Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 evlyn - me je to uplne jasny. asi to poznalo, ze se ZNAME emoticon)) a ted je problem emoticon jdu Ti to potvrdit emoticon jako ze ti ji prodam emoticon (hele, myslis, ze topoznalo, kde se ted ta broz nachazi??? emoticon))
28. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 jinak se pripojuji k hodnoceni srazu, bylo to super emoticon a cisnice byly uplne neuveritelne emoticon
priste se tesim na detailni reseni namornicke svatby emoticon
28. únor 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 v prvni chvili me to napadlo, ze se nas admin dohmatnul emoticon
28. únor 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jasne, ja jsem taky pro priste za domaci ukol krome veci co si zase prodame a nakoupime donest namornicke namety a vsechno topekne probrat... a propo, stesti preje pripravenym, takze jestli chcete, muzete rozvijet i tema hermankova svatba s pudrove sedivyma odstinama, viz. me zasnubni album emoticon...

a dneska koupim kytku tchyni (pro ni se ale vubec tenhle vyraz nehodi) pac jak jsem vas tak vcera poslouchla, musim 1000x docenit, co se mi v podobe honzikovy maminky postestilo...vedela jsem to uz driv, ale ty hlasky vcera, to bylo maso...

zdravim taky zyvajici kristynku emoticon
28. únor 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 ahoj Janni .... tchyni zavidim emoticon
jinak .. za domaci ukol muzu na namornickou svatbu udelat lodicky z papiru, to asi jeste zvladnu... ale na tu tvou svatbu nevim nevim .... jedine ze bys chtela pro Honzu papirovou malirskou cepici ... tu bych taky mohla dokazat emoticon
28. únor 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 tak bych tak nejak rekla, ze tchyni jane zavidime asi vsechny emoticon
28. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ja to tak zase nemyslela, vas nechci zlobit. ale musim rict, ze jak jsem vas tak poslouchala, tak mi bylo az trapne, ze nemam k tomu co rict a ze ta moje je tada vazne uplne bajecna... ale zase ma celkem vyraznou vadu, ze na to jak je bajecna ji vidim moc malo a je krapet 1000 km z ruky... asi halt na tom svete nemuze byt nic dokonale. leda ze bychomnasim tchynim zaridily vymenny pobyt - ta moje by byla tady a vsechny vase bychom poslaly tam ... emoticon))) moje bydli u more... tak ze by jely za odmenu k mori (co na tom, ze je ledovy a porad tam fici emoticon
28. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 tak to beru emoticon
28. únor 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 352 příspěvků a 2 alba.
fotoportrét
fotoportrét
catf
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 352 příspěvků a 2 alba.
 ahoj holky, potrebovala bych poradit s jednou veci...v pudni vestavbe mame kuchynsko linku, ke ktery k. studio nenabizi obklad steny. Ja nechci obklad keramicky(linka je soucasti obyvaciho pokoje, takze bych preferovala, aby v nem zanikla) a premejslela sem, ze bych celou stenu za linkou natrela nejakou omyvatelnou smesi. V jedne restauraci jsem si vsimla, ze cele steny mely potazene necim, co vypadalo jako mastna krida a neco takovyho by se mi libilo. Aby to nebyla klasicka omyvatelna moc leskla barva(jak na chodbach starejch domu). Nutno dodat, ze linka je u zdi, ktera ma ve vrcholu 4,5 metru, takze se jedna o docela velkou plochu, a cely pokoj je vymalovan do kremova. Nerad bych natirala jenom prostor mezi skrinkama, protoze nemam horni skrinky po cele delce linky. Tesim se na vase napady. Diky.
28. únor 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Srazkářky se srazily, se servírkám nedivim, obsuhovat taková individua emoticon emoticon emoticon.
28. únor 2008 v 09:36  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 já ty protivné servírky ani neregistrovala, jak jsem byla unečená z toho srazu. Ještě teď mi to v hlavě hučí jak v úlu. taky máte ten pocit, že jsem si spoustu věcí nestačili říct. Jednoznačně to musíme zopakovat, ale jinde, mě tam dost vadila ta hudba a ta televize.
Já jsem z těch vašich věcí úplně unešená. šnuftikláček jsem si včera hodinu prohlížela před spaním emoticon. I kočce se líbí., už si jeden kapesník vytáhla a začala ho žmoulat (tada on jí asi spíš zajímá ten kapesník).

Zoo: jsem ráda, že se Róze líbí, tohle mě dokáže vždycky nejvíc potěšit, neměla připomínky k barvě hlavičky? tak jí můžu vyrobit pepinu větší, třeba trochu vycpanější, nebo jako maňáska. I když ty si říkala, že něco takového budeš dělat.

jinak ta brož naprost perfektně ladí k těm náušnicím. Bojím se že nebudou podslední emoticon ...
28. únor 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 katko, mohla bych se zeptat na ty vytvarne potreby u narodni, kdes ted kupovala filce? dekuju
28. únor 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jj, nevím jaká je ta ulice, ale dojdeš z metra na národní a pak se dáš u Pietra Fillipi dozadu směr betlémské náměstí a staromák. tam kde se ulice křižuje, naproti hudysportu jsou ty výtvarný potřeby. jsou ze dvou stran, zjedný přímo pro výtvarníky, z druhý pro kutily. mezi nimi je optika.

Mají tak filce i tlustý, z těch slabých ale nemají vůbec odstíny červené, jen žlutou, hafo odstnů zelené, béžovu a hnědou.

pak kupuju v dlouhý v tom řemeslnictví, tam je to nejlevnější. mají to na gramáž. tam ma doubrou a pevnou šedou - z té dělám ty mobily. červenou a růžovou, a naádhernou modrozelenou, který jsem nikde jinde neviděla.

Pak mají dobrý filce na Florenci, v Optysu, na sokolovský. tam mají pěknou fialovu a šedou (zase jinou)

problém mám ale s černou a bílou, tyhle barvy jsem viděla pouze v blbé kvalitě, dost se trhá a je slaboulinká. Bílá má navíc takový divný vzorek.
28. únor 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 katko, jen ze ty broze se asi nevyrabi tak rychle, jako nausnicky, tak ne, ze si objednas od zoo patery a ja se pak ubrozuju emoticon

s tim snuptichlakem jsi me potesila, jsem rada, ze se ti tak libi ...to je skoro az dojemny, vazne emoticon

catf - to co s videla v te restauraci, to byl prvadepodobne marocky stuk, ev. pandomo. cena za m2 je 2500 - 7000 kc (pocitam, ze se tu objevi karla6 a bude tvrdit, ze se to da sehnat za tri stovky, ale tomu never, to bude jen takovy jingle ... ( ... takze pri te velke plose asi nebude toto resi pro vas.... podivej se na dulux, preptej se v malirskych centrech. maji barvu s vysoce trvanlivym povrchem - je velmi odolna oteru a vode, maji vice stupnu. kdyz pouzijes tu do koupelen a zdravotnickych zarizeni, mas vyhrano - muzes to otirat smele jako dlazbu. tusim, ze i do teto barvy jsou schopni namichat asi 1200 odstinu, coz uz znaci nejakou moznost vyberu. preju hodne stesti emoticon))

kristynko, tak udelama tchyni poukaz k tomu mori, jo? zoo by nam to mohla graficky hezky dotvorit emoticon))
28. únor 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 oki, diky
28. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 muzu taky poprosit o jednu poukazku? emoticon
28. únor 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
fotoportrét
fotoportrét
catf
 jeve, marockej stuk, rikas..tak na to se podivam..to bych preferovala(a na karlu se tesim emoticon ) diky
28. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 neboj jani, zas tak rychle to nebude.

šnuftikláčekem jsem ale opravdu naprosto unešena. Je úžasný, ta barva. taky ten materiál je bezvadný, já myslela že to je filc a on to je úplet.

taky jsem ale nadšená z tý kulatý krabičky. krabiček mám málo a sbírka nití a korálků se nebezpečně rozrůstá, že to nemám kam dávat.
28. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 co máte s tou karlou, já jsem nějak nepostřehla, že by tu něco řešila.....dokonce jsem i hledala ty její příspěvky vdiskuzi a nezdály se mi "závadný".
28. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 ahoj zdravi vas "nesmrtelna teta" sedim tu ako puk aj sa tak citim emoticon
baby vy sa mate, že ste sa tak pekne zišli......tolko tvorivej sily po hromade, achch, do buducna, ak sa bude dat, rada sa zučastnim kongresu MC emoticon a cakam na foto....dufam ze ste stredko zdokumentovaliemoticon)))?
katka, ak by si chcela mohla by som ti doniest nejaky ten filc, videla som aj biely, cierny, ruzovy... a rozne, predavaju ho na kusyemoticon))) alebo na metraž...
pani vesela tvrdo pracuj, lebo a ja chcem ryšavu brošnu....a ja už začinam mysliet kamilkovo-sedo,seda sede......
28. únor 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 emoticon parada marti - kamilkova bude asi nejlepsi varianta emoticon)) brosnu ti vyrobim jakoze live - si to budes moci naditrigovat presne do detailu, az se stretneme my, ju?

suik - vsude byla, vsechno zna, vsechno umi za desetinu ceny, vsechno dela frofi, ze vsim ma zkusenosti a ostatni sjou amateri, ale ona je aspon chvali, protoze je hezke, kdyz se amateri snazi ... emoticon

chjo, ja se z te prace dneska zblaznim :(
28. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 z toho kouka jingle emoticon
28. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ehm. a tato diskuse by se mohla jmenovat .... "U b....ch na dvorecku"

http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=49468&vGroupOffset=0
28. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emjee
Registrovala se 5. března 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 2556 příspěvků. Má 32 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
emjee
Registrovala se 5. března 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 2556 příspěvků. Má 32 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Slovensko
 vtipne emoticon
28. únor 2008 v 11:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 marti: nefotili jsem, paní nebyli moc příjemné, vadili íi naše věci na stole, protže neměla nám kam postavit pití, kdybchom ji poprosili o vyfocení, tak nás utluče svým ironickým úsměvem.

bylo to ale legrační, jak jsem okamžitě po příchodu zaplnili stůl taštičkama, náušnicema, čepicema, brožema, Mc, tak že tam fakt nebylo k hnutí. emoticon
28. únor 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 je tak to musela byt sranda,tak to priste jdete do hospudku vedle toho hotelu co jsme v nem bydleli,je to takovy hezky misto,moc lidi tam nebyva,a hudba tam teda rozhodne neni hlasita,slysel jsem i zivotni pribeh lidi z protejsiho rohu mistnosti emoticon A servirky jsou tam fajn,prijemne,obsluha ruchla a ochotna.Akorat tam nemaji kofolu emoticon
28. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 je holky,tady z te vany jsem byla trosku mimo,jsem mela pocit ze visi ve vzduchu emoticon jsem si rikala co to jako je,ze normalne se preci vany zapousti do zene,a ne vesi do prostoru,ale pak mi doslo ze to byl optikyhttp://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1180496&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 klam emoticon
28. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 emjee. to není vtipné to je k pláči emoticon
28. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ahoj robky! Tak slezina se až na "milé" servírky vydařila? To jsem ráda, škoda, že to nemáte zdokumentované emoticon Tak příště se snad už i já připojím, ať neumřu blbá a snad se povede i ten "mezinárodní" sraz. Já teď budu asi až do soboty pasivní, páč mě straší ty státnice.

Karkulko: ta mokrá varianta jednoznačně vede, s tou mysliveckou je pošli do háje (a luk emoticon )!

Katko: panenka je milušenká, jak taky jinak u tebe! Moc se mi líbí a Rozince jako vždy závidím emoticon
28. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 eul, vyhrála myslivecká emoticon ale co, je to jejich chata. já budu ráda, když se tam budu moct šťourat v hlíně a večer sedět a popíjet víno. po jedný lahvi mi už beztak bude jedno, jestli je ta chata modrá nebo růžová s puntíkama emoticon emoticon
28. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš