Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Autobusácká kultura? Kde to? Chci si to přečíst :-D
Odpovědět
Holky, sháním takové ty repliky starých plechových cedul, nevíte, kde se to dá sehnat?
Odpovědět
Rezetko, ty cedule jsem videla v Brne ve Vankovce, nazev obchodu si nevzpominam, bylo to nekde v prizemi a meli dost velky vyber ;-)
Odpovědět
Jj, kuji ;-)
Odpovědět
rezet: já ti vyrobím, ale bude to drahý, započítám si honorář za psychickou újmu :-D
Odpovědět
Psychickou jo? :-D Holky, nemáte nějakou inspiration na věšák na klíče?
Odpovědět
zoo: my dvě jenom směňujeme, ne? pepinu a panenku za jedny náušnice a obal na mobil za druhý náušnice, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo Suik, my jen menime:o).....presne tak. Zrovna ti to balim .o)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu taky klidne jenom menit, ale mam v tom hokej, co od koho chci :) a co chce kdo ode mne, i kdyz to uz jste mi osvetlily. rozhodopadne nechci delat nejaky velky business, jen ze uz toho je dost...jinak v pohode :) a ted jeste neco musim dodelat v praci,at jdu taky nekdy domu a taky vam to nekdy treba i nachystam ... :-|
Odpovědět
Tak jsem prdla do alba obývák...jsem z něj docela nešťastná, musí zůtat jak je, tzn. nábytek, jen sedací souprava půjde vyměnit, nevím co s tím ]-(
Odpovědět
jani já s tebou měním jen panenku - brož za něco, a zbytek platím ;-)
Odpovědět
Rezetko, stejny nabytek mam u nasich v pokojicku :-) A ten obrazek s tim starym nabytkem a okny se mi moc libi. Bydlime ted ve starem dome, jenze k laminatove podlaze nemuzeme mit moc stare veci. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
No vidíš...jenže já to musím zachovat a nějak zútulnit :-|. Já myslím, že když to citlivě zkomponuješ, může být i na laminátové....
Odpovědět
Byt neni nas a podlaha je snad ten nejlevnejsi nejobycejnejsi lamino (s vysokym oterem) a videla jsem u zname takovy ten echt beyerisch nabytek na stejnem laminu a je to hnus 8-(
Odpovědět
rezetko ty mas naprosto uchvatny klice v albu.. a ja nevim kde je sehnat ! tak moc bych udelala tchyni radost x-) .. sbira je.. netusis, kam na ne? Pudu zadnou nemam...
Odpovědět
jofiel: co zkusit nějaké bazary a starožitnictví. Já tam viděla prodávat kliky, tak proč ne klíče?
Odpovědět
Profilova fotka
rezet me se taky oc libi klice,taky byc se mi ted aspon jeden hodil,kacka vi na co ;-) :-D jinak proc musite vsechen ten nabytek zachovat?
Odpovědět
Ahoj holky, já opět nesíhám (a tímto zdravím Janu :-D ). Já mám na sraz jen MC pro Zoo =-) Jinak kolem 20.00 budu muset vypadnout :-S ale přijdu ;-) :-) Karkul: krásný chatky! Těšim se na fotodokumentaci. My máme chatu, která by se ti líbila:). Není sice středomořská, je straaašně malinká, ale je takzvaně milená x-) Naši jí chtěli prodat kvůli baráku, ale nakonec jsem je přehlasovala. Akorát si ten barák postavili na ten pozemek s tou chatou :-| Ale naštěstí to vypadá docela dobře :-D Když naši chatu kupovali, bylo to jako najít poklad! Kupovali to od jednoho staršího pána, byl architekt a malíř. Nechal tam spoustu věcí, krásný hrnky, konvice, starý váhy, nádherný věšáky, atd. A hlavně hand made nábytek....včetně kuchyně. No, asi nejlepší jsou jeho křesla, který vyrobil z malířských rámů. Jedno máme ještě nesložený na půdě, chtěla bych ho dát vyplést a sestavit. Až bude hezky, nafotim a vyvěsim :-)
Odpovědět
Rezet: ty hrábě jsou super!!!!! Jak to přidělali na zeď? =-) Kdybych už neměla ty věšáky, asi bych šla pro hrábě ;-)
Odpovědět
Teda Efi, to musel být vážně poklad. Taky bych takový chtěla někde najít :-p Já teď marně všude pátrám po tom žebřiňáku na zahradu, ale u nás v dědině, už ho nikdo nemá, všichni to polámali, spálili, vyhodili...pochopíte to?! :-S Jinak si, ženy, užijte ten dnešní srázek! Závist veliká :-D :-p Já pádím zase do školních lavic ]-( Tak čus ;-)
Odpovědět
A abych nezapomněla: hrábě jsou geniální nápad!!!!!!!!
Odpovědět
Chtěla bych ten velký, mám obrovskou zahradu, takže by tam vyloženě pasoval. Víš o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
hrabe jsou skvely!
Odpovědět
Vážně? Tak to bys byla mooooc hodná! A hranice už přece padly, ne? Jestli je k dispozici a je aspoň v trochu slušném stavu, tak jej beru! Jinak se prosím poptej u těch kamarádů koňáků, byla bych ti šíleně vděčná! ;-) Děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie-žebřiňák se občas objeví na Aukru v chalupářství ;-)
Odpovědět
Já vím, už jsem tam jeden krásný viděla. Ale ta cena nebyla dvakrát sympatická :-( A taky ti často ta aukce o nějakou vteřinu uteče :-| Ale taky to tam sleduju ;-)
Odpovědět
Tak jestli můžeš, tak rozhoď sítě, prosím. A babičku s takovýma pokladama ti teda závidím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, občas se něco nestihne a to jsem pak nepříčetná ;-) Ale včera to vyšlo a mám za 68 Káčé starou žehličku a k tomu lampu :-D
Odpovědět
ty brďo, tak to gratuluji! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, Evlyn ma nove foto§ peknucke:o)......tak nas Suik naladila a vsechny se "menime"... ;-) ...ja pak akorat mam desne dlouho hokej, co je od koho, pac jsem si uz zvykla na ty stary :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?