Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ja tech dke by byl videt muj ksicht zbliska moc nemam,tak je to problem,ale tenhle asi chvilku necham,i kdyz nevim jak se budu hledat,ta modra voda co byla na tom predchozim byla hned videt uz z dalky :-D
Odpovědět
to je fakt, ta modrá voda byla ideální na hledání.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ta zelena taky neni tak uplne neprehlednutelna,ale stejne premyslim ze tam vrazim zpatky tu vodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mam pokracovani ke kauze ozdoby,ale radeji to semnebudu davat,abych nebyla narcena z toho ze vystavuji soukromou korespondenci,ale teda narez,to byste meli slyset :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jaky ozdoby? tak aspon naznac :) nemusis sem preci davat soukrome dopisy. jedna se porad o ten sprzneny domecek chudacek v brne? to mi prijde uplne totalne desny, co si lidi dovoli ... ale drze ti samozrejme reknou, ze to je jejich a hotovo. ale ze z neceho hezkyho delaji neco totalne ohavnyho, to je bohuzel zatim beztrestne.... :( a psaly jste si anglicky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, jakej domecek-sem uplne mimo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,jde porad o ten domecek ,ma-li nekdo zajem,preposlu do ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok. posli....jsem mimo misu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, tady zájemce. Já se snad zajdu podívat, co tam ve finále vyplodili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja zajem mam, pac me zajima, jak si lidi takovy zverstva obhajuji ... :) zoo, ta rekonstrukce domku, nekde pred strankou se na to psaly odkazy... a jinak fler dneska celkem dobry, ne? myslim, ze ty komentare k necemu mohou pomoci ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok,poslano,ctete od spodu ;-)
Odpovědět
Achoj! Tak mám za sebou první den školy, fuj, fuj, ee :-p Katy, krásné pouzdra (ale to už jsem asi psala) i ta miniatura Jelena ;-) Koukala jsem na Fler na Jančiny tyly, tyly...milené ;-) , ale nikde jsem nenašla žádnou karafu :-( Oč jde, jsem ve stadiu nejvyšší zvědavosti! Zoo: ukážeš nám už tu kuchyňku, když už byla předaná oslavenkyni-majitelce a je plně v provozu. Já jsem na ni tak natěšená...posím, posím! ;-) Bed: pěkná fotka 8-) A nesmím zapomenout na píchajdy - mega úžasňákové!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přečteno. Opět jsem se rozčílila. Já už opravdu nevím, co k tomu dodat. Zas o jeden secesní dům míň. Když teda něčemu nerozumím, tak si pozvu odborníka. Nejlevnější řešení, omlátit vše až na cihlu ]-( ]-( ]-( Kam ten český národ spěje......
Odpovědět
Profilova fotka
to s tim domkem je vazne skoda...ale takovych je tady vystaveno vic....kde kvuli nynejsi investici radeji neco odstrani, znici, zbouraji aj., ale nespocitaji uz si, ze tim ten dum krom urciteho genia loci straci i na hodnote :-N, toz to jsou ale jejich rozhodnuti.....ja bych tedy u stareho mercedesu z roku 50 taky neodstranila "tu vidlicku" (jakoze pochromovany znak) jen proto, ze ted nemam na to, nechat ji opravt a nebo koupit jinou...ale to by bylo moje rozjhodnuti.... eul-ja se pochlapim a vyfotakujuji....ale dneska jsem dodelava vecicky na fler, tak moc nestiham....Ale vyfotim to i se satkama na panence....:o) spúecial pro tebe, cece :o)
Odpovědět
Evlyn, díky, mně se to nezobrazilo. Takže Jani, dělám objednávku na karafu 0,75. Jestli teda ještě můžu?! Můžu, že? ;-)
Odpovědět
Zoo, já tě beru za slovo! A nepřestávám se tu těšit :-D ;-)
Odpovědět
ta paní hnědomodrá má krásnej vkus! a to bydlí v prdelákově!!! to je vidět, že i na vesnici žijou šikovný lidi :-D (to byl vtip, samo) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, krásný vtip ale my neříkáme v prdelákově ale v kačídupě :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, vítám tě v našemm doupěti! Máš krásné album! ;-)
Odpovědět
ha, už je tu! moc se mi líbí taky ten kufřík se skořápkovou mozaikou. To je nádhera a hlavně super nápad, to by mě teda nenapadlo :-D . Čím je to lepený? celý album je úžasný. Modrohnědá kombinace je nádherná.
Odpovědět
tak zdravim kačidupko :-D já teda bydlim v prdelákově :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,krasna,moc elegentni,skoro tak jako muj bytecek :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vtipek samo sebou nasi bydli v prdeli na konci sveta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,ahoj,ahoj... Děkují za pochvalu-tak nějak jsem dlouho váhala zda se k vám přidat-jestli mám co nabídnout.... Krabička je napiplana bílou barvou na dřevo,po zaschnutí potřena lepidlem na tapety ,ale drželo by to čímkoli napiplala skořápky a nakonec jsem to přetřela průhledným lakem.Nooo kráásný balzám na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, už se těším až se zas z velkoměsta přestěhujem znovu do Prdelové Lhoty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už v polovině to málem letělo z okna
Odpovědět
Profilova fotka
holky me se tak nic nechce,mela bych si najit praci,ale to se mi chce uplne nejmin :-( ani ven sjem nesla a to slunicko,ted uz nekam zmizlo :-( asi na me jde zas nejaka depka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Velkoměsto má něco do sebe ale zase tady u nás v kačidupě-to je krááása-jak říká náš známy ti ptáci jak na jaře řvou a kytky smrdí......to je ono,to je polazení na duši
Odpovědět
Jj, zajímavý nápad s těma skořápkama. Tak až bude, ženy, po koledě a doma tucet vařených vajec...víte "kam s ním" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bed-a co naky obrazky z romantiky v Praze? A co naky detaily-jakej byl ten uzasnej inzerovanej hotel? a tak....jsme zvedavy holky... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?