nedostala" pokyn!!!! no do buducnnosti si vymyslim asi nejaky koncept,pre istotu emoticon
chcela som vam ukazat tu tasku a nejak som to nedomyslela.....(ta farba je pre 17-ku) takze nic moc emoticon ale slo o detail, inspiracia s oblubeneho MC, to bolo to podstatne....skusim to zakomponovat do byvania????
ikarkulka, tie flase mam malovne vypalovackami, aby som to mohla umyvat a tak, nasla som jeden stary pohar,lesny....
pani veselaemoticon)))))som rada ze si uz uz trosku lepsie emoticon
19. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 tak som to skusila, mozno len na chvilu emoticon http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1155990&vReferer=%2Fphotos%2Fvenedy
19. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Venedy: to je vážně nádhera!!!!!!!!!!!!!!! Jsi neuvěřitelně šikovná, já můžu žel jen závidět a kochat se. emoticon emoticon
19. únor 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 venedy (ty jsi martina?), ta taška je krásná. škoda že já nejsem tak šikovná, já bych si taky chtěla šít tašky a háčkovat brože a plést svetry emoticon emoticon
katko, ještě jsem ti nepochválila fotky, tak dodatečně - jsou moc krásný. ty jsi snad dokonale šikovnej člověk nebo co emoticon
19. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 inak ta farba na tej brosni sa paci aj mne.......to znamena ze mam 17 juchuuuuuu emoticon
venedy skus si urobit album na ms.sk mozno tu ti nebudu mazat obsah..... lebo som si vsimla, ze si na ms.cz.......ale to ti asi nepojde, kedze si sa registrovala tam co?
19. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 emoticon venedy je marta emoticon a je cela desne sikovna emoticon a takovy jsou povazovany skoro za tridni nepritele emoticon

me se marti desne libi ten vladenkuv stolecek, tos taky malovala? ty jo, za oknem je tak pekne a ja se tu valim jako mrcha. ale je fakt, ze sice jsem po sprse a dzusiku trochu svezejsi, ale zase nic moc teda emoticon mno, aspon vystrihnu nejaky motyly a poletim je umistit na fler. a beda! snad se nekomu zzeli emoticon to je ale divny slovo bez hacku a carek....
asi je to spis sželí, že? tomu rozumíte, v blavě?

jo a marti mám prima tip na věc, kterou mi můžeš dovézt ... prodávají se ještě u vás na trhu lokše? (to jsou branborový placky, takový veliký, pozn. překladatele pro ČJ komunituemoticon

jo a zpráva pro veru, aivlis a taky slávku, esli nás čte ... všechno půjde zítra na počtu, takže do pátku byste to měly mít doma ... emoticon
19. únor 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jo a tašku jsem v horečnaté agonii viděla už včera, i ty návrhy a je to celý pěkný. brož je super krásná! a klidně pavlínce ušiju i podvazek, když se jí tak líběji emoticon věk už na to holka má emoticon)
19. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Jani - doufam, zes nevykoupila vsechny MC v cele Praze.... dneska ji jdu hledat, driv jsem to nestihla a mamina se mne na ni pta uz asi mesic.... emoticon
19. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
albi
1
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
albi
1
  • Již bydlím v domě
 šmírák čte emoticon hurááá emoticon
19. únor 2008 ve 14:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 kristynko v tescu na zlicine meli asi deset kusu a ja koupila jen tri, tak bys mela byt uspesna. zkus naproti tescu na národní, je tam takovej stánek. nebo na můstku, dole, je stánek se zahraničníma časopisama. hledej bílou obálku s jasně modrýma písmenkama marie claire a zeleně idéés .... mno, až jí budete mít všechny, tak si tu o ní můžeme povídat. vždycky si otevřeme na stejné straně a budeme brebentit emoticon))
19. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 Jani, tak na Zlicin se zatim nepotahnu a zkusim to centrum.... minule jsem ji sehnala na Mustku, tak snad budu zase uspesna... stranku jsem si nastudovala z netu... tak snad se zadari emoticon
19. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jani, kolik za ni chtějí, za tu marii klárovou? já jen jestli jsem v rozpočtu emoticon
19. únor 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 kristy, tak to se dneska asi u jednoho toho stánku popereme emoticon
19. únor 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 skoda ze lezim v pelechu bych se na vas, bijce, prisla mrknout emoticon
19. únor 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 lokse buduemoticon))) bude husacinaemoticon)))aj nejake to vineckoemoticon))
baby, ste fakt zlaticka dakujem!!!!!
nechcem byt triedny nepriatel, chcem byt" triedna dizajnerka"
idem pre Vladyho (to je najmladsi) s tym peknym stolikom od maminkyemoticon)))
mozno ma dnes prehodia aj ms sk tak uvidim....
19. únor 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 zoo: neprodavas nahodou i na etsy? jakoby tem tvym z oka vypadli

http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id=9206430
19. únor 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 baby...udelala jsem special pro Rezetku a jine tehule botky s lebkou...jsou milusenky.....skoda, ze uz je Roza velka....hodim je sem i na fler...no, pokukajte, ja si z nich uprdavam do kalhot emoticon emoticon....

jdu to nafotit a hodit do albika. A pak zase materske povinnosti....
19. únor 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 Karkul - bude boj?? ja uz razim cca za pul hodiny emoticon
19. únor 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Jú, tak ty bramborové placky jsou moje nejmilovanější jídlo, je to naše místní specialitka, jen jim tu říkáme laty, tj. placky potřené povidly a sypané mákem. mňam, mňam. Loni jsem je pekla s tetou, pro jednoho člověka je to děsná fuška. Na podlaze v kuchyni jsme měly rotprostřené prostěradlo a na tom ty placky válely. Bylo jich na 300! A nezůstala jedna jediná! Jste mi teď teda udělaly chutě emoticon ...
19. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 šátková, tak to já až později. navíc jsem zjistila, že jedu ještě se psem na veterinu, takže se pak asi zastavim na tom zličíně. emoticon
19. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš