Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
karkul. nádhera, hele ty loďky co máš v dekoracích mají bankrotu, nic moc nejsou, musely by se upravit a přetřít. taky ta cena úplně neodpovídá tomu jak to vypadá :-| ale použít se daj :-)
Odpovědět
evlyn, já nevim :-N prostě z netu, hledám na google v obrázcích, občas prozkoumám celou stránku, co mi to vyhodí, tam najdu i jiný věci a tak. ale protože jsem toho prolezla hodně, tak si bohužel nepamatuju, odkud co je. jestli ale chceš, tak ti ty obrázky můžu poslat v původním znění bez titulků :-D
Odpovědět
katko, pokud by ten návrh prošel, tak bych šla spíš cestou samovýroby, bazarů a smeťáků. ale díky za tip, je fakt že já do bankrotu vůbec nechodím, právě proto, že i to levný zboží mi přijde děsně šmejdský :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katko ty jsi taky koukam zu prepracovana :-D
Odpovědět
Suik, dekuji za pochvalu. Ta decouage je vetsinou pro nekoho, skoro nic mi doma nezustalo :-N Cap sklidil takovy uspech u noveho majitele (s prezdivkou Cap), ze jsem pak vyrabela capy, havrany, vosy, zaby nekolik let :-D Koulicky jsou takove ty dekoracni, jednu bych i nasi kocicce venovala, ale mam strach, ze ta barva by ji mohla uskodit :-N Ted zjistila, do tech koulicek vedou draty a proto si nemuze nekterou horni odnest. No tak chtela odkousat drat :-D Jinak je to uplne jednoduchy - dekoracni koulicky, kabel s zarovickama (koupila jsem to na veletrhu asi za 1€) a velka vaza (je moc siroka, takove pugety nedostavam). Karkul, dekuji za pochvalu x-) Strasne se mi styl tech chaticek libi, jsem nejaka zatizena na severske primorske oblasti :-N :-D
Odpovědět
karkul: já to tam taky nesnáším, ale včera jsem se překonala, jestli tam nenajdu něco, co by se dalo předělat a následně použít. Ty lodě docela šly, ale jak říkám, musely by se upravit...tzn: přetřít a asi vyměnit i plachty, zase ale máš většinu práce za sebou, základ je dřevo. Jsou úplně stejný jako ty na obrázku. dneska jsem objevila asi nejlepší látky v praze, jsou vedle náměstí republiky, kousek za zastávkou tramvaje směr florec...šicí centrum heišman. měli tam tolik nádherných látek a hlavně bavlněné s jemným vzorkem. Krásné barvy. Objevila jsem tam jednu pruhovanou modrou, tak si pro ní asi zajdu a skusím spáchat jednu námořnickou letní tašku. x-) pokud jsem koukala dobře, tak ceny byly více než příjemné
Odpovědět
Kato, ty mas zkusenost se smaltem? Porad mi, prosim. Chci si vyrobit jednu ceduli (koupila jsem si prazdnou plechovou tabulku). Z jakeho materialu je ten prasek? Ja nasla nejakou zacatecnickou smaltovaci sadu, kde je jakysi plastovy granulat :-N
Odpovědět
mmmk: vůbec nemám, jednou jsem se ptala na volné diskuzi na beremku jak se to dělá a měla jsem za to, že jsi mi radila ty? nebo eulalie? ještě jsem to nikdy nezkoušela
Odpovědět
A jooo, to byla Eul. Ja prave vim, ze jste se o tom bavily a nemohla jsem si vybavit, ktera z vas radila ktere :-D Nebudu Eulalii rozptylovat, ma se ucit, zeptam se pak. Prave jsem totiz narazila na vyhodny set a zajimalo me, co je k tomu potreba.
Odpovědět
já se teda taky jako učím :-D , ale stejně sem furt čumím, ....obdivuju její pevnou vůli. ty taky ještě studuješ, nebo si to pletu?
Odpovědět
Jo, ja pisu diplomku :-D A porad cumim sem a na internetove obchody a tak :-D
Odpovědět
já taky..... ale jde mi to jak spovi pastva :-( a ještě mě čeká jeden zápočet z latiny :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cau babuchy-tak zittra mame ten srazik-dodelavam pro vas balenicka a tak....:o). Tak se teste, se tesim taky. ta morska chajda je mocinky moc pekna...jak by se dalo napsat ;-) , ne, vazne-hezkej napad-jsem zvedava, jak to dopadne.
Odpovědět
já už se moc těším, mě dneska nakopl ten můj prodej ráno, hned dvě věci ráno jedné sosbě. :-D ..tak to vydělané jsem utratila za další matroš a vrhnu se na další výtvory. ;-) už jsem se napsala na termín na tu latinu =-) , už příští týden v úterý, sem se možná trochu unáhlila :-N . Zoo: se ty komentáře na fler, rozjely, co? zajímavá je ta tvoje botičková diskuze....neví co je krásný, pche.... a taky poslední příspěvek u pavluchy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, holky, ja se taky desne tesim, akurat taky desne nestiham, jsem po te nemoci v praci a nevim co driv :( se predru, kdyz bych jeste mela rekonvalescentne odpocivat ... musim si ujasnit, kdo co chce: zoo - seda broz suik - zelenej snuptichlak, rezava broz (podvazek a posltarek casem) evlyn - MC jeste nekdo neco??? esli jsem na nekoho zapomnela, dejte vedet ... asi jsem zbabela a nebo nevim, nechci tu pavluchu zlobit, ale strasne rada bych podtrhla ten posledni komentar :))) naprosto s nim souhlasim, ale asi na to fakt nemam ... a ted jdu zase pracovat, dneska tu asi ztvrdnu :(
Odpovědět
jani: já mám ještě motejly ;-) , tyrkysový..jo můžeš mi prosím napsat IP kolik ti budu platit?
Odpovědět
Profilova fotka
pani vesela nebud taka skromna, myslim že podtrhnut vies aj ine komentare :-) karkulka do 21 a22 som si dala lavičku a nastahovala sa :-) teraz tam pijem kavu, ach.......
Odpovědět
Tak jsem na chvilku zpět ;-) Mmmk: k tomu smaltu, koupíš si smaltovací prášek, klidně vem i tu sadu, jestli je to výhodný a jsou tam barvy, který se ti líbí. Doporučuji dát si přes to "cedítko" ještě punčochu, aby to sypalo ještě jemněji a neměla jsi moc silnou vrstvu. Pak už ti stačí jen plotýnka, na který to necháš rozehřát, v této fázi do toho můžeš různět rýt a dělat ornamnety, malovat...pak minutu počkáš, až to to zaschne a celý postup opakuješ s jinou barvou. Já moc zkušeností taky nemám, jsem dělala jen drobné věci, náušnice a přívěsky, s cedulí nemám zkušenost. Ale de facto na tom nic není, je to dost jednoduché. Tak se pak nezapomeň pochlubit ;-) Snad to bylo srozumitelné =-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jeve, ja mam jeste karafu ;-)......
Odpovědět
Veru, to teda nevim. Nikde nemaji prasek, vsude maji jen jakysi granulat :-N Musim vic pohledat! Postup chapu, zkusim, az sezenu prasek. Dala jsem si predsevzeti napsat jednu seminarku a pak az objednat smaltovaci sadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, si pisu - krafa a motejlove....ach jo, mam toho plnou hlavu ... vecer (nebo spis v noci) vam napisu ty ceny. navrhuju si to cely sepsat s cenama, zaplatit navzajem sakumpras, jinak se v tom zamotame. a ja se jdu motat dal do prace, prijdu a vecer, tak se tu mejte. jo a zdravim martu do ty chaticky:)))) ! ja se jeste nestihla podivat, si to dam v noci jako siestu :)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, to s Pavluchou myslite, jak ji nekdo napsal, ze to ma jak vytvory ze treti tridy?.......no, uprimne, nekdy to tak vypada :-N.......ty veci jsou dost nejednotne, ale ona sama tam psala, ze jsou to veci za nekolik let tvoreni-takze chapu, ze je to takove ruznorode a v takovych vykyvech. Treba Amelka ma naaadherny ty sity vecicky, ale treba koralky o d ni mi prijdou nudny.... :-N a treba kresbicky co ma na blogu taky nejsou nic moc (tedy muj nazor).....ale tasky ma paradni, to se musi nechat... Hele Jeve, by tam s tebou mohli udat rozhovor, ne?......bys treba byla ftipna 8-)...... Jinak s botickama me to pobavilo-a taky me tam nekdo odhalil, z je to jen tah na kupujici, pac je to dneska vsude...no a ono jo :-D..... Ja jsem dneska mimo, pac je Roza zas nemocna a ja tajtrlikuju kolem ni....takze proto takova absence. A uz i ja dala jaro do bytu-hortenzie do vazy a plsteny ptaccky na dvere :o)....
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado, ale tohle je vostry.... http://www.fler.cz/zbozi?id=1208&ltyp...
Odpovědět
Zoo, tu mas na to navod http://picasaweb.google.fr/sonia3313/...
Odpovědět
Todlecto bych si vážně moc přála, vyrobíte mi to? :-D http://www.fler.cz/zbozi?id=2110&ltyp... Jestli jsem se někoho dotkla, sorry, ale co tohle na fler dělá, nechápu :-S
Odpovědět
Hm, tak jak jsem zkousela pracovat s fimem, povedlo se mi neco podobneho http://www.fler.cz/zbozi?id=2416&ltyp... , ale penize bych za to nechtela :-D :-D :-D
Odpovědět
No, Rez, už jsme se tu o té autobusácké kultuře bavily :-D Sranda, což? ;-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a z chvili je tu Oprah, ze zas pomlouvame....ale tehdy jak tu padl ten termin "autobusackaů kultura, to jsem se tak nasmala......:o)...ale vite, co je nejhorsi, ono se to prodava... ;-( ...asi jsme narod autobusaku ;-)
Odpovědět
no já bych to nebrala jako marketingový tah, lidi, co tam chodí a nakupují jsou dost konzervy :-D .... mě se ty věci od Pavluchy na pár vyjímek nelíbí. nelíbí se mi ty látky, je to takové jak zástěrky ze školky. Amélka má pěkný věci, hlavně ta taška co ukořistila eva, už není a nebude a ta šedivá. Já dnes taky koupila takovu šedou látku na tašku, tak skusím něco zplodit s nějakou crazy aplikací a pak časem zajdu do heišmana a koupím tu pruhovanou látku a udělám námořnickou tašku. :-D Ať se Róza uzdraví ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?