Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
silvija: dekujuuu, tak ja se jdu oblict a probehnout obchudky x-)
Odpovědět
silvija: jo...a kde je U Svabu?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to Kopečná nebo Leitnerova. Když se dáš z Pekařské po schodech na Hybešku......a na rohu pod schodama je fajn antikvariát. U Švábů je spíš vetešnictví. A neboj se smlouvat :-D Pod tím Semilassem otvírá až ve 13.
Odpovědět
Profilova fotka
pani karolino, motylove uz jsou DAVNO na fler :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmmk-neznáš náhodou Kreativní svět na Hrubého? Sem tam nikdy nebyla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky kreativky-optys-je jeden z docela dobře vybavených obchůdků,najdete tady snad vše ke kutění i fix-fanomovou stojí 95,-Dokonce i nádherné ubrousky :-D :-D :-D ale fakt nádherné,myslím,že na Fler jsem takové ještě neviděla :-D . Pak je ještě Stoklasa-tam si taky určitě vyberete-třeba paní Zoo ke tvoření náušnic. Ted to vypadá jako skrytá reklama :-D .Je to pro ty,které nemají nervy na běhání po obchůdkách a ztrácet svůj čas kolikrát fakt zbytečným hledáním.
Odpovědět
ZOo: to ty jsi mi vyfoukla tu koprovou vázu? :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
:) halt koukam, ze budu musit brousit jak diva :) ale do stredy to teda asi nestihnu :( pac nemam karafy ted doma. chces 0.5 nebo radeji 0.75? a parada, ty komentare, ne? :)
Odpovědět
asi tu větší ;-) Je nádherná. Ty umíš brousit sklo? To máš nějakou speciální brusku? Proč já nešla na tu sklandu ]-( Komentáře jsou bezva. Snad bude někdo něco kupovat, chvály se nenajím.
Odpovědět
tak a brož je moje!
Odpovědět
a motýíli taky :-D ivi: ten tvůj je super, tak ho dej na tašku a máš to. Mě se líbí brože na taškách!
Odpovědět
Profilova fotka
:) kacenko ty nakupujes jako diva :))) dekuji, ti tyrkysovi byli taky moji favoriti a zolo dekuju za hezky letni komentar :) tak a ja jdu zalezt zase do perin ..... a neco dokutit. mam rozdelane broze ala suikova zrzava :) jo a katko, to tvoje suprovy pouzdro na mobil bys mohla fleru nabidnout jako propagacni, dys tam mas tu fcelku :) z jejich loga, skoro .... mno, ja jdu delat ty broze, jedna je cervena, tak treba bude pro karkulku :)
Odpovědět
Článek se načítá
No jo, toho jsem si vůbec nevšimla. :-D u těch tyrkysáků jsem nemohla odolat. Už mám na ně přesně místečko, ale musím je dát vysoko, nebo mi je někdo bude lovit! Čím se přidělávají, stačí taková ta modrá hmota, ne? ty komentáře jsou super, jedna paní se vyjádřila, že by se jí pouzdro líbilo v jiných barvách, ale nemůžu ji kontaktovat. Takže udělám ještě jeden v jiný barvě.
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze tam muzes pripsat, ze muzes udelat jine barvy a at ti napise do vzkazu ... a nebo muzes, myslim, psat sama do svych komentaru, ne? jo, ti motyli se lepi takovou tou "zvykackou", nebo je mam pripnuty spendlikem na ty lneny halene ... kdepak jsou ostatni kutivky???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky sikulky... hlasi se jedna nekutivka :-x mame to vsechno moc moc krasny.... ja porad nic... nejak nejsou sikovny rucicky :-( porad jsem jeste nevyfotila tu jednu jedinou vec, kterou jsem vyrobila, ale mozna je to tak lepsi ;-) :-D
Odpovědět
tu žvýku jsem přesně měla na mysli. ty vínoví jsou taky krásní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu,teprve jsem vylezla pred chvili z pelisku,cise jsem byla vzhuru uz v devet,ale nejak se mi nechtelo vylizat,i kdyz tu mame dnes za tak nadherne pocasi,no,uz jsem mela byt davno venku a uzivat i slunicka,skoda jen ze nemam zadny jarni kabatek,takhle musim behat furt v zimnim jinak jsem rada ze aspon katka se vyjadrila k memu motejlovi :-N Asi prijde na nejakou budouci tasku ;-)
Odpovědět
mě se taky nikdo nevyjádřil jelenovi, jsem ráda, že přežil noc :-D
Odpovědět
Nepůsobíme trochu odstrašujícím dojmem? :-D Když tak děsně kutíme. Vkládejte taky někdo jiný výrobky, já slibuju, že přibrzdím. :-D ...mno ale znáte mě
Odpovědět
Profilova fotka
ja se teda vyjadrim k jeldovi,je super,jsem ho videla uz vcera,tak jsem na nej nejak dnes pozapomnela ;-) jinak jsem dostalal odpo na muj dopis te slecny so zrusila to zdobeni nad okny,a prej duvod byl ze se nehodili k tem garazovym vratum a novym oknum :-(
Odpovědět
jofiel: tác je úžasný. Jsem zvědavá na dokončení malby. Abych byla upřímná, nevím, jestli to už není trochu moc, ale ještě to není hotovo, tak jestli to bude stejně košaté jako to první, tak to bude vypadat líp ;-) ty první bubliny jsou bomba!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je hustý..........opravdu nevím, co na to říct. Asi se to nehodilo k plastovým oknům. Fakt drsný ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o no nemám slov tak seženu ty co se hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
no to by asi vyslo draz,rikala ze slo i o financni hledisko
Odpovědět
Profilova fotka
evlyn tak to je noc hezky,hneda a modra jsou krasne k sove jak je videt,nojo,zeme a voda ;-)
Odpovědět
tu je: http://www.modrastrecha.cz/album/view... to jen taková drobnost |-| to albíčko je nádherný x-) , paní má supervkus :-D , jak to že nechodí do diskuze. Jestli se dívá, tak šup sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě chybí lesklá betonová taška a plastová popelnice :-( Jsem z toho fakt K.O. A kolik se v takovým starým baráku muselo najít pokladů na půdě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
silvija neplakej veverko ,uz s tim stejne nic nenadelas ;-)
Odpovědět
mě to ale taky děsně sejří! právě, že se s tím už nedá nic dělat :-(
Odpovědět
ivi: koukám, že vybíráš foto! Tohle je dobrý, sluší ti to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?