Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Teda Karkulko, ty tvoje fotky nemají chybu, jsem z nich totálně nadšená. Kde na ně prosímtě chodíš? Asi našetřím nějaký love a začnu projíždět realitky s chajdama. Jsem se úplně namlsala emoticon Mooooooooc pěkné!

A Katy, jsem zvědavá, co vykutíš tentokrát, když máš teda hafo novýho matroše emoticon
26. únor 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 tak různě na netu, hledám a zkoušim různý hesla a hlášky, pod kterýma mi vyjede co nejvíc obrázků, který potřebuju emoticon
26. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 karkul: super kolaze a uzasnej navrh emoticon u me zase vede ta uprava zahrady... muzu se zeptat odkud mas ty fotky?
26. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 karkul. nádhera, hele ty loďky co máš v dekoracích mají bankrotu, nic moc nejsou, musely by se upravit a přetřít. taky ta cena úplně neodpovídá tomu jak to vypadá emoticon ale použít se daj emoticon
26. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 evlyn, já nevim emoticon prostě z netu, hledám na google v obrázcích, občas prozkoumám celou stránku, co mi to vyhodí, tam najdu i jiný věci a tak. ale protože jsem toho prolezla hodně, tak si bohužel nepamatuju, odkud co je. jestli ale chceš, tak ti ty obrázky můžu poslat v původním znění bez titulků emoticon
26. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
 katko, pokud by ten návrh prošel, tak bych šla spíš cestou samovýroby, bazarů a smeťáků. ale díky za tip, je fakt že já do bankrotu vůbec nechodím, právě proto, že i to levný zboží mi přijde děsně šmejdský emoticon
26. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 katko ty jsi taky koukam zu prepracovana emoticon
26. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Suik, dekuji za pochvalu. Ta decouage je vetsinou pro nekoho, skoro nic mi doma nezustalo emoticon Cap sklidil takovy uspech u noveho majitele (s prezdivkou Cap), ze jsem pak vyrabela capy, havrany, vosy, zaby nekolik let emoticon
Koulicky jsou takove ty dekoracni, jednu bych i nasi kocicce venovala, ale mam strach, ze ta barva by ji mohla uskodit emoticon Ted zjistila, do tech koulicek vedou draty a proto si nemuze nekterou horni odnest. No tak chtela odkousat drat emoticon

Jinak je to uplne jednoduchy - dekoracni koulicky, kabel s zarovickama (koupila jsem to na veletrhu asi za 1€) a velka vaza (je moc siroka, takove pugety nedostavam).

Karkul, dekuji za pochvalu emoticon Strasne se mi styl tech chaticek libi, jsem nejaka zatizena na severske primorske oblasti emoticon emoticon
26. únor 2008 v 15:09  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 karkul: já to tam taky nesnáším, ale včera jsem se překonala, jestli tam nenajdu něco, co by se dalo předělat a následně použít. Ty lodě docela šly, ale jak říkám, musely by se upravit...tzn: přetřít a asi vyměnit i plachty, zase ale máš většinu práce za sebou, základ je dřevo. Jsou úplně stejný jako ty na obrázku.

dneska jsem objevila asi nejlepší látky v praze, jsou vedle náměstí republiky, kousek za zastávkou tramvaje směr florec...šicí centrum heišman. měli tam tolik nádherných látek a hlavně bavlněné s jemným vzorkem. Krásné barvy. Objevila jsem tam jednu pruhovanou modrou, tak si pro ní asi zajdu a skusím spáchat jednu námořnickou letní tašku. emoticon
pokud jsem koukala dobře, tak ceny byly více než příjemné
26. únor 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kato, ty mas zkusenost se smaltem? Porad mi, prosim. Chci si vyrobit jednu ceduli (koupila jsem si prazdnou plechovou tabulku). Z jakeho materialu je ten prasek? Ja nasla nejakou zacatecnickou smaltovaci sadu, kde je jakysi plastovy granulat emoticon
26. únor 2008 v 15:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 mmmk: vůbec nemám, jednou jsem se ptala na volné diskuzi na beremku jak se to dělá a měla jsem za to, že jsi mi radila ty? nebo eulalie?
ještě jsem to nikdy nezkoušela
26. únor 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 A jooo, to byla Eul. Ja prave vim, ze jste se o tom bavily a nemohla jsem si vybavit, ktera z vas radila ktere emoticon Nebudu Eulalii rozptylovat, ma se ucit, zeptam se pak.
Prave jsem totiz narazila na vyhodny set a zajimalo me, co je k tomu potreba.
26. únor 2008 v 15:35  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já se teda taky jako učím emoticon , ale stejně sem furt čumím, ....obdivuju její pevnou vůli. ty taky ještě studuješ, nebo si to pletu?
26. únor 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, ja pisu diplomku emoticon A porad cumim sem a na internetove obchody a tak emoticon
26. únor 2008 v 15:50  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já taky.....
ale jde mi to jak spovi pastva emoticon a ještě mě čeká jeden zápočet z latiny emoticon
26. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 cau babuchy-tak zittra mame ten srazik-dodelavam pro vas balenicka a tak....:o). Tak se teste, se tesim taky.

ta morska chajda je mocinky moc pekna...jak by se dalo napsat
emoticon , ne, vazne-hezkej napad-jsem zvedava, jak to dopadne.
26. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já už se moc těším, mě dneska nakopl ten můj prodej ráno, hned dvě věci ráno jedné sosbě. emoticon ..tak to vydělané jsem utratila za další matroš a vrhnu se na další výtvory. emoticon

už jsem se napsala na termín na tu latinu emoticon , už příští týden v úterý, sem se možná trochu unáhlila emoticon .

Zoo: se ty komentáře na fler, rozjely, co? zajímavá je ta tvoje botičková diskuze....neví co je krásný, pche.... a taky poslední příspěvek u pavluchy emoticon
26. únor 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ty jo, holky, ja se taky desne tesim, akurat taky desne nestiham, jsem po te nemoci v praci a nevim co driv :( se predru, kdyz bych jeste mela rekonvalescentne odpocivat ...

musim si ujasnit, kdo co chce:

zoo - seda broz

suik - zelenej snuptichlak, rezava broz (podvazek a posltarek casem)

evlyn - MC

jeste nekdo neco??? esli jsem na nekoho zapomnela, dejte vedet ...

asi jsem zbabela a nebo nevim, nechci tu pavluchu zlobit, ale strasne rada bych podtrhla ten posledni komentar emoticon)) naprosto s nim souhlasim, ale asi na to fakt nemam ...

a ted jdu zase pracovat, dneska tu asi ztvrdnu :(
26. únor 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jani: já mám ještě motejly emoticon , tyrkysový..jo můžeš mi prosím napsat IP kolik ti budu platit?
26. únor 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 pani vesela nebud taka skromna, myslim že podtrhnut vies aj ine komentare emoticon
karkulka do 21 a22 som si dala lavičku a nastahovala sa emoticon teraz tam pijem kavu, ach.......
26. únor 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Tak jsem na chvilku zpět emoticon Mmmk: k tomu smaltu, koupíš si smaltovací prášek, klidně vem i tu sadu, jestli je to výhodný a jsou tam barvy, který se ti líbí. Doporučuji dát si přes to "cedítko" ještě punčochu, aby to sypalo ještě jemněji a neměla jsi moc silnou vrstvu. Pak už ti stačí jen plotýnka, na který to necháš rozehřát, v této fázi do toho můžeš různět rýt a dělat ornamnety, malovat...pak minutu počkáš, až to to zaschne a celý postup opakuješ s jinou barvou. Já moc zkušeností taky nemám, jsem dělala jen drobné věci, náušnice a přívěsky, s cedulí nemám zkušenost. Ale de facto na tom nic není, je to dost jednoduché. Tak se pak nezapomeň pochlubit emoticon

Snad to bylo srozumitelné emoticon emoticon
26. únor 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Jeve, ja mam jeste karafu emoticon......
26. únor 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Veru, to teda nevim. Nikde nemaji prasek, vsude maji jen jakysi granulat emoticon Musim vic pohledat! Postup chapu, zkusim, az sezenu prasek. Dala jsem si predsevzeti napsat jednu seminarku a pak az objednat smaltovaci sadu emoticon
26. únor 2008 v 17:27  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 no jo, si pisu - krafa a motejlove....ach jo, mam toho plnou hlavu ... vecer (nebo spis v noci) vam napisu ty ceny. navrhuju si to cely sepsat s cenama, zaplatit navzajem sakumpras, jinak se v tom zamotame. a ja se jdu motat dal do prace, prijdu a vecer, tak se tu mejte.

jo a zdravim martu do ty chatickyemoticon))) ! ja se jeste nestihla podivat, si to dam v noci jako siestu emoticon
26. únor 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 hele, to s Pavluchou myslite, jak ji nekdo napsal, ze to ma jak vytvory ze treti tridy?.......no, uprimne, nekdy to tak vypada emoticon.......ty veci jsou dost nejednotne, ale ona sama tam psala, ze jsou to veci za nekolik let tvoreni-takze chapu, ze je to takove ruznorode a v takovych vykyvech. Treba Amelka ma naaadherny ty sity vecicky, ale treba koralky o d ni mi prijdou nudny.... emoticon a treba kresbicky co ma na blogu taky nejsou nic moc (tedy muj nazor).....ale tasky ma paradni, to se musi nechat...

Hele Jeve, by tam s tebou mohli udat rozhovor, ne?......bys treba byla ftipna emoticon......

Jinak s botickama me to pobavilo-a taky me tam nekdo odhalil, z je to jen tah na kupujici, pac je to dneska vsude...no a ono jo emoticon.....

Ja jsem dneska mimo, pac je Roza zas nemocna a ja tajtrlikuju kolem ni....takze proto takova absence. A uz i ja dala jaro do bytu-hortenzie do vazy a plsteny ptaccky na dvere :o)....
26. únor 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ty vado, ale tohle je vostry....
http://www.fler.cz/zbozi?id=1208&ltype=gal
26. únor 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Zoo, tu mas na to navod http://picasaweb.google.fr/sonia3313/LECHATPOURTOUT
26. únor 2008 v 17:53  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Todlecto bych si vážně moc přála, vyrobíte mi to? emoticon
http://www.fler.cz/zbozi?id=2110&ltype=gal
Jestli jsem se někoho dotkla, sorry, ale co tohle na fler dělá, nechápu emoticon
26. únor 2008 v 17:57  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Hm, tak jak jsem zkousela pracovat s fimem, povedlo se mi neco podobneho http://www.fler.cz/zbozi?id=2416&ltype=gal , ale penize bych za to nechtela emoticon emoticon emoticon
26. únor 2008 v 17:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 No, Rez, už jsme se tu o té autobusácké kultuře bavily emoticon Sranda, což? emoticon
26. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš