Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 hm, hrnečky pravda. ono to ale koresponduje s tím, co jsem psala jeve do ip - že mám ráda od začátku ve všem jasno, kdo je kdo, co je čí a kde co najdu. emoticon mezi to patří i ty záchody.
21. únor 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ženy, jsme doma z kontroly, máme toho nejživějšího rockera pod sluncem emoticon
ZOO, ještě mi dlužíš jako IP emoticon
21. únor 2008 v 15:41  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Achoj babuchy, tak jsem zpět z dnešního výletíku - byla jsem s mileným v Blavě na nákupech, ukořistila jsem čupráckou tabulku (pro změnu emoticon ) a pár plných tašek v IKEA emoticon
Jani, jsem se těšila, že až přijedu domů, tak tu na mě ze schránky bude vykukovat MC a ono nic emoticon

Katko, vítám tě opět doma! Ty palubní lístky jsou úžasňákové, což? Ty musíš určitě použít!!!!

Karkulko: blahopřeji k počinu a těším se, že nás pak zásobíš fotkama PŘED a PO emoticon

A nesmím zapomenout na Zoo: moooooc pěkná fotka! emoticon
21. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Rezet: tak to je fajn, že je všechno, jak má být a jste takový hyperaktivní emoticon
21. únor 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Krásně mu ty botky budou sedět teda emoticon
21. únor 2008 v 15:48  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 ahoj, už jsem zpět, na zubaře nakonec nedošlo. Ale mám MC! takže Zoo může dostat tu moji co koupila Eva. je úžasná emoticon , už můžu hlásit, co se mi tam líbí, nebo mám počkat na středu?
Jo maj tam ještě dvě - na můstku. Nakonec jsem koupila jen jednu, docela jsem se vykrvila v kotvě. Mám super matroš na vážku.
jen nevím na co ji jako našiju, napdal mě tška, jenže to je moc složitý, do toho se nechci moc pouštět, možná polštář, nebo nějakou kapsičku.

už si na mě admini taky došlápli, ale odnesly to jen šaty a čepice. Vlastně i ty návrhy pro evu emoticon emoticon
21. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 suik a co vazka pro me na mobilni kapsicku?.........
21. únor 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 jinak rozmer je 47*102*25.......tak to kdyby ses rozhodla jit s tim do vazky, ale jinak filcovej je cupr...a nezapon oranz/seda... emoticon
21. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: tak jo zkusím to emoticon
21. únor 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 posílal jsem příteli ty kartičky, moc se mu to líbí emoticon , nejvíc se nám líbí ta černo-zelená, to je myslím, přímo lodní lístek, ne?
Jen by místo zelené byla červená. Zoo, co ty na to? emoticon
Já se na to taky podívám a taky zkusím promyslet, co a jak tam dát.
21. únor 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 ¨Ještě aby se mu nelíbily emoticon

Katko, já bych se ze školy i ulila a sedla na Pendolino směr Praha, ale šla jsem za školu už tento týden, tak si nechci vybrat absenci hned na začátku semestru emoticon Ale vy mi pak poreferujete a ukážete fotečky a já budu mít dušu v péří emoticon , i když vám ten scuk budu trošku závidět emoticon

Co znamená "teď jsem dovyšila plstěný kugle"? Prosím o překlad emoticon Jo, a co dnešní oslava? Nebo to necháváte až na víkend? emoticon
21. únor 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 vy tam máte absence? to u nás naštěstí skoro ne, jinak bych nedostudovala
21. únor 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 jeve : jojo, kancelarskych blbustek neni nidky dost, aspon budou mit radost, ze neco prinesou domu emoticon no a kdyz jsem nastupovala do byvale prace, kde meli super program pro zamestnance (kultura, sport apod.) takze mne tim uchvatili uz u dveri volnaskama do kina a permanentkou na plavani emoticon No.. mozna by ale stacilo, ze jejich nova sefova bude hodna emoticon a a vychrli prvni pozitiva a ne povinnosti a prisna pravidla
21. únor 2008 v 17:49  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Katk: bohužel no emoticon Můžeme mít max.dvě absence za semestr, takže žádná prdel, pane Brhel emoticon Ale ten poslední semestr to už snad nějak dokopu emoticon Státnicuješ taky na jaro, což? emoticon
21. únor 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 eul- oslava je o vikendu, ale zadna velka, jenom dort a pak jdem do kina... emoticon, Roza je jeste mala na naky kamarady a oslavu s nima-vlastne ani zadny kamarady moc nema emoticon...az bude ve skolce tak to bude jina...

jinak kugle-jsou plsteny kulicky co mam od jeve, tak jsem na ne vysivala kyticky :o)....
a s tou absenci je to husty........my to meli hooodne volny emoticon, to vis, umelci....takze to ti teda nezavidim.-ale vis jak pak bude chytra? emoticon
21. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tak my to máme ultra volný, já ve škole nebyla ani nepamatuju. Na absence se hrálo jen na některých seminářích, ale za celý 4 roky jsem jich měla všehovšudy tak 4, 5 maximálně......jinak bych to ani nedala, co chodím do práce, tak by to ani jinak nešlo.
21. únor 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zrovna se mořím s vážkou, tak na mobil to určitě nebude na to je moc velká. A i stahy si vymýšlím svoje. vůbec mi nejde takový ten uzlík - tady mu říkají french knots. Myslím, že je i v MC, ale nejde mi to. Jana to možná bude znát.
a ty křídla musím taky udělat jinak, koupla jsem dvě šňůrky, ale ani jedna nejde použít emoticon ..ach jo, ty se mi moc líbily.
21. únor 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 S tou dochazkou je to asi kus od kusu (jak co do ucitelu tak co do skoly), u nas byly prednasky nepovinne, ale cviceni byly vetsinou s dochazkou a za semestr max. 3 -4 absence....ale to bylo mozna dane potrebou pravidelnych konzultaci projektu a navrhu....
z toho ale byly i jine, kde omlouvala pouze smrt, takze jsme provadeli mereni se ctyrictkama horeckama emoticon proste zuzo
21. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 ahojte "babenky" emoticon tak som konecne docitala vsetko co ste za 2 dni napisali.......som normalne teraz tak pracovne vytazena, ze uz ani na svoju obludenu diskusiu som si nevedela najst cas..... emoticon
Venedy, co tak urobit paralelne strednajsie kreativne stretnutie tu v ba a prepojime sa telemostom s nasimi sestrami v prg emoticon.....musim uz len niekde zohnat MC Idees emoticon.....bola som pozerat v tom Press International, co je na Obchodnej, ale nenasla som ju tam.....
Jani bolo mi ctou byt tvojou prvom zakaznickou......uz mi tecu slinky na sedivaka...dufam, ze uz ti tu "horibilnu" sumu odo mna pripisali na ucet emoticon
Zoo sekne ti to na fotke emoticon a tesiiiim sa na nausnicky......ale ked mate taky vyznamny vikend pred sebou, vas drobec ma narodky, tak to ta predsa nebudem nahanat s kutenim, ja si na ne pockaaam emoticon
Karkul a suik, napad s tymi lodnymi liskami ako oznamkom je uplne 100%-tny.......
K fleru sa nejdem ani vyjadrovat..... staci si pozriet nove prirastky ako napriklad tie autobusarske umele kvietky, co pribudli..... emoticon Inak niekto tam predava obrazy za vyse 20 litrov..... emoticon ty kokso, ze by som zacala svoje carbanice predavat....... emoticon
21. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 no k tomu se nemá cenu ani vyjadřovat. emoticon
a ty obrazy? co tam vlastně prodává, proč tam má vystavený to olečení? emoticon
Pořád se mořím s tou vážkou, uf, zbývá mi jedno křídlo a nožičky. emoticon
21. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 teda Kato ty jses dabel emoticon uz se moc tesim na vysledek
21. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 vážka už je v albu, no nevim, s výsledkem jsem zklamaná, nějak to pořád není ono, hlavně musím provést něco se zadníma nožičkama.
21. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 suik: je kraaaaaaaaaaaaaaaasna!! emoticon teda vzdavam hold, jak se s tim dokazes takhle piplat.. tise zavidim...
21. únor 2008 ve 22:33  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 vazka nema chybu!!!
21. únor 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 katko, jak rikam, jses dabel emoticon je zuzova
22. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Katko, děláš si srandu?! Ta vážka je prostě bohovská!!! Já nechápu, jak můžeš být takhle šikovná emoticon Já včera vzala asi po patnácti letech do ruky jehlu a na popud Janči se snažila něco spíchnout - mělo to být jakože velikonoční vintage srdce s hlavou zajíčka. No, Libor to sic poznal, co to má být. Ale dle mě je to nepublikovatelné emoticon A ty sem pak dáš takovouhle úchvatnou vážku...se jdu vycpat...VATELÝNEM emoticon emoticon
22. únor 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 emoticon díky za pochvaly......
žádná velká práce to není (teda časově trochu jo) ...pár stehů apár korálků a flitrů.
veru: ukaž nám to emoticon ...každý začátek je těžký, až v tom získáš praxi, tak to půjde samo emoticon
kdyžtak trénuj na filci, s tím se šije moc dobře
22. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda emoticon veru, se nevycpavej emoticon)) a koukej nam ten vytvor ukazat, ju? jsem stopro presvedcena, ze jeho uroven prevysuje 70% kutivzch vyplodu na fler ... btw. videly jste posledni prodane zbozi ... ano, je to autobusacka kvetina v kosicku, alias k....a emoticon

mimochodem autobusacke kvetine jsem se chlamala teda hodne, ses vazne vtipna, silvi emoticon

jeste vam neprisly balicky? tak treba se dnes postesti a budete mit radost na vikend. jinak potvrzuji prichod penez na me konto, zvlast ty od silvie byly dost utahany a funely. tak jsou holky rady, ze si u mne trochu odpocinou ...

mno a tramtadada!!! ta vazka je uuuuzzzasnaaaaaaaaaa!!! ses ty si predelej nick na sikulik a ne suik, jo? vazne se ti moc povidla.

a vsem vam moc dekuji za napady az podnety pro me nove mile podrizene. to vite, ze na ne budu hodna. nastupuji od 1.4., tak snad to nebude zadny april emoticon. hrnicky je vyborny napad, to se bude hodit. akurat te asi zoo poprosim o nejaky hezky kreativni napad jako motiv ... bych jim to udelala personalizovane, lehce emoticon a uz vidim, jak budou stavajici kolegove skemrat a budou to chtit taky ....

nevim, jestli jsem nejake topic neopomnela, brala jsem to jen letem svetem, tak dkyz tak zase priste ... jdu stonati emoticon
22. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Jani takovu nadřízenou bych si nechala líbit emoticon . Ale na tu svoji taky nedám dopustit.

no stím šikulíkem.....máma byla za svobodna šikolová emoticon, asito mám v rodině. Ona byla taky dost šikovná. Taky pořád něco šila, hlavně oblečení a kostými. Nebejt jí, tak neumím to co dneska. Nepamatuju se že by mě něco učila - na stroji asi jo. Ale určitě jak jsem viděla, že něco šije, tak jsem to chtěla zkusit taky. A kutění je u nás v rodině nakažlivé, páč když jedna začala šít, plést, háčkovat (myslím mě a sestru), tak ta druhá to musela dělat taky.
Takže se Zoo těš, myslím, že Rózinka bude určo po tobě.
22. únor 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 no ty květiny jsou šílený, jestli bude pokračovat dál, tak adios amigos. emoticon
22. únor 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš