Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, ja uz jsem zase asi pet stranek mimo :-S Takze zatim jsem videla jen Jany sedivaka a Zoo loutky, oboji krasny. Tak zatim, jdu cist dal:)
Odpovědět
Profilova fotka
hola hola,kde jste vsichni dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, ja treba konkretne pracuju, az se ze me celkem slusne kouri ... :( a vcera jsem porouchala honzikovi fotak, pak mi jakoze odtahli auto, pak se jevilo spis ukradeny a pak se naslo ... a meli jsme rodinnou akci, tak jsem nevyspala, utahana a pracuju za tri .... toz dnes nic kreativniho ani verbalne nevyplodim, jen si chci overit s katkou a zolo, jestli plati patek 13:30 v grosettu u kulataku? ostatnim sraz netajime, ale vzhledem k tomu, ze katka je studentka, zolo MD a ja budu mit v patek dovolenou, daly jsme si pracovni obydek, kde si predame veci i na slovensko, pac s nami pujde marta - venedy :) tot jako pro uplnost, ze to neni zadny kreativni odboj, nybrz akcni setkani za ucelem vymeny kontrabandu do ciziny :)
Odpovědět
Profilova fotka
hola hola-ja kutila ten venec-uz je na dverich-tak ho po o vyfotim...
Odpovědět
Profilova fotka
suiku ten hmyzak je uzasnej! Cim to delas? a na co. jako latku?
Odpovědět
Já momentálně balím svých pět švestech a jedu směr Holomóc, ale zítra večer jsem opět zu Hause - tak tvořte, pište, ať mám co čítat. Jo, a dnes nesu svých prozatimních 40 stran diplomky panu vedoucímu katedry, tak očekávám rychlý průlet dveřmi :-p Těším se na věnec a já se snad během víkendu s něčím malým taky přidám...chci malým koledníkům udělat takové pytlíčky na penízky, jakože výslužku ;-) Se těším, až se přitom od toho věčného vypisování odreaguju. tak se tu mívejte, ženky!
Odpovědět
Profilova fotka
teda jeve koukam,s tebou se clovek nidky nenudi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.etsy.com/view_listing.php?... to je teda neco....
Odpovědět
Profilova fotka
zoo jak to myslis to je ted neco,jako drahy,nebo krasny,nebo co?
Odpovědět
zoo: hmyz je malovaný na látce, nějaká černá obyč látka a je to malovaný akrylátovou barvou na textil (jmenuje se to kresba) ta skříň je nádherná x-) ivi: pěkný věnec
Odpovědět
ještě k tomu chci připevnit cedulku s českým a latinským názvem zvířete a nějak do toho ještě zakomponovat špendlík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik za pochalu kaci ;-) dal pekelne prace,mrchla mala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jdu taky nafotit ten muj venec (snad se fotak trochu nabil)-delam nakou potipnou kanc. praci pro manzela :-p...tak se musim trochu odmenit.... A skrin jakoze se mi libi :o)
Odpovědět
zoo: zrovna koukám na ty tvý puntikatý sklenice. neco takového by se mi docela hodilo na tu svatbu akorát v černo-bílé, jak jsi to dělala? mě u toho fima vadí, že to neumím udělat tak, aby to bylo rovný a ne hrbolatý.
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je trochu hrbolaty, vis co, vezmu ti jednu na sraz, jo?.....a jednoduchy je to jak facka...vysvetlim-vyvalis platek z jedne barvy-obalis nohu sklenice. Vyvalis zizalku z druhe barvy, udelas si z ni maly kulicky a ty prilipnes....no a je to-ale jak se rozplacavaj ty kulicky-puntiky, tak tam je to takove hrbolate :o(...jdu fotit....:o)
Odpovědět
A nemohla by jsi prosím vzít ukázat mouchu? já taky ještě asi přitáhnu nějaké výrobky na ukázku. Chtěla jsem róze udělat tu brož na janinu tašku a tobě dodělat ten mobil, ale to už asi nestihnu. I když brož možná jo.
Odpovědět
Profilova fotka
...se tim netrap, Suiku :o)-vezmu i mouchu, neboj :o). jo a tady venec a jeste pak dalsi obrazky-vystava u nas doma :o).... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
ale ne, ať má radost když je nemocná ;-) věnec je nádherný a ta výstavka nemá chybu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dikes-takovej jackpoti...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
venec je boNba! super :))) a ja musim makati. cas necham na vas, ja bych navrhovala 18:32
Odpovědět
Profilova fotka
ok-me je to jedno...kdyz uz mam to hlidani :o)....
Odpovědět
Profilova fotka
jakto,ze zooin venec je bomba a muj jen pekny :-( :-N ne je super,ten venec,akorat mi spis pripadne podzimni nez jarni,to asi kvuli te oranzove,ta mi vzdycky pripomene padajici listi ;-) ja jsem zabalila kamozce ptakouse,uz se prone riti,da;a jsem tam i cedulku,jako ze The gift of happiness.......Bednaroi Hand Made :-D No ale je to takove spis detske,nemam zadny program ve kterem se daji delat cedulky,takze tam mam akorat obrazek zaviraciho spendliku,a to je cele :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tou tos to mela nafotit taky-urco to bylo pekne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no pekne jo,ale proti tobe nebo jeve uboha kresbick ditete ze skolky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sklolka dobry...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý večer,normálně jste mě tady těma jarníma věncema tak vybudily,že jsem po uspání raubíře zasedla a během chvilky si z materiálu codůmdal jeden vykutila x-) Ruce mi kmitaly,vzrušeně jsem dýchala a práce pěkně odsejpala. S výsledkem jsem spokojená,už se těším,až ho zítra někam vyvěsím :-) A před tím ho ještě blejsknu a poprosím náčelníka,jestli by mi nestačil fotky sosnout do PC (já to neumím a on zítra jede pryč,nevím jestli to stihne),ať se můžu pochlubit :-) Jo a mám tam na něm pruhy látek,podobně jak to tu dáváte vy,snad to nebude bráno jako opičení :-N Celkově to jaro na mě ale nějak působí,nebo nevím,už vyšívám druhý polštář,domeček se taky hejbe...no radost z toho mám převelikou x-) Srdečně zdravím!
Odpovědět
Profilova fotka
no teda pap, to je parada! zadny opiceni, proste kutis, to my umime takhle nakazit, to je normalni :))) jo a mam tu nachystany naramek ... tak treba zahoris touhou :))) ja jsem dneska prodala broz a motyly!!! jupiiii:) a tu pani ani neznam :)))) jdu neco kutit a prevleci postelisek pro vzacneho hosta ze zahranici :)
Odpovědět
pustila jsem se do tý tašky s hmyzem, s tím že to jako dneska dodělám a pak dám zítra na fler, jenže mi došla černá niť ]-( ]-( ]-( , zase jsem se u toho pěkně navztekala. stejně nechápu ty Amélky, pavluchy a další, že maj ty taška tak levný. Amélka říkala, že tašku šije tři hodiny, nechápu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,asi jem uplne blond,coje to roztahovak? :-N http://www.fler.cz/zbozi?id=3180&ltyp...
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak co jsem nasla na netu tak je to na roztahovani telnich otvoru :-S teda jako diek pro nausnice a piersing,no to by me ale samotnou asi nenapadlo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?