Menu Forum

Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
Registrovala se 4. srpna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 970 příspěvků. Má 34 přátel.
 já to pochopila.....evi na ten tvůj byt se strašně těším, až bude hotovej. Všechno musíš pečlivě zdokumentovat. Máš extra supervkus a hrozně obdivuju jak máš všechno do detailu promyšlené a vychytané: já to moc neumím, skládám věci bez ladu a skladu a nějak to dopadne. Ale až si budu zařizovat svůj vlastní byt, tak slibuju že se polepším. emoticon
8. bře 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 já to mám taky moc ráda, i v tomhle bytě mám spoustu starýho a novýho emoticon
8. bře 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
Registrovala se 11. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 488 příspěvků. Region Praha.
 Děkuju Katko. Ono bůh ví, jak to u nás všechno dopadne....jedna věc jsou plány, ale realita je zas někde jinde...ale začátkem týdne se bude konečně začínat s podlahou, tak to tam zase po delší době vyfotim.
Jinak včera jsem byla v Mánesu na výstavě Jeden den 4eské republiky (byla jsem tam omylem, chtěla jsem na výstavu fotek studentů a koupila jsem si lístek do špatnýho patra emoticon ). Jako fotky....ani jednu bych si na zeď nepověsila, ale jako nápad super, skvělá myšlenka (výstava se bude znovu otevírat v roce 2038). Takže doporučuju vidět emoticon emoticon Navíc jsem tam našla mezi autory jmenovce kolegy z práce!!!! Musím zjistit, jestli to není jeho příbuznej emoticon
Tak já jdu ven, manža je opět v kolbence, tak co doma emoticon Mějte se a hezkej víkend!
8. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
Registrovala se 16. února 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1054 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Ratíškovice, Region Hodonín.
 Ahojte!

Znáte to, jak se říká, že když se ti něci vys..., tak se potom ser...všechno? Tak já jsem zřejmě momnetálně zářný příklad - včera se mi začla nehorázně vyklat zub, tak jsem dnes skončila na pohotovosti - samozřejmě šel ven, ale to nejlepší mě teprve čeká. Mám se přes svoji Mudr. objednat do špitálu na rozřezání dásní, budou mi vysekávat kořeny a zbytky zubu. Prý to budu mít i s poleženíčkem. Mě vážně jebne! Diplomka jde do yktek, nemám nejmenší náladu teď něco spisovat emoticon

No jinak, abych se trochu zapojila do diskuze, tak mně se fotky v interiéru zase naopak líbí. Dokonce natolik (snad mě nenařknete z narcismu emoticon emoticon ),, že si s milým budeme dělat profi retro fotky a ty pak zakomponuju do koláže (to už je dávno vymyšleno emoticon ) a výsledek opřeme o polici nad sofa emoticon Se to blbě popisuje, no. Budete muset počkat na výsledek a pak přizvat i paní Oprah a pořádně mě zdrbnout emoticon emoticon emoticon

Kutíte? Já chtěla udělat aspoň ty velikonoční pytlíčky na výslužku pro malé koledníčky, ale s tím zubanem zalezu maximálně tak do pelechu a budu se tam vztekat emoticon emoticon
8. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Tak to tě teda lituju! Jinak mně se taky líběj v interiéru fotky, ale ne z mojí vlastní svatby emoticon A propos, právě jsem koupila jednu fotku na Fleru emoticon
Ještě jedna věc: všechno nejlepší k MDŽ!!!! emoticon
8. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 veru: já tě chápu, mě se v poslední době taky rozpadají zuby. Za poslení třičtvrtě roku už druhý zlomený zub. je to děsný. Za chvíli budu bezzubá bába. Mám ale bezvadnou zubařku emoticon, tak to není tak děsný......koukám, ale ty to máš pěkně blbý.
Mě už začíná pěkně téct do bot, latina a diplomka, vůbec nevím jak to stihnu. V práci začíná přituhovat, už nebudu mít takový leháro jako teď.

Já jsem teď s vyplazeným jazykem dodělal tašku s hmyzem - na fler. Ale už asi nic moc dělat nebudu, možná jen malý věci. Stejně to nikdo nekupuje a zabírá mi to čas na učení emoticon , ale děsně mě to baví. chjo, už abych tu školu měla za sebou.

Evi: gratuluju k nákupu, je to opravdu krásná fotografie. emoticon
8. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Ta taška je krásná Katko! Jinak koukám, že máš taky ty bílý sokly emoticon Nebo je to foceno někde mimo domov? emoticon
8. bře 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 je to foceno doma, ale to bílý je kus té mojí komunistické restaurované skříně. emoticon
8. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 Taška je úžasná, moc se mi líbí, určitě se tam dlouho neohřeje. Katy, ale mně se zdá, že tvoje výrobky mají docela úspěch a prodávají se. Počkej až proběhne ta slibovaná masivní kampaň, to teprve bude manufaktura!

A ty fotky jsou hodně zajímavé, myslím, že dotyčná slečna - jako autorka - byla i v naší diskusi, ne? Šikula.
8. bře 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
fotoportrét
fotoportrét
eulalie
8
 A samozřejmě všem vám - ženy - všechno nej k našemu dnešnímu MDŽ. (včera jsem od taťky dostala pugét růžových poupátek a Libor hleděl, jakože k čemu emoticon Asi mu koupím kalendář, ať příště ví emoticon )
8. bře 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 my to vůbec neslavíme, připomíná mi to doby dávno minulé.
No zatím žádný velký extra úspěch nemám. A manufakturu ale také nechci. emoticon
vůbec jsme si nějak moc nestihli povídat o MC, co se vám tam líbí?
Mě zaujaly ty háčkované kukačky, to určitě vyrobím do dětského pokoje, jestli někdy nějaký bude. Napadlo mě to ale také udělat jako brož, ale na tašku, na kabátu by to byl asi pěknej úlet. Ale nápad je to skvělej. Pak jsou super ty věci z kartonu, tam jsou taky kukačky. Pěkný jsou ty s černými liniemi. taky je krásný tn paravan a ta lavice
emoticon
8. bře 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
Registrovala se 7. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 931 příspěvků a 3 alba.
 Kaci kukacky jako ptaci,nebo jako hodiny?

jo a jinak ja jsem si puovdne myslela ze ta tapeta bude od stropu k zemi,ale zmatlo me to ohranicovani,protoze by me ani nenapadlo ohranicovat tapetu zboku emoticon
8. bře 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 hodiny
8. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 441 příspěvků a 1 album. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 ahojky....
tak jsem se dve hodiny "kreativne" vyzivala.... a vysledkem jsou umyta okna v celem byte..... bych ted mohla jit spat, jak jsem z toho vycerpana..... ufuf....

Kaci - ta taska je fakt naaadherna..... emoticon
8. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
Registrovala se 23. září 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 921 příspěvků. Má 15 přátel.
 ahoj,
tak jsem se taky pod vasim vlivem pustila do tvoreni a vysledek je tu...http://www.evlyn.estranky.cz/fotoalbum/made-by-evlyn/pripravy-na-jaro-_-_/32

katko - taska s hmyzakem je super - cims to kreslila? a kabelka pro princeznu je snad jeste lepsi...myslis ze bys k ni zvladla jeste jednu? klidne v jinych barvach, ale pro holcicku - mam dve netere a tohle je presne to co by se jim libilo...a o jednu by se porad praly

jani - dosly uz ti penize za tu kabelku karkulku? ze bychom se mohly domluvit na predani emoticon
8. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 718 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel.
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Efi, tapety jsme měli taky ty, co se lepidlo dává nejdřív na zeď, ale ve finále to nevypadá špatně. Jen prostě, je to umakartové jádro, takže takové ty nerovnosti, tam jdou vidět, no emoticon. Už to máme skoro komplet, jdu to nafotit. Věšák na klíče jsem nakonec zavrhla, budou v košíčku.
8. bře 2008 v 17:39  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
fotoportrét
fotoportrét
efi.s
13
 Aha, tak to my lepíme na zeď, naštěstí. Jinak já dostala k MDŽ manžela v práci....ještě nedorazil emoticon Ale včera jsem si koupila hortenzii v květináči, nádhernou. A ještě jednu pro mámu, tahla jsem to domů jako blázen emoticon
8. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
7
  • Přestavuji dům
    Region Přerov
 Dejte pokoj s MDŽ---bujné poprsí dělnice opřené o soustruh emoticon
8. bře 2008 v 17:51  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 evlyn moc hezky venec,a btw,traktor,se anglicky rekne tractor emoticon emoticon jsem se hodne pobavila emoticon
8. bře 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
2
 tam me manzel rekl, ze si mam kytku koupit sama.... emoticon jinak ho mam taky v praci.... snad v deset dorazi domu....

evlyn - venec je super....
8. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 tak mu asi vubec netusi, ze je mdz emoticon a v praci je taky emoticon
8. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 muj je taky v praci,ale uz je na ceste domu,a pujdeme na veceri s prateli,uz se tesim emoticon
8. bře 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Evlyn: Já už nemám tu taštičku. Je jenom jedna. Je vlastně od Jany, poměnili jsme si matroš..... Jedině, že bych sehnala ještě jednu. Ale nemůžu nic slíbit.

no já mám drahou polovici už delší dobu v Anglii, takže kdo je na tom hůř emoticon , ale 17 se vrací. JUPÍ.
8. bře 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
haluskacz
2
Registrovala se 28. ledna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 131 příspěvků a 1 album.
 tak zase po dlouhe dobe nakukuju do diskuse a do alb a uchvatily me papucky od bednaroi, oranzova vede emoticon Se aso zase trochu poopicim. Ty jsou fakt dokonaly.
8. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
fotoportrét
fotoportrét
bednaroi
3
 je halus dik za pochvalu emoticon j bych je oranzovy nedelala,alemam ji moc,musim se ji nejak zbavit emoticon
8. bře 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zoo
15
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 442 příspěvků a 3 alba. Region Praha.
 dobre ranko babuchy-zeny:o)
Ja jen zdravim a omlouvam se za absenci (ktera bude i dnes:o(), pac vcera jsem tu mela svou nej kamosku a dneska mame oslavu maminych 60tin....takze sem mozna najuknu, ale asi nic nepripisu....
Chvalim vsechno-krasnej venec a moc hezky nafoceno.....

...hele, ze my ty Jeve lezeme dost do zeli :o)-delame ted vsechny ty vence na jedno brdo-krasny, ale styl "Jeve" :o).....no, nekde se zacit musi a ono je to taaak inspirativni....
ale ten tvid me dostal....

TAk si to dneska uzivejte a hlavne nemyjte zadny okna (ja pak mam mindraky, pac je mame asi sto let nemyty...:o)
9. bře 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
fotoportrét
fotoportrét
evlyn
5
 emoticon s tim vencem jsem si to taky uvedomila, ze z toho vylezl "jeve venec", ted jenom doufam, ze to jane nebude vadit, kdyz je to jen pro soukrome vyuziti emoticon
9. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
Registrovala se 16. července 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1890 příspěvků a 6 alb. Má 15 přátel. Švýcarsko.
 ahojda, ja taky jen tak zdravim, nestiham vas docist, s martou jsme stresne moc kutily a ted uz prijel honzik ... evlyn, moc se omlouvam, ja mela bloklou klavesnici k pc (to je tak, kdyz mate vsechno bezdratovy a pak vam to nefunguje....) ... tak jsem sice cetla (pomoci mysi, ktera fungovala), ze se dozadujes kabelky, ale ja ti nemohla napsat, ze nemam tve telefonni cislo, abychom se domluvily na predani .... muzes mi ho, prosim, napsat do IP? ja bych k tobe zajela treba dneska vecer jen tak na otocku a predala ti tvou Karkulku cervenouu.... btw. snad uz brzy dodelam dalsi kusy, hlavne ta zologicka me desne laka emoticon)))

s martou jsme kutily o 106, ale ja musela dodelat nejaky nevestovy veci ....a broze, ale i tak to bylo bajecne a uz se tesim, az dam zase neco na fler.... jenze krome klavesnice mame rozbity i fotak a tudiz to hned tak nebude ... tak si udelam zasobicku a na fler pak nahazu plne hrsti veci, jako pavlucha... ehm, videly jste, jak dneska prodala troje kostky???

jo a s vencema, to je takovy tezky - uz ho delala, zolo, papaya, ivus, satyyy, ted i evlyn ... a nejaky nevesty taky, ale ty vam to tu neukazuji, jen me v emilu.... vsechny jsou vazne stylove takovy "moje" - omotat kusem latky venec, na jednom miste dat jinou latku, pripadne masli nebo sametku a pak neco 3D, jako treba kytky ..... no jo no, emoticon. kdyz to zrovna nechcete porodavat, tak zas na druhou stranu muzu byt pysna, ze jsem udelala neco natolik inspirativniho, ze to pak delate taky, ne??? a jinak, vsechny ty vence jsou slvely, protoze jste je delaly svyma rukama a chtely jste mit neco krasnyho ....ale kdybych z tech kopii mela vyzdvihnout ty nej, tak urcite zologickej barevne a neotrelou kombinaci puntiku ... ale barevne teda je neujzasnejsi.... a ten posledni, evlyn, co doufam uvidim dneska live..... ten je teda dokonalej, dobre nafocenej a honzik si myslel, ze jsem ho delala ja.... ocenuju taky ten tvid a super udelany kytky!!! ty se ti povedly! ....

tak prosim o ten telefen, at ti dam tu kabelku, jeste se mrknu na banku, zda prisly penize, ale i kdyby tam jeste nebyly, rada bych ti to dneska predala, pristi tyden jsem na horach .....
9. bře 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
fotoportrét
fotoportrét
suik
2
 Zdravím!
jani: mě si přidej taky do seznamu. Já taky dělala jeve věnec už o vánocích - ten vánoční se sobem. Pak pár dalších, ale ty jsem už dělala symetrický. Ale musím přiznat, že inspirace byla od tebe. emoticon Děláš to tak krásný, že ta inspirace je nakažlivá. Nelze se proti ní bránit.

To je škoda, že si na tvé výrobky budeme muset počkat emoticon , nejradši bych k tobě zajela i se svým foťákem do Berouna, aby to mohlo být co nejdřív nafoceno.
9. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
fotoportrét
fotoportrét
jeve
294
 emoticon mno jo, kdybych nebalila na hory, tak bych te tu i rada privitala ... stejne navrhuji, ze az budeme mit domek (snad uz to je za par) ze bychom pak udelaly kutive soustredeni, treba nejaky vikend ... a nacvicily si to tak pred soustredenim na morave u verunky emoticon))

nafotila jsem snuptichlak pro martu na brachuv obyc. fotak, tak esli to pak nekdy dostanu do pc, tak vam ho ukazu, ten se fakt povedl - kombinace rezave, lahvove zelene a tmave sede - cupr elegantni ... a ka marte se desne hodil....

tak a vypinam tu obludu, doufam, ze se evlyn ohlasi, abych nemela dluhy emoticon
9. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš