Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Achooooooooj! Tak se to tu snad začíná zase probouzet k životu...Domeček pro Huga chválím, fajn závěs, ale taky jsem původně myslela, stejně jako Kačka, že to bude takový ten klasický se střechou :-p Stejně těm vašim dětem závidím a už se moc těším, až budu mít taky koho rozmazlovat a kreativně s ním řádit :-D Bed: blahopřeji ke kandidátce na nevěstu. Zatím mě napadlo jen dát hostům jako pozornost "turecký med" :-D :-p Zoo: paní konvice s ptačím lookem je fajná. Kde ty na to chodíš?! Katko: proč upouštíte od konceptu s námořnickou svatbou? To je škoda :-( Zítra přijede dědova galánka :-D , tak ji hned zaúkoluju, aby mě naučila šít na stařence šicím stroji a snad azčnu konečně taky něco kouzlit. I když, jak se znám, tak si spíš prošiju prsty :-p Jinak jsem dnes objela TŘI centra s barvami a nikde neměli tabulovou barvu. Až v tom posledním byli ochotni mi ji objednat, takže v pátek bude a já můžu stvořit tu kuchyńskou tabuli. Milý se už dva dny hraje s kuchyňskými obklady. nakonec jsem jej přesvědčila. Ty původní vyrůbal pryč, linku opět rozmontoval (ani nenadával 8-) ) a teď lepí, lepí. Dnes bude dělat spáry, tak pak už jen uklidit ten čurbes, vymalovat, namontovat tu tabuli...a jedna část bude zdárně za námi. Už zbývají "jen" střešní okna+sádroše, výmalba a podlahy. V červnu se chceme stěhovat, tak se to snad všechno zvládne. Jo, a 11.6. mám v kalendáři označeno černou fixou - den státnic. BOJIM, BOJIM!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
se pokousim najit ten styl satu co mela nevesta na sobe,zatim se mi to nedari,ale ja to urrcite nekde najdu,a kdyz ne tak pak mrknu jestli je nemam na nejake fotce
Odpovědět
Profilova fotka
hele, co tisic a jedna noc?.....
Odpovědět
Profilova fotka
tohle neni uplne ono,ale uz se to blizi,kdyby to bylo ve svetlounke barvicce,tak by se to dalo pouzit na zahradni party nebo na svatbu u more http://www.bestbridalprices.com/alyce...
Odpovědět
Profilova fotka
tohel je hodne podobne tomu co mela na sovbe,akorat raminka byla plna latkova,bylo to cele ve stribrne barve a ta cast pod prsy byla vysivana koralky a sukne byla plysovana,nebo jak se nadava takovymu tomu skladanymu stylu http://www.bestbridalprices.com/bari-...
Odpovědět
Profilova fotka
jak by to vypadlao ta tisic a jedn noc? jako pohadka?
Odpovědět
ivi: ty žlutý jsou krásný x-) , barvou i střihem. Samožřejěm se vdávej v čem chceš :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph..., tady jsem spáchala žluto-stříbrnou svatbu. Ale řekla bych, že je to spíš na jaro. veru: neboj, úplně jsem ten nápad neopustila, oznámení a lodičky zůstanou. ženich se taky těší na proužky. jen s tím bude trochu problém. Potřebuju sehnat béžovo-černé aby ladili k šatům. Zářivě bílá by vypadala divně. A navíc jsem nikde žádný pěkný neviděla!!!!!! jako trika mají, ale takové obyč bavněné :-| a to bude k těm luxusním šatům jako pěst na oko. Kdybyste někdo někdo něco viděl, prosím hlásit :-D
Odpovědět
Bed: ty šaty jsou moc hezký, tenhle střih je super, to sluší každýmu (podle mě) a vypadá to žensky ;-) :-N Jinak do Tisíce a jedný noci bych šla, v případě že by se Bed obarvila, jako blondýna asi blbý, nebo ne? Pochopila jsem správně že jsi blondýna. Bed? :-D
Odpovědět
No na tísíc a jednu noc bych viděla šaty tmavě modré se štrasovými kamínky, nebo fialovou, fuksiovou a tak. A svatbu v noci někde na zahradě pod hvězdami. To by byla bomba. Jen nevím, kdo by vás takhle pozdě oddal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jo tak to takynevim kdo by nas takhle pozde oddal :-D :-D a vlasy zasadne nebarvim ;-) jinak napad tisice a jedne noci me uz taky mapadlo,ale nejak me nijak nenapada jak to pojmout
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky tohle http://www.beremese.cz/album/view.php... tohle http://www.beremese.cz/album/view.php... je presne v tom stylu co mam na mysli,pozdeji pravdepodobne dodam foto konkretnich satu o kterych luvim
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
jsou krásný!!!!!! a co říkáš na tu barevnou kombinaci stříbrno žlutou?
Odpovědět
Profilova fotka
stribro zluta jako barevne je krasna kombinace,ale ty saty ani jedny nejsou muj styl ;-)
Odpovědět
to já vím, ale k těm tvým, kdyby ve stříbrné by to šlo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no slo,no,ale radeji bych neco jinyho nez zlutou,ja zlutou nemuzu nosit,protze jsem blondyna,neslusi mi
Odpovědět
no já nevím, ale to co jsem připravila, je myslím úplně ideální pro blondýny, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne
Odpovědět
Profilova fotka
treba ty zluty nausnice by se na me uplne ztatili,ale to oznamko je moc krasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ty bily saty, jakoze ten posledni odkaz, jsou krasny...ach ach....
Odpovědět
Profilova fotka
zoo; vid? ;-) ale na me moc otevreny dekolt,to by me zlaticko zavrazdilo :-D ty ostatni jsou taky krasny,jen potrebujou jinou barvu ;-)
Odpovědět
ty úplně žlutý ne, ale kdyby to bylo s trochou tyrkysové......podle barevné typologie jsou to jarní barvy. A blondýny jsou povětšinou jarní typ, ne? Já myslím, že to je velmi něžné a jemné. Třeba výraznou tmavovlásku bych si v tom nedokázala představit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, ja vubec nevim, co se tu probira, ale jen vam vsem hromadne oznamuji, ze jsem ziva a zdrava, ale totalne zahcena praci. vubec vas nestiham, ani tvorit nestiham, ale ono se to casem zase podda. jaro a velikonoce neresim, protoze se do dvou mesicu maximalne budeme stehovat a tak ted spis shanim bedny od bananu a pomalu balim. uz se mi toho zde moc kutit nechce. ale o vikendu jeste neco v agonii spacham. mam i rozdelane ty tasky a bombasticke sperky, ktere bych rada uvedla na fler, nez me totalne vykrade napady andelina... :). tesim se na vas a moc vas vsechny zdravim, nemejte o mne strach, ja se o velikonocich zrehabilituji, u ranni kavy vas doctu a pak uz zase budu vase :) hezky den vsem ... jo a jen jak hledim o par radku vyse - bed - gratuluji k zasnoubeni! papa
Odpovědět
Jani: tak to jsme rádi, že jsi zase mezi námi! :-D na ty tvoje šperky se moc těším. Já už na fler trochu rezignovala, rozhodla jsem se, že to nebudu řešit, musela bych se z toho zbláznit. Něco jsem i stáhla tu modročernou brož. To co bych vydělala mě nevytrhne a navíc se mi hodí k té žluté tašce. Teď budu dělat spíš věci pro sebe a co mám na slibováno...tímto zdravím koblihu :-D , neboj nezapoměla jsem na tebe, jen čekám až budu mít spravený stroj. pachtím se tu s tím oronžovo tyrkysovým šperkem na tašku, nejde mi to. Přidala jsem tam zlatou, abych to trochu zmírnila, ale není to ono. Oranžová prostě není moje barva. Ale co budu dělat s těma korálema? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suiku-jaky jsou ty korale?......vyfot mi je, ja si je kdyztak od tebe vezmu...:o)
Odpovědět
mám asi 9 oranžovejch ohňovek nebo jak se to jmenuje a pak sekanej rocail, toho mám plnej pytlík, je to oprvdu sytá šťavnatá oranžová ;-) ....budu ráda, já to asi opravdu nevyužiju, a asi by mě to trápilo, že mi to tu straší. oranžovo tyrkysová kombinace je zajímavá, ale asi to je špatný odstín. zítra to zkusím nafotit
Odpovědět
já bych řekla, že asi nejvíc odpovídá tahle barva, možná je ještě trochu tmavší: http://www.aukro.cz/item329545722_roc... a tvar je tento: http://www.koralky.net/cz/eshop/sklen... ty křišťály nikde podobný nemaj, barva je ale jako u toho rocailu
Odpovědět
Profilova fotka
holky mi porad negratulujte,dit ja jsem zasnoubena uz od predvanoc ;-) :-D To neni zadna novinka,ani ta svatba nebude tak honem,vidim to na leto 2009,ale uz abych mela nejaky "tema" se na to budu vic tesit,jinak se do toho nijak nezenu,ale tema me prinakopne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze se chystas uz letos....tak to jo, to chapu. Ja myslim, ze strasne zalezi i na tom, jakou ty mas svoji predstavu-dlouhe saty, hodne lidi, nekde na odiv ;-)....more? nebo u nas v Cr nebo v Anglii? To jsou asi nejdulezitejsi info. Muzes se pak rozhodnout, ze chces svatbu ladit treba jen barevne, nebo ze chces motylkovou a nebo uplne ulitlou ala nakej vas oblibenej film....a nebo si klidne vybrat vic variant a na tech "pracovat", jakoze mit tri albicka....:o)
Odpovědět
Profilova fotka
ha,ja uz mam tri albicka :-D jinak vcera jsem se dohodli ze radeji v CR nez u more,milacek taky uznal ze moje mamca si zaslouzi byt u toho :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?