Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 holky, držte mi zítra palce! jestli to vyjde, tak budu veselá emoticon
20. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Držím palec, i když nevím k čemu emoticon
20. únor 2008 ve 20:54  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ja tiezemoticon)))
20. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 pridavam se emoticon emoticon
20. únor 2008 ve 21:01  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 ti drzim palce!!!!!!!!!!
20. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 to právě nemůžu řikat, jinak by to nevyšlo emoticon

katkooooo, mám nápad na oznámení!!!! co to udělat jako starý palubní lístky? emoticon
20. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jo holky, díky moc, nejde o nic důležitýho nebo tak. ale rýsuje se mi něco maličkýho, z čeho bych byla děsně nadšená a bavilo by mě to emoticon
20. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Aha, tak držím eště víc emoticon
20. únor 2008 ve 21:04  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Tak já na tebe taky budu na dálku myslet a držet pěsti, ale pak nám to prozradíš, což? emoticon
A super nápad s těma starýma palubníma lístkama! Až se Katka zase zaklimatizuje na české půdě a zapne net, tak z toho bude určo úplně nadšená!

Zoo: bude nějaká speciální dětská oslava? Jakože nějak tematicky zaměřená, nebo jste na to ještě malé baby? emoticon
20. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 palubní lístky jsou bomba!

Jinak hlásím, že už jsem doma, a že MC nemám, nemaj, na gatwicku byla velká trafika, tak jsem tam natěšená naklusala a nic. Zato mám opět jiný úlovek, za nadváhu jsem neplatila, tak jsem zbylé libry prošustrovala. Tohle bude asi zajímat jen Janu a ostatní nevdané: koupila jsem časopis o svatebních kyticích emoticon emoticon emoticon emoticon . úžasný. Hned na druhá dvojstana je celá věnovaná black and white, přesně pro mě. Dokonce je tam i černobílá kytice. Úchvatná.
Jsem zvědavá, co na ty časopisy řeknete, něco se pokusím nafotit a hodit sem

Ty kočárky jsou boží, všechny, my máme jeden dětský doma, proutěný, ale do hněda, a není tak hezký.

zítra zkusím skočit na ten můstek, snad tam ještě jedna MC bude

karkul: držím plec....... emoticon jako palec ale plec ti budu držet klidně taky emoticon
21. únor 2008 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jo a četli jste ten nový článek pro prodejce na fler? O tom kolik se toho prodalo a tak? Mě to teda docela nazdvedlo ze židle, ach jo.
21. únor 2008 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 taky jsem zapoměla pochválit unisex botky od zoo. Já chci taky mimi, abych mohla objednávat emoticon
21. únor 2008 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, vidim, ze jste tu kocarkove emoticon

dneska mam den blbec zase ja, porad jsem nemocna, tak jdu zase do hajan. katko a ten clanek na fleru mi prisel taky desne trapnej, az na to, ze mam veci lehce drazsi splnuju vsechna jejich doporuceni... presto se prodaj radeji kvetinace s ubrouskem a detsky spichnuta kapsicka ... :( takze krom toho, ze mi je nedobre mam i po ranu divnou naladu, tak vas tu nebudu prudit ....

jo a evi gratuluju k tem pichackam! to je od muze hezky, vydrazil ty, cos drazila ty?
21. únor 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 no ten clanek na fleru je fakt trochu dost pritazeny za vlasy.... emoticon, alke myslim, ze je to spis reklama nez realita emoticon...

TAk si z toho nic nedelejme!
21. únor 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 katko, tak to jsem ráda, že se ti nápad líbí. hodila jsem ti do alba (http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=100119) jakousi inspiraci. samozřejmě jsem zjistila, že to nejsou palubní lístky ale visačky k zavazadlům. ale tak jakože takovýhle design a text ve smyslu palubního lístku infiltrovaný do oznámení emoticon
líbí? emoticon
21. únor 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 jinak kdyz si to vezmete realne-tak ona to vlastne zadna slava neni....(co mi prijde pritazeny za vlasy je ta cifra "nejlepsiho" prodejce:o))-za 10dni si vydelali jako server 2,5tis. emoticon...no, na to ze to jiste stalo nejakyho programatora a treba i graf. navrh webu....tak bych rekla, ze to neni moc uspokojivy vysledek....hlavne bych rekla, ze je to jejich boj, co se moc nevede-veci tam maj a nektery i kvalitni-je to o tom dostat tam nakupujici-spis nez prodavajici. emoticon emoticon ...

Teda na velky zbohatnuti to tedy neni na obouch stranach...kdyz prodaj to stejny , tak za mesic si tim privydelaj 7tis?...no, na to, ze to musi stat i nejakou reklamu to teda zadny terno neni-tim bych se teda bejt jimam moc nechlubila...
21. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 a kde je ten článek? uvidim ho i jako neregistrovaná?
21. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ja musim jeste reagovat na to jejich top 200 - nechapu, proc tam maji 20 pletenych tasicek vedle sebe a zoo tam mela asi jen tri (?) kousky sve bizuterie...nebo proc je tam 20 obrazku s ubrouskem ... beru, ze si to nekdo koupi a ze se to i nekomu libi, ale proc z 1500 vyrobku, co tam uz jsou se do vyberu TOP 200 dostane 10 ubrousku na prkynku, kdyz je to vybirano rucne a kdyz to ma byt kvalitni, originalni, nove, neotrele...

a co se tyce toho kvalitniho siti - ze to zakaznik vidi - blbost - seda taska, co byla prodana mezi prvnimi - na pohled byla pekna, ale jen zasevky na prednim dile byly jeden cca 7 cm a druhej tak asi polovic ..... toz by me zajimalo, jak ta taska vypasa uvnitr.

a co pise zoo s tim souhlasim, masivni kampan se zatim nejak nedostavila .... a rubrice "napsali o nas" mi prijde, ze jsou jen prodejci, nebo jen tak jednotlivci, cekala jsem, ze se to tam bude hemzit tema casopisama... prodejcu uz je opravdu hodne, ale myslim, ze moc nakupujicich teda ne ...

a timto dekuji tem, co tam prisli jen kvuli tomu, ze nas sleduji tady (a silvii dekuji za muj jediny prodany vyrobek)... emoticon
21. únor 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 no mne to taky neprijde jako nejak moc uspokojive vysledky. Uvidime... ono asi opravdu chce hlavne cas... jak je to s tou reklamou, netusim, ja zatim taky na zadny bannery nikde nenarazila. A ze by se prodavaly kvalitni veci.... kdyz tak koukam na to, co se prodava... :-/
21. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já jsem z fleru dost zklamaná a už nevím co vytvořit, aby to bylo originální, neotřelé blabla.....vždyť ty věci co se prodaly, až na pár vyjímek, jsou docela obyčejné....No nechám tomu čas tak do jara, léta a pak to stáhnu. Jsem z toho akorát zdeptaná afurt tam čumím jestli jsem jako něco neprodala.

Jani a myslíš, že bych mohla mít tu zrzatou brož? emoticon
karkul: díky, já si to dám do albíčka, můžu? Jinak na střeše v albu mám pár ukázek z toho časopisu co jsem koupila a na beremku černobílou květinu. v poslední době pozoruji že na BMS je nějaká protekce, co se týče pořadí alb, pořád tam visí stejná alba, a když tam něco dám já, tak na první straně dlouho nezůstanu. To nebývalo. emoticon
za chvíli k tomu zubařovi a juknu po MC, pak dám vědět.
21. únor 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ...jo jo, holky...ale zase si myslim, ze preci jen jsme neco prodaly, ze jo...a Suik-od tebe se toho vlastne taky dost "prodalo" i kdyz neoficialne emoticon....Me je spis lito, ze to nema zadnou reklamu. a diky tomu to nema nakupujici. Taky jsem na nettu na to nikde nenarazila. A spis nez top 200 bych bejt jima, delala "peknou titulkuů jako to naj treba na etsy-podle barev-kdyz se tam daj sladeny vecicky, tak vypadaji zajimave i ty "nezajimave"....

ale asi dost o fleru... emoticon

Suik-ty vysivky jsou naadherny-ale na to nemam vubec trpelivost emoticon ....ale jsou krasny-budes delat?
A myslim, ze ten palubni listek jako oznamko je bezva napad...jakoze vyplouvame emoticon....ti s tim kdyztak pomuzu-a vybartrujeme si to za neco... emoticon
Ja jdu sit vobludu pro kamarada...
21. únor 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 katko, můžeš, dala jsem to tam pro tebe emoticon
s tím beremkem - ony se tam zobrazujou alba tak, jak jsou aktualizovaný. a takhle dopoledne je ta frekvence docela vysoká. takže než ty tam nahraješ jeden obrázek, tak to samý udělá dalších 10 lidí, tzn. ty se dostaneš z tý hlavní stránky. plus si k tomu uvědom, že jsou tam holky, který ty svoje "albíčka" obnovujou každou půl hodinu, protože zkoukávají rovnou i ty ostatní nový a ty nový obrázky si hned kopírujou i do svých alb. takže se to tam takhle točí.
a tobě pak může připadat, že se tam neohřeješ a že je to nějak mechanicky řízený. emoticon
21. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 to jsem tajně doufala, že se ozve náš doupařský grafik s nabídkou emoticon emoticon
21. únor 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 emoticon emoticon ...to je proste vyzva..... emoticon
21. únor 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 no já bych za ty inspirace taky ráda něco vybártrovala. aspoň slevu teda emoticon emoticon emoticon
21. únor 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zo: když mi pomůžeš, budu skákat do stropu radostí emoticon
určitě vyzkouším vážku, dneska se juknu po nějakým matroši, jsem zvědavá jak pořídím, bude to chtít nějakou zlatou bavlnku, ty jsou pěkně mastný emoticon , no je ale úžasná, nevypadá tak ultrasložitě,a kdyžtak si vypomůžu jinak.
21. únor 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 karkul: já se jako snažím převálcovat a být v čele a nějak se mi to nedaří emoticon emoticon emoticon

neboj odměna tě nemine, že by brož? emoticon jestli se ti líbí nějaká na fler, tak si řekni, rovnou ji ztáhnu, nebo vyrobím na přání. Ale nevím jestli to stihnu do středy.
21. únor 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 no ale některý svatební nebyly aktualizovaný dlouho a pořád jsou v čele. .... už jsem paranoidní, nechám toho emoticon
21. únor 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 nejsi paranoidni, ja tam nahravala nove fotky ze svatby a vubec se mi to neukazalo na titulni strance, zustaly tam ty tri puvodni alba emoticon
21. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 jo tak svatební jsou jiná kategorie emoticon třeba já jsem včera aktualizovala, nejsem na hlavní stránce, přitom když si dáš zobrazit svatební alba, tak jsem na první.
je to proto, že alba starší půl roku se sice aktualizujou, ale na hlavní straně už se nezobrazí. tam se ukazují jen nová aktualizovaná alba, jeslti mi rozumíš.
21. únor 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš