Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Já vím, už jsem tam jeden krásný viděla. Ale ta cena nebyla dvakrát sympatická emoticon A taky ti často ta aukce o nějakou vteřinu uteče emoticon Ale taky to tam sleduju emoticon
27. únor 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 zkusim ty kamarady - ale obavam se, ze zadarmo ho zadnej neda emoticon jednou jsem mezi konakama schanela sane za kone a i za absolutne nepojizdne chteli cca 20-30tis...
s tim slovenskem je velka komplikace s dopravou - jinak je to super zdroj pro strachani po pudach - u babicky mam spadeno na dve drevene nezdobene truhly, cast postroje na kone s velkyma rolnickama a ma tam dokonce i rucni mandl - co se zatezoval kamenama emoticon
jedinej problem je, jak to dostat do cech - to je na dve stehovaci auta...
27. únor 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Tak jestli můžeš, tak rozhoď sítě, prosím. A babičku s takovýma pokladama ti teda závidím! emoticon
27. únor 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
silvija
1
Registrovala se 15. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 35 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Přestavuji dům
    Region Břeclav
 No, občas se něco nestihne a to jsem pak nepříčetná emoticon Ale včera to vyšlo a mám za 68 Káčé starou žehličku a k tomu lampu emoticon
27. únor 2008 v 09:42  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 ty brďo, tak to gratuluji! emoticon
27. únor 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 fakt je, ze to zacinam ocenovat az ted emoticon jako mala jsem tam jezdila hrozne rada, ale z toho duvodu, ze babi mela hospodarstvi a ja byla takove "zvireci" a "hnojne" dite emoticon Jako pubertak to bylo z povinnosti a ted zas neni cas, chjo emoticon
jinak cely ten kraj je uzasny - byli jsme tam na tyden s kamarady na chalupe - byvala hajovna, nekdy z kraje podzimu a bylo to jak na ilustracich z Lady - od kazdeho domu uzke policko smerem k lesu, na policku oprene ostrve - susaky na seno, sem tam uvazane kravy na pastve, ohnicky jak se palila bramborova nat...proste romantika emoticon teda pro turistu
ted nedavno jsem s mamkou byla na vystave venkovsky zivot v 19.stoleti a zjistily jsme, ze vetsinu tech vystavovanych nastroju od babicky zname - mandl meli uplne stejny a ten jsem videla u babi v provozu i ja - na loznim pradle...
27. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 ha, Evlyn ma nove foto§ peknucke:o)......tak nas Suik naladila a vsechny se "menime"... emoticon ...ja pak akorat mam desne dlouho hokej, co je od koho, pac jsem si uz zvykla na ty stary :o)
27. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 Zdravim vas devenky emoticon tak nestiham vas ani citat nie to este prispievat nejakou tou kreativnou kulturou, mimochodom temu o autobusarskej kulture - kvietkoch som si dovolila ja nacat par dobrych stran dozadu emoticon no je to viac ako zle.... emoticon venedy uzivaj si chatu a prazdniny.....a vam ceske sestry zavidim kreativny zraz.....mimochodom Jeve sedivacik mi uz visi na vstupnych dveraaaaach zatial len podnajmu, ale je bombovyyyyyy emoticon a trpezlivo cakam kedy mi da Zoo pokyn na poslanie peniazkov za nausnicky emoticon Suik gratulujem k rozbehnutemu obchodu na fler.....tak pekny den vsetkym ktori dru od rana do vecera ako farebny (ako aj ja) emoticon
27. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 zoo: tu je: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1179787&vReferer=
27. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Suik, tak nasivka je bozi emoticon Jsi moc sikovna.
Konecne jsem nafotila ty nase plechove cedule, mam je v albu emoticon
27. únor 2008 v 10:20  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 ahoj holky.... hlasim, ze dneska dorazim, ale nejak jsem bez casu, takze to vypada, ze si jen vyzvednu nausicky a zase pomazu :o(((
Zoo - kolik mam mit pripraveno penizku???
27. únor 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 satyy, to je skoda...je to 160,-....tak alespon namlusenku chvilicku, coz?
27. únor 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 no, jeste to vsechno zvazim... MC mam pro jistotku v kabelce, kdyby se chtela fotit emoticon emoticon
penizky budou pripraveny.... emoticon
27. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 suik: panenka je suprova...pockej az ji dam na kabatek....to bude pecka!
27. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: pak mi musíš poslat foto v akci emoticon . škoda, že jsem na tu růžovu nenarazila dřív, pepina by nemusela být tak opařená emoticon .

jinak kdyby jsi chtěla pěkné a nekřiklavé barvy filce, tak spoustu ho mají ve výtvarných potřebách kousek od národní, když se jde na staromák. Mají i dvě tloušťky.
27. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 suik: a kde presne to tam je? Na rohu u Betlemskeho namesti? jsou tam na tom rohu dve? jedny spis umelecke a vytvarne potreby a druhe vic pro kutive?
27. únor 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 satyy: ja taky dam jen jedno kafe a mizim, tak muzeme mizet ve dvojici emoticon emoticon ale ja mam cas "az" do cca 19.30, tak nevim jestli budes chtit prchat se mnou, jestli to neni moc pozde emoticon
mmmk: my mame taky dost ceduli, nektery stary, nektery novy, ale nevim kam s nima emoticon Ale nad dvere: to je super napad!

Katko: nemyslis v Platyzovi? Tam jsou vytvarny potreby. Ze bych jako taky zacala tvorit, ne? emoticon emoticon
27. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Efi, u nas to vzniklo postupne - puvodne jsme chteli nad tu malou knihovnu ten "plakat z Monicina bytu." Ale nedarilo se nam ho sehnat. Tak manza zacal smyslet vsechno mozne. A pak jsme v pivovaru (hospoda, v jejimz prizemi se vari super cerne pivo) videli ty originalni cedule. Manza chtel hned nekam do obchodu pro nove. Ale ja si vzpomnela, ze je mame po pradedeckovi z jeho kolonialu. A z dedecka jsme je vyrazili za jednu vanocni stolu emoticon
Haha, nedavno se po nich shaneli bratranci, ale nedaaame, jsou nase emoticon
Jinak pro zajemkyne http://www.cedulezlin.cz/galerie.html
27. únor 2008 v 11:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 No, ja uz dalsi nechci, spis nevim kam s tema co mame. Zatim jsou opreny o zed na knihovne emoticon
27. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jj, je to přesně tam.
hele tady je něco pro ty co nešijou: http://www.fler.cz/zbozi?id=2583
je to jenom lepený. Stačí koupit lepidlo na textil (stojí asi 160 kč, buď v kotvě, nebo v paladiu, který je asi pořád vyhořelý emoticon ), pak ten mizící fix je dobrej. No a pak vystřihujete a lepíte a zase vystřihujete a lepíte emoticon ..taky dobrá je na to ta tavná pistole, ale s tou lepím spíš tlusté věci, látkou prosakuje.
27. únor 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 ja zadny nemam a ani bych je nemela kam dat,ale libi se mi ta s cernouskem.
Mama kdysy vytvorila obraz,takovy chemlonovy,jestli vite o cem mluvim,s cernouskem,koukala jsem na nej cele detstvi,kam zmizel,to ale netusim,meli jsme takovych obrazu asi 5,a co vim tak jen krtecek jeste visi v kuchyni.
27. únor 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 suik
kyti je supervy tady porad tvorite jak urzeny ze retezu a ja krome motehla uz nic neudelala ni nepamatuju. emoticon
27. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Suik, kde se da koupit ten mizici fix? Mohla bys mi napsat aspon znacku nebo poslat odkaz v nejakym e-shopu? Ja totiz nikdy nemuzu dobre dostat kridu ze svych sitych vytvoru emoticon Az po vyprani. emoticon

Bednaroi, myslis takovy ten, jak jsou jakoby takovy smycky - vypada to tak tuste? Kamoska chtela porad kone, tak ji jeji mamka udelala takovy mega gobelin pres celou stenu v jejim pokojicku emoticon A neumite si predstavit, co v tom bylo prachu, kdyz jsme to s kamoskou sundavaly, abychom ten jeji pokoj trochu promenily pred prvni panskou navstevou emoticon
27. únor 2008 v 11:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 http://www.prym-consumer.com/prym/proc/docs/produktdb_de.html?article=611809?nav=0H090016p
já mám tento. Je to německá firma, tuším, ty jsi bydlíš v německu, ne?

Určitě ho mají v každých výtvarných a šicích potřebách. taky stojí asi 135 kč
27. únor 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no takovej odpalovanej myslim,z rubove strany se to jakoby vzdycky upalilo aby to drzelo emoticon
27. únor 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hodim to na chvili do alba emoticon
27. únor 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1180175&vReferer= ,je trosku pokroucenej,vhybimu spodni listicka,ale jen pro ilustraci dobry emoticon
27. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Jo, to jsem myslela emoticon A predstav si, ze kamoska mela stado koni cvalajicich rekou pres celou stenu emoticon emoticon emoticon
27. únor 2008 v 11:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Kato, dik, maji ho i na strankach, odkud objednavam, takze v sobotu ho budu mit emoticon Jo, jsem v Nemecku.
27. únor 2008 ve 12:00  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 strejda měl strom, ale bylo to v decentních barvách hnědé a šedé, byl strukturovaný a nebyl z chemlonu. Musím říct, že to vypadlo a vypadá (a stále visí) dobře.
27. únor 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš