Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
evi, ten mail byly ty zásuvky ;-) já mc nemám, byla jsem včera s tím psem, nechala jsem tam moc peněz a za tři týdny zase 8-( ale mělo to jeden pozitivní efekt, bert byl celej večer neviditelnej - zalez do pelechu, neotravoval, necpal se na sedačku, nefuněl... :-D
Odpovědět
mohly byste mi prosim poradit s vyberem obkladu v koupelne? mam je ve fotogalerii a porad se nemuzeme rozhodnout. dekuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
idem napiect tortu pre dalsieho z rodu :-D( cukraren je vedla v ulici), potom odovzdat MC jednej nadrzanej, potom do obchodu kupit farby aby som v sobotu mohla prebielit kotolnu, fuj!!!! teda ta kotolna :-S radsej by som urobila par motylikov, nech uz pride jar, a tesim sa pani vesela na tych tyrkysovych.........
Odpovědět
aurinko, hodně se mi líbí ta kombinace na obrázku č. 14 - šedobílá? s těmi kytkami.
Odpovědět
ani 12 není špatná kombinace. ;-)
Odpovědět
ahojky, po MC se podívám. Na tom letišti by mohla být. Snad na ní budu mít peníze, já totiž zásadně cestuju na sucho :-D ....nějaké libry ale mít budu, kdybych musela platit za nadváhu. Kdyžtak bych mohla skočit zítra na ten můstek já, jdu tam k zubaři.
Odpovědět
Profilova fotka
aurinko,11, super!!
Odpovědět
mě se líbí foto 14 ;-) ....ty černošedé květiny
Odpovědět
venedy, 11 taky není špatná, ale já už mám kombinace - červená, černá plný zuby. přijde mi to už takový vokoukaný. ;-) ale na mě vlastně vůbec nezáleží :-D
Odpovědět
Tak mně se líbí ta šedá varianta, je taková elegantní. Ale jelikož já sama mám hnědou kouplenu, tak bych možná lobovala i za ty hnědé. Ale víc se mi asi páčí ta šedá ;-)
Odpovědět
já teda červeno-černo-bílou kombinaci miluju :-D ta se podle mě jen tak nevokouká.
Odpovědět
Ajajaj, tak Suiko ještě není doma a já už jí tady vítala...pajdon =-) :-N :-D Na obklady se jdu mrknout:) Jinak holky, můžete mi gratulovat, povedl se mi v práci pokus!!!!! :-D Zkoušeky jsme s kolegyní modifikaci jedný metody a funguje to, jsme dobrý :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak já tedy gratuluji, apropó co že to vlastně děláš? Někde ve výzkumáku?
Odpovědět
Jo, jsem vědec :-N . No, ale teď jsem koukala, že ta metoda nefunguje až tak skvěle.... :-D ale napoprvý to ujde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem za sedou, jako vzdy :) a co to vidi oci me na fleru, uz myslim mame namale a bude prival novych, sikovnych :))) http://www.fler.cz/zbozi?id=2006 evi, gratuluju.... ja jsem prave pitevnima nuzkama vystrihla ty motejly, jsou krasne ostry ;-)
Odpovědět
jeve :-D k těm obkladům: č. 11 je pěkná, ale dost agresivní, zdá se mi. Ta černá s červenou je na mě moc. č.12. hezký, až na ten dekor "dřeva", to by se mohlo okoukat a je to takový podivný. Lící se mi 13., akorát nevim co je to za barvu ta prostřední dlažba, to je tmavě modrá? Ze 13. jsou pěkný ty listely, hlavně ta prostřední, ta vypadá že je bez zlata, pak ty mozaiky bílý a podlaha nevim, nemaj šedou k těm listelám?
Odpovědět
Ne lící, ale líbí, pardon. Píšu jako prase :-(
Odpovědět
letím až ve tři. Teď jsme byli nakoupit a vlítla jsem do jednoho knihkuectví. Tam měli tolik časopisů, že jsem jich pohromadě nikdy tolik neviděla. Jenže MC neměli :-( , tak ještě zkusím letiště. Zato mám jiný úlovek. Jmenuje se to classic inspirations a je to o vyšívání, ale úžasným. Vezmu ho s sebou. Měli tam vůbec celkem dost kutivejch časopisů i časopisů o bydlení. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, to se mi zas Beda bude smat, ze jdu na kurs rucnich praci :-D...ale se desne tesim na stredu! Rezet, po obede se vrham na botky unisex!......tak se tes. A ja zase dneska ukoristila uzo horcicove zluty tricko-v Zare Kids....pro me .o)...
Odpovědět
zoo: gratuluju k nákupu, já už dlouho číhám po nějakém takovém žlutém doplňku či oblečení ale ještě jsem nenašla odvahu ;-)
Odpovědět
Jéé, těšim x-)
Odpovědět
cerna, cervena, bila- i mne se zda, ze se to okouka... prekvapilo me, ze se vam libi ta prostredni verze s tema kvetinovyma listelama. elfi.s - ono je to cele hodne zkreslene, ta dlazba je na katalogovem obrazku hneda, ale v nabidce obkladu je to spis cerna, ale mela by byt hneda...
Odpovědět
17-21 se vam nelibi? nam sice jo, ale zase se spis ridime pocitama, proste jako dve segry, co maj rady kyticky, ale ta koupelna by mela slouzit v budoucnu pro segru s rodinou a to prave uz moc nevime, jak na to...
Odpovědět
aurinko, já se prostě nejvíc přikláním k té šedé květinové. myslím, že je dost elegantní a tak trochu i nadčasová. pro holky jako dělaná a jestli tam v budoucnu přibude i muž a nějaké to dítě, tak by to nemělo vadit - kytky pro holky a pro dětičky, šedá pro chlapa ;-) případně bych to nakombinovala - třeba ty světlé s dekorem kytek a k tomu tmavě šedé bez dekoru. nebo obráceně. ty ostatní se mi nelíbí - jak už jsem psala: černá-červená mi přijde už trochu překonaná, a ty poslední do hněda mi zase přijdou už úplně demode :-D prostě mi to evokuje ty hnědý koupelny v panelácích... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
se mi nak nedari vkladat obrazky ]-(....botky uz mam hotove... a Aurinko-to bude vase kouelna, Tak segra do toho asi moc mluvit nema... ;-). Ja bych sla do te hnede-co pises, ze je tvuj fav.-kyticky se casem okoukaji....
Odpovědět
Holky: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_e... x-) x-) x-)
Odpovědět
rezet, di do háje, víš, že po něm toužím!!! ale za 30 tis!!!!! =-) ]-(
Odpovědět
Ale to je i s malým, kdybys vyjednávala jen o tom pro doo mimi, tak by slevila ;-)
Odpovědět
Nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
rezet-ten je nadhernej-este ze uz je Roza velka.... jinak mam v albu ty botky....tak mrk na ne:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?