Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 kde jste všichni? emoticon
23. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já ty zabarvovací nemám ráda.....přijde mi že jsou dost neslušivý emoticon
23. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tohle je krásný album, ty srdíčka s potiskem novin jsou bezvadný.

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1165571&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

jestli se majitelka alba dívá, že zdravím emoticon
23. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 pěkné sobotění...

jj, to album jsem projela už včera. pěkný emoticon

Já teď slintám na těma kočárkama, bych si ten druhý, ten historický, koupila, ale ta cena! Copak kradu? A taky nevím, kde bych mu udělala místo. Ale je milený, chjo, chjo emoticon

A Katko, musím ti pochválit ty pouzdra na mobil - nádhera. Mně se nejvíc líbí ten ulítlejší, s tou včeličkou, i když jsem jinak na tento hmyz silně alergická emoticon emoticon Moc pěkné!
23. únor 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 huuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaa,mam vas prelouskna,e ani mi to nezabralo tyden emoticon

tak ted si muzu konecne dat oraz a jit do te optiky at mi spravy ty bryle a po ceste si koupit polstare at mam cim vycpava a zas zacit kutit,pokud teda budu mit ty bryle emoticon

no ale jinak oproti minulemu vikendu je tu teda mrtvo dnes emoticon
23. únor 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 tak jsem od Pavluchy na Fleru koupila mysaka.. pritel ma narozeniny a ja mu koupila vstupenky na koncert.. tak je bude mysak jako gratulant drzet.. snad se bude libit emoticon Pavlucha je fajn, osobni predani probehlo ted ve tri a muzu jen doporucit, mysak je uuuuchvatnej.. asi si koupim jeste jednoho a toho si necham emoticon
23. únor 2008 v 15:37  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 myšáci se mi od ní taky líbí, ale nechápu tu cenu, vždyť to muselo dát děsnou práci emoticon
23. únor 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 no to ja taky ne.. nez bych se s tim piplala... tak bych v praci za tu dobu vydelala na celou mysakovu rodinu emoticon Fakt je krasny a peclive udelany
23. únor 2008 v 16:01  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 kdybych měla děti tak si objednám: lišku, myšáka, oslíka a medvěda od rozmar,toho cestovního. A botičky od zoo.....ale zatím nemám.
Zatím mám šitých hraček vlastních hafo a už je nemám kam dávat
23. únor 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky! Katko, ten kočárek na Fleru super. Já si teda nedokážu sama sebe představit na ulici s tímhle, ale na koukání jsou krásnýemoticon. Jinak byli jsme mrknout na dlažbu a je moc pěkná a hlavně dobře položená. Brtníček kupodivu pokládal od středu, takže jsou na obou stranách stejně velký ořezy, což mě dost mile překvapilo emoticon Ani jsem mu to neříkala (zapomněla jsem) a udělal to. Takže super!
23. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 tak jsem holky zpet z mesta,a pominu li to ze jsem v optice stravila dohadovanim o tom,ze to ze mi vypadavaji obe cocky z ramu bryly neni tim jake mam dioptrie a druh cocek,ale proste tim ze je to rozbity, a ze to proste musi jit zpravit,jako ze nakonec slo,ze ano,tak jsem udelal dobry ulovky.

prvni byl ten,ze jse objevila uzasnej bazar plnej vintage nabytku emoticon kresla,zidle,psacy stoly (takovy ty co se zaviraji emoticon ) no proste co si srdce raci,skoda ze to nemam kam dat,urcite bych odchazela s kreslem a tim psacim stolem,respektive psaci komodou

druhy ulovek je taska,celkove priserna,ale ma uzasny dreveny usi,takze zbytek si k ni usiju

pak jsem si koupila polstare at mam cim vyspavat

a nakonec jsem sehnala knihu o feng-suej,stala jen libru,je uplne nova a je v CESTINE emoticon maj ji jeste v postine,ma li nekdo zajem emoticon
23. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Tak koukám, že Kristi se líbí ta samá rohožka jako mně
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1169816&vReferer=
emoticon
Ivi: no super! Gratuluju ke všem úspěchům emoticon
23. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 efi dik,jsem hlavne zvedava na tu knizku vo co go,vsude kolem me je samy feng suej a jing jang,tak at jsem v obraze,a treba mi to prinese to co je na titulce:168 zpusobu jak dodat harmonii svemu domovu,i kdyz ja myslim ze harmonii tu mam,pominu li bugr co tu je od prijezdu kde se tu povaluji jeste zbytky veci zkufru emoticon nesnasim vybalovani
23. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 v češtině: to je dobrý emoticon
nějaký takový uši by se mi taky šikli. Já mám dneska nějakou depresi emoticon , chtěla jsem se učit, ale vůbec mi to nejde, tak jsem šla spát. Celej den zabitej. Acho jo, já tu školu snad nedodělám. emoticon

Evo: gratuluju k dlaždě emoticon, to je dobře že nakonec odvedl kvalitní práci
23. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ja sháním jakekoli polske knizky, pritel je puvodem polak ! emoticon jaka je? chci jiii emoticon
23. únor 2008 ve 20:06  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jofiel
no ta o feng suej emoticon
23. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jestli je dobra, s fotkama nebo jen texty a tak emoticon
23. únor 2008 ve 20:20  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 jooo.. nemate nektera tipy na obchudky v Brne? Kde koupit plsť, bazary nabytku apod. .. poradite? emoticon
23. únor 2008 ve 20:21  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jofiel
no nejaky fotky tam jsou,ale jstli je dobra to nevim emoticon to zjistim az ji prectu emoticon
23. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 http://www.kosmas.cz/knihy/136487/feng-suej-168-zpusobu-jak-dodat-harmonii-svemu-domovu/
23. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jo jeste jsem taky uz stala ve fronte v tescu s Home and garden ktery byl jako priloha knejakemu sacku woman &home,ale nakonec jsem si to rozmyslela,nerada kupuju zajice v pytly emoticon
23. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 teda spis asi v pytli,ze ? emoticon je to se mnou zly,anglicky poradne neumim a cesky uz taky zapominam emoticon
23. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 evi: hlásím že čepice i brož jsou hotové, ještě trochu něco možná doladím. Použila jsem variantu dvě, jen bez těch perliček na kytce. Nelíbí se mi tam, ale jako stonek perličky jsou. Možná ještě vyzkouším ten knoflík. Ještě jsem ti vytvořila obal na mobil, tak snad se bude líbit a hlavně pasovat. emoticon
24. únor 2008 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Teda Katko, ty jsi kreativec! S tím mobilem uvidíme, já mám takovej ten vysouvací, takže rozměry nestandardní, ale uvidíme. Kdyžtak si koupím novej emoticon emoticon emoticon Naoíšu ti do IP, musíme vyřešit cenu! Ta tvoje původní nepřichází v úvahu, to ses teda dost podcenila emoticon Jinak to album na který jsi dávala odkaz je moc hezký, mně se líbí tohle:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1165573&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
prostě ty věšáky mně nějak přitahujou emoticon
24. únor 2008 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 teda evi,ty jsi fakt pekna duchodka emoticon nemohla by ses nekdy naladit v nejakou prijatelnejsi dobu? emoticon
24. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ty věšáky se mi taky moc líbí emoticon
a já ostuda vstávám v půl dvanáctý. Musím s tím něco dělat, to neí normální. Asi nesmím strašit do 2 do rána emoticon
24. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 suik-pouzdro je super! Beru to "umirnenejsi"-tedy tu prvni variantu....krasa! Se na to tesim...a ta vazka, jak je na fleru-je manam mnam....

Baby-SRAZ!!!!!!!!!!!!!!!!

streda-18:03 (tedy tri minuty po seste hod vecer emoticon ), pred Humanicem na Andelu.........pujde se do kafarny-restaurace-uz jsem tam v sobotu zamluvila stul pro 7bab emoticon.....

takze tak a ted MC-----

kdo ma pro koho? Se ozvete, at to sesumirujeme......Zda se ze Suik si koupila pro sebe, Efis ma taky pro sebe a jednu pro me (zoo). A pak ma naky Jeve a jeste nekdo?......to bude mazec!
24. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no to bude mazec,skoda ze u nej nebudu emoticon
24. únor 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jinakjsem byla na cumende a dotahla jsem si naramek dreveny s vyrezavanymi motylky a nahrdelnik,takovou multisnuru s koralky a zamilovala jsem se do kabatu,ale ta cena neni nic pro me,takze smula emoticon http://www.karenmillen.com/fcp/product/-/Coats/Satin-Occasion-Coat/903000050940?page=prod903000050940
24. únor 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 uf. ta cena je teda šílená. Ale je krásný emoticon

zoo: Tajně jsem doufala, že si vybereš tu umírněnější variantu, tu střelenější si asi nechám, i když na můj mobil moc nejde. Nejdřív ji zkusím ale dát na fler, jestli se něco nestane. Tu vážku pak kdyžtak můžem vyčenžovat za ta oznámení, co ty na to? pokud se do tý doby náhodou prodá, udělám ti jinou, matroše na ní mám ještě hafo. emoticon
Já mám 1 ks MC
Eva pro sebe a pro Zoo.
24. únor 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš