Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 moje lahve čekají na jaro, páč já vám to teda prozradim... chci si do nich nasbírat různý přírodniny rostlinný, zavíčkovat, aby to chvilku vydrželo, a popsat je nějakýma chytrýma věcma z herbáře. čili si z těch lahví chci udělat takový skleněný herbář. lahví mám asi 10 myslim... jestli jsem teda už nějaký nevyhodila.
původně jsem z toho chtěla udělat svícen, tzn. že bych okolo velké tlusté svíčky postavila ty skleněné lahve (dokola), případně je ještě nějak dozdobila.
18. únor 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ahoj rano,
vcera vecer som sa pokusala svojej ratolesti dorobit ten darcek, nakoniec sa to aj podarilo, len tie fotky nejak nevysli, bola hrozna tma.......tym padom som tu divnu relaciu,ktoru by som nazvala"ako sa rucaju sny"nevidela a myslim ze som nic neprisla.....tych ludi, co im robia tie rekonstrukcie, je mi luto emoticon emoticon
pani vesela, onedlho som v prahe, tak pracuj... zoo k tej rysavej brosni by sa mi hodili aj nejake nausnickyemoticon))), tak ak ta nieco napadne som potencialna zakaznicka....
pani vesela, celkom som na to zabudla, Poly, akoze dcera,je hotova z tvojich podvazkov emoticon emoticon
idem fotit...
18. únor 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 venedy, máš úžasné album emoticon
18. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 aivlis:tie obrazy su super,si dobra emoticon emoticon
ak technike" ala obrousek" tiez som to skusala a mam doma ozstatky(ale dajako sa zacat musi), ked mam byt uprimna, jedno leto na chalupe sme oservitkovali s detmi skoro celu chalupu, a prezili sme emoticon
18. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 ahoj baby, mam nejaky spatny den..... emoticon....tak se dnes asi nezucastnim. Ale jinak vsem pekne rano-dopoledne a vubec cely kreativni den...

jo a nausnice uz jsou pripraveny a budu je odesilat-diky za objednavku :o). Doufam, ze je dobre uzijes.
18. únor 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 Jani: já myslela ty na tom zeleným věnci .....zelená a ta tmavěmodrá a ještě někde jsem viděla nějakou pěknou barvu ....jo na tý růžovou šnuftikltašku....
jo aha, tak zrzavou brož má zamluvenou venedy......
karkul: to je dobrej nápad. My jednou něc podobného dělali na táboře, akorát obsach měl vypadat jako z čarodějný laboratoře......kůže z hada, vývržky od poštolky, sušený choroš, sušené mouchy, pěkný hnusy.....děti to pak měli lovit, jakože bobřík odvahy nebo tak.
když to stálo pohromadě a mělo to vintage nálepky, vypadalo to bezvadně emoticon
18. únor 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Taky bychom už mohli pomalu domlouvat ten sraz, ne? Já bych mohla příští týden odpoledne.
18. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 a hele, katka! moc hezká fotka! emoticon
18. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1152041&vReferer=
Jani tady je pro tebe ta panenka. Ještě jí chci přidělat nějaký šmrncovní knoflík. Tak jestli se ti líbí je tvoje emoticon ...Ten ksichtík je trochu větší než ty předchozí
18. únor 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 ranko prajem......dakujem za pochvalu mojich vytvorov emoticon ......
venedy musim suhlasit s karkulkou uzasne veci mas v albume...... emoticon
Zoo tak tiez ti prajeme pekny den, aby ti ta zla nalada presla emoticon
18. únor 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 inak baby nasla som nieco obdobne ako je v CR "fler"......tak na SK som nasla "predajdielo", nechcem sem davat link, nech nemaju adminky z toho problem...... emoticon
18. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já myslím, že můžeš, my tu linky dáváme a zatím se nic nestalo. Myslím, že hlavně vadí firmy, ne? emoticon

http://www.suik.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/londyn
Tady je pár fotek z Londýna. Netěšte se ale na žádný Tower Bridge a Big Beny emoticon
mmch ten pán na lavičce je moje drahá polovice emoticon
18. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 suik, lavickova je uzasna...
18. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 pekny fotecky emoticon
18. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Tímto bych chtěla poděkovat jance za typ na bazárek v Olmiku emoticon . byla jsem tam snad půl hodiny a nakoupila úžasné skvosty...díky, díky. A z Štiky jsem taky neodcházela s prázdnou emoticon Ale jinak mám taky den blbec - první seminář, co jsem dnes měla mít, mi odpadl, takže jsem půlden ve vlaku trávila úplně zbytečně emoticon No, a teď se jdu zase učit emoticon Tak ať se máte lépe, ženy!
18. únor 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 evi: mám pro tebe v albíčku návrhy čepice. Ta kytička už funguje jako brož, načepici je jen narafičena. K té první knoflíkové variantě: knoflík by byl asi jiný, podobný a modrý, tenhle je náhradní ke kabátu.
I ty korálky by ve finále vypadaly lépe, a u té třetí by ty malé kytičky byly asi tři emoticon
18. únor 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 u mě vede ten druhý návrh emoticon jseš fakt šikula - tu čepici jsi háčkovala sama?
btw - super fotky - lavičková a pak ten červenobílý plot...
18. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 evlyn, díky, to pruhovaný není plot, ale sloupky u baráku, vlatně celé ty baráky byly pruhované emoticon.
18. únor 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Z-A-J-I-M-A-V-E fotečky! A ty panenky máš jak přes kopírák, všechny jsou moc vydařené! Kdy se vracíš do českých luhů a hájí?
18. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 takhle vyrazne pruhovane baraky jsme nasli kousek od Kesington Park...ze by to byla stejna ctvrt?
18. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, byla jsem za jednim pacientem, zatimco jsem sama pacos :( a jsem uplne vystavena, jdu spat ....

precetla jsem kousky zprav, aivlis a veru mate IP s cislem uctu emoticon))

a veru, jsem rada, ze se ti libil bazarek emoticon mas uz dokonce svuj vlastni vytisk MC, zitra ti ji poslu. a jsem damy natolik jeta a utahana, ze jsem se do ni jeste nepodivala. az se vyspim, tak teprve pak budu referovat a podivam se na vsechny novinky tady emoticon

ahoj, zív, zív ....
18. únor 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 aivlis: dekujiii, bude to mit pokracovani, uz jsem si nabrousila stetce emoticon Jinak diky za tip na strany servitky.cz, vypadaji dobre, jeste pokud mi to poslou do CR, tim lip emoticon
18. únor 2008 v 17:13  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Jéé, suik, teď jsem si dívala, ty máš v albu i něco pro mě emoticon. Odkud to je?
18. únor 2008 v 17:40  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 http://www.flickr.mud.yahoo.com/photos/cutiepoo/2270955246/in/pool-33516987@N00 asi jsem se zamilovala.. nechcete mne nektera naucit sit? ja tu potvurku chciii !! emoticon
18. únor 2008 v 17:42  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 rezet: to je z etsy.com emoticon , už to tam je dlouho, jen jsem zapoměla dát odkaz emoticon
18. únor 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 ahoj holky... zdravim....
normalne jsem se prekonala a o vikendu jsem vzala do ruky klubicko a hacek a vyrobila jsem tri kyticky .... dve ma mama na kabelku, kterou si bude vyrabet a jednu uz nosim na kabatu..... muz mi ukradl na tri dny fotak, tak to dodam pozdeji....

jinak jsem dala do alba fotky, tak se barevne vyradila mamina u sebe v domecku...... jak je videt, tak se barev neboji, kdyz oranzova, tak oranzova..... schytal to muj pokojicek emoticon
18. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 veru: vracím se ve středu, to už je za chvíli emoticon , jak přes kopírák právě ne, každá má jinou hlavu a jiný tělo .......
Dneska jsme byli celý den doma, ale vytvořila jsem aspoň dva obaly na mobil, jeden na fler, jeden jako dárek pro Luďkovu známou.
18. únor 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 satyyy: mě se líbí ta ložnice, tyhle barvy mám ráda emoticon , ale ta oranžová je echt oranžová a nevypadá to špatně, hlavně s tou žlutou, je to takový šťavnatý emoticon
18. únor 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 suik - jojo, je to hodne stavnaty.... jsem si na to v pokojicku taky chvili zvykala.... ale je fakt, ze mam hodne velky pokoj a tema sytyma barvama se trochu zmensil a zutulnil emoticon
loznici se mama snazi udelat trochu vodni, morskou, namornickou emoticon ... tata ted hleda vhodny obraz s plachetnici emoticon
18. únor 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 zoo: http://www.dilnainspirace.cz/obchod/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1072
18. únor 2008 v 19:13  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš