Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 hele, neměl by tohle ošéfovat stavební úřad, než jim vydá stavební povolení? jestli to není nějaká památka nebo to nemá nivelační značku, tak asi ne, co?
22. únor 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 zajímalo by mě co na to památkáři ...
á propos kdepak máme Oprah emoticon
22. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 katko, tak tos mě teda nepotěšila. já jsem totiž zvažovala, že bych si tam něco objednala. děsně se mi tam líbí spousta naušnic a náramků a náhrdelníků a a a aaa emoticon
22. únor 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 už jí netrpělivě vyhlížím! pohybujeme se na velmi tenkém ledu emoticon
22. únor 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jinak to je v pohodě, přišlo to, ale tohle bylo dost podivný. přítel si hodně objednává přes internet -z Amazonu a paltí kartou a nikdy neměl žádný problém.
Možná to byla ale náhoda, on totiž spamy přitahuje jako magnet. Kdybyste viděli kolik jsem už vyhráli miliónů dolarů a liber. to bych si takovejch domečků mohla koupit sto a ještě by zbylo na Buckinghamský palác emoticon
já si ale tu kartu časem pořídím a risknu to, nic závažného se vlastně nestalo
22. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 haha, taky jsem si říkala, když jsem psala ten poslední příspěvek, odkud na mě vyskočí Oprah emoticon Pod památkáře to asi nespadá. K jejich velké škodě emoticon
22. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 hele, to máte stejný, jako já nikdy nepochopim, jak třeba někdo může vydat stavební povolení na nějakou oranžovou nebo růžovou haciendu. vždycky jsem si myslela, že stavební povolení se vydává i na základě posouzení, jestli plánovaná stavba/rekonstrukce zapadá do okolní zástavby, do krajiny.
růžový haciendy mi nezapadaj do žádný krajiny emoticon
22. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 I kdyby to pod památkáře spadalo ......za peníze v Brně dům. A prznitelka se usmívá navzdory své podprůměrnosti ......
22. únor 2008 v 15:00  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 tak jsem konecne skoncila s albama,a ted se chystam na pridani nejakych vlastnich foto,treba Maxe s Maxem emoticon ,moc mu chutnal emoticon a taky se konecne procist tou spoustou prispevku,jestli to teda stoji za to,co ?
22. únor 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 emoticon emoticon emoticon

(ježiš, to bude dlouhá reklama) emoticon
22. únor 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 karkul jaka reklama?
22. únor 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 ivi, tak by sis to asi měla dočíst emoticon
ip emoticon
22. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 Teď hned bude s albem problém.........byli jsem v létě nuceni opustit ze dne na den náš kutloch a mám tady jen nejnutnější. To, co by bylo ke koukání je 40km daleko emoticon Že by snad část sbírky starých foťáků.... všechny své úlovky mám poschovávané u příbuzenstva a kamarádů.
Jinak jsem už měsíc jednoruká a nějak nejde nic tvořit emoticon
No a taky jsem tak trochu odpůrce digi fotografie, klasika se špatně dává do alba emoticon
22. únor 2008 v 15:10  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 páni, sbírka starých foťáků. Jůůůůůůůůůůů
Já jsem dlouho digitálům odolávala, dlouho jsem fotila jsem na prakticu. Zatímco všichni vytahovali extra super moderní digitály, já vytáhla starý střep a hodinu štelovala. emoticon
Teď mám novou digitální zrcadlovku a jsem spokojená, spousta fotek končí v počítači, papírových fotek moc nemám. Vždycky jsem byla líná je nechat vyvolávat, takže ještě pár nevyvolaných ruliček mám. Takhle z těch fotek aspoň něco mám. I když klasická fotografie je na papírové podání stále lepší.

šteluju teda pořád, protože mám plně manuální program a ovládnání jako u starých foťáků emoticon
22. únor 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 my máme doma starý foťák jen jeden emoticon ale v koženém pouzdře emoticon
22. únor 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jo tak ja uz ani nnevim jak klasicky fotak vypada,protoze tata kdyz se mu nedarilo do nej vlozit film s nim prastil o zed a bylo z nej lego emoticon
22. únor 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 Praktica MTL5 můj miláček. Jinak přítel se furt šťourá v Roelleiflexech atd. Černobílý negativy i fotky si děláme sami, ikdyž teď v tom paneláku to moc nejde emoticon
Jediný digi co máme je na telefónu emoticon Zkusím něco vyplodit.
S jeve máme stejný kanape, sme ho sehnali za 200 v bazaru emoticon
Chci vydražit kachlový kamna, ale netuším, kam je přechodně dám.......ach jo.
22. únor 2008 v 15:32  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 silvija
kdyz uz mluvis o tom bazaru,ja tam objevila nadhernu kameninovou hnedozelenkavou cajovou sporavu se vsim vsudy,i d dozou na mliko a cukrenkou,alemilacek nema rad second hand,takze zakazal koupit emoticon
22. únor 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 bed-tak to tě lituju, mi nakupujem v bazarech společně emoticon Občas fakt ulovíme něco echt.
A na Aukru trávíme móóóře času emoticon Jen to hromadíme ve sklepě neb to není teď kam dát emoticon
22. únor 2008 v 15:40  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ja asi aukoluju maminu at mi to koupi,a pak to priste pritahnu,treba na to zapomene emoticon
22. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Já v pondělí zavítala na doporučení Janky-Jeve, v Olmiku do bazárku...samozřejmě jsem nakoupila úchvatný skvosty emoticon Ale taky jsem si všimla, že tam mají na výběr úžasné množství foťáků-veteránu. Jsem nad nima úplně slintala, ale řekla jsem si, že je tam ještě chvilku nechám, snad mi je tam zatím nikdo nevyfoukne. Přítel má v dubnu narozky, tak jeden určitě dostane emoticon a ještě tam mám vyhlédlé podobné váhy jako má Rez. Já se budu mít emoticon A ještě se musím s něčím pochlubit - skoro tchýně prolezla sklep a objevila pro mě naprosto skvostý zelenkavý kafe mlýnek, má ho od své babičky emoticon Toť k mým úlovkům tohoto týdne emoticon
22. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já mám MTL50. kupovala jsem si ji asi před pěti lety v bazaru. Jinak doma měl otec veškerý příslušenství, až na širokoúhlý objektiv, který spolu s tělem mám utopila v moři emoticon .

černobílý vyvolávání bych taky chtěla moc umět. nechávám si to dělat ve fotolabu a ještě z žádnými černobílými fotkami jsem nebyla spokojená. tak radši fotím barevně. už jsem ji ale chudinku dlouho neměla v ruce. Přítel chtěl abych ji prodala, když mám ten digitál. NIKDY!
22. únor 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Katko, NIKDYYYYYYYYYYY!
22. únor 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 NEPRODÁVAT, ZÁKAZ emoticon Širokáčka bobánka si hýčkám emoticon
Sem vám trochu změnila téma, pardon emoticon
Jo, mám doma uměleckýho kováře emoticon
22. únor 2008 v 15:48  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 neboj, nedám ho. emoticon
na fler se teď objevila od Amélky úžasná lištička, viděli jste ji? emoticon
22. únor 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tak to je další jůůůůů emoticon
tady není téma striktně dáno. A fotografie je též kreativní. emoticon
22. únor 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Silvija: a dělá taky postele na zakázku? Já hrozně toužím po kovové a na našem trhu si nějak nemůžu vybrat emoticon Ale asi by to byla děsná pálka, což? emoticon
22. únor 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Ta liška je jak z pohádky o Budulínkovi. No jo, Amálka je holt šikula. Se zítra potrháte smíchy, až uvidíte to moje slavné šití emoticon Asi to dám taky na Fler a nahodím si za tu ruční práci nějakou zajímavou cenu. Pod 500,- nejdu emoticon emoticon emoticon Možná to koupí Oprah, se jí to bude zdát stejně skvělé a kvalitní, jako ostatní výrobky...viz. Zoo, Suik, Jeve, Amálka... emoticon emoticon emoticon
22. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1166708#navigator
22. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Bed: já myslela, že je ten zajda mnohem menší...jak tohle proboha šiješ v ruce? Malý je šikovný emoticon
22. únor 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš