Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 Tak jo s vazku jako barter za oznamko souhlas emoticon....se tesim, jak se slezem....:o) Jdu delat placky....
24. únor 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 já se taky moc těším emoticon
já ho kdyžtak vezmu s sebou emoticon .
24. únor 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ja se taky tesim emoticon
24. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Kuk na strejdu:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1172279&vReferer=
ve skutečnosti jsou unavenější, asi je dáme oživit spolu s kanapem a sekretářem (vyfotim časem, obě věci jsou ještě u našich).
24. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
 Brý večír emoticon Holky poradíte mi zase? Prosím, prosím. Potřebovala bych si něčím vyznačit na spíchnuté polštářové povlaky kde a co budu vyšívat. Myslela jsem,že se vyrábí něco jako tužka,kterou to tam vyznačím (jako že přesně) a co by bylo vidět i po vyšití,to by se následně vypralo v pračce. No prodavačka na mě po dotazu koukala jak sůva z nudlí a nabídla mi obligátní křídu nebo křídové mýdlo emoticon děkuji nechci,to se mi za chvíli z té látky setřepe emoticon Nevíte jestli něco takového teda existuje, nebo čím by se to tam dalo namalovat?
A kdybyste náááááhodou věděly o stránkách,kde jsou polštářky s vkusnou jednoduchou výšivkou,sem s nimy emoticon
Suikovy vážky jsou krásný tákle moc,vkusný,ale na mě děsně složitý,já tak něco hodně simlpe emoticon
Díky emoticon
24. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 papaya: těch tužek je několik druhů, křída je nešikovná, je tlustá........já teda žádnou tužku nemám, taky bych potřebovala poradit (vážku jsem si vytečkovala lihovkou emoticon - ale stím, že se to stehama přikryje, pak jsem ani nemohla předělat ty nohy). někdo tu psal o nějaké kterou se nakreslí na papír, apk nějak přežehlí na látku či co - myslím, že to byla eulalie.
Vím že existují takové, které sami zmizí po nějaké době a které se dají vyprat.
Odkud jsi?
Stopro vím, že několik takových tužek mají v palladiu v galanterii, možná něco by mohli mít v kotvě. Jinak bych teda očekávala, že tam kde prodávají věci na vyšívání to budou mí taky.
24. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 a ta vážka není těžká. Hodně místa zaberou korálky a pak si vystačíš s obyč zadním stehem, řetízkovým a pak tím vyplňovacím emoticon
24. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zapoměla jsem na píchačky. Ty jsou naprosto geniální!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon
24. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
papaya
fotoportrét
fotoportrét
papaya
 Suik díky,jjsem ráda že nejsem úplnej mimoň a že něco takového opravdu je emoticon No bydlím ve městě v tomhle totálně zaostalém,asi to začnu prodávat sama či co emoticon Teď už to nějak zpytlíkuju a až budu mít cestu do matičky 100věžaté a vzpomenu si....emoticon
24. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Ahoj Suik, ted jsem koukla k tobe do alba a objevila ty stare cedule. To jsou tvoje nebo jen tak posbirane obrazky? My je totiz s manzou uplne milujeme. Reklamu na polevkove koreni Ilsa mame taky emoticon Vse originaly. Nevis, zda se daji nekde koupit?
24. únor 2008 ve 21:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 bohužel to jsou jen obrázky emoticon
všechny jsem našla na aukru, myslím. Ani se neptej kolik stály. Až dostuduju a nebudu mít neustále děravý kapsy, tak si chci také nějaké pořídit.
24. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 My je mame po mem pradedeckovi, co mel kolonial emoticon Byl u nas na navsteve jeden znamy, co je taky sboznuje a povidal, ze jsou hodne drahe. Me se libi. Ale v takovych tech obchodech s originalnimi vecmi do domacnosti (Koziol) atd. je prodavaji. Sice nove, ale jsou taky bozi emoticon Jednu jsem dostala, protoze ji miluju od detstvi emoticon
Tu je
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/EUR/1500-1247~His-Master-s-Voice-Advertisement-Poster.jpg
24. únor 2008 ve 22:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 suik,v paladiu nic nenajdes,to vyhorelo emoticon

jinak jsem se nechala inspirovat motylem co mm na tom drevenem naramku co jsem den koupila,a tak jsem si rekla,at je to origos,ze udelam broz,takjsem se s ti asi 5 hodin patlla a nakonec jsem zjistila ze jsem to prehnala s velikosti,ted to budu moct pouzit mak max na tasku emoticon ,a navic nemam poradni zaviraci spendlik,jen takove miniatury,takze na to ze se v tom v utery predvedu na dmaske jizde s kamoskama muzu asi zapomenout emoticon

no v nejhorsim to flaknu na zaclonu emoticon Prece to nevyhodim,kdyz to dalo takove prace
24. únor 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1172873&vReferer=
25. únor 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 dobre pondelni ranko vinsuju emoticon

moc gratuluju k pichackam! jsou uzasny. a uzasna je take vazka, ta se ti pani suikova vazne povedla, jen nevim, esli jsem ji nechvalila nahodou uz v patek emoticon ale nevadi, ta snese pochvalu i pjetkrat.

o vikendu jsme byli s mym milym na machaci, balo to uzasny, vykutili jsme si lodicky z kury borove a plachtami z kury brezove. skoda, ze jeste doznivala moje chripka, podnikli jsme jen kratkou prochazku... jo a zazila jsem sokezni situaci - asi 10 hodin jsem zila v domneni, ze jsem ztratila zasnubni prstynek ... ve finale ten vikend skoncil uplne senzacne, pac byl ztraceny ... jenom... v aute na zemi, ufff. bylo mi to desne lito, ale jak pisu, dobre to dopadlo.

uz jsem vas stihla i docist, dneska mam totiz dovolenou. mno a tak dam neco na fler, zase do galerie emoticon) na pokochani, aspon kdyz si to nikdo nekupuje...

silvi, to kanape mam po prababicce, spala jsem na nem jako mala holka a dneska ho mame jako gauc. a myslim, ze jeste dlouho mit budeme ... a ten kocarek na fler ... je uzasnej... nechci vyvolavat bledou zavist, ale ten mam taky ... kdyz jsem jeste bydlela na namesti, stal jednou v noci u odpadkoveho kose.... okamzite jsem ho popadla a ukoristila emoticon je to vlastne ten, co ma rezetka, ale malinkej, pro panenky. rada bych si ho nechala znovu pochromovat ....

mno, tak ja si pockam, az se vyhajate, nekdo tu neco napis, at neplkam sama, jdu na fler hodit aspon karafu, zatim, a pak nejaky novy broziky emoticon
25. únor 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 pap: existuje fix, kterym kreslis. jmenuje se fantomovy, nakreslis neco fialove a za dva tri dny to zmizi samo. ale ted mam jeden a ten mizi uz po jednom dnu, tak bys musel bude rychle vysivat, nebo si ten motiv dokreslit vzdy znovu ... ale jednodussi veci zvladnes za vecer. jestli chces, napis mi do IP, muzu ti ho zakoupit a poslat. jak dopadlo aplikovani latky na polystyren? emoticon

ivus, vitej zpet emoticon jeste opice a mame tu cestovatelky zase na svem miste emoticon
25. únor 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ses blazen ne, s tou karafou?....co ta cena?....co je to za podpasovou akci za tri koruny? emoticon.....tak tu kupuju, jo emoticon.....tak si ji hezky stahni :o)
25. únor 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 za tri koruny? emoticon))) tam je 163 emoticon
25. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ...ja jako ze to je lace, vis?.... emoticon
25. únor 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 hele, stejne to nikdo nekupuje. a tak co bych se namahala stanovit nejakou cenu emoticon jarni venec uz jsem zlevnila o 250 kc a co se stalo? prd emoticon tak ja musim jeste vyhrabat ty prehistoricky veci z rannych dob meho kuteni a proste je tam nahazu emoticon

jaky bylo kino, narozeniny a tak? dobry? a co srazik, prijdes s velkou taskou plnou veci pro nas? emoticon))) jsi hodna, ze jsi to tam zamluvila.
25. únor 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 NArozky byly prima-kino bylo desny (troskova nova pohadka je karastrofa emoticon).........Roza dostala kolo a byla z toho odvarena-jsme hned museli jit ven jezdit emoticon. A taky porad varime-kdyz mame novou kuchynku. A jeste dostala blejskavy strevicky jako pro princeznu (takovy zeleny poflitrovany balerinky), tak nutila Bedu at dela prince a vsem musel strevicek zkouset aby nasel pravou popelku-svanda.... emoticon
25. únor 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jeee, tak to je hezky emoticon s tou popelkou emoticon a pani, mas tu kuchynku vyfocenou? to je ta mama - deda made? by me to zajimalo emoticon)))

tak a snad uz se mi podari ti motylove emoticon)
25. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 dobré ráno, to byla ale nádherná neděle co? taky jste tak pozitivní po tom víkendu? emoticon
zoo, nemáš fotky z tý akce popelka? to bych ráda viděla - prince bédu emoticon
a zcela sobecky se raduju, že ani velká kutilka jeve, ještě nemá motýly, o kterých mluví už sto let. ráda vidim, že nejen já nemám nic hotovýho emoticon
25. únor 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
papaya
fotoportrét
fotoportrét
papaya
 Jeve to by bylo príma, kdyby si mi ho poslala emoticon už už píšu do IP emoticon
S polystyrenem to vypadá nadějně v tom smyslu,že jen co vykutím ty polštářky,vrhám se na domeček emoticon Ale jdeme to téhle varianty,polepíme to a je to emoticon Pak dám vědět jak to dopadlo a jestli to bude i publikovatelný,tak i nějaký ten snímek emoticon
25. únor 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 Zdravím Vás, uffff, zvládla jsem vše dočíst.
jofiel - nejlepší bazar v Brně je podle mě U Švábů, sice teď co zlikvidovali celý švábí Dům tam chodím s krvácejícím srdcem, ale vždy tam něco najdu emoticon Jinak celkem použitelný je na Kotlářské, na Mínské a pod Semilassem v tom novým baráku ( Božetěcheova? ). Jinak na plstě a podobný blbinky chodím do Karsu na Cejlu.
25. únor 2008 v 09:44  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Silvija, kdyz vidim, ze jsi brnacka- kde jsou ted nejake vytvarne potreby? Nevis? Chodivala jsem (ac nereda) na Silingrak a ty jsou zruseny. A na Josefske taky nemaji vsecko emoticon
25. únor 2008 v 10:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 mmmk - vyzkoušej creative-cz.cz
25. únor 2008 v 10:08  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 silvija: dekujuuu, tak ja se jdu oblict a probehnout obchudky emoticon
25. únor 2008 v 10:12  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 silvija: jo...a kde je U Svabu?
25. únor 2008 v 10:17  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 Je to Kopečná nebo Leitnerova. Když se dáš z Pekařské po schodech na Hybešku......a na rohu pod schodama je fajn antikvariát. U Švábů je spíš vetešnictví. A neboj se smlouvat emoticon Pod tím Semilassem otvírá až ve 13.
25. únor 2008 v 10:26  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš