Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
neboj jani, zas tak rychle to nebude. šnuftikláčekem jsem ale opravdu naprosto unešena. Je úžasný, ta barva. taky ten materiál je bezvadný, já myslela že to je filc a on to je úplet. taky jsem ale nadšená z tý kulatý krabičky. krabiček mám málo a sbírka nití a korálků se nebezpečně rozrůstá, že to nemám kam dávat.
Odpovědět
co máte s tou karlou, já jsem nějak nepostřehla, že by tu něco řešila.....dokonce jsem i hledala ty její příspěvky vdiskuzi a nezdály se mi "závadný".
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zdravi vas "nesmrtelna teta" sedim tu ako puk aj sa tak citim :-S baby vy sa mate, že ste sa tak pekne zišli......tolko tvorivej sily po hromade, achch, do buducna, ak sa bude dat, rada sa zučastnim kongresu MC :-) a cakam na foto....dufam ze ste stredko zdokumentovali:))))? katka, ak by si chcela mohla by som ti doniest nejaky ten filc, videla som aj biely, cierny, ruzovy... a rozne, predavaju ho na kusy:)))) alebo na metraž... pani vesela tvrdo pracuj, lebo a ja chcem ryšavu brošnu....a ja už začinam mysliet kamilkovo-sedo,seda sede......
Odpovědět
Profilova fotka
:) parada marti - kamilkova bude asi nejlepsi varianta :))) brosnu ti vyrobim jakoze live - si to budes moci naditrigovat presne do detailu, az se stretneme my, ju? suik - vsude byla, vsechno zna, vsechno umi za desetinu ceny, vsechno dela frofi, ze vsim ma zkusenosti a ostatni sjou amateri, ale ona je aspon chvali, protoze je hezke, kdyz se amateri snazi ... :) chjo, ja se z te prace dneska zblaznim :(
Odpovědět
Profilova fotka
ehm. a tato diskuse by se mohla jmenovat .... "U b....ch na dvorecku" http://www.modrastrecha.cz/forum/show...
Odpovědět
vtipne :-D
Odpovědět
marti: nefotili jsem, paní nebyli moc příjemné, vadili íi naše věci na stole, protže neměla nám kam postavit pití, kdybchom ji poprosili o vyfocení, tak nás utluče svým ironickým úsměvem. bylo to ale legrační, jak jsem okamžitě po příchodu zaplnili stůl taštičkama, náušnicema, čepicema, brožema, Mc, tak že tam fakt nebylo k hnutí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to musela byt sranda,tak to priste jdete do hospudku vedle toho hotelu co jsme v nem bydleli,je to takovy hezky misto,moc lidi tam nebyva,a hudba tam teda rozhodne neni hlasita,slysel jsem i zivotni pribeh lidi z protejsiho rohu mistnosti :-D A servirky jsou tam fajn,prijemne,obsluha ruchla a ochotna.Akorat tam nemaji kofolu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je holky,tady z te vany jsem byla trosku mimo,jsem mela pocit ze visi ve vzduchu :-N jsem si rikala co to jako je,ze normalne se preci vany zapousti do zene,a ne vesi do prostoru,ale pak mi doslo ze to byl optikyhttp://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1180496&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 klam :-D
Odpovědět
emjee. to není vtipné to je k pláči ]-(
Odpovědět
Ahoj robky! Tak slezina se až na "milé" servírky vydařila? To jsem ráda, škoda, že to nemáte zdokumentované :-( Tak příště se snad už i já připojím, ať neumřu blbá a snad se povede i ten "mezinárodní" sraz. Já teď budu asi až do soboty pasivní, páč mě straší ty státnice. Karkulko: ta mokrá varianta jednoznačně vede, s tou mysliveckou je pošli do háje (a luk :-p )! Katko: panenka je milušenká, jak taky jinak u tebe! Moc se mi líbí a Rozince jako vždy závidím ;-)
Odpovědět
eul, vyhrála myslivecká :-( ale co, je to jejich chata. já budu ráda, když se tam budu moct šťourat v hlíně a večer sedět a popíjet víno. po jedný lahvi mi už beztak bude jedno, jestli je ta chata modrá nebo růžová s puntíkama ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-( :-( :-| Hm, tak že zdravím sestřenku. To je škoda ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
karkul :-D :-D ruzova s puntikama :-D to by nebylo spatny,udelej z toho vochomurku,hnedy spodek a trrechy cervenou s puntikama,at to do toho lesa ooravdu zapadne :-D
Odpovědět
Hajný je lesa pán, zvěří i dětmi milováááán... :-D Hlavně když vám tam bude hezky pospolu, že? ;-)
Odpovědět
no právě ;-)
Odpovědět
Nazdárek! Já zase jen na skok :-( Včerejší sraz super! Jak dlouho jste tam byly? Já dorazila domů a hned jsem začala vybalovat a chlubit se, co jako že to všechno mám :-) Dneska jsem vyvětrala gumičku od Zoo a brož od Katky a super! Jeve: mám teda taky odkliknout tu zelenou brožna Fleru? Jinak už jsem stihla obhlídnout Pavluchu a ten tvůj výraz bábrlata byl přesnej :-D Je mi jí až líto, když to vidim :-( a taky jsem viděla ty autobudácký kytky, hustý! K diskusi jsem se ještě nedostala. Karolíno: to je škoda že vyhrála lesní varianta! Ale když si to nebudeš zošklivovat, určitě vytvoříš nádhernou chajdu, já ti věřím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem se zamilovala http://www.fler.cz/zbozi?id=2616&ltyp...
