Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
ikarkulka
440
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9987 příspěvků. Má 2 přátele.
 u nás ještě nevykouklo emoticon
kristi, já bych spíš nepřežila ten smrad toho lososa - k jídlu ho mám ráda, ale představ si, losos v těch pařácích! ten kopr přehluší citron emoticon
tož to je ale děsně dobrý nápadek tohle. kdyby to nevěsta nechtěla, tak jí nechápu emoticon emoticon emoticon
3. bře 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 Jinak baby mam hotou tu vec do vlasu, tak mrknete...

http://www.fler.cz/zbozi?id=3014
3. bře 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 jo a efis-jsem ted zkoukla znova tvoje svatebni album-nadherna kytka! fakt cupr! A uzasna je ta fotka-vzpominka na foceni na zakladce:o)
3. bře 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 emoticon
my měli doma látku ouplně marhulovou, už jí nemůžu najít. Škoda, to by mi utrhali ruce.
zoin účes se mi taky hrozně moc líbil. chci se zbavit těch svých rousňáků, původně jsem chtěla počkat po svatbě, jakože budu mít v zadu bobek. teď by se ale docela hodilo nějký pěkný mikádo či tak nějak.

jani docela ti závidím tajnou svatbu. já už z toho začínám šílet. nevím co s tou hostinou. na jednu stranu to je drahý a možná už moc přepychový, na druhou to ušetří práci s tím koho pozvat (jsme limitováni místem). kdybchom hostinu dělali na poli, museli bychom zařídit někoho kdo nám to uvaří a pak ještě sehnat nádobí. emoticon
taky mě pěkně naštval otec. prohlásil, jestli nepůjde jeho přítelkyně (nesnáším jí, ale zvala jsem ji, protože on by fakt nepřišel, visí na ní jak klíště na kůži), tak nepůjde taky. Ona pořád prohlašuje, že se z toho vykroutí, že nechce zaclánět. No nazabití. Je mnohem horší než tchýně. Na druhou stranu tam otec chce mít její syny, jako že k ní patří.To jsou další lidi navíc, se kterými nemám nic moc společnýho...... emoticon
nějak mě přešla chuť se vdávat
3. bře 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 zoo: ta nemá chybu! Ta barva je nádherná.
3. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tohle je taky boží! emoticon
3. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 http://www.fler.cz/zbozi?id=3015&pos=3
jo tak ještě odkaz emoticon
3. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 jo, ta je nadherna-uvazuju o ni-se mi libi ty barvicky:o)...

a Suik, si z toho nic nedelej, to je u kazdy svatby.....o) Vzdycky se najde nekdo, kdo prudi a dela drahoty a neuvedomuje si, ze tim pridelava starosti druhym...
Uhackuj si broz a bud v klidu :o)....
...a diky ze mi chvalite ty moje vlasy-pac rodina proto moc pochopeni nema.... emoticon
3. bře 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 to nechápu, mě se líbíl teda hodně. A zase tak extravagantí mi to nepřijde. Kdybys je měla modrý, nebo růžový, tak se nedivím.

Já oní taky uvažuju, ale musím se krotit, blíží se mi konec výplatního měsíce a to je pro mě krizové období, kdy jsem úplně bez peněz. Z toho důvodu je ale úžasný fler, že mi tam občas něco přibude a ne jenom ubývá emoticon
3. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 teda zoo ta tvoja "vec do vlasu".......aaaach nemam slov...........teraz sa este viac tesim na tie nausnickyyyy emoticon nic proti tym novopridanym pletenym veciam na fler.......ale ta tvoja kytka je tam ako z ineho sveta..... emoticon
3. bře 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 aivlis, uz tam jsou i ty tvoje na ukazku :o)
3. bře 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 emoticon su este krajsie ako som si ich vysnivala...........mas IP

inak suik som chcela pochvalit aj toho tvojho sneka........je perfektnyyyy
3. bře 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 No, ženy! Já už nemám slov, to co tvoříte....áááááách. Šnek je jedno velké bájo, je neuvěřitelně správňácký a vtipný. A kytka do kštice od Zoo...to snad ani není možný, že může být někdo tak moooooooc šikovný. Klobouček dámy!

Já vás jen tak po očku sleduju a nepíšu, nekutím, páč píšu tu zasr... diplomku. Takže teda vlastně kutím, absolutně netuším, co z toho vyleze, ale bohužel úplně jinak, než bych sama chtěla emoticon

Jani, blahopřeji k rozhodnutí s přísně utajenou svatbou, pokud jsi tak šťastná. Já tajemství a překvápka miluju, ale v tomhle případě, by mě to asi mrzelo. Každopádně přeji, ať to vyjde, tak jak chceš a jsi hurónsky šťastná a Veselá emoticon Ale originalita a neotřelé dekorační pojetí svtabičky neodpadá, že ne?

Tak si pěkně tvořte, já jdu čarovat se slovy emoticon
3. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
Registrovala se 6. listopadu 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2128 příspěvků. Region Brno.
  • Sním o domě
    Region Brno
 zoo: a co my z druheho konce republiky, co nevydeli tvuj uces? emoticon rada bych videla tvuj dalsi kreativni vytvor, tentokrat opravdu ,,osobni" !
3. bře 2008 v 19:22  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 baby-to nejde-ja JSEM proste kretivni-pac jinak to nejde-za neco se to vydavat proste musi-kdyz uz krasna nikdy nebudu.... emoticon
3. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
jofiel
14
  • Sním o domě
    Region Brno
 ja to chci videeet , prosiiim !
3. bře 2008 v 19:45  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 aivlis: zrovna nahrávám fialovou brož, tak se jukni, jestli se ti líbí. je trošku jiná, dodala jsem tam filcový knoflík s trochou korálků, aby to bylo trochu jiné. I počet řad je menší. S tou filovou se hůř dělá, je tlusčí než ten bledě modrý.
3. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 uz som ju objavila......je prekraaaaaasna......budem komplet fialovaaaa emoticon uz len monokel pod oko....... emoticon idem na nuuuu....skoda ze to postovne je na SK je tak otrasne vysoke, pomaly viac ako cena vyrobku, suik mezabudni si do ceny zapocitat vyssie postovne.........inak by som objednavala ako divaaaa..... emoticon
3. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, trapne vas zdravim jeste z kancelare :( jdu se podivat na tu fialovou broz. emoticon jako ze to nejlepsi nakonec... a myslim, ze to postovne je ruzne, ja to nikdy neplatim stejne, mam dojem, ze zalezi na tom, jak se pani na poste vyspi. casto platim 108 kc, ale uz se mi stalo, ze jsem platila i 54 ...a oboje bylo to same - polstarek pro nevestu, vazilo to stejne a byl to stejny balik. tak nevim, podle ceho si to urcuji ... :(
3. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já se ptala na poště a mě řekli doporučeně 54 kč, nedoporučeně asi 21. Měla jsem tam panenku a obal na mobil. Jedné slečně posílám obal na mobil a beru to nedoporučeně, já myslím, že i tak to dojde v pohodě. emoticon
3. bře 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tak těch 108 je fakt divnejch emoticon
3. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 mno jo, ale ja uz platila 3x 108 a dvakrat 54. a ted silvii ten venec zase 108. a nevim, cim to je, uz jsem se na to ptala, ale znate pani za prepazkama :( broz je krasna! stejne tak jako svatebni zoo kvetina. koukam, ze budu muset zase neco udelat, kdyz vas tak pozoruju... ale ted trcim v kanclu a radeji nez tlachani uz to balim ...teda UZ je asi spatny vyraz :(
3. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 holky jamam zas dnes uzasny ulovek,cerny "pansky" klobouk,to bude tuning emoticon uz mam naplanovane ruzne broze na nej,ruznobarevne stuhy okolo.No je proste cernocerny,tak ho musim cas od casu nejak ozivit,kdyz ho nebudu potrebovat zrovna jednobarvny emoticon

tak a ted jdu juknout na ty vase vytvory emoticon
3. bře 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no krasny krasny,mo krasny,obe kyticky emoticon a ten snekous ne uplne bombovni,jo a taky se mi libi ta broz co jste na ni tady davali odkaz,co vypada spis jak hobotnice nez jako kytka emoticon
3. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jj, je to chobotnice.
Ten věnec byl možná daný taky rozměrem. Nevim, prostě na poště řeknu že víc jak 54 jí nedám emoticon
3. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 hele aivlis-my ti to muzem mozna poslat se Suikem dohromady-co vy na to?....jakoze se uvidime emoticon, predame si to a posleme jen jedno baleni....
4. bře 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 to by šlo, od zoo máš náušnice, ne? když se obě vejdem do malý obálky a do 50 g tak to bude jen za těch 54 + 10 kč za bublinkovou obálku. Já to v tom svým poštovným mám započítaný.
já tu brož ještě vyfotím na světle. emoticon
4. bře 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 tak jsem si na poste vzala cenik a doufam, ze ted uz mi budou uctovat porad vsechno stejne. a tech 108 bylo vazne nejak nadsazeny. takze az si aivlis objedna neco dalsiho, nebudu ji postovne uctovat. to by neslo tohle. clovek si chce udelat jmeno a pak za nej sidi posta jeho zakazniky...

mno, jdu zase pracovat, pac ja pres tu hromadu ukolu nevidim.

jo a katko, mam vybornej typ a tap na tvoje "vyvazky" alias vonicky emoticon)) je v jedne starsi MC a je to paradni!
4. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jé.....já zase našla v jedněch svejch starejch fotkách něco jako kopr.....teda spíš je to (myslím) sušenej česnek, ale vypadá to stejně. Mám to čb a focený proti světlu, takže je to hodně světlý + ta kontura té rostliny. Až najdu ty folie na textil, tak to na to nechám nechám vyvolat a bude taška emoticon
4. bře 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 Bre ranko damy..... jeeeeej to by ste boli skveleeee baby, keby ste to poslali naraz.......ste bohyne emoticon inak Jani vobec si nerob hlavu s tym postovnym, ak si pamatas ani si mi neuctovala cele, kedze som bola prvy zakaznik, ale len to, co bolo ako CZ postovne......tiez si bohyna emoticon skoda, ze priatel nejde teraz do Prahy, by som ho poslala na kreativne stretnutie so Zoo a Suik emoticon a prebral by zasielku....
no tiez mam pocit, ze posta si ako monopol robi co chce.........nedopatras sa nicoho......
4. bře 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš