Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
:-D díky za pochvaly...... žádná velká práce to není (teda časově trochu jo) ...pár stehů apár korálků a flitrů. veru: ukaž nám to ;-) ...každý začátek je těžký, až v tom získáš praxi, tak to půjde samo ;-) kdyžtak trénuj na filci, s tím se šije moc dobře
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda :) veru, se nevycpavej :))) a koukej nam ten vytvor ukazat, ju? jsem stopro presvedcena, ze jeho uroven prevysuje 70% kutivzch vyplodu na fler ... btw. videly jste posledni prodane zbozi ... ano, je to autobusacka kvetina v kosicku, alias k....a :) mimochodem autobusacke kvetine jsem se chlamala teda hodne, ses vazne vtipna, silvi :) jeste vam neprisly balicky? tak treba se dnes postesti a budete mit radost na vikend. jinak potvrzuji prichod penez na me konto, zvlast ty od silvie byly dost utahany a funely. tak jsou holky rady, ze si u mne trochu odpocinou ... mno a tramtadada!!! ta vazka je uuuuzzzasnaaaaaaaaaa!!! ses ty si predelej nick na sikulik a ne suik, jo? vazne se ti moc povidla. a vsem vam moc dekuji za napady az podnety pro me nove mile podrizene. to vite, ze na ne budu hodna. nastupuji od 1.4., tak snad to nebude zadny april :). hrnicky je vyborny napad, to se bude hodit. akurat te asi zoo poprosim o nejaky hezky kreativni napad jako motiv ... bych jim to udelala personalizovane, lehce :) a uz vidim, jak budou stavajici kolegove skemrat a budou to chtit taky .... nevim, jestli jsem nejake topic neopomnela, brala jsem to jen letem svetem, tak dkyz tak zase priste ... jdu stonati :)
Odpovědět
Jani takovu nadřízenou bych si nechala líbit ;-) . Ale na tu svoji taky nedám dopustit. no stím šikulíkem.....máma byla za svobodna šikolová :-D, asito mám v rodině. Ona byla taky dost šikovná. Taky pořád něco šila, hlavně oblečení a kostými. Nebejt jí, tak neumím to co dneska. Nepamatuju se že by mě něco učila - na stroji asi jo. Ale určitě jak jsem viděla, že něco šije, tak jsem to chtěla zkusit taky. A kutění je u nás v rodině nakažlivé, páč když jedna začala šít, plést, háčkovat (myslím mě a sestru), tak ta druhá to musela dělat taky. Takže se Zoo těš, myslím, že Rózinka bude určo po tobě.
Odpovědět
no ty květiny jsou šílený, jestli bude pokračovat dál, tak adios amigos. 8-)
Odpovědět
Ty jsi ještě marodná? :-( Tak snad tě už následující víkend konečně pořádně nakopne a leháro přenecháš zase jiným...třeba mně ;-) , ale bez teplot, bolesti hlavy, kašle atd., prosím...a mohla by k tomu být i donáška čerstvého pečiva, vitamínků, nějakých pěkných bečavých filmů a počteníčka přímo do pelíšku ;-) Uzdrav se!!! Já vám to klidně vyfotím (foťák budu mít ale až zítra), ale budu tu za tu největší ostudu. No, jak chcete - je to na vlastní nebezpečí! :-D :-p Jani, já ti k tomu tvému průzkumu jaksi nic nenapsala, páč jsem co se zaměstnaneckého poměru týče, ještě nepopsaný papír :-p Ale třeba Libor dělají v práci takové jakože seznamovací víkendy...mají podnikovou chatu, kam čas od času všichni vyrazí a poznávají se i jinak než jen jako kancelářské myšky ;-) Anebo pořádají třebas turnaje v bowlingu a tak., jako třeba dnes večer, takže tu zůstanu sama samotinká a budu se bát v tomhle baráku se šetnácti pokoji :-p (to není ten, co rekonstruujeme -- naštěstí. Nevím, kdo by to uklízel, haha) No, ale moc jsem ti si nepomohla :-(
Odpovědět
A juchuchůůůůůůůůů! Právě tu byla paní pošťáková a přinesla mi MC! Balím učení a jdu se kochat obrázky ;-) Díky, Jani! :-)
Odpovědět
já se k tomu taky nevyjádřila. Určitě souhlasím s tím, že by se mělo na začátku zařídit, aby bylo jasno kdo je kdo, čí je co, co kdo dělá a kde jsou záchody, kuchyňka a tak ;-) . A ten hrnek považuju za geniální nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
suik: ta vazka je tak krasna.....vubec nechapu, jak to zvladas-ja vysivam ocicka na vobludy-a asi i proto jsou to vobludy...:o), a teda morim se s tim a nejni to nikdy nic moc....takze klobouk dolu-vazka je vazne super a nadherna a uchvatna a tak....
Odpovědět
Profilova fotka
co vam sibe???? kde beriete energiu, clovek si odkoci a uz nestiha.....suik sa kludne vrati z londyna,s plnym kufrom, len tak, vysije vasku, ktora je mimochodom krasna..planuje si svadobne oznamenie... zoo som samozrejme ani nespoznala:))) co za dieta sa to zapaja???:)))))som si myslela, pani vesela, chcela byt som tvojou zamestnankynou, a keby si mi pripravila hrncek,a mily usmev...tak by to bolo fajn:)))) aivlis, s tym stredkom je je dobry napad, ale na buduci tyzden su prazdniny a tak sme mimo, ale mali by sme nieco zorganizovat..... zdalo sa mi ze ikea je nejaka poloprazdna,toz, ked podaktori chodia nakupovat az moravy :-) eulalie s tym fotenim si nerob starosti aj tak to neuvidime, admini su akcne a rychle :-D a nebut taka kriticka... kazdy raz zacina.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
idem si docitat dalsie strany.......
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... tak ja konecne udelala tu hracku pro malyh Amose....dneska za nima jdu, tak snad se ji nebude bat...o)
Odpovědět
Profilova fotka
obludka je nezna, :-) skoro ako TY, nik sa jej nebude bat..........
Odpovědět
Článek se načítá
ta je rozkošná x-)
Odpovědět
Je milená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky....doufam, ze se bude libit-vcera vecer jsem se s ni patlala :-| ;-)....a dneska predavam :-N....
Odpovědět
zrovna mi dorazily náušničky, z fler a z etsy. Obojí jsou moc super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak me tu holky mate zpatky,doufam ze jsem vam chybela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj bed! jak bylo "u nas"?..... suik-ty se mas-sem zvedava na ty z etsy-kolik stalo postovny? Dikes... bed-jsme se tu mely smutne bez tebe ;-), ale nez to vsechno prectes, tak to mas tak na tyden... :-D Zatim. MAzu nakupovat koralky.......
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem misto se ctenim zacala s prohlizenim alb,na cteni se vrhnu posleze,ale ten tyden je akorat,budu totiz tyden slamena vdova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky nejsou tady ty ozdobne prvky nad oknama uzasne? me se desne libi,ale ajitele je pri rekonzstukci odstranili,takova skoda :-( http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky,ale uplne ten barak "zadili " :-(
Odpovědět
čau holky! suik, ta vážka je vážně úžasná :-) a zooikovská vobluda taky, skoro bych jí i udělala velkou jako polštář pro děti na válení ;-) na tu reko jsem taky koukala a taky jsem doufala, že zachovají ráz toho domu. no ale to by zase mohl přijít nějakej jingl, tak toho radšejc nechám ;-)
Odpovědět
Taková nádherná fasáda. Někteří by za takovýhle barák a fasádu líbali ruce. ]-( :-o :-p ;-(
Odpovědět
třeba já, nebo ty co? ;-) :-D
Odpovědět
no já rozhodně, za takovýhle dům klidně i vraždit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ;-)
Odpovědět
tak jí zabijeme? a toho zedníka taky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karkul tyjsi zvire :-D jinak holky prisel mi super email o tehotenstvi,kdo ho chcete,tak poslete email do ip,fakt stoji za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, ale můžu se přidat? Už chvíli tady šmíruju a už mi to přijde celkem nefér ;-) Debata nad pokusem o rekonstrukci jisté nemovitosti, mě utvrdila, že budem asi stejná krevní skupina. Já ten barák znám z venku osobně a je mi fakt líto jak ho zprznili. Co já bych za takový dala ............ už rok hledáme a furt trčíme v tom oslyzlým pronájmu :-( Tak můžu?
Odpovědět
nooo, navrhuju dát hlasovat :-D samo, že můžeš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?