Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Holky, tak jsem stihla Narodni, ale zase jsem nestihla postu emoticon A ukoristila jsem posledni DVA vytisky MC!!! A jeden je navic zdravotne postizenej...je natrzenej. Ten si teda s dovolenim necham a ten zdravej vezmu Katce na sraz? Vic jich bohuzel nemeli (takze na Narodni uz pro MC nejezdete emoticon ).
Zoo: ja myslela, ze tatinek stoji u porodu v hlavach??? Ten tvuj stal v nohach, ze neco videl? emoticon Ja teda doufam, ze ten muj nic neuvidi, jinak myslim ze budeme nadosmrti v celibatu emoticon emoticon Ja teda byt chlap a videt neco na ten zpusob, tak se snad stanu homosexualem emoticon
Tak dobrou, devcata!
19. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Mně trvalo skoro měsíc, než jsem se přestala stydět za svou horrible english a byla schopná aspoň nějak reagovat. Tak klid emoticon

Jani, chechtáky už jsou na cestě a já jdu vyhlédat paní poštmistrovou emoticon emoticon

A Zoo: to se nedá, to je prostě bombastické, ty botičky, něco úžasného. Na Fler bude rvačka! emoticon Vážně parádní.
19. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jo, Katko!!! Tes se na MC, je tam uzasna inspirace na namornickou svatbu!!!!!
A s tou anglictinou: chce to jenom zahodit ostych a vsechny svoje pudy sebezachovy. Pak uz ti to bude jedno a domluvis se v klidu emoticon emoticon
19. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ja kdyz byla poprve v londyne, tak jsem hlavne chtela, at si me vubec nikdo nevsima a na nic se me nepta... jenze jsem tam byla sluzebne a jaksi se cekalo, ze kvaknu. prvni den jsem jen rikala ajemfajn... a po tydnu uz jsem rozebirala egyptske piramidy s kolegyni z mexika ... a stopro jsem kvakala uplny nesmysle. i ted delam chyby, ale hlavne je na ne nemyslet a mluvit, mluvit, oni si to uz nejak preberou emoticon))

takze zoo kupuju MC ja emoticon)) ok emoticon zoiku se vyjadri, jestli jo nebo ne, ju?

a evi, ze je uzasna?

jdu strihat dalsi motyly, nabiram obratek pavluchy, tak treba se i nekomu szeli a neco prodam emoticon)
19. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 díky za útěchu. V krámech už se občas chytám, ale nejhorší jsou Luďkovi známí a obzvláště chlapi. To pak stojím ja solný sloup. emoticon
No mohlo to dopanout hůř, mohla jsem potkat Luďkova profesora...ufff
Evi: dík za MC, se na ní šíleně těším emoticon emoticon emoticon , klidně beru i tu postiženou.
19. únor 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Katko, dostaneš tu zdravou, máš tam spoustu témat specielně pro tebe (svatba námořnická, anglický styl, atdemoticon)). Jinak Katko, nejhorší jsou domorodci. Já byla v Belgii a super, všem jsem rozumněla, paráda. Pak jsem byla ve Walesu a katastrofa!!! Navíc jsem pracovala u Skota žijícího ve Walesu emoticon emoticon Já si připadala jako úplnej debil. Takže jako obvykle jsem se bavila hlavně s cizinci, že..... emoticon

Jeve: MC je super. Já si jí kupovala jen na stáži, tady v ČR už ne (ani jsem nevěděla, že se tady prodává). Včera jsem se kochala, už teda nevim co tam vlastně všechno bylo, ale našla jsem tam pár vychytávek emoticon

Holky, dneska jdu volat Brtníčkovi a vytírat chodbu do paneláku (nájemníci si stěžovali, že je tam bordel....bez komentáře). Dzžte mi palce ať najdu hadr a koště emoticon emoticon
20. únor 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Dobre ranko holky sikulky.... tak hlasim, ze jsem vcera MC na Mustku poridila... a pan tam ma jeste minimalne jednu (na presny pocet zasob jsem ze nezeptala emoticon ) ... jinak vozim v kabelce a kocham se... ja nic jinyho taky naumim... az se dokocham, tak ji dam mamine a ona bude tvorit emoticon emoticon

Muzu se taky pripojit k vasi stredecni akcicce a vyzvednout si od Zoo nausnice??? Jestli domluva jeste plati emoticon

Dneska se mi snad dostane do ruky fotak, tak bych nafotila ten muj sobotni vytvor ... no, necekejte nic zavratneho, jsem tvorivka zacatecnice a taky desne nesikovna .... vcera jsem si tvorive prilepovala podpatek u kozacek a mam vterinovy lepidlo po cele ruce.... no, chybami se clovek uci... emoticon
20. únor 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 hlavne si evi nezapomen tu MC i svoji na ten sraz, at udelame tu fotku, jo? emoticon ja vim ze je super, me to nemusis povidat emoticon)) vsechna cisla asi pet sest let dozadu si tu hyckam jako v bavlnce, abych byla presna, tak si je hyckam jako v bio bavlnce emoticon)) uz jsem toho hodne pouzila a treba vanocni cislo mam jeste z roku 1999 a porad je to dobry emoticon

jo a pokud byste nekdo chteli nehlednout do MC asi tak pet let tamu nazad, tak soucasna PZ uakzuje obrazky z jarniho cisla r. 2002, nebo 3, nevim to presne... ale ze muzete nahlednout i do historie. btw. v PZ je prirucka o vyrobe sperku a ma vyjit special, tak to se ma asi fler na co tesit, esli zacnou vsechny pani doma kutit.

suiku, esli dneska letis, tak se po te MC koukni na letisti, vetsinou v tech velkych RELAY trafikach je mezi cosmopolitanama a spol. maji.... pac kdybys iNportovala, venovala bych tu jednu zoo a uz bych nemusela shanet. sla bych na nakupy az zitra, takze kdyz das avizo, ze nemas = vezmes si tu od evy a na zoo nezbyde, ja ji skocim jednu koupit (esli uz to teda nevykoupi vsechno ti, co nas tajne ctou a neprispivajiemoticon))

mno a ja se dneska zase kuryruju, mozna si uz i zakutim a odpoledne musim na pohovory, abych si ty svoje tehotny podrizeny nejak nahradila emoticon))
20. únor 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 Jojo, Praktickou zenu jsem studovala v sobotu a podle ni jsem taky zacala hackovat kyticku emoticon
20. únor 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 MC mania v plnom prude a stretnutie tiez, zavidim vam emoticon chcela by som vidiet ten vymenny trh emoticon
a tak si tu sedim, teda pracujem, a myslim na vas...
hladam nejaky poriadny program na interiery a je ich tolko, ze sa neviem rozhodnut,a len dufam ze tu neskysnem do vecera,
ZOO tie topanocky su suprove, chcelo by to dalsie dieta emoticon
pani vesela tesim sa ze ti je uz lepsieemoticon)))) idem si urobit naladu,kavu mam
20. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 S tím srazem mě taky štvete emoticon Co já chudina tady v kraji vinohradů? emoticon emoticon Takže navrhuji příští sraz na Moravě...to už by se mohly zůčastnit i kolegyně ze zahraničí - Blavy, ne? emoticon
Tak si jej užijte a nezapomeňte pak na nás s těma propagačníma fotkama MC! emoticon
20. únor 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 emoticon ja myslim, ze letni sraz na morave bude optimalni a muze byt samozrejme i mezinarodni emoticon

marti, nemas uz tech deti treba celkem dost? ale jestli chces, muzes mi nejakou sikovnou holcicku porodit, ja se pak uz o ni postaram, ju?

je mi jiz vyrazne lepe, ale nerada bych to prehanela, tak jsem porad v pelechu, zatim jsem napsala asi jen 20 sluzebnich emilu, ted si jdu uvarit coldrex zn. rybezle a podivam se zase na nejaky film asi. a u toho budu strihat motyly, dam to na fler a hotovo emoticon kdyz nikdo nic nekupuje, tak at to aspon pribyva a mam nejaky pohyb na krame, ne? emoticon)) nebo este chvili a stahnu rolety emoticon))

na tu fotku s MC se fakt tesim, bych to pak klidne poslala i do redakce, aby jvideli, jaky jsou v cr sikulky.

mym favoritem z tohoto cisla je pro dnesek kapustovy (ja vim, ze rozumite cesky pani, ale pro jistotu .... kelovy) list omotany kolem sklenice jako vazicka a pak bile puntiky na zelene latce! emoticon)) kandidat na zitrejsiho favorita dne je hackovany zajic hracka, ten je tedy taky dobrej ... a dekorace svateb nevyjimaje emoticon

papa jdu si vzit zasteru a udelat ten coldrex emoticon))
20. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Pěkné ráno kreativky emoticon
20. únor 2008 v 09:50  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Zoo, jsem ukazovala botičky manžovi a jak na všecko jen kýve hlavou a přinejlepším řekne hm, tak teď teda uznal, že jsou bombastický a naprosto úžasný. A prej:" A proč to ta holka dělá?" emoticon
20. únor 2008 v 09:53  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 tak asi hadej, rezi, pac je kreativni a desne ji to bavi emoticon tak doufam, ze uz mas ty botky objednany a ze capi maji zakaz a prileti k vam vrana emoticon abyste je s rockerkou uzily, ne?
20. únor 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Janinko Zoo mi slíbila, že udělá ještě jedny, tzv. unisex, páč my bychom raděj toho čápa, víme emoticon.
A s tou kreativností jsem mu to tak zodpověděla, neboj sa nic emoticon.
20. únor 2008 v 10:11  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 pani vesela to by sa ti pacilo?, aby som sa zahrala na kukucku, hej, len nech si kazdy rodi samemoticon))))nech si to kazda uzijeemoticon)))
a vobec to nie je az take hrozne, a vobec, to vsetko" potom" za to stoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a vies ze mam nemale skusenosti !!!!! emoticon
unisex su dobre, clovek aspon moze predstierat ze bol pripraveny na obidve varianty, ked vypustime dojcata emoticon alebo trojcata.....atd.....
favorita v MC este nemam,vsetko ma nieco do seba.......necham do dozriet, ale kel je fakt dobry,
20. únor 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 oo, zabudla som v tom zapale, tu moravu beriem!!!!!!! a prosim nepredavkuj sa tym coldrexomemoticon))))
20. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 neboj, marti, ja si ho taky nevarim kyblicek, vis? to je skoda, ze mi neporodis, takovou sikovnou kreativni holcicku bych brala emoticon mno ale ani sportovni chlapecek by nevadil, toz si to marti rozmysli, s cim mi pomuzes, ju? emoticon))

rezi, tak to je potom jina, ja jsem zapomnela, ze zoo rikala, ze ty botky bdue delat i univerzalni. jsem zvedava, az tyhle vystavi na fler, kdo z vas si je prvni koupi emoticon

ja uz mam vykutene hejno ruzovych motylu, ted udelam tyrkysove a pak to nafotim, teda snad emoticon se mi nechce z pelechu emoticon
20. únor 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Jeve, hnedle jak se dozvím, že to bude holka, beru i tydle první, páč jsou božský emoticon
A Venedy má pravdu, Coldrex nejní na jídlo emoticon
20. únor 2008 v 10:37  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 já opět šrotím, tak se těším na rozptýleníčko v podobě tyly, tyly, Jani! A už se konečně vyzdrav!!!! emoticon
20. únor 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 evi, ten mail byly ty zásuvky emoticon
já mc nemám, byla jsem včera s tím psem, nechala jsem tam moc peněz a za tři týdny zase emoticon
ale mělo to jeden pozitivní efekt, bert byl celej večer neviditelnej - zalez do pelechu, neotravoval, necpal se na sedačku, nefuněl... emoticon
20. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
26
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 546 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
26
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 546 příspěvků a 5 alb. Má 8 přátel.
 mohly byste mi prosim poradit s vyberem obkladu v koupelne? mam je ve fotogalerii a porad se nemuzeme rozhodnout. dekuju moc
20. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 idem napiect tortu pre dalsieho z rodu emoticon( cukraren je vedla v ulici), potom odovzdat MC jednej nadrzanej, potom do obchodu kupit farby aby som v sobotu mohla prebielit kotolnu, fuj!!!! teda ta kotolna emoticon
radsej by som urobila par motylikov, nech uz pride jar, a tesim sa pani vesela na tych tyrkysovych.........
20. únor 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 aurinko, hodně se mi líbí ta kombinace na obrázku č. 14 - šedobílá? s těmi kytkami.
20. únor 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ani 12 není špatná kombinace. emoticon
20. únor 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ahojky, po MC se podívám. Na tom letišti by mohla být. Snad na ní budu mít peníze, já totiž zásadně cestuju na sucho emoticon ....nějaké libry ale mít budu, kdybych musela platit za nadváhu.
Kdyžtak bych mohla skočit zítra na ten můstek já, jdu tam k zubaři.
20. únor 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 aurinko,11, super!!
20. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 mě se líbí foto 14 emoticon ....ty černošedé květiny
20. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 venedy, 11 taky není špatná, ale já už mám kombinace - červená, černá plný zuby. přijde mi to už takový vokoukaný. emoticon ale na mě vlastně vůbec nezáleží emoticon
20. únor 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš