Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak na zluty ciham-aby mi je nikdo nevyfouk!
Odpovědět
Profilova fotka
coze? ja to este nevidela ... a ty zluty mrsky se mi tam nechteji nahrat ...dneska mam desne pomalej net. to kecas, ze uz tam neni, ne? :))) ja ji ani moc prodat nechtela :ú jsem ji mela dat za 2000 a bylo by. jdu se mrknout, to si delas legrajdu, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Jeve, me ty "cesky" mejdla taky neberou....ale ty na etsyne jsou nektery bajecny...treba cerny, nebo tmave hnedy s kavou :o)-uzo. Potrebuju si na chvili oddechnout od tech sperciku...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - to je prece dobre, ze se to prodalo.... ty jsi teda prodavacka... vzdycky tam neco das s tim, ze doufas, ze se to neproda :-D :-D a to jsem na tu kabelku mela zalusk i ja... a ona je fakt uz pryc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se mrknu na to etsy, pac tu jeste cumakuju, chci aby se ty nausnice nahraly a ne a ne je protlacit netem. jsou uzasnakovy :). tak kabelka je vazne fuc! a ja se s ni ani nechtela loucit, ale zustane doma, v beroune, zmercila ji evlyn :) tak ja snad zitra hodim dalsi. a ta jedna je teda totalne zologicka, jsem zvedava, co ty na to :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, ze je to dobre :) akurat to neodhadnu :) venec nikdo nekupuje, snuptichalky skoro taky ne a karafa a taska tam byly ani ne 10 minut .... :) jsem se tim chtela aspon den kochat, ono to pak uz neni videt, vis, kristynko :) ale jinak jsem samozrejme rada, to potesi. uz se tesim, az tam frknu dalsi tasky, ale dnes me nejak zlobi net a nejdou mi nahravat fotky. tak jsem zvedava, kdy tam ty nausnice dam ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tak mi je zarezervuj, pac se na net dostanu az rano...:o(...dikes... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je holky vy sjte se zas rozjli,to je bezva hele nenatrefilijste nekdo nekde na netu na navod jak udelat papuce,teda jako strih,myslim jako s plnou spicou,cumpacky bez spice jesou easy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jeve,moss hezouka taska,na nejaky takovy vytvor se taky chystam,az si teda koupim ten stroj,milacek zadny neprivezl :-( a naucim se na nem,btw,cena taky uzasnakova,mela by jsi pritlacit :-D
Odpovědět
Nazdar holky! Jeve: no, tak jsem to taky myslela s tema plakatama :-D Tak uvidime :-) Zoo: napisu ti do IP, jo? Jinak mam teda ty koule, ktery stejne musim nekam nalepit, ale jeste mame jednu zed v predsini, pak loznici, takze tak. Ted spis resim ty pichacky. Nemam kam je dat =-) Satyy: super vence! A pak ze jsi leva :-D Jeve: tasku jsem asi nestihla :-(
Odpovědět
Tak ná zas mizim, vařim guláš =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mno, tasku uz ma eva :) tak snad pani zoo bude svolna a plakaty udela i v mensim vydani a budou u vas v kuchyni. rekla bych, ze je to takovy hezky retro, ale soucasne moderni, super barvy a tema do kuchyne jak delany ... a soucasne, kdyz nebudou videt z obyvaku, nic neurcuji a nebudou rusit. s tema lepicima koulema se neunahluj, ty si sve mistecko najdou, jsem si tim jista ... to se vyresi. jinak mi blbe fler, nemuzu tam ty usnice vubec nahrat... tak snad zitra rano. a zoiku, nebudu ti je rezervovat, ty se zrovna daji udelat sakumprask rychle, tak si chci vyzkouset, jak rychle se prodaji beznemu zakaznikovi. tobe je udelam rada "vedle", ale taky bych to prohnala pres net, ceba je stihnu uz zitra, nevim. rada bych si taky nekdy odpocala a lakaji me ty tasky. puvodne jsem tu cervenou chtela dat za 800... ale rikala jsem si, ze treba nebude fungovat, to, ze je to re-made. vam by prislo 800 akceptabl, kdyz je k tomu ta broz za 200 v cene? a tim se pro dnesek loucim a predavam slovo do studia :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach, tak usnice konecne prolezly, jsou tam :) evi, mrkni na ne, jsou krasne zlutoucky ;-) , teda az pogulasi, samozrejme :)
Odpovědět
To je fakt:). Já už Zoo napsala, klidně beru i jiný, ve stejným stylu a barvách :-) Která Eva má tašku, Evlyn? Já jí ani nestihla vidět, tak snad příště:). A pak že se ty věci neprodávaj! Chtělo to jen čas. A až budou reklamy v časpoisech, budete mít fofr holky! Ted uz fakt musim, ten gulas vyzaduje moji pozornost! Zitra jsem opet v praci, ale ne skok zaskocim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi koukni do sekce prave prodano,tam ji uvidis,je cervena ;-)
Odpovědět
ahoj, chodím jenom na čumendu. jako odpočívám od netu. Jani ty náušnice jsem málem odklikla :-D, ale nechci ti kazit pokus. Já bych je prosím také chtěla. jestli zoo přežije že budeme mít stejný. Mám dokonce korále ve stejný barvě a stylu akorát skleněný. Případně oželím korálky, ale ta žlutá je úžasná. Nic žlutýho kromě korálí, který jsem ted našla na půdě, nemám, ale je čas na změnu, ne? Přepadla jsem babičku a dotáhla jsem si domů nějaký vlny a korálky. Doma jsem našla zase spostu dalších látek. Ted jsem ukutila takovou dekoraci do bytu - šneka. jestli bude držet na tý hmotě čím se lepí motíli, tak by mohl být na polici, jak na ní leze. Evi: ta slepice a kráva je krásná, co tu stěnu pod nimi namalovat jako široký pruh a pod tím pruhem ještě několik tenčích, jak máš v albu ty. satyy: krásný věnce, ty fusekle bych tam teda nepoznala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, diky katko, zes mi nezkazila pokus :) ale prave jsem zjistila, ze si je koupila nejaka zoo:))) to nevadi, ja je tam vystrcim znovu, udelam este jedny. a v noci jsem na ne mela dotaz, tak snad se prodavat budou. este budu mit zeleny, modry, fialovy, sedy, cerveny a hnedy, tak nejak skoro jako rezava broz. z toho bych rada udelala i soupravu. ale vsechno az pristi vikend, ted mam jeste nejaky zavazky u nevest ... a jedny zluty teda pocitam i pro katku. klidne je odklikni ty druhy :) ja je tam pak vystrcim potreti :) a suiku gratuluju k ulovkum! :) se ucis, co? to znam, ja bv dobe statnic mela nejvic uklizenej byt, zehlila jsem snad i zavesy, jen abych nemusela sedet u uceni a kutila jsem taky o 106 evi, ano, tu tasku ma eva, jakoze evlyn :) dekuji vam, mile zakaznice.
Odpovědět
Profilova fotka
je, no tak to sem debilka :o)...ja t jeve nechtela zkazit pokus, a sem jsem se dostal az ted-rano jsem proste mela deset minut a tak jsem je rovnou capla.... Suik:. vubec nevadi, ze budeme mit stejne :o)nausnice-se tak casto nevidama:o) A efis: klido ti je udelam mensi, jako ty plakaty...:o), takze si namer rozmery a posli mi je do IP, jo? (samo se to promitne i na cene:o)...jaoze bude mensi :-D ).... Ja dneska cekam tchyni... :-S , tak snad preziju :o). Jinak jeste Suik, jsem delala ty tvy brambory (rikam jim sumersky), a byla to takova pochoutka, ze jsme se prezrali a lezeli s panderama nahore.o)....bajo recept, diky! A Evlyn teda tu tasku dost zavidim, si budu cihat na dalsi....:o)-no, treba ty tasky, to je jedna z mala veci, co me nelaka sit. To si radsi koupim....a jako ze jich mam doma hoooodne. Takze budu cihat az tam Janca hodi dalsi a dalsi a dalsi.... Jinak k ty cene-ja myslim, ze je umerena. Ze je to presne takova hranice-dobrej napad na re-made veci a dulezity je jak se to dozdobi....myslim, ze cena je adekvatni, kdyz se prave vezme v potaz, ze je to koupena taska z druhy rucky. Ty pujdou na dracku, to mi ver!...a o to taky jde, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nejses debilka, zolo, neboj :) jak jsem psala, uz jsem mela dotaz a tak jsem je tam vyvesila znovu. ty si koupi suik a tak je tam potom vyvesim potreti a uvidime. udelam pristi tyden dalsi barevne variace. s tema taskama - jsem zvedava, jak se ti bude libit ta, co mam vytipovanou pro tebe :))) ale jak jsem psala, je jich dost, i kdyz tri jsou totalne mrnavy a pujdou do svatebnis sekce, jedna je bila, druha cokohneda - tu nazdobim k cokotyrkysove sade a treti je "pompadurka" ale jen tak jakoze, spis je to pytlicek, sametovej, krasne vinove barvy. jakoze vinovou nemusim, tak tahle je fakt uzasna ... a pak mam taky jednu s drevenyma usiskama, taj krasna, pak nejakou lnenou reznou a jednu "nakupku" jak pise pavlucha. ale ma podsivku a je uplne nova. tak tu bych taky tipla, ze zmizi. mno a ta tvoje, pani, ta ma zeleny kolecka a ucho je taky kolecko, teda spise dira v tasce :) mno uvidis. a jedna je samozrejme pro rozu, tam by to chtelo vazne nejakou oranzadu jako ozdobu. a udelam jeste nejako broze, kdyz to evlyn vyfoukla i s taskou. ok, senu si myslim necham tak, nebo treba o stovku max. dve podrazim, kdyz by to bylo narocnejsi zdobeni... tak ja jdu zase neco delat :) at me nevesty nesni :)
Odpovědět
Profilova fotka
se nekaj a hezky nakupuj :) ve ctvrtek nebo patek ti ji predam :) diky za nakup! :)
Odpovědět
ahoj zdravím, s tím učením to je velká bída, ještě jsem nezačala. Udělala jsem to nešikovně, měla jsem jet domů minulý týden. jednak tu je šílený počasí, prší a fouká hrozný vítr. a za druhý se tu nedá moc učit, pořád peru a suším prádlo..... ještě jsem objevila pěkný černý šaty, už je mám dlouho, ale byli mi malý. Už mi jsou akorát. Vymyslím na ně nějakou ulítlou aplikaci a zkusím prohnat přes fler, taky jako recy. ještě mám černou sametovou sukni. K tý ceně, zdá se mi akorát. řídila byc se tím, kolik bych za tu tašku dala v sekáči a pak cenu brože a případné upravové práce. na tu zoí tašku se taky moc těším, mám ráda zelenou a kolečka :-D Taky jsem tu načerpala inspiraci. vezu si domů atlas brouku, pak půjdu koupit tu látku na tašku - ten kašmír, apk nějaký černou bavlněnou látku, na kterou nakreslím brouky- bílá "perokresba" a ještě s latinskými názvy :-D , no lae nejdřív musím došít naslibované kapsičky na mobil, ptáčky, pepiny, brože...uf. proč nemám aspoň čtyři ruce.
Odpovědět
Ahojky, já zase jen na skok. Potím se s tou diplomkou ]-( Jani, jak mám u tebe zajednanou karafu, chtěla jsem se zeptat, jestli by na ni šel udělat i jiný vzorek než ten kopr? Jestli ne nevadí, já jen, že by se mi hodila do "sady" k těm sklenicím na víno, co mám na webovkách ;-) Pěkně kuťte a hezké nedělení. Tu je vichřice jak blázen, se mi barák otřásá v základech! A samozřejmě chválím všechny nové příspěvky na Fler. Plakáty jsou úžasňákové a naušničky naprosto milené!!
Odpovědět
Profilova fotka
veru na sklenicky se mrknu, ale nevim, nechci nic slibovat, pac ja ten kopr proste kreslim tou bruskou "z ruky" nemam na to zadnou sablonu a bojim se, ze cokoli "podle vzoru" do sady mi nepujde... evi, jeste stejne vydrz, pac ten sedivak na fleru si koupila a jiz ma doma aivlis, ted mu delam bratricky, ale jeste nejsou hotovi. takze ucet pekne hyckej, foukej, az budou bratrickove sedivakove, dam ti vedet a vyberes si z aktualni nabidky, ano? :) ted sem hodim ten maceskovej, co jsem dala te sve nejmilejsi tchynce, to je zase takovej bracha od toho jarniho :) a jdu zase pokracovat v pracovani :)
Odpovědět
NADHERNÝ...nic jiného na to říct nemůžu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak ja dens zas utracela,omluvam ze ne za veci od vas,ale to by se mi trosku prodraizlo,jinak jak jsem rikala ze jsem se zamilovalal do toho nahrdelniku ale se jeste podivam tady,tak dnes jsem mela opravdu urodu,koupila jsem si jih rovnou 5,kazdy za libru,a jeden je ceodreveny,podobny jako ten co jsem si vyhlidla,akorat s krouzkem,takze jsem hapy,a mam cerveny kabat x-) a novy svetrik,bouhzel zas cerny,vzdycky kdyz me se neco libi,tak je bohuzel cerny,a ja uz ernou nechci,no ale k tomuhle mi jde ten muj pasek,takze tak jo a jinak jsem objevila uzasny obchudek,normalne tam chlap dela opasky na zakazku,kamoska si tam jeden koupila,a normalne ji ho zkratil,udelal potrebny dirky,i spony by mi vymenil kdybych chtela,bozi,tam se urcite jeste zastavim,super servis,to se mi libi.
Odpovědět
Profilova fotka
je holky ja jsem zjistila ze mi vymazlai vsechny panenky a zajice :-(
Odpovědět
zdravim devenky.......tak som sa po vycerpavajucom vikende behania po obchodom s nabytkom a zariadenim do bytu konecne dostala aj sem......supeeeer sprava Zoo :) sup sem s nausnickamiiiiii.....mimochodom sedivaka mozem len odporucit....je uzasny......a Jeve ten fialkovy (maceskovy) pre svokrusu....je neopiiiiisatelnyyyyy.... x-) ani ho nedavaj na fler......lebo neviem kolko vydrziiiim....tak idem dnes uz asi aj ja volaco pokutit, mam jeden rozmalovany obraz....nejako nic nestiham......obdivujem vas ako to stihate.....aj sa starat o svojich chlapov, pripadne deti, este aj nejaka ta praca, pripadne prerabka bydlenicka alebo priprava svatby a k tomu este tie uzasne veci co vyrabate......asi mam zly time management..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý den, koukala jsem na fler a normálně.....no až nemám slov :-D Takový krásný věci umíte! Fakt nádhera. Sice se s tím pojí i to,že vám ty talenty závidím,protože proti vám jsem manták,ale komu není shůry dáno..:-D No už nevím jak bych vám to ještě pochválila,možná už bych jen dodala,že když jsem třeba viděla ty naušnice,začla jsem špekulovat,jestli po víc jak 10ti letech nezprovozním svoje uši na nošení zdobných věciček x-) Mě už dorazila zázračná tužka pana fantoma a tak se snad brzy pustím do vyšívání,už se těším :-) Jeve prosím mrkni na IP,kdybych to měla vyřízené,bude se mi vyšívat lehčeji ;-) Tak já zase poběžím,jen jsem vás chtěla pozdravit a trochu si promrskat lichocení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bambulaty nausnice jsou super..... Jeve, kdyby byly ruuuuzovy, tak jdu do nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no takjse zjistila ze ten svetr co jsem si dotahla dnes neni tak uplne kocher na mou postavu,takze jde ase z domu :-D leda bych si ho upravila,ale do toho se mi opravdu nechce :-N to se radeji vrhnu na kabelky ruco puco :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?