Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 mno, tasku uz ma eva emoticon tak snad pani zoo bude svolna a plakaty udela i v mensim vydani a budou u vas v kuchyni. rekla bych, ze je to takovy hezky retro, ale soucasne moderni, super barvy a tema do kuchyne jak delany ... a soucasne, kdyz nebudou videt z obyvaku, nic neurcuji a nebudou rusit. s tema lepicima koulema se neunahluj, ty si sve mistecko najdou, jsem si tim jista ... to se vyresi.

jinak mi blbe fler, nemuzu tam ty usnice vubec nahrat... tak snad zitra rano. a zoiku, nebudu ti je rezervovat, ty se zrovna daji udelat sakumprask rychle, tak si chci vyzkouset, jak rychle se prodaji beznemu zakaznikovi. tobe je udelam rada "vedle", ale taky bych to prohnala pres net, ceba je stihnu uz zitra, nevim. rada bych si taky nekdy odpocala a lakaji me ty tasky.

puvodne jsem tu cervenou chtela dat za 800... ale rikala jsem si, ze treba nebude fungovat, to, ze je to re-made. vam by prislo 800 akceptabl, kdyz je k tomu ta broz za 200 v cene?

a tim se pro dnesek loucim a predavam slovo do studia emoticon
1. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 ach, tak usnice konecne prolezly, jsou tam emoticon evi, mrkni na ne, jsou krasne zlutoucky emoticon , teda az pogulasi, samozrejme emoticon
1. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 To je faktemoticon. Já už Zoo napsala, klidně beru i jiný, ve stejným stylu a barvách emoticon Která Eva má tašku, Evlyn? Já jí ani nestihla vidět, tak snad příštěemoticon. A pak že se ty věci neprodávaj! Chtělo to jen čas. A až budou reklamy v časpoisech, budete mít fofr holky!
Ted uz fakt musim, ten gulas vyzaduje moji pozornost! Zitra jsem opet v praci, ale ne skok zaskocim emoticon
1. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 evi koukni do sekce prave prodano,tam ji uvidis,je cervena emoticon
1. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 ahoj, chodím jenom na čumendu. jako odpočívám od netu. Jani ty náušnice jsem málem odklikla emoticon, ale nechci ti kazit pokus. Já bych je prosím také chtěla. jestli zoo přežije že budeme mít stejný. Mám dokonce korále ve stejný barvě a stylu akorát skleněný.
Případně oželím korálky, ale ta žlutá je úžasná. Nic žlutýho kromě korálí, který jsem ted našla na půdě, nemám, ale je čas na změnu, ne?

Přepadla jsem babičku a dotáhla jsem si domů nějaký vlny a korálky. Doma jsem našla zase spostu dalších látek. Ted jsem ukutila takovou dekoraci do bytu - šneka. jestli bude držet na tý hmotě čím se lepí motíli, tak by mohl být na polici, jak na ní leze.

Evi: ta slepice a kráva je krásná, co tu stěnu pod nimi namalovat jako široký pruh a pod tím pruhem ještě několik tenčích, jak máš v albu ty.

satyy: krásný věnce, ty fusekle bych tam teda nepoznala emoticon
1. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 dobre ranko, diky katko, zes mi nezkazila pokus emoticon ale prave jsem zjistila, ze si je koupila nejaka zooemoticon)) to nevadi,
ja je tam vystrcim znovu, udelam este jedny. a v noci jsem na ne mela dotaz, tak snad se prodavat budou. este budu mit zeleny, modry, fialovy, sedy, cerveny a hnedy, tak nejak skoro jako rezava broz. z toho bych rada udelala i soupravu. ale vsechno az pristi vikend, ted mam jeste nejaky zavazky u nevest ... a jedny zluty teda pocitam i pro katku. klidne je odklikni ty druhy emoticon ja je tam pak vystrcim potreti emoticon

a suiku gratuluju k ulovkum! emoticon se ucis, co? to znam, ja bv dobe statnic mela nejvic uklizenej byt, zehlila jsem snad i zavesy, jen abych nemusela sedet u uceni a kutila jsem taky o 106

evi, ano, tu tasku ma eva, jakoze evlyn emoticon dekuji vam, mile zakaznice.
2. bře 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 je, no tak to sem debilka :o)...ja t jeve nechtela zkazit pokus, a sem jsem se dostal az ted-rano jsem proste mela deset minut a tak jsem je rovnou capla.... Suik:. vubec nevadi, ze budeme mit stejne :o)nausnice-se tak casto nevidama:o)

A efis: klido ti je udelam mensi, jako ty plakaty...:o), takze si namer rozmery a posli mi je do IP, jo? (samo se to promitne i na cene:o)...jaoze bude mensi emoticon )....

Ja dneska cekam tchyni... emoticon , tak snad preziju :o). Jinak jeste Suik, jsem delala ty tvy brambory (rikam jim sumersky), a byla to takova pochoutka, ze jsme se prezrali a lezeli s panderama nahore.o)....bajo recept, diky!

A Evlyn teda tu tasku dost zavidim, si budu cihat na dalsi....:o)-no, treba ty tasky, to je jedna z mala veci, co me nelaka sit. To si radsi koupim....a jako ze jich mam doma hoooodne. Takze budu cihat az tam Janca hodi dalsi a dalsi a dalsi.... Jinak k ty cene-ja myslim, ze je umerena. Ze je to presne takova hranice-dobrej napad na re-made veci a dulezity je jak se to dozdobi....myslim, ze cena je adekvatni, kdyz se prave vezme v potaz, ze je to koupena taska z druhy rucky. Ty pujdou na dracku, to mi ver!...a o to taky jde, ne?
2. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 nejses debilka, zolo, neboj emoticon jak jsem psala, uz jsem mela dotaz a tak jsem je tam vyvesila znovu. ty si koupi suik a tak je tam potom vyvesim potreti a uvidime. udelam pristi tyden dalsi barevne variace.

s tema taskama - jsem zvedava, jak se ti bude libit ta, co mam vytipovanou pro tebe emoticon)) ale jak jsem psala, je jich dost, i kdyz tri jsou totalne mrnavy a pujdou do svatebnis sekce, jedna je bila, druha cokohneda - tu nazdobim k cokotyrkysove sade a treti je "pompadurka" ale jen tak jakoze, spis je to pytlicek, sametovej, krasne vinove barvy. jakoze vinovou nemusim, tak tahle je fakt uzasna ... a pak mam taky jednu s drevenyma usiskama, taj krasna, pak nejakou lnenou reznou a jednu "nakupku" jak pise pavlucha. ale ma podsivku a je uplne nova. tak tu bych taky tipla, ze zmizi. mno a ta tvoje, pani, ta ma zeleny kolecka a ucho je taky kolecko, teda spise dira v tasce emoticon mno uvidis. a jedna je samozrejme pro rozu, tam by to chtelo vazne nejakou oranzadu jako ozdobu.

a udelam jeste nejako broze, kdyz to evlyn vyfoukla i s taskou.

ok, senu si myslim necham tak, nebo treba o stovku max. dve podrazim, kdyz by to bylo narocnejsi zdobeni...

tak ja jdu zase neco delat emoticon at me nevesty nesni emoticon
2. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 no dobra, dobra se kaju emoticon - ze jsem ji vyfoukla emoticon
2. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 ale nedam emoticon uz se na ni moc tesim
2. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 se nekaj a hezky nakupuj emoticon ve ctvrtek nebo patek ti ji predam emoticon diky za nakup! emoticon
2. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 ahoj zdravím, s tím učením to je velká bída, ještě jsem nezačala. Udělala jsem to nešikovně, měla jsem jet domů minulý týden. jednak tu je šílený počasí, prší a fouká hrozný vítr. a za druhý se tu nedá moc učit, pořád peru a suším prádlo.....
ještě jsem objevila pěkný černý šaty, už je mám dlouho, ale byli mi malý. Už mi jsou akorát. Vymyslím na ně nějakou ulítlou aplikaci a zkusím prohnat přes fler, taky jako recy. ještě mám černou sametovou sukni.

K tý ceně, zdá se mi akorát. řídila byc se tím, kolik bych za tu tašku dala v sekáči a pak cenu brože a případné upravové práce.

na tu zoí tašku se taky moc těším, mám ráda zelenou a kolečka emoticon

Taky jsem tu načerpala inspiraci. vezu si domů atlas brouku, pak půjdu koupit tu látku na tašku - ten kašmír, apk nějaký černou bavlněnou látku, na kterou nakreslím brouky- bílá "perokresba" a ještě s latinskými názvy emoticon , no lae nejdřív musím došít naslibované kapsičky na mobil, ptáčky, pepiny, brože...uf. proč nemám aspoň čtyři ruce.
2. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 emoticon s tim nakupovanim budu muset pribrzdit emoticon muj ucet uz ani nema silu rvat nahlas, spis jen tak sype emoticon
ted se zrovna pokousim presvedcit na venec sedivak uz tento mesic fakt nemam emoticon ale nevim jak to vydrzim, moc se mi libi...
2. bře 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ahojky, já zase jen na skok. Potím se s tou diplomkou emoticon

Jani, jak mám u tebe zajednanou karafu, chtěla jsem se zeptat, jestli by na ni šel udělat i jiný vzorek než ten kopr? Jestli ne nevadí, já jen, že by se mi hodila do "sady" k těm sklenicím na víno, co mám na webovkách emoticon

Pěkně kuťte a hezké nedělení. Tu je vichřice jak blázen, se mi barák otřásá v základech! A samozřejmě chválím všechny nové příspěvky na Fler. Plakáty jsou úžasňákové a naušničky naprosto milené!!
2. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 veru na sklenicky se mrknu, ale nevim, nechci nic slibovat, pac ja ten kopr proste kreslim tou bruskou "z ruky" nemam na to zadnou sablonu a bojim se, ze cokoli "podle vzoru" do sady mi nepujde...

evi, jeste stejne vydrz, pac ten sedivak na fleru si koupila a jiz ma doma aivlis, ted mu delam bratricky, ale jeste nejsou hotovi. takze ucet pekne hyckej, foukej, az budou bratrickove sedivakove, dam ti vedet a vyberes si z aktualni nabidky, ano? emoticon

ted sem hodim ten maceskovej, co jsem dala te sve nejmilejsi tchynce, to je zase takovej bracha od toho jarniho emoticon
a jdu zase pokracovat v pracovani emoticon
2. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 NADHERNÝ...nic jiného na to říct nemůžu! emoticon
2. bře 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 ahoj holky,tak ja dens zas utracela,omluvam ze ne za veci od vas,ale to by se mi trosku prodraizlo,jinak jak jsem rikala ze jsem se zamilovalal do toho nahrdelniku ale se jeste podivam tady,tak dnes jsem mela opravdu urodu,koupila jsem si jih rovnou 5,kazdy za libru,a jeden je ceodreveny,podobny jako ten co jsem si vyhlidla,akorat s krouzkem,takze jsem hapy,a mam cerveny kabat emoticon a novy svetrik,bouhzel zas cerny,vzdycky kdyz me se neco libi,tak je bohuzel cerny,a ja uz ernou nechci,no ale k tomuhle mi jde ten muj pasek,takze tak

jo a jinak jsem objevila uzasny obchudek,normalne tam chlap dela opasky na zakazku,kamoska si tam jeden koupila,a normalne ji ho zkratil,udelal potrebny dirky,i spony by mi vymenil kdybych chtela,bozi,tam se urcite jeste zastavim,super servis,to se mi libi.
2. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 je holky ja jsem zjistila ze mi vymazlai vsechny panenky a zajice emoticon
2. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 zdravim devenky.......tak som sa po vycerpavajucom vikende behania po obchodom s nabytkom a zariadenim do bytu konecne dostala aj sem......supeeeer sprava Zoo emoticon sup sem s nausnickamiiiiii.....mimochodom sedivaka mozem len odporucit....je uzasny......a Jeve ten fialkovy (maceskovy) pre svokrusu....je neopiiiiisatelnyyyyy.... emoticon ani ho nedavaj na fler......lebo neviem kolko vydrziiiim....tak idem dnes uz asi aj ja volaco pokutit, mam jeden rozmalovany obraz....nejako nic nestiham......obdivujem vas ako to stihate.....aj sa starat o svojich chlapov, pripadne deti, este aj nejaka ta praca, pripadne prerabka bydlenicka alebo priprava svatby a k tomu este tie uzasne veci co vyrabate......asi mam zly time management..... emoticon
2. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
papaya
Registrovala se 17. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 19 příspěvků.
 Brý den, koukala jsem na fler a normálně.....no až nemám slov emoticon Takový krásný věci umíte! Fakt nádhera. Sice se s tím pojí i to,že vám ty talenty závidím,protože proti vám jsem manták,ale komu není shůry dáno..emoticon No už nevím jak bych vám to ještě pochválila,možná už bych jen dodala,že když jsem třeba viděla ty naušnice,začla jsem špekulovat,jestli po víc jak 10ti letech nezprovozním svoje uši na nošení zdobných věciček emoticon
Mě už dorazila zázračná tužka pana fantoma a tak se snad brzy pustím do vyšívání,už se těším emoticon Jeve prosím mrkni na IP,kdybych to měla vyřízené,bude se mi vyšívat lehčeji emoticon
Tak já zase poběžím,jen jsem vás chtěla pozdravit a trochu si promrskat lichocení emoticon
2. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Bambulaty nausnice jsou super..... Jeve, kdyby byly ruuuuzovy, tak jdu do nich emoticon
2. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no takjse zjistila ze ten svetr co jsem si dotahla dnes neni tak uplne kocher na mou postavu,takze jde ase z domu emoticon leda bych si ho upravila,ale do toho se mi opravdu nechce emoticon to se radeji vrhnu na kabelky ruco puco emoticon
2. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hele holky tak me tak napadlo,pri pohledu na jeve maceskovy venec,jestli je pak jeste davate na nejakou stuzku kdyz jsou urceny na dvere,neboje jen nabodnete na nejaky bodec?
2. bře 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 bry ranko, uz jsem skoro jako eva, vstavam brzicko, a to nejsem ani vedec! emoticon

vence ivus prodavam se stuhou, ja je mam radeji zavesene na stuze, ale delam vzadu i poutko, aby si to "nas zakaznika nas pan" mohl povesit i na dvere, s hackem, nebo treba jen tak nekde na stenu. moc vam dekuju za chvalu, to je velmi prijemne emoticon

pap, ja na to uplne zapomnela, to jsem cela ja - jen chci delat jinym radost a uz se nestaram o formality - tak
jati napisu, ze bys mi to mohla i zaplatit, treba emoticon jo a jestli nas cte pani sikorka, tak te jsem posilala taky MC a je z frenstatu ... byste si treba mohly kapnout do noty. a co domecek pro huga?

co se tyce usnicek - tak uz mam i cerveny, ale nestiham to fotit. ty jsou takovy trosku i kytickovy emoticon)) budou jeste tyto barvy - zelena svetla, zelena tmava, hneda, modra, seda, fialova a ruzova.... kristynko tobe bych mohla udelat specialni koulicky nausnicky, kteryma se cisti ty vase dalekohledy, co ty na to? emoticon))) akurat ta ruzova co mam, nevim esli neni moc jedovata, sice to neni magenta, ale takovy marshmallow...no, kdyz se sejdeme zase v nejaky restauraci bez svetla, tak is je treba i koupis emoticon))

a mam novy snuptichlak a novy venec sedivak, ale oboje je mirne v prenatalnim stadiu, tak to musim dokutit.

a trochu mimo topic - nase svatba bude ve finale tajna, mala a jenom nase. z vybraneho mista jsem nadsena a jsem rada, ze to tak dopadlo....uff. cili se vam proste jednoho dne vesele ohlasim jako vesela emoticon)
3. bře 2008 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 a gratuluji suikovi k prodanemu mobilovemu pouzderku! emoticon
3. bře 2008 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 Jeve - jestli to bude super jedovata Tmobilova ruzova, tak jsem jedine pro!!! a cistit s tim dalekohled nebudu, to by byla skoda emoticon

K male tajne a jen vasi svatbe gratuluju.... super rozhodnuti emoticon
3. bře 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sikorka
Registrovala se 30. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
sikorka
Registrovala se 30. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Region Brno.
 No, konečně jsem se dokopala též něco přispět. emoticon

Jani, já nejsem z frenštátu... bojím, bojím, že mi to teď nepřijde. emoticon
3. bře 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 jejda, pavli, emoticon ja to zblbla, ted to vidim, odkud jsi a posilala jsem to spravne, neboj. ta druha, co jsem si myslela, ze by se mohla videt z papayou, je moje zakaznice z fleru.... neboj, pro tebe je to poslano spravne, doporucene s moji zpetnou adresou, takze by se nemelo stat nic spatneho. tak se jeste jednou omlouvam za desinformaci emoticon uz mam z tech balicku trochu hokej emoticon))
3. bře 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
venedy
Registrovala se 12. února 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Bratislava.
 dobre rano,
takze pani vesela, tak takto si to vymyslela emoticon
a ja teraz co??????
veniec je nadhernyemoticon)))))))))))))) nemozem byt tvoja svokra??? aspon adoptovana..........
nausnicky ma naucis, teda dufamemoticon)))
zoo, dal by sa spravit nejaky plagat??? nieco do izby 17 rocnu,
3. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 dobre ranko damy,dnes jsem rani ptace i ja emoticon teda z meho pohledu

Jinak Jani,to jsem si presne myslela s tema stuhama a hackama emoticon ale nebya jsem si jista,kdy nafoceno to mas bez nich emoticon
3. bře 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš