Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
AchooooJ! Bohovský věnec! Já zase slintám...je bombastický! Jak děláš ty drobné kuličky? A co takhle přesunout kreativní slezinu směr Olomouc, popř. Hodonín - blíže ku slovenským hranicím? :-D Vyfoťte nám přitom Zoo, ať můžeme taky pochválit ten úleťácký účes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zolo vyfotime :) a sraz na morave urcite udelame, ale nekdy v lete, ju? venec je zatim jen vyvojove stadium, este to neni hotove, dost toho jeste chybi...kulicky mam z holandska, uz se tesim, az si vdubnu privezu nove zasoby ... zase necham majlant ve "svadlence" :)
Odpovědět
8-) Jani je bonbastickyyyyyyy................ ale kedze k sedivakovi mam uz urcity vztah......ten moj je najkrajsi na svete :-N
Odpovědět
jani: ségra jede do holandska. někdy na jaře. určitě jí řeknu ať mi koupí nějaký ten časopis, jak se jmenuje ten co tam kupuješ? Taky bych ji mohla vyslat do nějaké švadlenky :-D ....jede tam okoukávat květiny, jak jinak. věnec je boží! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co to jako je?14mńovych zprav?....jste se zbohnily, baby ne? :-D
Odpovědět
tak teda dievcata dakujem za usetrene peniazky za postovne a aj poplatky v banke, ste zlateeeeee, no najblizsie budem objednavat ked opat pojde niekto do prg :-D prisamfakt, ze cesta vlakom do prg by ma vysla menej ako poplatky ktore by som zaplatila banke za tieto tri platby..... 8-)
Odpovědět
sposobila som tu mensiu revoluciu...... :-D Zooik uzi si citanie 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem docitala :o)....to teda byla darda :o)....ale uz se nejak dohadujeme na terminu :o). Jsem i rada, ze ti nemusim shanet ty cisla a tak-ja jsem na to desnej lempl..:o) Jo a Jani-ten novej sedivak je k sezrani...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
takjsem devuchy tukytku naaranzovala na klobouk co jsem vcera koupila,a je to super,nevim co na to budou rikat lidi venku,ale me i ilckovi se to libi,akorat se kytka zabira skoro celou stranu klobrcu :-D a jakma ten svetly stred,tak mi to jde skvele k bezovemu kabatu :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak sedivak je super, btw,vcera jsem dostala docela sok,velikonoce jsou uz za nejake 3 tydny,a ja jeste nemam usitou ani jednu sadu ptacku.A to jsem chtela delat 4 a rozdat je jako darecky :-( Budu muset teda maknout,doufam ze stihnu aspon jednu pro nej kamosku,o ale z puvodnich 12 v sade udlam asijen 6,toji musi stacit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tohel je rozkosne http://www.fler.cz/zbozi?id=3074&ltyp... jsem nad takovym koulickovatym nahrdelnikem premyslela,ze ho zplacam z tech oranzadovych tricke,porad jich tu mam jeste asi 7 ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky takme napadlo,kde vube kupujete ta zavirani na nahrdelniky a zavesy na nausnice?
Odpovědět
Článek se načítá
ja som tiez rada, ze to nemusim platit cez ucet......strasne poplatky ]-( ...... idem pre istotu este omrknut co ponukate dievcata, ak by sa mi nahodou este nieco hodilo, nech nemusi Martuska kvoli mne chodit kazdy mesiac do prahy :-D bednaroi.......noze nam ukaz klobucik..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se taky pomalu chystam na jarni vyzdobu-asi pujdu do zlute (efis promine:o), ale takove te narcisove, skoro citronove zlute....tak jsem zvedava, co se vsechno zadari....
Odpovědět
já na velikonoční výzdobu prdim, mám kachnu, koupím narcis, to stačí.....spíš mě teď bere to vyrábění pro fler, s tím ale budu muset také brzdit, nebo tu školu vážně nedodělám..... :-(
Odpovědět
vy ste snad super zeny, uz mi niektora vysvetli ako to vsetko stihate produkovat? :-o ja som rada, ze som domalovala po dost dlhom case aspon jeden obraz.....a stihla som zavesit sedivacika na dvere...... :-D ale musim sa priznat, ze som si nakupila filc v roznych "jarnych" farbach ako je (necakane) fialova, hneda, biela, cierna, strieborna a reku skusim obsmahnut vasu technologiu a vyrobit si "velkonocne vajicka".....polystyrenove pstrosie vajciska som kupila :-D no neviem ci vysledok bude publikovatelny......
Odpovědět
Já si čas na kutění vyšetřím snadno - na úkor teda jiných věcí, jako je učení, vaření, uklízení a tak...a do práce teď chodím mnohem méně, jinak by to taky byla slabota.
Odpovědět
jsem na tom totiž závislá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mrka na moje loutky..... http://www.zooik.estranky.cz/fotoalbu...
Odpovědět
Jůůůůůůůůůůů. Ty jsou báječný. Nejvíc se mi líbí ty kuřata a ovečka.....moucha ale vede :-D ......líbí se mi že je to moucha (kromě toho že vypadá úžasně), takové nemilované zvířátko :-D kloubák je ale taky super...a ty postavičky, i prasátko
Odpovědět
Ty jsi NEUVĚŘITELNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nádhera, nádhera, nádhera...atd.atd.atd. Jedna lepšejší než druhá! Můžu se zeptat na matroš? Samotvrdka to as nebude, že? ;-) Vážně bájo!
Odpovědět
Ženy čus, chlapi mě proklínají k vůli tapetám :-S Loutky jsou super, hlavně ty náprstový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele-a je to samotvrdnouci hmota...:o)....ja delam z toho, co je pokud mozno nevaritelne (pac mi to vzdycky puka) a nebo nepalitelne...ale zase kdyz byla Roza jeste uplne mala a zuzlala to, tak se to lehce rozpoustelo, ale to uz ted nedela a tak je to v poho....:o), jo a vycpavam rejzi..:o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak loutky jsou super,sice nemam tuha co je co zac :-D alejsou bozi,ja se dnes asi vrhnu na ty "kuratka",respektive ptacky ve zlute,kamoska si vybrala zlutou,vubec nevi co z toho bude,ale chce zlutou :-D jo a taky upatlu nejaky ten venec jarni,at vymenime zas vyzdobicku na dverich,snad o nej neprijdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu delat venec asi zitra....oranzovej :o)
Odpovědět
já se pustila do kreslení hmyzu na látku. Hmyz je jakási bejlomorka buková. Bude z toho taška, už mám přední díl...jen nevím jak pokračovat dál.... ale mám z toho takovu radost, že se vám musím pochlubit :-D deska ještě musím zabalit a dodělat nějaký tašky na mobil, učiit se a jít včas spát.
Odpovědět
tu je: http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
no moc krasny kaci,mocinky ja jsem ted v procesu ptaku,uz tvorim druheho,az jich bude sest tak se vrhnu na venec,jsem ho taky puvodne chtela delat orange,at se zbavim tech trik,ale asi bude zlutoulinkej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je muj jarni venec nasledovan ptackovou vyzdobou pro karamadku a ozdobou zrcadla ;-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
jo zapomnel ajs em podotknout ze je zluty - kostkovane zluty,ale na fotce to neni videt :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?