Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten napad, a asi nielen napad, ale aj fotky, stou naberackou,metlickou je z nejakeho davnejsieho MC :-D poznam to, lebo sa mi to velmi pacilo, a tak som to mali doma, na velku noc 8-) rodina to pojatie moc nepochopila, ale dobre to vyzeralo:)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie, jedno baranceka by si mohla poslat aj do blavy, pri tolkom mnozstve, by sa jeden stratil:))))
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeden by frcel do Praglu :o).... hele, baby jak me tu trhaj.... http://www.fler.cz/diskuse-uzivatelu?... sem si dovolila kritizovat, ze se to nikde neobjevuje..:o)...ale ted uz vazne musim pracovat :o)...ach jo, mi zapomeli rict, ze casak co pripravuju je dvojjazycnej ]-( ]-( ]-( , takze ted to cely predelavam....ach jo-holt zadani od manzela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zravím srdečně! Suiku předně mi spadla čelist z toho tvýho náhrdelníku,to je prostě krásný! Fakt super,mám pocit,že ty věci od tebe jsou čím dál tím lepší ;-) Kéž bych u sebe taky měla vzestupnou tendenci :-D A fotky ze svatby budou veřejné? Jsem na ní zvědavá čím dál tím víc.... Zoo na fleru si tě teda vzali do parády,jen co je pravda :-D No jo,člověk se ozve v naději,že bude konstruktivní debata... :-S jo a co jsem to vlastně...Příští týden zavítám do našeho parádního hlavního města,nevíte kde bych tam mohla koupit nějaké zásoby filcu? Vím jen o jedné prodejně kousek nad Francouzskou,je tam ještě někde něco jiného? Díky za tipy Kutění zdar,nazdar!
Odpovědět
koukám, že tady se to zase rozjelo......moc mě těší, že se vám náhrdelník líbí. Budou další. A stáhnu cernu, tuhle jsem trochu nahnala, aby se neprodal, není sice problém udělat druhý, ale když tam píšu že to je originál, tak mi to přijde blbý a na svatbě bych taky chtěla mít něco co nikdo nemá. Mám k tomu vymyšlenou i kytku, jsem zvědavá, co na to sestra - zahradnice. Ta je ze mě zklamaná, těšila že se blískne a já po ní chci jednoduché čisté tvary, ktaerý prý umí každý. No nemá to se mnou jednoduchý. Zkusím chvíli zůstat u jedné věci, i když to moc neumím, pořád skáču z jedné věci na druhou. V hlavě mám hafo nápadů a nevím co dřív. Chtěla jsem ušít plstěnou tašku s nějakou kytkou nebo kolečkama, ale asi to odložím, jednak mě tyhle větší věci hůř jdou. Chce to víc pohybu - nastříhat, naměřit, sednout ke stroji a tak......raději sedím na jednom místě a něco vyšívám. A za druhý, bych docela chtěla mít taky nějakou ucelenou kolekci, zatím to je každý pes jiná ves :-D
Odpovědět
Katko, jak jsi dopadla? Dala jsi to, že? Jinak Berany berany duc klidně pošlu, ale obávám se, že by vám z toho zůstala jen drobenka :-p Zoo, to jsou fakt Kačeny na tom Fler. ]-(
Odpovědět
mno, asi to nemám, nějak mě zradily čeksé překlady :-( ...ale příště to už snad vyjde, já nejsme moc úspěšný student. úplně se před tebou stydím.
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, taky jsem napnuta?.....
Odpovědět
Profilova fotka
holky ta zelenina je skvělá :-D etsy
Odpovědět
Seš normální? To jen tak vypadá, jak to všechno zvládám - ale většinou mám pěkně odřené ušiska, takže klídek. Když ne dnes, tak příště určitě!! Já bych latinu nedala ani na po 10x. Jsi borka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pap, ty jo ta je nadherna a se mi libi jak je to pak dotazene i s tou etiketou:o), krasa jasa :o)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo,je to dokonale,jen to takmit pro koho robit
Odpovědět
Článek se načítá
papayo: k těm filcům. já nakupuju na florenci v optysu, v sokolovský, kousek za viaduktem. Pak v dlouhý ulici v řemeslných potřebách (tam ho mají nejlevnější - na váhu) a pěknej kvalitní filc v dvou tloušťkách mají také vy výtvarných potřebách kousek od národní - na rohu bartolomějské a k. světlé. Přeji pěkný nákup! já jsem dneska chctěla vyšít další náhrdelník, ale někde jsem ztratila jehlu na korálky, tak jsem nemohla nic, a to jsem si dneska koupila další bavlnky a korálky. pěkně mě to naštvalo.Tak jsem vykutila další brož -panenku. V jarním ohozu, se žlutou šálkou a žlutou kytkou ve vlasech. Zítra se zase budu muset učit. V pondělí se mi vrátí přítel, tak tu musím taky vykutit pořádek, mám tu šílený nepořádek.
Odpovědět
Jinak holky, díky za podporu při latině. Silvi, jsem moc ráda, že se ti brož líbí, to potěší x-) . Soni: ty čepičky jsou skvělý a pantoflíčky taky. K těm fotkám ze svatby. Zvažuju jestli je dám na beremko. Já myslím, že Luděk nebude moc nadšenej, ale určitě je na nějaké stránky dám a vám dám odkaz. ;-) Doufám, že se to povede, tak jak plánuju.
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak koukam ze na fler se z nekoho stala osobnost ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vis KAtka "velkaů zena:o).... Tady je ale mrtvo, tak ja jdu taky neco delat, kdyz vichni pracujete a nikdo nechatite:o)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja byc chatovla,ale neni s kym ]-(
Odpovědět
haló, jste tu někdo? Včera to diskuze zase ožila a dneska nic. :-| ....zoo, gratuluju k prodeji! To byla Eva, ne? :-D . Ta si na ně brousila zuby.
Odpovědět
Profilova fotka
ne, to byla Ctf....takze taky odsud :o)....dneska tu chcip pes :o(....
Odpovědět
to je u mě chcípl i fler :-|, ach jo. za chvíli tam dodám další brož-panenku. Tentokrát v jarních barvách. Tak třeba se tam dlouho neohřeje. včera jsem si koupila věnec a úžasnou puntíkovanou stuhu :-D ...takže jak to udělat aby z toho nevylezl zoojeve věnec? =-) Řeknu vám, že je to docela těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
...to teda jo. Jinak ja uz zasadila oseni-do rozkleplejch skorapek, tak snad to bude hezky a moc mi ty seminka nenadzvednou tu hlinu...a tak yuz mame jakoze jarni kytky v kuchyni (kocky je vytrvale zerou, tak do velikonoc z nich nic nezbude:o() Me se nak ta velikonocni vyzdoba nechce...ja nak na ty beranky a kraslice a zajicky a tak nejsem. Dala jsem sice par takovych veci do bytu, ale opravdu jen par-filcovy ptacky na chodbu a pak takovy kure, co jsem vyrobila z morsky travy co je taky ve skorapce.....
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu delat filcovy nausnice pro rozinku-mam takovy ty klipsny, tak na ne nalepim asi naky kyticky....Tak se mejte
Odpovědět
doufám, že nám je ukážeš ;-) , já dneska potřebuju trochu uklidit a taky si udělat pořádek v korálkách, látkách a bavlnkách, mám v tom pěknej zmatek. a ještě chci dokutit ten jeden náhrdelník, který jsem včera kvůli ztracený jehnle nemohla dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim vas zeny, prestante chvilku psat (nejlepe tak na tyden) - dejte si oraz nebo vyraz-te nekam na dovcu nebo ja nevim co.... ale prestante psat!!!! Mam mesicni skluz (absence internetu) a ze strany 78 se mam prokousat na 142!!! uz u toho sedim- s prestavkama a dalsi povinnou navstevou CR -tyden, mam osezenou prdel, ztuhlou krcni pater a boli mne hlava.... a denne pribydou minimalne dve strany....hilfe!!! moc se tesim, az vas doctu a zase budu v obraze, pak pripominam, ze s botkama a tehu trickem taky pocitam, ale prvne si jdu udelat spagety, ktere mela nemocna Rozinka kazdy den - jsem zrovna na te strane a mam na ne ohromnou chuuuut..... a pak az vas teda nekdy doctu (doufam ze to za dalsi tyden zvladnu), tak se vyjadrim k postrehum, ktere mne zaujaly nejvice:-)))) hihi - uz ted se chechtam! P.S. jdu na ty spagety, nez zase dostanu chut na neco jineho :-D :-D :-p
Odpovědět
ahoj zdeni! už jsem si říkala, že jsi na nás zanevřela. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noja udelal jarni vyzdobu tak,ze jsem na lustr povesila ptasky a do vazy strcila daffodils (narcisky) musela jsem se podivat o slovniku jak se to rekne cesky,uz si fakt hronych veci nepamatuju :-N no a toje tak vsechno,a kytky uz jsou zvadly,takze v nedeli koupim novy,nejaky s delsi zivotnosti,samorzeje ze me nedostanete jak se jmnuji :-N hele dnes jsem ale narazila na funny hracky,byl to hnedy plysovy kralik,a vonel jak cokolada :-D
Odpovědět
wow zelenina uuuuzasna... ja se musim do toho jidla konecne uz taky pustit... nejak nezvladam posledni dobou vubec nic, akorat kdyz nahodou jedu vlakem nekam bez deti, tak cestou hackuju... bida :-(
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím ze stavby :-D Tak pokroky jsou v albu, máme vystěrkováno na parkety, podlahu v předsíni, štuky a nový rozvody elektriky. Toť zatím vše. Příští týden se pokládají parkety, o víkendu jedeme uklidit a nafotit další várku. Pak se dodělá elektrika a vymaluje. Další akce budou až v létě, až budeme mít peníze (dveře a možná kuchyň). Chodba je bez jedněch dveří tmavší, pochopitelně, ale snad to srovná nějaká pořádná žárovka :-D Ještě to proberu s elektrikářem, chtěla bych zavěsit dvě světla ze stejnýho místa, jestli víte co myslim, ale nevim jestli by nemusel natáhnout novej drát (v tom případě do toho nejdu).
Odpovědět
Ahoj Zdeni!!! Jak se máš? A co prcek?
Odpovědět
Jinak Velikonoce: to že budou jsem si uvědomila až když jsme se v práci domlouvali na něčem s kolegou a on že prý má příští týden st, čt, pá dovolenou. Tak mi to došlo, že jsou asi Velikonoce, nebo co :-D Já upeču beránka, obarvim pár vajec a nazdar :-D Bez dětí mi to přijde takový nijaký, i Vánoce dost flákáme :-D Třeba to v novym bytě bude lepčí, jakože budu mít chuť to tam nějak dekorovat, ale tady.... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?