Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a tašku jsem v horečnaté agonii viděla už včera, i ty návrhy a je to celý pěkný. brož je super krásná! a klidně pavlínce ušiju i podvazek, když se jí tak líběji :) věk už na to holka má :))
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - doufam, zes nevykoupila vsechny MC v cele Praze.... dneska ji jdu hledat, driv jsem to nestihla a mamina se mne na ni pta uz asi mesic.... :-(
Odpovědět
šmírák čte ;-) hurááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristynko v tescu na zlicine meli asi deset kusu a ja koupila jen tri, tak bys mela byt uspesna. zkus naproti tescu na národní, je tam takovej stánek. nebo na můstku, dole, je stánek se zahraničníma časopisama. hledej bílou obálku s jasně modrýma písmenkama marie claire a zeleně idéés .... mno, až jí budete mít všechny, tak si tu o ní můžeme povídat. vždycky si otevřeme na stejné straně a budeme brebentit :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak na Zlicin se zatim nepotahnu a zkusim to centrum.... minule jsem ji sehnala na Mustku, tak snad budu zase uspesna... stranku jsem si nastudovala z netu... tak snad se zadari x-)
Odpovědět
jani, kolik za ni chtějí, za tu marii klárovou? já jen jestli jsem v rozpočtu :-D
Odpovědět
kristy, tak to se dneska asi u jednoho toho stánku popereme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skoda ze lezim v pelechu bych se na vas, bijce, prisla mrknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
lokse budu:)))) bude husacina:))))aj nejake to vinecko:))) baby, ste fakt zlaticka dakujem!!!!! nechcem byt triedny nepriatel, chcem byt" triedna dizajnerka" idem pre Vladyho (to je najmladsi) s tym peknym stolikom od maminky:)))) mozno ma dnes prehodia aj ms sk tak uvidim....
Odpovědět
Profilova fotka
baby...udelala jsem special pro Rezetku a jine tehule botky s lebkou...jsou milusenky.....skoda, ze uz je Roza velka....hodim je sem i na fler...no, pokukajte, ja si z nich uprdavam do kalhot x-) :-D.... jdu to nafotit a hodit do albika. A pak zase materske povinnosti....
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul - bude boj?? ja uz razim cca za pul hodiny ;-)
Odpovědět
Jú, tak ty bramborové placky jsou moje nejmilovanější jídlo, je to naše místní specialitka, jen jim tu říkáme laty, tj. placky potřené povidly a sypané mákem. mňam, mňam. Loni jsem je pekla s tetou, pro jednoho člověka je to děsná fuška. Na podlaze v kuchyni jsme měly rotprostřené prostěradlo a na tom ty placky válely. Bylo jich na 300! A nezůstala jedna jediná! Jste mi teď teda udělaly chutě :-p ...
Odpovědět
Článek se načítá
šátková, tak to já až později. navíc jsem zjistila, že jedu ještě se psem na veterinu, takže se pak asi zastavim na tom zličíně. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
...tak on mi chcip fotak...sem musela cekat az se nabije:o)... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou uzasny, pani :) tak treba se na fleru konecne neco hne :) i kdyz tys byla vlastne zatim z nas nejuspesjnejsi, co byla, vlastne jsi :))) je to vazne nadhera. se tesim, az se mi ulevi a udelam nejaky ty tehu trika pro ty moje dve kolegynky... tak vam je pak taky ukazu :) a se tesim, az to uvidi tereza. budes delat este s opici? ;-)
Odpovědět
zoo su rozkosneeeee x-) jeve tesiiiim na zasielku od tebaaa....
Odpovědět
Ahoj holky! Katko, vítám tě v ČR! Krásný fotky! Ta čapice: líbí se mi návrh č.1 a 2, takže prostě jeden z nich zrealizuj a je to:)). Jinak na Andělovi je pro mě sraz ideální, nejlepší by pro mě byla středa, ale přizpůsobim se. Jo, Katko, chceš abych ti zajela pro tu MC? Já teda pořád nevim přesně kde to je, naproti Pietro Filipi, tedy jakoby vedle bočního vchodu do Tesca???? Můžu se tam zastavit zítra. Karkul: cos mi poslala za maila? Dostala jsem ho? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem teda taky pro stredu :) treba uz budu zdrava :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak strešda, v poho-ja muzu- jo a efis....nechci vypadat jako mental......ale ze by jedna i pro me? x-) ...a JE to presne tam, kde si myslis:o)...naproti PF...
Odpovědět
Jé, ty boťky jsou krásný! Jo, já ti smaozřejmě taky jednen výtisk vezmu, jestli teda bude :-) Já myslela, že ti ho brala Jana =-) Já budu jedině ráda, že vám taky můžu něco přinést :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ja mam zatim jeden vytisk volnej a nez se apni sonou domluvim, muzu ho zolo poskytnout a pak se stavim pro jinej :) jo a vemte nekdo kaRkulacku, pac to bude, to meneni... a nedal by si nahodou nekdo vybornou brazilskou kavu? :) a pro suika mam vybornej kalendar, se hodi k tem tvejm cedulim. mas nekde jeste cca metr ctverecni plochy? myslim, ze se bude libit i karoline, tak se muzete kdyz tak porvat :) ale to pak bude karolina oslabena do zapasu s evou :)
Odpovědět
Co vy tady tvoříte ženy? Já hledím na porody, tak se musím jít "odhnusit" :-D
Odpovědět
Ježiš Zoo to je fantazie :-o :-o !!!!
Odpovědět
:-D Hele, děvčata, tak kolik jich mám vzít? Já tam zkusim skočit uz dnesca. Tak já vezmu tři? Já, Katka a někdo (zoo nebo tak?)? Jinak s porodama to chápu, já mám z porodů úplný trauma!!!! Hlavně doporučuju nekoukat se na ČT2 :-D
Odpovědět
Proč né ČT2? Tam taky dávají porody :-D
Odpovědět
JO! Já mám na porody fakt štěstí, na ČT2 už jsem viděla i hlavičku 8-( Já prostě nechtěně při surfování po těch 4 kanálech občas narazim na nějakej ten porod na dvojce.....jiný prostor :-D
Odpovědět
Efi :-D
Odpovědět
Hele, tak já prostě beru 3 kusy, s tím že dva budou k rozebrání na srazu, jo? Už musim, nebo nestihnu Tesco a poštu =-) Nazdar:)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak se divite, ze nemam televizi :) ja budu u nas raci tata :) evlyn, esli myslis MC, tak ja ti jednu vezmu. a efis teda vezme suikovi, sobe :) a zologicky, kdyz uz jste se tak domluvily. hele, pozadame TAM (to je ten bar kam pujdeme) nejakou tu odusevnelou barmanku, aby nas vsechny s vytiskem MC vyfotila??? a posleme to marte na slovensko, ze sice ona ji mela driv, ale my jich mame vic? :)))
Odpovědět
Ještě tak, aby ty botičky byly tak nějak unisex :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?