Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cus babuchy...dite mi ted usnulo, je chudak cerly nemocny :-( ....tak mam chc'vilku mrknout sem. Diky za chvalu-ja jsem tam tu mouchu dala, aby tam bylo taky neco originalnejsiho a trochu vic tvurciho (snad to nikdo nekoupi, mam jen jednu, samo, a tu mam mocinky moc rada). Spis to mel byt takovy popud aby i ti ostatni se odvazaly a nedelli jen ubrousky na kvetinace ;-)..... Ale chystam se udelat nejaky plakaty a ty tam dat. Takze Suik, urco tam svoji mouchu dej, je prima-a myslim, ze kdybys ji nechala zatavit a obstrihla ji, ze to bude pecka-normalni dekor do detskyho pokojiku....Nebo ona je i s tim pozadim? A co zkusit jeste udelat k tomu sablonu, jakoze si k tomu muze pak nekd nastrikat nebo natrit maly vcelkomouvchy na zed?
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestraste me,kytka tam porad je,jen jsem tam pak jeste vecer pridelavala podpis,takze se mozna posunula na jinou adresu,ale to staci obcas kouknout ;-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
jofiel to zvladnes,jen si kup filc,a ustrihni si zabku,pak ji sejij a trochu vycpy a hotovo,to zvladnes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauves-tak jsem na fler hodila naky plakaty-kuchynskou serii bio ;-).... Hele, tady je mrtvo? to jako vsichni pracujete?... :-D :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ja urcite nepracuju :-D ,ja se seznamuju :-D jinak mrtvo je tu uz nekolik dni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jezis zoo,ja etla misto plakaty ptaky,tak na to tam koukam jak puk co je to za ptaky :-D ,no ale jinak vtipny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak na tom fleru koukam,ze ten seznam vyrobcu neni moc dobre udelan,chibi mi tam navadci lsita podle pocatecnich pismen,takzhle aby toho sveho prodejce lovek vzdycky hledal :-(
Odpovědět
Jofiel, chces na ty vecicky v prostrednim odkazu navod? Ja mam nafocenou knizku, jsou tam navody a strihy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak naky ptaky bys tam chtela...:o) Je fakt, ze holky asi tvorej pro fler a nebo VAZNE pracujou...:o). Ja jsem se vystavila nejak a taky me tam minule namichly jak mi to hezky zkritizovaly, ze se mi do toho nejak moc nechce :o(. Ale on zas elan do toho prijde. Tak jsem tam dala alespon nejake stare veci, at se to tam rozhybe. Nejak na me sedaji deprese a tak se mi ani moc nechce kutit doma, jakoze nejaky dekorace. Budu hlavne o vikendu muset OPRAVDU uz zlikvidovat vanocni vyzdobu, ktera na par mistech jeste pretrvava.... a do jarni zatim jen lapam inspiraci,ale nekutim. Taky nevim, co budu ovikendu varit, Nenapada vas neco?
Odpovědět
Profilova fotka
no o vareni mi ani nemluv,ja jsem tyden slamenou vdovou a uz jsem mela 3x spagety :-D a kdyz milacek za par hodin dorazi,tak mam chut na jedno super turecke jidlo Imam Bayildi ( http://www.turecka-kuchyne.wz.cz/zele... ) ale to uzcive mel doma,takze asi zas nic :-(
Odpovědět
ahoj zoo: já mám úžasný tip na vaření. taky ho budu doma dělat. jedu na víkend na sever a tam máme sporák a pračku - HURÁ. nakrájíš brambory na kolečka, cibuli taky, pak anglickou slaninu nebo uzený nebo obojí. (nejlepší je ta skutečně anglická, oni prodávaj takový tenounlinký vepřový slaný plátečky) ale ta naše bude taky stačit naskládáš to do pekáče ak tam přidáš bílý kyselý zelí a zaliješ smetanou. Nejlepší je ta poctivá na šlehání. kalorická bomba jak prace, ale je to děsně dobrý. Samo osolíš opepříš strčíš do trouby a pečeš tak na 190 tak dlouho dokud nebudou brambory měkký, občas promíchat. hele ale s tou mouchou mě dráždíš, jsem na ni chtěla začít šetřit. tak bacha ne mě! kdybych měla zbytečnejch 1600 tak neváhám. jen papír pdo mojí mouchou je narafičenej. Když já s tím zatavením nevím, už to nebude tak hezky papírový, ale asi to bude praktičtější. Šablonu už ani nemám, ale není to špatný nápad, ještě zvážím......
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak pokud bramborovy recept,tak byborny je vit platky hoveziho nebo kureciho,naklepat,naskladat do pekace,na to naskladat platky brambor,osolit,opetrit,alit smetanou,nejlepe kysanou a zapykat tak dlouho dokud prambory nejsou mekke a smetana jakoby odparena,vyborna mnamka,kdyz ji mamka delal prvne,tak tata ohnoval nos co ze to zac kde vystravhala,a pak to malem cely snedl sam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to vypada dobre....mnam mnam..... Hele, Bed, ja celej tyden jim spagety, pac je Roza nemocna a to je jediny co chce jist...jinady tak snadno neuhybam, ale kdyz je to takhle, tak ji ustoupim, ale uz to nemuzu ani videt, takze brambory budou prima variantou.... Mozna bych na vrh jeste dala kotletky, jakoze pro manzela, aby mel "poradny" jidlo. ty jo, upln ese mi sbihaji sliny...:o) A Suik, uzij si to doma, hezky si vyper ;-), a tak. Jinak vcera jsem konec prohlidla MC a chystam se podle ni usit Roze saticky (jedny ty svatebni).
Odpovědět
Profilova fotka
no ja krom spaget mela tenhle tydej jeste i trikrat sopak :-D jinak ty kotletky muze spouzit v te me variante ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vite co je nejhorsi,kdyz se chlapa zeptate,na co by melchut,protoze vy uz fakt nemate nejmensiho tucha co varit a on vam na to odpovi,ja nevim,to je jedno ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je pravda....to taky nemam rada. Oni asi nechapou, ze potrebujes poradit-ale kdyz mi tohle rika ten muj, tak pak je chleba s marmeladou a to on nesnasi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je dobry napad,to asi taky zacnu praktikovat :-D
Odpovědět
zoo: tohle je i pro chlapy, ten můj se po tom mohl utlouct, ale tu kotletu tam klidně dej :-D
Odpovědět
zoo. a jaký šaty chceš šít? ty námořnický?
Odpovědět
jo a aby to nevypadalo blbě, já jako peru, ale v ruce a jen malý věci, povlečení a ručníků mám prostě víc. Sice jsem čuník, zas ale takový ne. O sebe dbám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Suik. ja vim...sem byla na koleji...rucniky proste v ruce nevyperes, zname:o)...A saticky klido namornicky...to vis, kdyby byly kytickovany, tak by se asi Roze libily vic, ale me by se zase vic libily pruhovany-tak to necham na tobe :o), jaky se ti budou chtit :o). A desne velkej dik!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ten muj se vratil z "vyletu" a samozrejme ze to jidlo co na nej ma uz tyden chut mel za ten tyden dvakrat :-( no ale privezl mi krasny darecek,tak mu to odpustim :-D
Odpovědět
mě taky napadlo udělat pepinu převlíkací :-D ...... ty zoo, co mám udělat abych získala tu tvoji mouchu? nebo ji nechceš prodat? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze ji nechce prodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, co je to ta pepina porad, ukazete nam ji? jinak ja odpadavam, jsem vypracovana az za usima a vsechno si doctu a okomentuju zitra. btw. ja zase asi desne budu potrebovat plakaty mleko a vejce, teda jestli se budou libit i honzikovi - do nasi nove jidelny. me se libi desne mocinky moc ! ;-)
Odpovědět
já bez mouchy už nemůžu být :-( Jani, pepina je toto: http://www.peppapig.com/
Odpovědět
Profilova fotka
otvotrila som pepinu, prave prišiel maly, a stale tu hulaka, že ju pozna...........pepina ma maleho bračeka, čo ma rad dinosaure, suik čo ty na to????? surodenci by neboli zly :-D a mucha ce ce nema chybu!!!!! nechapem ako to stihate???? teraz tu skušam novu technologiu, tlač a malba na tašky, tak ak to bude k svetu, a nedostihne ma admin-sr...tak to aj ukažem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti??? a jak to stihas ty? ja myslela, zes na chate? ty se mas dusevne pripravovat na soustredeni pristi tyden :) ja se teda pripravuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
pani vesela, to skušanie novych technologii, suvisi z kurzom tych najšikovnejšich ruk.....chapeš????? prazdniny skončili, sneh je v ......., je tu jar!!!! tak sme sa štastne vrátili.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo taklec :) tak to zkousej, zkousej :) se moc tesim. a ted jdu asi do hajan, pac me boli zub, teda dira po nem :( ale jsem velka holka, ja to vydzim :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?