Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 jo tak pokud bramborovy recept,tak byborny je vit platky hoveziho nebo kureciho,naklepat,naskladat do pekace,na to naskladat platky brambor,osolit,opetrit,alit smetanou,nejlepe kysanou a zapykat tak dlouho dokud prambory nejsou mekke a smetana jakoby odparena,vyborna mnamka,kdyz ji mamka delal prvne,tak tata ohnoval nos co ze to zac kde vystravhala,a pak to malem cely snedl sam emoticon
29. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 no, to vypada dobre....mnam mnam.....
Hele, Bed, ja celej tyden jim spagety, pac je Roza nemocna a to je jediny co chce jist...jinady tak snadno neuhybam, ale kdyz je to takhle, tak ji ustoupim, ale uz to nemuzu ani videt, takze brambory budou prima variantou....
Mozna bych na vrh jeste dala kotletky, jakoze pro manzela, aby mel "poradny" jidlo.
ty jo, upln ese mi sbihaji sliny...:o)
A Suik, uzij si to doma, hezky si vyper emoticon, a tak.

Jinak vcera jsem konec prohlidla MC a chystam se podle ni usit Roze saticky (jedny ty svatebni).
29. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no ja krom spaget mela tenhle tydej jeste i trikrat sopak emoticon jinak ty kotletky muze spouzit v te me variante emoticon
29. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 a vite co je nejhorsi,kdyz se chlapa zeptate,na co by melchut,protoze vy uz fakt nemate nejmensiho tucha co varit a on vam na to odpovi,ja nevim,to je jedno emoticon emoticon
29. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 jo, to je pravda....to taky nemam rada. Oni asi nechapou, ze potrebujes poradit-ale kdyz mi tohle rika ten muj, tak pak je chleba s marmeladou a to on nesnasi emoticon
29. únor 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 emoticon emoticon emoticon tak to je dobry napad,to asi taky zacnu praktikovat emoticon
29. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 zoo: tohle je i pro chlapy, ten můj se po tom mohl utlouct, ale tu kotletu tam klidně dej emoticon
29. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo. a jaký šaty chceš šít? ty námořnický?
29. únor 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jo a aby to nevypadalo blbě, já jako peru, ale v ruce a jen malý věci, povlečení a ručníků mám prostě víc. Sice jsem čuník, zas ale takový ne. O sebe dbám emoticon
29. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 Suik. ja vim...sem byla na koleji...rucniky proste v ruce nevyperes, zname:o)...A saticky klido namornicky...to vis, kdyby byly kytickovany, tak by se asi Roze libily vic, ale me by se zase vic libily pruhovany-tak to necham na tobe :o), jaky se ti budou chtit :o). A desne velkej dik!!!
29. únor 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky tak ten muj se vratil z "vyletu" a samozrejme ze to jidlo co na nej ma uz tyden chut mel za ten tyden dvakrat emoticon

no ale privezl mi krasny darecek,tak mu to odpustim emoticon
29. únor 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 mě taky napadlo udělat pepinu převlíkací emoticon ......
ty zoo, co mám udělat abych získala tu tvoji mouchu? nebo ji nechceš prodat? emoticon
29. únor 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 ja myslim ze ji nechce prodat emoticon
29. únor 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 hele, co je to ta pepina porad, ukazete nam ji? jinak ja odpadavam, jsem vypracovana az za usima a vsechno si doctu a okomentuju zitra. btw. ja zase asi desne budu potrebovat plakaty mleko a vejce, teda jestli se budou libit i honzikovi - do nasi nove jidelny. me se libi desne mocinky moc ! emoticon
29. únor 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já bez mouchy už nemůžu být emoticon
Jani, pepina je toto: http://www.peppapig.com/
29. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 otvotrila som pepinu, prave prišiel maly, a stale tu hulaka, že ju pozna...........pepina ma maleho bračeka, čo ma rad dinosaure, suik čo ty na to????? surodenci by neboli zly emoticon
a mucha ce ce nema chybu!!!!! nechapem ako to stihate????
teraz tu skušam novu technologiu, tlač a malba na tašky, tak ak to bude k svetu, a nedostihne ma admin-sr...tak to aj ukažem emoticon
29. únor 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 marti??? a jak to stihas ty? ja myslela, zes na chate? ty se mas dusevne pripravovat na soustredeni pristi tyden emoticon ja se teda pripravuju emoticon
29. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 pani vesela, to skušanie novych technologii, suvisi z kurzom tych najšikovnejšich ruk.....chapeš?????
prazdniny skončili, sneh je v ......., je tu jar!!!! tak sme sa štastne vrátili.....
29. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jo taklec emoticon tak to zkousej, zkousej emoticon se moc tesim. a ted jdu asi do hajan, pac me boli zub, teda dira po nem :(
ale jsem velka holka, ja to vydzim emoticon
29. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky. Tak to ja to mam s varenim asi tak, ze se zeptam co chce Martin uvarit, on rekne ze nevi a tak nemame nic emoticon Jeve: tak at je to zitra lepsi s tim zubem (teda bez nej). Ja mela dobrou zpravu, v cervnu na konferenci nejedu (teda na tu jednu co se kryje se sobasem), ale mam i spatnou, misto toho jedu laborovat do USA. Takze zas nacink emoticon
Jdu ocihnout ty plakaty!!!!
29. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Sakra holky, co mi to děláte??? Ty plakáty jsou úžasný! A ty fotky! Můžu si koupit kravku? Na fotky už nemám emoticon Jo a od Jeve bych prosila tu zelenou brož, jo? A to vše po výplatě (a mám zase na měsíc utrum). emoticon Mám to koupit přes Fler?
29. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
fotoportrét
fotoportrét
venedy
 neda mi to pokoja ZOO, klobuk dolu emoticon !!!!! fotky aj plagaty BOMBA!!!!!!!!!!!!!! tak si predstavujem ponuku designu na fler....
29. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 mmmk: chci chci chci !!!! prosiiim emoticon
1. bře 2008 v 00:27  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Zoo: tak krávu rušim:(. Udělala jsem si "vizualizaci v powerpointu emoticon " a zjistila jsem, že se mi tam moc nehodí. Chtěla jsem jí dát na stěnu do kuchyně emoticon Tam to bude chtít ale spíš rozšířit a kráva mi to zužuje emoticon Dám něco do alba, ale vymalovat pruhy: na to si teda asi netroufám, takže nevim. Možná tam vratim nějaký police, nebo prostě nějakej úlovek z bazaru, kterej je spíš širší než vyšší emoticon
A propos: mám dobrou zprávu: babi má kupce na dům, část peněz dostane moje máti a tím pádem mi může splatit dluh, tím pádem můžeme pokračovat v rekonstrukci bez půjčky, jupííííí!
1. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 evi, a co kdyby to nebyl plakat, ale mensi autorsky obrazek a byly by oba vedle sebe? teda esli by zoo do toho sla... me pripada, ze by se to u vas krane vyjimalo, oba ty obrazky maji super barvy!

jsi na fler zaregistrovana? jestli jo, tak jako efis? ja ze bych tu broz blokla pro tebe. jinak si poslouzim zoo, zabukuju to na ni a pak ti ji prodam, ju?

damy hodim tam odpolko cervenou uzasnakovou tasku s brozi a jedny ZLUTY nausnice - pro evu emoticon ale jsou plsteny a myslim, ze se mi jako prototypo povedly a ty dalsi kusy uz budou uplne dotazeny. este mam jeden napad a knoflikama.

ale dnes tu budemem mit moji tchyni, tu uzasnou, tak budu mit acko, budeme spolu kutit emoticon
1. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jo a evi, v ty kuchyni by byly super ty koule ... nebo ty dva obrazky s malym, si myslim porad emoticon)))
1. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Jsem tam jako efis. Ja tomu Fleru jeste nejak nerozumim, ted jsem teprve pochopila, jak se vkladaji komentare emoticon Urco mi to blokni, to budes hodna! Jinak s tema obrazkama by to bylo super, jeste to nejak vyresime, je cas. Tak si uzij tchyni, na ty zluty nausnice se tesim emoticon
1. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Koule mám, takže je použít můžu, ale nevim....přijde mi, že by ta stěna potřebovala krapet rozšířit. Dva obrazky s malym? S malym plakatem? Ja to nechapu:(. Ještě mě napadlo dát tam dva rámečky od obrazů a do nich pruhovanou tapetu emoticon Nebo tu co už mám v předsíni, ale to by byla divočina emoticon Tak já jdu, dořešíme to po tchýni, jo? emoticon JO, dala jsem ti na Fler nějaký komentáře, když už vim jak se to děláemoticon Každopádně bych tam ráda viděla nějakou židli, nebo štokrle, na tašku s nákupem. Tu potřebuju emoticon Máti má super židle z bazaru, snad nějaký takový taky ulovim. Nemáte tipy na bazary kolem Prahy (v Praze?)
1. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ahoj! Posílám jeden unavený a vysílený pozdrav. Teď jsem dorazila ze státnic...no sranda k popukání. Ze 150 otázek, které jsem se učila, tam byla jedna jediná! Jsem myslela, že mě jebne emoticon Ale z pěti otázek, mám čtyři, tak snad jsem prolezla. Jenže jsem se včera dozvěděla další jobovku: Měla jsem na fildě státnicovat v červnu (což i nadále hodlám), ale diplomku obhajovat až v září a ti blbečci, teď vydali nějakou směrnici, že to nejde! Takže mi nezbývá, než během tří týdnů naškrábat diplomku! emoticon Mě vážně porazí. Nemáte náhodou některá zkušenost se šibeničnými termíny? Mám děsy, že to nezmáknu a budu muset o půl roku prodlužovat. Což se mi nai trochu nechce, páč jsme si už chtěla najít nějaký šíleně zajímavý a lukrativní místečko, kde nebudu skoro nic dělat a brát za to šílené honoráře emoticon emoticon emoticon Vím, že to sem nepatří, ale potřebovala jsem si ulevit. Tak já jdu snad na to psaní, či co emoticon

Pěkný víkend, ženky!!
1. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Tak za tři týdny...záleží na tom, jestli máš aspoň sehnanou, popřípadě i nastudovanou literaturu. Pak to zmákneš emoticon Tak piš, držíme ti palce emoticon
1. bře 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš