Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
no ona mi na to sestřenice řekla: "ale vždyť na tý zahradě není ani potůček! =-) " ona nemá žádnou fantazii :-D bude říční, to vám povidám! :-D hele, ale abych nebyla za manipulátora (to já ráda :-D ) - hledala jsem inspiraci na lesní variantu a nic moc. tak mořská je mnohem hravější, variabilnější, letnější, prostě hezčí. to musí být!
Odpovědět
taky si myslím, lesní máš jenom jeleni v říji a tak...... i když soňa má pěkné lesní dekorace ;-)
Odpovědět
Jana taky přesvědčila tu kamarádku co nemá ráda cibuláky, ne? a co má na zdi? :-D ..je to tak Jani, ne?
Odpovědět
no navrhla jsem jim sádrovýho jelena, plastovýho soba od vánoc do zahrady a zelenou kamizolu. víc nevim. :-D
Odpovědět
to je snad odradí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeezs,tak to je teky kalibr :-D jena by se jim to nahodou nelibilo :-D
Odpovědět
"Každej hned móře, móře a ještě to pořádně neviděl u nás...třeba třeboňský rybníky..." (Homolkovi ;-) ) Takže za prvé přeji pěkné ráno a za druhé se přidávám k mokré variantě. A co, že tam není rybník?! Chce to jen fantazii a trošku se odvázat, ne? Karkulka je určitě navede tím správným směrem, což?! To strach nemám. Na dekoracích i interiéru se dá neuvěřitelně vyřádit... ;-)
Odpovědět
Ahoj Eul, tak uz jsem si konecne udelala album :-) Tak se rac kochat x-) :-D
Odpovědět
Ahoj, jj, už jsem viděla ;-) ...líbí se mi ten nápad s těmi světelnými koulemi!
Odpovědět
Tak jsem to zakrikla, kocka uz se snazi ty koulicky z te vazy vyhodit :-N :-D
Odpovědět
Karkulko: nic lepšejšího jse jaksi nenašla :-( Ale i snaha se cení, ne? ;-) http://www.modrastrecha.cz/album/view... Mně by se ještě líbilo, kdyby použili dřevo a to namořili na světle bílou, i podlahy, pak bych už hrála jen na doplňky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všetci, karkulka, ten napad od eulalije neni na zahodenie :-D tiez si viem predstavit niečo take:)))) dokonca som videla, navrh, akože maly zahradny domček a zahrada bola upravena ako pri rybniku a bolo to fakt dobre :-D a mali tam aj lodku.....
Odpovědět
Článek se načítá
eul, díky, ty polštářky jsou skvělý, tak si je sdovolením kopíruju do počítače ;-) a ten pokojík za tím je opravdu milený, nevíš náhodou, komu si ho šlohla z alba? (já bych asi věděla :-D)
Odpovědět
Ty jo, tak to vážně netuším :-p Snad ne tobě?! :-.
Odpovědět
bingo :-D :-D :-D (jsem se fakt pobavila)
Odpovědět
Cože? :-D Tak to je teda haluz :-D :-D :-D Soráč :-p 8-)
Odpovědět
Toš to je fópa jak prase :-D
Odpovědět
fpohodě ;-) :-D
Odpovědět
Hůj :-D
Odpovědět
holky, tak můj návrh na mořskou chajdu je zde http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak navrhy jsou super,skoda ze nemame original nfocen,to by se hnedle lip vymejslelo,hlavne co se velikosti tyce ;-) jinak ja dnes nekutim,teda jo,ted jdu kutit makrobiotickou pomazanku (nemam vubec tucha co zplacam) pak si vykutim hezky uces,a trada na damskou jizdu,no teda ja si myslela ze bude damska,bydou tam ale i dva chlapi,ktere neni kam odlozit :-D jinak jsem smutan,protoze rano jsem si opravila koralkovy mis mas nahrdelnik,muj nejoblibenejsi,ma asi 10 snur ruzkych koralku a klicku.Odpadlo mi zapinani,tak jsem ho pridelala,a jak jsem si to dala na kr,tak najednou slysim jak neco cinka o zem,ta potvora se mi rotrhla na tom nejmin potrebnym miste :-(
Odpovědět
no jestli bude příležitost o víkendu, tak to nafotím. já toho zatim moc nevymejšlím, když nemám schváleno, že to může být takhle. to je spíš pro ně, aby viděli, že to bude hezký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to uvidi kazdopadne ;-)
Odpovědět
Karkul, pro koho to ma byt chata? Jak jsem zkoukla ty fotky, tak uz nechci barak, chci chatuuuuuuuu :-D Je to super!
Odpovědět
ahojky, zadravím. já dnes nakupovala jak divá a mám spostu matroše na kutění. Hafo filce, tentokrát krásný nejedovatý barvy a nějaký látečky, no ale těch pěněz, co jsem za to nechala :-p . takže zítra budu pít vodu. :-D jeve se zoo asi řádí na fler, co?
Odpovědět
markét, je to pro sestřenici a jejího přítele ;-) já právě plánuju, že bysme se k nim mohli přifařit a trávit tam spoustu času v létě a když je hezky. :-D
Odpovědět
mmk: moc krásný čáp a úplně mco se mi líbí ten kyblík s růžičkou, ten první. Jakože decoupage nemusím, tohle se mi moc moc líbí.... Hele a ty koule to je pro kočku ja dělaný :-D , zaloví packou, vysekne dráp a má kouli....... Já včera lítala jak divá a hledala janinu a evinu brož, myslela jsem že je kočka někam uklidila, lozia jsem tu s pravítkem a šťárala pod skříní až jsem si celá nešťastná uvědomila, že jsem si je vzala s sebou do kabelky, abych k nim něco dokoupila :-p
Odpovědět
a jo, já zapomněla napsat, jak je mmmk šikovná, páč se mi to děsně moc líbí. ;-) káťo, ty si tele :-D
Odpovědět
Teda Karkulko, ty tvoje fotky nemají chybu, jsem z nich totálně nadšená. Kde na ně prosímtě chodíš? Asi našetřím nějaký love a začnu projíždět realitky s chajdama. Jsem se úplně namlsala ;-) Mooooooooc pěkné! A Katy, jsem zvědavá, co vykutíš tentokrát, když máš teda hafo novýho matroše ;-)
Odpovědět
tak různě na netu, hledám a zkoušim různý hesla a hlášky, pod kterýma mi vyjede co nejvíc obrázků, který potřebuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?