Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy no nam to ale nefungovalo tyden,denne jse to zkousela,a najednou,kdyz se na to prisel podivat zpravce bytu,tak to fungovalao,nastesti ze aspon ta pracka porad nefunguje :-D at nevypadam jak uplenj debil :-N
Odpovědět
Ivi: tak aspoň že ta pračka, tím jste to zachránili:)))). Jinak to se mi taky stává. Nebo obráceně, to je taky dobrej trapas. V práci se nám stává, že něco děláme rutinně, krásně to chodí. Když se to k nám někdo přijde naučit, tak to nechodí :-S :-D Sakra, já mám dneska zase po náladě. Ráno slejvák...teď tady čekám celej den, až se mi ozve náš kolega zo Slovenska (potřebuju s ním něco prokonzultovat) a furt nic. Asi mu nevyřídili že má zavolat nebo co. ]-( Je mi blbý ho stíhat telefonama, to je taková Hujerovština! :-D :-D Navíc mám na bradě beďara ]-( :-D :-D
Odpovědět
Satyy: jak se jmenuješ? Já teda několik málo hodin před naším srazem zjišťuju, že o vás nic nevim. Takže až se vás budu ptát co děláte a jak se jmenujete, tak se nedivte. Mám dlouhý vedení a 90 % informací který se do mě vložej okamžitě zapomínám:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D evi,ser na bedu,ja mam temer porad nekde nejakyhpo,a nejradeji kdyz potrebuju vypadat dokonale :-D jinak s tou prakou teda nevim,se zas zasekla,on rekl ze je malinko posunul,a ze zas chodi,tak ted zkousim program od znova,a doufam ze se zas zasekne,chci totiz novou :-D
Odpovědět
:-D :-D Tak čau, jdu trochu pracovat. Dneska se mi teda vůbec nechce! To je strašný! Ráno jsem něco udělala, ale to jsem byla ještě rozespalá :-D . Tak čaute, děcka!
Odpovědět
ahoj holky, vůbec nestíhám, hodila jsem do alba jen lesnickou variantu, kterou jsem dělala včera. a taky se chci omluvit z dnešního srazu. tak já zas letim, mějte se hezky. x-)
Odpovědět
tak čau, ty jelene ;-) :-D uvidíme se pozdějc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no karkul ja jse asi slepa,ale nejak mo rozidlu mezi vodni a lesni variantou nevidim :-N jinak pracka mrcha presla bez zadrhnuti pres prvni zasekavaci point,tak to ta mrcha asi ustoji az do konce programu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nonic,jdu se uklidnit do muzea :-N
Odpovědět
prosimtě Bed, v lesní máš ptáky a kunu!!! :-D :-D tak čau, já už fakt končim :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis evi,kunujsem nejak prehlidla :-D jinak v jse se vratila z toho muzea,maji tam i steci istnost ameli tam k dispozici i aktualni casaky o bydleni,uplne posledni vydani,takjsem to hend prolistovala samozrejme :-D A co me opravdu jako napad zaujalo,tak to byla tv,ktera kdyz je vypnuta,tak je z ni zrcadlo,respektive zrcadlo,ktere se zapnutim ovladace zmeni tv,fakt vychytavka :-D tak ted uz ale zas nemam co delat,tak se asi nabastim,udelam si caj,placnu sebou do masazniho kresla a zacnu konecne cist tu knizku o fueng suej,no anebo bych konecne mohla spahat nejakou tu kabelku,no ale porad cekam na ten sici stroj,v ruce se mi to opravdu nechce. no ale koukam ze tu nikdo neni,vsichni uz jsou na ceste na srazik,skoda ze me se to netyka,hned bych sla taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item318699449_ced...
Odpovědět
Článek se načítá
Uz jsem koukala, ale tahle je jen papirova :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak to jsem nejak nepostrehla :-(
Odpovědět
zdravím: Sraz byl moc pěknej! Doufám, že si o brzo zopáknem a nikdo se nevymluví, že karkul :-D a emigranti přijedou na návštěvu :-D. kdepak vlastně máme zdenici opici? Ona také jela na návštěvu do čech, ne? mě se nějak nechce spát, asi chvíli budu kutit tašku. Taky bych asi měla něco sníst, celej den jsem nějak nejedla a v restaruraci na mě s jídlem nějak zapoměli, pravda, nějak jsem je teda neuháněla, jak jsem byla zabraná do rozhovoru :-N
Odpovědět
námořnícká varianta je mnohem originálnější, hlavně vzhledem k té lodi i vhodnější, ale ani ta lesnická není tak špatná, je to ale trochu nuda. Tak držím palce ať prosadíš tu první variantu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko.... tak jsem vcera dorazila domu v poradku... jen se mi chce ted spat, jak jsem sla spat pozde.... :o(( Rada jsem vas vsechny videla.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky zdravim, bylo to vcera prima-musime si to zopaknout :o)....jo a tam d ty rest. uz teda neeee, byly tam vazne uplne votresny, ty servirky-to maj asi v inzeratu: prijmeme servirku, zn.:hodne protivna )nejprotivnejsi berem!)... Ale jinak to bylo moc fajn...takze ti co nebyly, ty zdravim a musim je trochu nalakat na priste :o). Jo a Suik: Roza si cely dopoledne hraje s peppinou a nechce ji dat z ruky-mela desnou radost....ted jeste abych ji nekam prisila :o)... Zatim, jsu se vysprchovat, at jsem cila....taky nak nezvladam....
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky preju dobre ranko :) zoiku, cele dopoledne? to rikas v pul devate? :))))) mno, ja vim, asi bych nemela byt tak perfekcionisticka :))) jinak sraz byl moc prima, taky se tesim, az si to zopakujeme a prijdou i absenteri :) kdyz pujdeme nekam, kde na sebe uvidime a se uslysime a nebudou tam ty protivny mury, tak to bude dobry... prosim zolo a evlyn, esli by si klikly na fleru na ty broze, aby je po me nedej boze nekdo nechtel, pac uz nemam ten matros a neudelam ani falsifikat. videly jste posledni prodane zbozi??? ktera z vas se s pavluchou ZNA a koupila si to? :))) jo a nausnicky i panenka jsou na svetle jeste krasnejsi nez vecir a myslim, ze od obojiho budu potrebovat dalsi kusy, se to libi i v okoli :)
Odpovědět
Profilova fotka
evlyn - me je to uplne jasny. asi to poznalo, ze se ZNAME :))) a ted je problem :) jdu Ti to potvrdit :) jako ze ti ji prodam :) (hele, myslis, ze topoznalo, kde se ted ta broz nachazi??? :)))
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ja jsem taky pro priste za domaci ukol krome veci co si zase prodame a nakoupime donest namornicke namety a vsechno topekne probrat... a propo, stesti preje pripravenym, takze jestli chcete, muzete rozvijet i tema hermankova svatba s pudrove sedivyma odstinama, viz. me zasnubni album :)... a dneska koupim kytku tchyni (pro ni se ale vubec tenhle vyraz nehodi) pac jak jsem vas tak vcera poslouchla, musim 1000x docenit, co se mi v podobe honzikovy maminky postestilo...vedela jsem to uz driv, ale ty hlasky vcera, to bylo maso... zdravim taky zyvajici kristynku :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Janni .... tchyni zavidim ;-) jinak .. za domaci ukol muzu na namornickou svatbu udelat lodicky z papiru, to asi jeste zvladnu... ale na tu tvou svatbu nevim nevim .... jedine ze bys chtela pro Honzu papirovou malirskou cepici ... tu bych taky mohla dokazat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to tak zase nemyslela, vas nechci zlobit. ale musim rict, ze jak jsem vas tak poslouchala, tak mi bylo az trapne, ze nemam k tomu co rict a ze ta moje je tada vazne uplne bajecna... ale zase ma celkem vyraznou vadu, ze na to jak je bajecna ji vidim moc malo a je krapet 1000 km z ruky... asi halt na tom svete nemuze byt nic dokonale. leda ze bychomnasim tchynim zaridily vymenny pobyt - ta moje by byla tady a vsechny vase bychom poslaly tam ... :)))) moje bydli u more... tak ze by jely za odmenu k mori (co na tom, ze je ledovy a porad tam fici :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to beru x-)
Odpovědět
ahoj holky, potrebovala bych poradit s jednou veci...v pudni vestavbe mame kuchynsko linku, ke ktery k. studio nenabizi obklad steny. Ja nechci obklad keramicky(linka je soucasti obyvaciho pokoje, takze bych preferovala, aby v nem zanikla) a premejslela sem, ze bych celou stenu za linkou natrela nejakou omyvatelnou smesi. V jedne restauraci jsem si vsimla, ze cele steny mely potazene necim, co vypadalo jako mastna krida a neco takovyho by se mi libilo. Aby to nebyla klasicka omyvatelna moc leskla barva(jak na chodbach starejch domu). Nutno dodat, ze linka je u zdi, ktera ma ve vrcholu 4,5 metru, takze se jedna o docela velkou plochu, a cely pokoj je vymalovan do kremova. Nerad bych natirala jenom prostor mezi skrinkama, protoze nemam horni skrinky po cele delce linky. Tesim se na vase napady. Diky.
Odpovědět
Srazkářky se srazily, se servírkám nedivim, obsuhovat taková individua :-D :-D :-D.
Odpovědět
já ty protivné servírky ani neregistrovala, jak jsem byla unečená z toho srazu. Ještě teď mi to v hlavě hučí jak v úlu. taky máte ten pocit, že jsem si spoustu věcí nestačili říct. Jednoznačně to musíme zopakovat, ale jinde, mě tam dost vadila ta hudba a ta televize. Já jsem z těch vašich věcí úplně unešená. šnuftikláček jsem si včera hodinu prohlížela před spaním :-D. I kočce se líbí., už si jeden kapesník vytáhla a začala ho žmoulat (tada on jí asi spíš zajímá ten kapesník). Zoo: jsem ráda, že se Róze líbí, tohle mě dokáže vždycky nejvíc potěšit, neměla připomínky k barvě hlavičky? tak jí můžu vyrobit pepinu větší, třeba trochu vycpanější, nebo jako maňáska. I když ty si říkala, že něco takového budeš dělat. jinak ta brož naprost perfektně ladí k těm náušnicím. Bojím se že nebudou podslední :-D ...
Odpovědět
jj, nevím jaká je ta ulice, ale dojdeš z metra na národní a pak se dáš u Pietra Fillipi dozadu směr betlémské náměstí a staromák. tam kde se ulice křižuje, naproti hudysportu jsou ty výtvarný potřeby. jsou ze dvou stran, zjedný přímo pro výtvarníky, z druhý pro kutily. mezi nimi je optika. Mají tak filce i tlustý, z těch slabých ale nemají vůbec odstíny červené, jen žlutou, hafo odstnů zelené, béžovu a hnědou. pak kupuju v dlouhý v tom řemeslnictví, tam je to nejlevnější. mají to na gramáž. tam ma doubrou a pevnou šedou - z té dělám ty mobily. červenou a růžovou, a naádhernou modrozelenou, který jsem nikde jinde neviděla. Pak mají dobrý filce na Florenci, v Optysu, na sokolovský. tam mají pěknou fialovu a šedou (zase jinou) problém mám ale s černou a bílou, tyhle barvy jsem viděla pouze v blbé kvalitě, dost se trhá a je slaboulinká. Bílá má navíc takový divný vzorek.
Odpovědět
Profilova fotka
katko, jen ze ty broze se asi nevyrabi tak rychle, jako nausnicky, tak ne, ze si objednas od zoo patery a ja se pak ubrozuju :) s tim snuptichlakem jsi me potesila, jsem rada, ze se ti tak libi ...to je skoro az dojemny, vazne ;-) catf - to co s videla v te restauraci, to byl prvadepodobne marocky stuk, ev. pandomo. cena za m2 je 2500 - 7000 kc (pocitam, ze se tu objevi karla6 a bude tvrdit, ze se to da sehnat za tri stovky, ale tomu never, to bude jen takovy jingle ... ( ... takze pri te velke plose asi nebude toto resi pro vas.... podivej se na dulux, preptej se v malirskych centrech. maji barvu s vysoce trvanlivym povrchem - je velmi odolna oteru a vode, maji vice stupnu. kdyz pouzijes tu do koupelen a zdravotnickych zarizeni, mas vyhrano - muzes to otirat smele jako dlazbu. tusim, ze i do teto barvy jsou schopni namichat asi 1200 odstinu, coz uz znaci nejakou moznost vyberu. preju hodne stesti :))) kristynko, tak udelama tchyni poukaz k tomu mori, jo? zoo by nam to mohla graficky hezky dotvorit :)))
Odpovědět
jeve, marockej stuk, rikas..tak na to se podivam..to bych preferovala(a na karlu se tesim ;-) ) diky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?