Odpovědět
ahoj evi! já ani nevím, jak dlouho jsem tam byli. Chvilku ještě jo. škoda že jsi musela tak brzo odejít, nestihli jsme si moc popovídat. Chtěla jsem vyzvídat nějaké pikantnosti z práce :-D . doufám, že ještě bude pořádná zima a vítr, ať stačíš provětrat i čepicu.
Odpovědět
a máš účet v čr? tak si to nech poslat domů a ať ti to máma pošle, to bude lehký, to poštovný by nemuselo být tak závratný.
Odpovědět
U nás v práci se nic pikantního neděje 8-( nuda, šeď....jsme normální laboratorní krysy, akorát občas o tom musíme něco napsat :-S To nevíš, že vědec je jako tasemnice? Je pořád v pr.... a občas z něj vypadne článek :-N :-D Jinak s broží a gumičkou jsem se hned pochlubila naší diplomantce. Sklidila jsem ovace! Akorát jí brož připadala trochu velká....to bych od ní nečekala, v úterý přišla v pruhovaných punčocháčích, myslela jsem tudíž že má víc odvahy :-D Jinak ty servírky byly děsný, to je fakt. Takový pěkný místo a nechaj si ho zazdít neochotou.
Odpovědět
Profilova fotka
kaci to ja se radeji jest ekouknu tady,treba neco objevim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cusik baby, jen na chvili, Roza je nemocna, tak se zas tocim kolem ni...ale dala jsem na fler moji knizku (snad si to NIKDO NEKOUPI:o)), je to pohadka pro Rouinku o ruzovem drakoušovi...tak mrknete :o) http://www.fler.cz/zbozi?id=2640 efis: jsem rada, ze s tim delas paradu :o), a ma pry zase prijit zima, takze hura do cepice :o) Jo a suik-nemrkla bys na tohle....ty jsi taka sikovna....:o) http://s7v1.scene7.com/is/image/JohnL...
Odpovědět
zoo, já bych si jí koupila! ale jako vážně! nemůžem se nějak dohodnout mimo fler, nechci jim platit provizi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
matko zoo, nemozes predavat rozincinu krasnu knižku ;-( je brutal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je fantasticka!!!!!!!!!!!! suik, to prasiatko potom može byt dva krat :-)
Odpovědět
já doufám, že je to duplikát :-N
Odpovědět
teda ale tohle prase je už nějak moc náročný :-o
Odpovědět
Profilova fotka
To je samozdrejme, ze tu "pravou, uz ohmatanou nedame :o), ale musela bych vytisknout a dotisknout dalsi....jen jsem tam chtela dat taky neco jinyho, nez jen latkovy veci a korale ;-) suik-vidis-budes prasatkova kralovna!....rozinka uz to tady dejka....
Odpovědět
Profilova fotka
teda me se ta Pepina nezda az tak narocna,pomineme li 3D hlavu :-D
Odpovědět
hlavně ten střih...zoo, jani, ještě jsem nic neposlasala, jsme nějaká šíleně utahaná. vůbec nevím, jak to všechno stihnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?