Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 mmmk
no tak to muselal byt prace ty blaho,a vy to vubec neocenite emoticon
27. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
Registrovala se 3. září 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 4722 příspěvků. Má 60 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Bed, ne, ze neocenime. Ale kamoska mela radost, kdyz ji bylo nejakych tech 8, ale pak v 18 uz to byl trapas emoticon

Nasi znami maji jednu takovou chemlonovo-nejakou tkaninu na zdi a taky se mi to tam libi emoticon
27. únor 2008 ve 12:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ja bych si to asi dnes do bytu nedala,ale kdyz to mama delala,to mi taky bylo nejakych si 8,tak jsem na ni koukala obdivne s otevrenou pusou emoticon
27. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 jofiel: Já mám ty klíče z našeho starého baráku, tam jich bylo milion. Měli jsme jich víc, nevím, kam se poděli. Zkus se poptat po známých, někdo to vyhazuje.
Hrábě jsou super, ale my už jsme koupil stěnu, sakryš, no.
27. únor 2008 ve 14:29  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ale musím vymyslet něco na věšání klíčků...
27. únor 2008 ve 14:30  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hele holky taky se vam stava ze vam neco nefunguje a nefunguje,ale jakmize se na to nekdo prijde podivat,tak to jako zazrakem zacne fungovat a vy pak vypadate jak idiot? Me se to zrovna stalo emoticon
27. únor 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Co uplne malinke hrabecky? emoticon
27. únor 2008 ve 14:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 bed - to se nam normalne stava v praci... ale uz jsme na to zvykly, takze kdyz neco nejde, tak si zavolame na pomoc kolegu a hned to jde... a takhle si chodime vzajemne pomahat emoticon
27. únor 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 satyyy
no nam to ale nefungovalo tyden,denne jse to zkousela,a najednou,kdyz se na to prisel podivat zpravce bytu,tak to fungovalao,nastesti ze aspon ta pracka porad nefunguje emoticon at nevypadam jak uplenj debil emoticon
27. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ivi: tak aspoň že ta pračka, tím jste to zachrániliemoticon))). Jinak to se mi taky stává. Nebo obráceně, to je taky dobrej trapas. V práci se nám stává, že něco děláme rutinně, krásně to chodí. Když se to k nám někdo přijde naučit, tak to nechodí emoticon emoticon Sakra, já mám dneska zase po náladě. Ráno slejvák...teď tady čekám celej den, až se mi ozve náš kolega zo Slovenska (potřebuju s ním něco prokonzultovat) a furt nic. Asi mu nevyřídili že má zavolat nebo co. emoticon Je mi blbý ho stíhat telefonama, to je taková Hujerovština! emoticon emoticon Navíc mám na bradě beďara emoticon emoticon emoticon
27. únor 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Satyy: jak se jmenuješ? Já teda několik málo hodin před naším srazem zjišťuju, že o vás nic nevim. Takže až se vás budu ptát co děláte a jak se jmenujete, tak se nedivte. Mám dlouhý vedení a 90 % informací který se do mě vložej okamžitě zapomínámemoticon emoticon
27. únor 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 emoticon evi,ser na bedu,ja mam temer porad nekde nejakyhpo,a nejradeji kdyz potrebuju vypadat dokonale emoticon

jinak s tou prakou teda nevim,se zas zasekla,on rekl ze je malinko posunul,a ze zas chodi,tak ted zkousim program od znova,a doufam ze se zas zasekne,chci totiz novou emoticon
27. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 evi, nemej obavy ja v tom mam taky maglajz emoticon
27. únor 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 emoticon emoticon Tak čau, jdu trochu pracovat. Dneska se mi teda vůbec nechce! To je strašný! Ráno jsem něco udělala, ale to jsem byla ještě rozespalá emoticon . Tak čaute, děcka!
27. únor 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky, vůbec nestíhám, hodila jsem do alba jen lesnickou variantu, kterou jsem dělala včera.
a taky se chci omluvit z dnešního srazu. tak já zas letim, mějte se hezky. emoticon
27. únor 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 tak čau, ty jelene emoticon emoticon uvidíme se pozdějc emoticon
27. únor 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no karkul ja jse asi slepa,ale nejak mo rozidlu mezi vodni a lesni variantou nevidim emoticon

jinak pracka mrcha presla bez zadrhnuti pres prvni zasekavaci point,tak to ta mrcha asi ustoji az do konce programu emoticon
27. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 nonic,jdu se uklidnit do muzea emoticon
27. únor 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 prosimtě Bed, v lesní máš ptáky a kunu!!! emoticon emoticon tak čau, já už fakt končim emoticon emoticon
27. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no vidis evi,kunujsem nejak prehlidla emoticon

jinak v jse se vratila z toho muzea,maji tam i steci istnost ameli tam k dispozici i aktualni casaky o bydleni,uplne posledni vydani,takjsem to hend prolistovala samozrejme emoticon A co me opravdu jako napad zaujalo,tak to byla tv,ktera kdyz je vypnuta,tak je z ni zrcadlo,respektive zrcadlo,ktere se zapnutim ovladace zmeni tv,fakt vychytavka emoticon

tak ted uz ale zas nemam co delat,tak se asi nabastim,udelam si caj,placnu sebou do masazniho kresla a zacnu konecne cist tu knizku o fueng suej,no anebo bych konecne mohla spahat nejakou tu kabelku,no ale porad cekam na ten sici stroj,v ruce se mi to opravdu nechce.

no ale koukam ze tu nikdo neni,vsichni uz jsou na ceste na srazik,skoda ze me se to netyka,hned bych sla taky emoticon
27. únor 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 http://www.aukro.cz/item318699449_cedulka_.html#photo
27. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
fotoportrét
fotoportrét
mmmk
23
  • Již bydlím v domě
    Německo
 Uz jsem koukala, ale tahle je jen papirova emoticon
27. únor 2008 v 19:55  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 aha,tak to jsem nejak nepostrehla emoticon
27. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 zdravím: Sraz byl moc pěknej! Doufám, že si o brzo zopáknem a nikdo se nevymluví, že karkul emoticon a emigranti přijedou na návštěvu emoticon.
kdepak vlastně máme zdenici opici? Ona také jela na návštěvu do čech, ne?

mě se nějak nechce spát, asi chvíli budu kutit tašku. Taky bych asi měla něco sníst, celej den jsem nějak nejedla a v restaruraci na mě s jídlem nějak zapoměli, pravda, nějak jsem je teda neuháněla, jak jsem byla zabraná do rozhovoru emoticon
28. únor 2008 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 námořnícká varianta je mnohem originálnější, hlavně vzhledem k té lodi i vhodnější, ale ani ta lesnická není tak špatná, je to ale trochu nuda. Tak držím palce ať prosadíš tu první variantu emoticon
28. únor 2008 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 Dobre ranko....
tak jsem vcera dorazila domu v poradku... jen se mi chce ted spat, jak jsem sla spat pozde.... :o((
Rada jsem vas vsechny videla.... emoticon
28. únor 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 taky zdravim, bylo to vcera prima-musime si to zopaknout :o)....jo a tam d ty rest. uz teda neeee, byly tam vazne uplne votresny, ty servirky-to maj asi v inzeratu: prijmeme servirku, zn.:hodne protivna )nejprotivnejsi berem!)...

Ale jinak to bylo moc fajn...takze ti co nebyly, ty zdravim a musim je trochu nalakat na priste :o).

Jo a Suik: Roza si cely dopoledne hraje s peppinou a nechce ji dat z ruky-mela desnou radost....ted jeste abych ji nekam prisila :o)...
Zatim, jsu se vysprchovat, at jsem cila....taky nak nezvladam....
28. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ja taky preju dobre ranko emoticon zoiku, cele dopoledne? to rikas v pul devate? emoticon)))) mno, ja vim, asi bych nemela byt tak perfekcionisticka emoticon))

jinak sraz byl moc prima, taky se tesim, az si to zopakujeme a prijdou i absenteri emoticon kdyz pujdeme nekam, kde na sebe uvidime a se uslysime a nebudou tam ty protivny mury, tak to bude dobry...

prosim zolo a evlyn, esli by si klikly na fleru na ty broze, aby je po me nedej boze nekdo nechtel, pac uz nemam ten matros a neudelam ani falsifikat.

videly jste posledni prodane zbozi??? ktera z vas se s pavluchou ZNA a koupila si to? emoticon))

jo a nausnicky i panenka jsou na svetle jeste krasnejsi nez vecir a myslim, ze od obojiho budu potrebovat dalsi kusy, se to libi i v okoli emoticon
28. únor 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 ahoj jani, pokousela jsem se, ale nechce mi to dovolit hodit si ji do kosiku - vzdycky me to odpoji a chce to po me nove prihlaseni....ma jeste nekdo ten samy problem?
28. únor 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 tak beru zpet, uz se mi to podarilo emoticon
28. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš