Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
Registrovala se 6. září 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 113 příspěvků a 1 album. Bratislava, Region Bratislava.
 sposobila som tu mensiu revoluciu...... emoticon Zooik uzi si citanie emoticon
4. bře 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 uz jsem docitala :o)....to teda byla darda :o)....ale uz se nejak dohadujeme na terminu :o). Jsem i rada, ze ti nemusim shanet ty cisla a tak-ja jsem na to desnej lempl..:o)

Jo a Jani-ten novej sedivak je k sezrani...:o)
4. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 takjsem devuchy tukytku naaranzovala na klobouk co jsem vcera koupila,a je to super,nevim co na to budou rikat lidi venku,ale me i ilckovi se to libi,akorat se kytka zabira skoro celou stranu klobrcu emoticon a jakma ten svetly stred,tak mi to jde skvele k bezovemu kabatu emoticon emoticon
4. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jo a jinak sedivak je super,
btw,vcera jsem dostala docela sok,velikonoce jsou uz za nejake 3 tydny,a ja jeste nemam usitou ani jednu sadu ptacku.A to jsem chtela delat 4 a rozdat je jako darecky emoticon Budu muset teda maknout,doufam ze stihnu aspon jednu pro nej kamosku,o ale z puvodnich 12 v sade udlam asijen 6,toji musi stacit emoticon
4. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 holky tohel je rozkosne http://www.fler.cz/zbozi?id=3074&ltype=gal jsem nad takovym koulickovatym nahrdelnikem premyslela,ze ho zplacam z tech oranzadovych tricke,porad jich tu mam jeste asi 7 emoticon emoticon
4. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hele holky takme napadlo,kde vube kupujete ta zavirani na nahrdelniky a zavesy na nausnice?
4. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 ja som tiez rada, ze to nemusim platit cez ucet......strasne poplatky emoticon ...... idem pre istotu este omrknut co ponukate dievcata, ak by sa mi nahodou este nieco hodilo, nech nemusi Martuska kvoli mne chodit kazdy mesiac do prahy emoticon
bednaroi.......noze nam ukaz klobucik..... emoticon
4. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ja uz se taky pomalu chystam na jarni vyzdobu-asi pujdu do zlute (efis promine:o), ale takove te narcisove, skoro citronove zlute....tak jsem zvedava, co se vsechno zadari....
4. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 já na velikonoční výzdobu prdim, mám kachnu, koupím narcis, to stačí.....spíš mě teď bere to vyrábění pro fler, s tím ale budu muset také brzdit, nebo tu školu vážně nedodělám..... emoticon
4. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
fotoportrét
fotoportrét
aivlis
 vy ste snad super zeny, uz mi niektora vysvetli ako to vsetko stihate produkovat? emoticon ja som rada, ze som domalovala po dost dlhom case aspon jeden obraz.....a stihla som zavesit sedivacika na dvere...... emoticon ale musim sa priznat, ze som si nakupila filc v roznych "jarnych" farbach ako je (necakane) fialova, hneda, biela, cierna, strieborna a reku skusim obsmahnut vasu technologiu a vyrobit si "velkonocne vajicka".....polystyrenove pstrosie vajciska som kupila emoticon no neviem ci vysledok bude publikovatelny......
4. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Já si čas na kutění vyšetřím snadno - na úkor teda jiných věcí, jako je učení, vaření, uklízení a tak...a do práce teď chodím mnohem méně, jinak by to taky byla slabota.
4. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 jsem na tom totiž závislá emoticon
4. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 holky, tak mrka na moje loutky.....

http://www.zooik.estranky.cz/fotoalbum/atd/loutky
4. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Jůůůůůůůůůůů. Ty jsou báječný. Nejvíc se mi líbí ty kuřata a ovečka.....moucha ale vede emoticon ......líbí se mi že je to moucha (kromě toho že vypadá úžasně), takové nemilované zvířátko emoticon
kloubák je ale taky super...a ty postavičky, i prasátko
4. bře 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ty jsi NEUVĚŘITELNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nádhera, nádhera, nádhera...atd.atd.atd. Jedna lepšejší než druhá! Můžu se zeptat na matroš? Samotvrdka to as nebude, že? emoticon

Vážně bájo!
4. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Ženy čus, chlapi mě proklínají k vůli tapetám emoticon
Loutky jsou super, hlavně ty náprstový emoticon
4. bře 2008 v 16:58  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 hele-a je to samotvrdnouci hmota...:o)....ja delam z toho, co je pokud mozno nevaritelne (pac mi to vzdycky puka) a nebo nepalitelne...ale zase kdyz byla Roza jeste uplne mala a zuzlala to, tak se to lehce rozpoustelo, ale to uz ted nedela a tak je to v poho....:o), jo a vycpavam rejzi..:o)
4. bře 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 tak loutky jsou super,sice nemam tuha co je co zac emoticon alejsou bozi,ja se dnes asi vrhnu na ty "kuratka",respektive ptacky ve zlute,kamoska si vybrala zlutou,vubec nevi co z toho bude,ale chce zlutou emoticon

jo a taky upatlu nejaky ten venec jarni,at vymenime zas vyzdobicku na dverich,snad o nej neprijdu emoticon
4. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 ja budu delat venec asi zitra....oranzovej :o)
4. bře 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já se pustila do kreslení hmyzu na látku. Hmyz je jakási bejlomorka buková. Bude z toho taška, už mám přední díl...jen nevím jak pokračovat dál....
ale mám z toho takovu radost, že se vám musím pochlubit emoticon

deska ještě musím zabalit a dodělat nějaký tašky na mobil, učiit se a jít včas spát.
4. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 tu je: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1199199&vReferer=
4. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 no moc krasny kaci,mocinky

ja jsem ted v procesu ptaku,uz tvorim druheho,az jich bude sest tak se vrhnu na venec,jsem ho taky puvodne chtela delat orange,at se zbavim tech trik,ale asi bude zlutoulinkej emoticon
4. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 tak tady je muj jarni venec nasledovan ptackovou vyzdobou pro karamadku a ozdobou zrcadla emoticon

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1199956&vReferer=
5. bře 2008 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 jo zapomnel ajs em podotknout ze je zluty - kostkovane zluty,ale na fotce to neni videt emoticon
5. bře 2008 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, ja uz jsem zase asi pet stranek mimo emoticon Takze zatim jsem videla jen Jany sedivaka a Zoo loutky, oboji krasny. Tak zatim, jdu cist dalemoticon
5. bře 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 hola hola,kde jste vsichni dneska?
5. bře 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 bry den, ja treba konkretne pracuju, az se ze me celkem slusne kouri ... :( a vcera jsem porouchala honzikovi fotak, pak mi jakoze odtahli auto, pak se jevilo spis ukradeny a pak se naslo ... a meli jsme rodinnou akci, tak jsem nevyspala, utahana a pracuju za tri ....

toz dnes nic kreativniho ani verbalne nevyplodim, jen si chci overit s katkou a zolo, jestli plati patek 13:30 v grosettu u kulataku?

ostatnim sraz netajime, ale vzhledem k tomu, ze katka je studentka, zolo MD a ja budu mit v patek dovolenou, daly jsme si pracovni obydek, kde si predame veci i na slovensko, pac s nami pujde marta - venedy emoticon tot jako pro uplnost, ze to neni zadny kreativni odboj, nybrz akcni setkani za ucelem vymeny kontrabandu do ciziny emoticon
5. bře 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 hola hola-ja kutila ten venec-uz je na dverich-tak ho po o vyfotim...
5. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
 suiku ten hmyzak je uzasnej! Cim to delas? a na co. jako latku?
5. bře 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Já momentálně balím svých pět švestech a jedu směr Holomóc, ale zítra večer jsem opět zu Hause - tak tvořte, pište, ať mám co čítat. Jo, a dnes nesu svých prozatimních 40 stran diplomky panu vedoucímu katedry, tak očekávám rychlý průlet dveřmi emoticon

Těším se na věnec a já se snad během víkendu s něčím malým taky přidám...chci malým koledníkům udělat takové pytlíčky na penízky, jakože výslužku emoticon Se těším, až se přitom od toho věčného vypisování odreaguju.

tak se tu mívejte, ženky!
5. bře 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš